Четвер, 25.04.2019, 07:37
Вітаю Вас Гість | RSS

Відділ освіти Шевченківського та Залізничного районів                                м.Львова

Меню сайту
Реєстрація у ДНЗ
BannerFans.com
Освіта Львів
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

Новини

                    

                    

... Читати далі »

Переглядів: 12 | Додав: dudaps | Дата: 20.04.2019

Брали участь учні 5-6 класів (тренер команди вчитель фізичної культури Спринь Ю.М.), де завоювали друге місце.

                    

Результат турніру:
СЗШ №60 - СЗШ №68 з рахунком 2:1
СЗШ №60 - "Гроно" з рахунком 4:1
СЗШ №60 - СЗШ №18 з рахунком 0:1

Переглядів: 11 | Додав: julaya1981 | Дата: 20.04.2019

Учні ліцею імені Лесі Українки у захопленні від експонатів Мобільної фізичної лабораторії. Брати участь у процесі експерименту цікаво! Це спонукає до глибшого розуміння фізичних явищ.

    

Переглядів: 11 | Додав: School75 | Дата: 20.04.2019

18 квітня 2019р. у ліцеї №75 імені Лесі Українки успішно розпочала свою роботу науково-практична конференція з іноземних мов «Українські жінки-науковці та їхній внесок у розвиток світової науки», організаторами якої є управління освіти ДГП ЛМР та навчально- методичний центр м. Львова, зокрема під патронатом головного методиста учителів іноземних мов С. Матис.

   

Три комісії журі з англійської та французької мов заслухали дослідницькі доповіді 25 учасників з навчальних закладів м. Львова та відзначили найкращих з найкращих. Оцінити належним чином результати учнівських старань допомогла директор міжнародної організації «Epokha” Kristie Williams. Наші діти - це Україна! За ними майбутнє! Маємо ким гордитися!

Переглядів: 12 | Додав: School75 | Дата: 20.04.2019

Великодний майстер-клас відбувся в 6-А класі, на якому учні виготовили і прикрасили пряники у формі пасочки та писанок. Було весело і смачно!

Прикріплення: Картинка 1 ·Картинка 2
Переглядів: 3 | Додав: School75 | Дата: 20.04.2019

17 квітня 2019 року у ліцеї було проведено День цивільного захисту
Для проведення Дня ЦЗ було залучено:
керівний, педагогічний склад і технічний персонал ліцею;
керівний та особовий склад формувань цивільного захисту;
учнів 1-11-х класів.
Під час проведення Дня ЦЗ із учасниками навчально-виховного процесу практично відпрацьовано:
дії за сигналом «Увага всім!»;
вміння користуватись засобами індивідуального захисту, виготовляти найпростіші засоби захисту органів дихання;
дії в разі виникнення пожежі та можливих аварій на об`єктах, які використовують у виробництві небезпечні хімічні речовини;
виконання нормативів ЦЗ;
дії формувань ЦЗ за функціональним призначенням;
організаційні роботи пункту видачі засобів індивідуального захисту;
евакуацію учасників навчально-виховного процесу.

   

День цивільного захисту розпочався із ... Читати далі »

Переглядів: 14 | Додав: School75 | Дата: 19.04.2019

Проведено заходи:Відкриті уроки та заходи:
https://drive.google.com/open?id=1zlHWIquRw__8XYmTEB6WX2_T6tT3L2uJ
https://drive.google.com/open?id=1zlHWIquRw__8XYmTEB6WX2_T6tT3L2uJ

   

Загальношкільне шикування, перевірка готовності формувань до дій за призначенням
«Вогонь – друг, вогонь – ворог» для учнів 2А класу , класний керівник Шестерікова Л.В.
«Безпека вдома» для учнів  1 і 2Б класу,класний керівник Манецька Н.О., класний керівник Рубашевська О.Я.
«Порятунок та захист під час НС» для учнів 8 класу, класний керівник Швалюк Л.О.
«Вибухові пристрої» для учнів 6 класу , класний керівник Гула У.М.
«Надзвичайні ситуації,їх наслідки для людини» для учнів 7 класу, класний керівник Чабан О.Л.
«Дії населення під час НС» для учнів 9 клас ... Читати далі »

Переглядів: 10 | Додав: nazarmalunak | Дата: 19.04.2019

Переглядів: 13 | Додав: dudaps | Дата: 18.04.2019

Щоб навчити дітей діяти зібрано та рішуче, не розгубитися у випадку виникнення надзвичайних ситуацій, 18 квітня у СЗШ№30 відбувся Єдиний День Цивільного Захисту.
Учні та педагогічний колектив школи удосконалили свої теоретичні знання і практичні навички щодо дій в умовах екстремальних ситуацій, перевірили здатність грамотно і чітко діяти за сигналами "Увага! Всім!", щоб захистити своє здоров'я та життя.

   

Учителі провели цікаві та змістовні відкриті уроки. Учні 1-х класів побували на виставі "Дорожні знаки", яку підготували Долгова Р.І. та учні 4-А класу.
Протягом дня учні мали змогу переглянути навчальні мультфільми та фільми; виставку плакатів та стіннівок, малюнків; практично ознайомитися із засобами індивідуального захисту.
Вчителі фізичної культури провели комбіновану естафету з елементами виконання нормативів, контрольних завдань за програмою «Ц ... Читати далі »

Переглядів: 11 | Додав: 030znzlviv | Дата: 18.04.2019

Експонати Мобільної лабораторії протестували учні 8-их класів. Відвідування учнями виставки мало продовження в учнівських проектах з фізики на теми, презентовані лабораторією.

   

Враження ві мобільної лабоаторії                          Враження учнів

   

Звук                                              Мобільна лабораторія

Переглядів: 11 | Додав: School75 | Дата: 18.04.2019

18.04.2019 в ліцеї №38 ЛМР проведено Єдиний день цивільного захисту.


 

Переглядів: 12 | Додав: ШКОЛА | Дата: 18.04.2019

«Люди перестають мислити, коли перестають читати» Д.Дідро
Нещодавно члени шкільного самоврядування Білокур Юлія, Хабурська Соломія, Данчук Анастасія та Кіт Юрій взяли участь у реалізації проекту «Твій мозок потребує їжі», що відбувся у приміщенні Палацу культури ім. Гната Хоткевича.

                    

Організатором проекту виступив міський учнівський парламент спільно з Дитячою дорадчою радою при Львівській міській раді. Мета проекту - пошук шляхів мотивації та заохочення учнівської молоді до читання, пізнання істини через «спілкування» з книгою. Під час заходу парламентарі з різних навчальних закладів м. Львова обмінювалися своїми пропозиціями та напрацюваннями. На завершення зустрічі всі учасники вручили один одному книги, які принесли з собою.

Васильків Т.С., педагог-організатор

Переглядів: 11 | Додав: Alexis | Дата: 18.04.2019

Кожен з нас знайомий з запахом свіжих газет, журналів, книг, з запахом друкарської фарби. Але багато хто, напевно, і не уявляє, як виглядає в реальності технологічний процес виготовлення друкованих видань. Щоб побачити, як народжується новий номер газети, учні 7-Б та 7-В класів СЗШ №40 м.Львова з класними керівниками Мацьо М.С. та Кукулевською О.С. мали можливість ознайомитися з технологічним процесом виготовлення періодичних видань.

   

Так, 17 квітня 2019 року, відбулася екскурсія для учнів на видавництво "Молода Галичина". Під час зустрічі з керівником друкарні школярі мали можливість побачити обладнання і матеріали, які застосовуються для виготовлення газет. Найбільше емоцій у дітей викликало сам процес друку і швидкість процесу. По дорозі додому, дівчата і хлопці обмінювалися своїми враженнями та емоціями від побаченого.

Переглядів: 13 | Додав: Олеська | Дата: 17.04.2019

17.04.2019 року у СЗШ № 40 згідно плану проведено заходи «Єдиного Дня цивільного захисту». Традиційно День цивільного захисту розпочався збором керівного та командного складу штабу ЦЗ школи та прийняттям ними рішень щодо проведення Дня ЦЗ, також загальношкільною лінійкою у спортивному залі школи: шикуванням учнів 8-11 класів, виконанням Державного гімну України, здачею рапортів командирів ланок та керівників штабу ЦЗ, виступом директора школи Пенцак Г.Є., що наголосила на важливості та значущості цивільного захисту населення у разі загрози життю та здоров’ю людей через природні чи техногенні катастрофи та терористичні чи військові атаки.

   

Наступним заходом стала військово-спортивна естафета, підготовлена учителями фізкультури Павлюк Н.П. і Павлюк Є.В. та захисту Вітчизни Петрушком Г.М. «Я – майбутній захисник України» серед старшокласників, де учні вправлялися т ... Читати далі »

Переглядів: 14 | Додав: Олеська | Дата: 17.04.2019

Як би не вередувала дощем і холодом природа, але скоро їстимемо пасочку. А поки у хатах лад наводиться, діти марять писанкою. Сьогодні (16 квітня) у приміщенні ЦДЮТ Залізничного району було організовано огляд-конкурс дитячих робіт декоративно-прикладного мистецтва "Великодня писанка". Що ті діти разом зі своїми керівниками та вчителями не придумають.... Їхні роботи оцінювились за такими напряками декоративно-прикладного мистецтва:
• живопис
• графіка
• писанкарство
• витинанка
• аплікація...
Жодна робота поза увагою журі не залишилася. Усі витвори мистецтва (і так можна сказати) гідно поціновані та відзначені. Переглядайте, і хай настрій покращується...

                    

Переглядів: 11 | Додав: nadiyashalay | Дата: 17.04.2019

15 квітня 2019 року, продовжуючи проект «Кольорові понеділки у школі», учні та вчителі СЗШ № 40 одяглись у блакитно-сині барви, адже колір цього понеділка у нас – блакитно-синій.

                    

Кольори, що символізують мрію, є ознакою всіх мрійників та мрійниць. Блакитний – колір води, неба, повітря – всього того, без чого не було б життя на Землі, недарма нашу планету називають таки блакитною. І, через таку його значимість, колір вселяє в душу оптимізм, віру у краще майбутнє, спокій, пригнічує агресію. Вчимось позитивно мислити, мріяти та добиватися поставленої мети. А ще ці барви вказують на дисциплінованість, внутрішній спокій та підсилюють ясність думок. На блакитних хмарках завжди у всі часи "літали" та "літатимуть" мрійники та мрійниці. Отож, і наші учні сьогодні намагалися відірватися від реального життя, та просто по дитячому помріяти, повірити у свою заповітну мрію. Адже, якщо мріяти та вірити у мрії, то вони обов’язково збудуться. «Мрійте та будьте щасливі!» - закликаємо усіх.

Переглядів: 13 | Додав: Олеська | Дата: 17.04.2019

У ліцеї №75 імені Лесі Українки продовжила роботу Мобільна наукова лабораторія. Сьогодні інтерактивні заняття учителі фізики Гнатуш М.О. та Куниш О.І. проводили як для старшокласників так і для учнів 2-4 класів. Ліцеїсти, досліджуючи механізм дії кожного експонату, були наповнені позитивними емоціями та незабутніми враженнями!

                    

 

Переглядів: 12 | Додав: School75 | Дата: 17.04.2019

Писанка – це своєрідний шедевр мініатюрного мистецтва, відомого із сивої давнини. Це витвір різновиду українського народного мистецтва, що має назву писанкарство. Писанка – частинка нашої душі, кращих традицій багатства, любові, краси і здоров’я. Сьогодні учні 6-А класу ліцею №38 ЛМР , батьки,гості, приймали участь у майстер-класі із створення рукотворного дива- писанки. Ділилась досвідом створення традиційної писанки народна майстриня Галина Сиротюк.


 

Переглядів: 11 | Додав: ШКОЛА | Дата: 17.04.2019

15.04.2019 року учні 6-А класу СЗШ № 40 разом з учителями української мови Пташник В.М. та математики Косач Л.І. провели бінарний урок з української мови та математики на тему: ''Числівник як частина мови. Додатні та від'ємні числа. Координатна пряма. Раціональні числа''. Епіграфом заняття стала фраза: «Не знаючи граматики, не вивчиш математики», про що ще раз мали змогу переконатися учні.

                    

Під час уроку діти закріплювали знання з української мови з теми ''Числівник'' та вчилися розв’язувати математичні вправи з теми ''Раціональні числа'', розвивали мислення та вміння правильно формулювати думку. Також урок містив у собі і виховну мету, що полягала у формуванні інтересу до рідної мови, сприянні усвідомленню того, що мова – засіб володіння іншими навчальними дисциплінами. Досягнути поставленої мети допомагав як пошуковий диктант з української мови, виконання тестів, так й ігровий момент у вигляді математичного кросворду та задач-жартів. І, найважливіше, такий урок дав учням можливіст ... Читати далі »

Переглядів: 12 | Додав: Олеська | Дата: 17.04.2019

16 березня у ліцеї №75 імені Лесі Українки розпочала роботу Мобільна наукова лабораторія, яка складається з 10-ти експонатів, до яких учні можуть підійти і випробувати.

   

Ліцеїсти-десятикласники проводять інструктажі щодо проведення експериментів з даними експонатами. Це надзвичайно цікавий і корисний проект!

Переглядів: 11 | Додав: School75 | Дата: 17.04.2019

« 1 2 3 4 5 ... 94 95 »
Духовна велич Львова
СЗШ №33
Упр.освіти ДГП ЛМР
Осв.портал Львівщ
Новини Педпреса
Збірник сценаріїв
Для допомоги у роботі класним керівникам, педагогам-організаторам, учителям-предметникам. Збірник сценаріїв знаходиться у розділі "Каталог файлів".
Увага ! Конкурс
1.1. Правила конкурсного приймання учнів у спеціалізовані школи укладаються з врахуванням Закону України «Про загальну середню освіту», Постанови Кабінету Міністрів України від 16.06.2000р. №946 «Про затвердження Положення про загальноосвітній навчальний заклад»,наказу Міністерства освіти та науки України від 19.06.2003 р. за № 389 «Про затвердження Інструкції про порядок конкурсного прийняття дітей (учнів,вихованців) до гімназій, ліцеїв, спеціалізованих шкіл.» 1.2. До 16.05.2014 р. в закладах освіти будуть затверджені графіки проведення конкурсного випробовування у спеціалізовані школи, гімназії та ліцеї та графіки засідань апеляційних комісій відповідно до Правил конкурсного приймання.
Пошук
Календар
«  Квітень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930
Архів записів
Соціальні закладки
Друзі сайту
Відвідування сайту
счетчик посещений
Besucherzahler russian woman
счетчик посещений

Конструктор сайтів - uCoz