Четвер, 15.11.2018, 01:36
Вітаю Вас Гість | RSS

Відділ освіти Шевченківського та Залізничного районів                                м.Львова

Меню сайту
Реєстрація у ДНЗ
BannerFans.com
Освіта Львів
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

Новини

З великим захопленням учні 4-А класу ССЗШ №81 ім. П. Сагайдачного вивчали тему з природознавства «Всесвіт і Сонячна система». Під час роботи над темою діти переглянули багато навчальних фільмів, готували групові проекти, інтегрували з уроками літературного читання, де вивчали міфи.

                    

Кульмінацією вивчення теми стала екскурсія до астрономічної обсерваторії в смт. Брюховичі. Про таємниці зоряного неба дуже цікаво розповів науковий співробітник Львівського національного університету ім. І.Франка Валерій Касаркевич. Діти спостерігали через телескоп за поверхнею Місяця, планетою Сатурн, сузір’ями зірок. А коли стемніло, читали карту зоряного неба, шукаючи сузір’я, які вивчали на уроках.

Переглядів: 6 | Додав: mariyavrublevska | Дата: 25.10.2018

18 жовтня 2018 року в приміщенні Львівського обласного Будинку вчителя відбувся щорічний обласний конкурс патріотичної поезії «Від Маківки до Майдану». Метою конкурсу є виявлення і розвиток талантів обдарованих вчителів, працівників дошкільних, загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладів, сприяння подальшому творчому зростанню, духовному збагаченню, утвердженню національно-патріотичних засад у навчально-виховному процесі. У обласному конкурсі взяли участь понад 20 педагогів-освітян з 11 районів області. У номінації «Авторська поезія» із власною поезією «Три бажання» ІІ місце отримала Віра Дацьків, педагог-організатор ССЗШ №81 ім. П. Сагайдачного ... Читати далі »

Прикріплення: Картинка 1 ·Картинка 2
Переглядів: 11 | Додав: mariyavrublevska | Дата: 25.10.2018

“Коштовні перлини рідної мови. Основні групи фразеологізмів, багатозначність, синонімія й антонімія стійких сполучень слів» – такою була тема відкритого уроку в 10-В класі у ССЗШ №81 ім. П. Сагайдачного, який провела вчитель Савицька Наталія Ігорівна.

Атмосфера творчості, позитивний настрій, доброзичливість та взаємоповага панували в класі упродовж сорока п’яти хвилин. Учні досліджували походження та особливості вживання фразеологізмів, подібність та протилежність їхніх значень. Десятикласники здивували творчим завданням, яке готували ... Читати далі »

Прикріплення: Картинка 1
Переглядів: 10 | Додав: mariyavrublevska | Дата: 25.10.2018

Учні  5 класу  відвідали історичний  музей, на площі Ринок, 23  з  вчителем  історії  Глущак  Оксаною Володимирівною та класним керівником  Костів Наталею Ігорівною. Учням провели  екскурсію та ознайомили їх з експозиціями у відділі давньої історії. В музеї діти побачили пам’ятки, які висвітлюють історію княжого і середньовічного Львова: скульптурний портрет короля Данила, портрет князя Лева, панораму Львова  XVIII ст. , пам’ятки міського самоуправління – Ради і Лави, які походять із  старої львівської ратуші: жезли львівських радників  XVIII ст., церемоніальний меч 1577р., що символізую право міського суду засуджувати людину до смертної кари.

                    

Увагу дітей привернув унікальний флюгер XVIII ст., у вигляді лева, настільний годинник який показував не лише години, але й пори року, зміни ... Читати далі »

Переглядів: 6 | Додав: dudaps | Дата: 25.10.2018

18.10.2018 в рамках методичного тижня в ССЗШ №81 ім. П. Сагайдачного відбувся відкритий урок з геометрії у 8-В класі на тему «Трапеція. Розв’язування задач». Вчитель Пайончківська О.М. ділилась досвідом роботи з реалізації методичної проблеми «Розвиток логічного мислення при розв’язуванні геометричних задач». На уроці максимально використані навчально-методичні засоби для активізації розумової діяльності учнів, інтерактивні методи навчання для розвитку логічного мислення та виховання інтересу до вивчення предмета. Уже з восьмого класу учні оволодівають навиками розв’язування задач, аналогічних до ЗНО. Учні класу та колеги-вчителі одержали задоволення від майстерної праці Пайончківської О.М. та почерпнули позитивні моменти для удосконалення своєї педагогічної діяльності.

Прикріплення: Картинка 1 ·Картинка 2
Переглядів: 4 | Додав: mariyavrublevska | Дата: 24.10.2018

Кордони не спинять польоту могутнього слова
Хто серцем могутній ні, куля ні шабля не вб’є.
За нас Батьківщина і рідна нескорена мова,
Не треба чужого, але й не відпустим своє.
За рідну домівку поклали життя вірні діти,
Герої, що завжди залишаться в наших серцях,
За землю, за матір зробили, що мали зробити,
Герої не гинуть, герої живуть у піснях!

17 жовтня у ССЗШ №81 ім. П. Сагайдачного відбувся захід до Дня Захисника України «Під покровом Твоїм, Богородице». Учні 6-7-их та 11-их класів декламували вірші, співали патріотичні пісні від часів УПА до наших днів. Знову і знову висвітлювались цікаві факти з історії УПА, були використані ... Читати далі »

Переглядів: 6 | Додав: mariyavrublevska | Дата: 24.10.2018

16.10.2018 відбувся семінар для вчителів німецької мови Залізничного та Шевченківського районів на тему "Проекти: від малого до великого".

                    

Під час семінару вчитель німецької мови ССЗШ №81 ім. П. Сагайдачного Велійко М.М. поділилася з колегами досвідом, здобутим під час підвищення кваліфікації у Німеччині. Вчителі обговорили особливості підготовки, проведення та успішної презентації проектів.

Переглядів: 7 | Додав: mariyavrublevska | Дата: 24.10.2018

22 жовтня 2018 року на базі Львівської правничої гімназії відбувся один із районних етапів міського відбіркового туру XVIІI Всеукраїнського дитячо-юнацького фестивалю мистецтв "Сурми звитяги". Вітаємо школярів із вдалими виступами, бажаємо успішних результатів!

Переглядів: 11 | Додав: muroslava | Дата: 23.10.2018

На Покрову в Україні відзначають аж чотири свята – це День Покрови Пресвятої Богородиці, День заснування Української Повстанської армії, День українського козацтва та День захисника України. Те, що чотири свята відзначаються саме у цей день – не випадковість, а сплетіння української історії та традицій, які ми продовжуємо підтримувати й сьогодні.

Тому 17 жовтня 2018 року у НВК «ШТЛ» відбувся патріотично-виховний фестиваль «Україна – козацька держава». На святі були присутні представники Українського козацтва Войтович Микола Петрович та п. Оксана Яцків, а також учасник бойових дій 2014-2015рр. Ігор Іванович Ганусяк. Гості привітали учасників фестивалю, побажали їм перемог у змаганнях.

У програмі свята були змагання зі стройової підготовки, армреслінгу, пауерліфтингу, човникового бігу. А яке ж свято без української пісні? Учні 5-11 класів змагалися у конкурсі патріотичної пісні. Учасники зачаровували своїм виконанням як давніх, так і сучасних пісень, щеміло серце від переживань молоді за нашу Україну. А дівчатка, окрім цього, продемонстрували різноманіття і красу української вишиванки, взявши участь у конкурсі «Українська краса». Справді, такою красою можна пишатися.

Переможцями стали учні 11 класу. Всі учасники були нагороджені дипломами та цінними подарунками.

Переглядів: 10 | Додав: dudaps | Дата: 23.10.2018

На ярмарку нашім веселім, багатім
Є чим дивуватись і є що придбати ,
Тут щедрі дарунки із саду й городу
Тут пісня і жарти усім в нагороду .
Одні продавали, другі купували,
Співали, сміялися та й жартували,
А ще усі разом ярмаркували.

                    

Адміністрація закладу дошкільної освіти № 144, висловлює щиру вдячність батькам та організаторам заходу.

Переглядів: 6 | Додав: 187dnzlviv | Дата: 22.10.2018

Доброта - найбільша цінність нашого життя. Так, це саме та якість, що коштує так дешево, але цінується так дорого. Її не можна купити ні за які гроші. Саме таку важливу тему розглянули на зустрічі класний керівник 4-Г класу Гренюх Х.Р. і практичний психолог Кульчицька Л.С. Вони підготували та провели батьківські збори семінар - тренінг «Світ потребує твоєї доброти».
Цікаве та неповторне наше довкілля. І як же важко у ньому побачити дитячу душу, зробити так, щоб вона відкрила нам, дорослим, свої таємниці! Щоб крокувати разом з дітьми упев­неним кроком, нам усім слід розвивати в собі доброту, творчість, мудрість, оптимізм, терпіння, скромність.

Яремків Н.В., заступник директора з виховної роботи

Переглядів: 6 | Додав: Alexis | Дата: 22.10.2018

Сьогодні нам звично бачити поруч із собою книжки. Вони є у кожній родині. Книга – одне з найбільших чудес, створених людиною. Учні 3-А класу (класний керівник Галанюк М.В.) долучилися до великої таємниці першодрукарів. Саме для них був організований майстер-клас з основ поліграфії. Провела його заступник декана заочного факультету УАД, доцент Чорнозубова Галина Андріївна, бабуся учня 3-А класу Мирки Данила. Діти побачили копію оригіналу першого східнослов‘янського «Букваря» який у 1574 році виготовив у м. Львові Іван Федоров. Ознайомилися з друкарською формами та елементами з яких вони складаються, літерами українського шрифта. Також з особливістю виготовлення ілюстрації на прикладі портрета Тараса Шевченка.

Яремків Н.В., заступник директора з виховної роботи

Переглядів: 6 | Додав: Alexis | Дата: 22.10.2018

20 жовтня 2018 року учні І(5)- Б класу Львівської правничої гімназії відвідали Золочівський та Олеський замки. Діти прослухали цікаві екскурсії про ці історичні місця, поспілкувались та відпочили. Це перша спільна поїздка І-Б класу, тож навіть похмура погода не зіпсувала сонячного настрою.

                    

Переглядів: 5 | Додав: muroslava | Дата: 21.10.2018

До Дня Захисника України у Львівській ЗОШ №74 відбувся захід "Нам пора для України жить!". Під час даного свята учні, батьки, учителі долучилися до загальноміського флешмобу "Пісня-міст через століття" та спільно виконали гімн-марш січових стрільців "Ой, у лузі червона калина".

                    

Переглядів: 5 | Додав: lemesh_vika | Дата: 21.10.2018

                    

17 жовтня 2018 року члени учнівського самоврядування Львівської правничої гімназії відвідали «Будинок дитини» №2, де провели час з групою мегаактивних та дуже позитивних дітей. Дякуємо дітлахам та вихователям за таку теплу осінню зустріч!

Переглядів: 7 | Додав: muroslava | Дата: 20.10.2018

18 жовтня у СЗШ №30 відбувся вечір "Під Покрів Твій прибігаємо, Богородице Діво", який підготували учні 8-А та 8-В класів та класні керівники Козій Я.Я. та Дзелендзяк Л.М. Учні згадали історію Запорізької Січі, героїчні подвиги воїнів УПА, Героїв Небесної Сотні та учасників антитерористичної операції.

День Захисника Вітчизни - мужності, геройства свято.
І ми вклоняємося тим, хто літ тому назад багато
І тим, хто нині з автоматом наш спокій береже і захищає,
Всю нашу велику родину, рідну землю свою - Україну

Прикріплення: Картинка 1 ·Картинка 2
Переглядів: 6 | Додав: kacurjaanna | Дата: 19.10.2018

В рамка інформаційно-освітнього волонтерського проекту "Сонцелеви" ССЗШ №81 ім. П. Сагайдачного доєдналась до акції "Не барись, зошитом поділись". Збір зошитів проводився 17 жовтня. Лише за один день вдалося зібрати досить багато зошитів та іншого канцелярського приладдя для діток у заклад санаторного типу смт. Журавно. Дякуємо усім небайдужим за підтримку та допомогу.

Прикріплення: Картинка 1
Переглядів: 5 | Додав: mariyavrublevska | Дата: 18.10.2018

Нещодавно учні ССЗШ №81 ім. П. Сагайдачного готували та передавали через волонтерку, випускницю нашої школи Марічку Кук листи, малюнки і подарунки, якими вітали наших воїнів із Днем захисника України. Сьогодні, 16 жовтня, ми отримали подяку від воїнів - прапор, на якому написані побажання для дітей. Такі подарунк є дуже цінними. Це реальний зв'язок між мирним та воєнним життям, знаки уваги та потрібності один одному. Дякуємо нашим воїнам за прапор, Марічці за те, що передала його та за теплі слова і побажання наших захисників.

Прикріплення: Картинка 1
Переглядів: 4 | Додав: mariyavrublevska | Дата: 18.10.2018

П'ятеро заступників директорів з виховної роботи Шевченківського району взяли участь у міській конференції "Е-освіта", організатором якої було управління інформаційних технологій департаменту розвитку Львівської міської ради у співпраці з управлінням освіти департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради.

                    

На конференції піднімались важливі та актуальні для нас освітян проблеми сьогодення: цифрове батьківство, що таке булінг, як з ним боротися, небезпечні інтернет-спільноти, кібербезпека. Присутні мали можливість ... Читати далі »

Переглядів: 9 | Додав: mariyavrublevska | Дата: 18.10.2018

13 жовтня 2018 року, напередодні Дня захисника України, учні 9-А та 11-А ССЗШ №81 ім. П. Сагайдачного піднялися на Говерлу. Цей день запам’ятається на все життя, адже підкорено найвищу вершину України, висота якої 2061 м.
     Останні метри підйому були важкими і бентежними. Проте, підбадьорюючи один одного, складні перешкоди були подолані. І ось, нарешті, вершина! Яких тільки вигуків радості тут не почуєш! Емоції зашкалюють! Дух перехоплює від величавої неземної краси, заради якої варто піднятись на Говерлу хоч раз у житті. Комбінація зелених і синіх відтінків віддалених карпатських хребтів залишає в пам'яті людей, що побували на Говерлі, незабутнє враження. Звідси добре видно безліч гірських селищ, струмочків, озер, а також стежок, що наче віяло сповзають з гір і губляться в лісистих схилах.

Цей похід видався на славу! На самісінькій вершині учні, учителі та батьки розгорнули синьо-жовтий стяг і виконали гімн України. Таким чином учні 9-А та 11-А класів привітали наших воїнів-захисників з ї ... Читати далі »

Прикріплення: Картинка 1 ·Картинка 2
Переглядів: 5 | Додав: mariyavrublevska | Дата: 18.10.2018

« 1 2 3 4 5 ... 57 58 »
Духовна велич Львова
СЗШ №33
Упр.освіти ДГП ЛМР
Осв.портал Львівщ
Новини Педпреса
Збірник сценаріїв
Для допомоги у роботі класним керівникам, педагогам-організаторам, учителям-предметникам. Збірник сценаріїв знаходиться у розділі "Каталог файлів".
Увага ! Конкурс
1.1. Правила конкурсного приймання учнів у спеціалізовані школи укладаються з врахуванням Закону України «Про загальну середню освіту», Постанови Кабінету Міністрів України від 16.06.2000р. №946 «Про затвердження Положення про загальноосвітній навчальний заклад»,наказу Міністерства освіти та науки України від 19.06.2003 р. за № 389 «Про затвердження Інструкції про порядок конкурсного прийняття дітей (учнів,вихованців) до гімназій, ліцеїв, спеціалізованих шкіл.» 1.2. До 16.05.2014 р. в закладах освіти будуть затверджені графіки проведення конкурсного випробовування у спеціалізовані школи, гімназії та ліцеї та графіки засідань апеляційних комісій відповідно до Правил конкурсного приймання.
Пошук
Календар
«  Листопад 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930
Архів записів
Соціальні закладки
Друзі сайту
Відвідування сайту
счетчик посещений
Besucherzahler russian woman
счетчик посещений

Copyright MyCorp © 2018
П.Дуда 


Конструктор сайтів - uCoz