Субота, 20.04.2024, 07:53
Вітаю Вас Гість | RSS

Відділ освіти Шевченківського та Залізничного районів                                Львівської ОТГ

Меню сайту
Реєстрація у ДНЗ
BannerFans.com
Освіта Львів
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

Новини

Учні 1-Д класу ліцею 81 імені Петра Сагайдачного Львівської міської ради та класний керівник Олексів Роксолана Миронівна
здійснили поїздку в село Шегині Мостиського району Львівської області у заклад “Еко татко“, де їм провели незабутній майстер-клас із випічки хліба. Дітям розповіли про хліб, його користь та як його робити.

                    

Усіх учасників поділили на дві команди - “Ранок“ та “Денник“, між якими відбулися справжні змагання (хто швидше насипле борошно, хто правильно дасть відповідь на запитання, у кого краще тісто вийшло). У цих змаганнях перемогла дружба.
Діти також викликали "Дух хліба", який живе у печі і випікає запашний, корисний, роблений з великою любов'ю дітей хліб.
А ще усі ласували справжнім козацьким кулішем та печеною картоплею з салом.
Відвідали також кордон України з Польщею, побачили як працює наша прикордонна служба, як проходять люди цей контроль.
Організатори зробили справжнє свято з танцями і караоке. Співи і танці дітей лунали до самого кордону.
На ... Читати далі »

Переглядів: 134 | Додав: mariyavrublevska | Дата: 30.11.2020

Землю, де живе тепер український народ люди населяють з давніх-давен - багато тисяч років. Найдавніші люди жили збиранням диких рослин, плодів, ягід, грибів, звіроловством, рибальством.

                    

Ось так у ліцеї 81 імені Петра Сагайдачного Львівської міської ради маленькі дослідники 2-Г класу разом із вчителем Борійчук Ольгою Іванівною провели урок-творчу майстерню з "Я досліджую світ" на тему: "Чим займалися люди на території краю в давнину". Діти дивилися цікаве відео, розповідали про ремесла у нашому краї в давнину, а на завершення уроку мали неймовірний цікавий сюрприз.
Вчитель розповіла надзвичайно цікаву інформацію про виготовлення хліба та смаколиків, а майстри провели майстер-клас із виготовлення пряників. Учні слухняно виконували вказівки майстрів та виготовляли і прикрашали власноруч пряники із смачною карамеллю та глазур'ю.
Таким насиченим був день у маленьких дослідників, тепер вони не лише знають про життя та побут в давнину, а самі можуть виконувати одне із ремесел.

Переглядів: 120 | Додав: mariyavrublevska | Дата: 30.11.2020

У ліцеї 81 імені Петра Сагайдачного Львівської міської ради у 3-Г класі відбувся цікавий відкритий інтегрований урок з музичного мистецтва на тему «Козацькому роду нема переводу. Українські козаки в мистецтві» у формі мандрівки в далекі часи козацтва, до яскравих сторінок героїчного минулого українського народу, провела вчитель Черіна Любов Василівна.
Пам’ять про козаків, їх сміливість, силу, любов до рідної землі збережеться на віки. Про цих мужніх людей написано багато книжок, картин, оспівано в піснях, їм присвячено фільми.

                    

Різні твори мистецтва – і образотворчого (репродукції картин: І.Рєпін «Запорожці пишуть листа турецькому султанові»; А.Манастирський –«Запорожець»; М.Дерегус –«Народження пісні»; пам’ятник українським козакам у Відні), і мистецтва кіно –(фрагмент к/ф «Вогнем і мечем»), і
музичного( «Запорозький марш» Є. Адамцевича, Пісня козака-запорожця Семена Климовського «Їхав козак за Дунай», яка стала народною; варі ... Читати далі »

Переглядів: 132 | Додав: mariyavrublevska | Дата: 30.11.2020

День жалю...День скорботи, печалі запалив нашу пам'ять.
Свічки - це ті душі, листочки опалі, хто став тінню в голодні роки...
Напередодні Дня скорботи учні 7- А і 7-Б класів (кл.керівники Книш Х.Я., Демкович Г.Б.) переглянули відео-спогади очевидців голодоморів, яким довелося пережити один з найжахливіших злочинів радянського тоталітарного режиму. Голодомор - це геноцид Українського народу, мета якого була знищити цілу націю. Жертвами Голодомору стали мільйони українців. Вшановуємо і пам'ятаємо...

Прикріплення: Картинка 1 ·Картинка 2
Переглядів: 151 | Додав: Бодя | Дата: 29.11.2020

Учні 2-Б класу СЗШ № 78 м.Львова взяли активну учсть у VII Всеукраїнській інтернет-олімпіаді «На Урок» (Осінь 2020).

          
Переможці нагороджені дипломами І, ІІ та ІІІ ступенів.

Інтернет-олімпіада «На Урок» – це новий формат змагання для учнів, завдяки якому вони можуть проявити себе. А ще це унікальне поєднання тренду діджиталізації освіти, духу змагання та потреби у перевірці якості освіти.

Прикріплення: Картинка 1 ·Картинка 2
Переглядів: 157 | Додав: Бодя | Дата: 29.11.2020

27 листопада 2020 року учні VI(10)-А класу Львівської правничої гімназії провели англомовну екскурсію "Вулицями Львова".

   

Переглядів: 134 | Додав: muroslava | Дата: 29.11.2020

23 листопада 2020 року Львівська правнича гімназія вперше приєдналася до Усесвітнього Дня Гідності в Україні. На уроках гідності учні І(5) та IV(8) класів згадали події Революції Гідності, обговорили, що означає бути гідним громадянином та які гідні вчинки можемо здійснювати щодня. На завершення кожен гімназист написав лист собі у майбутнє з постановою стати гідним учнем та кращою людиною.

   

Переглядів: 158 | Додав: muroslava | Дата: 29.11.2020

27 листопада 2020 року гімназисти Львівської правничої гімназії вшановували жертв Голодоморів 1932-1933 років. Щоперерви учні різних паралелей класів переглядали тематичні відеоролики, вшановували загиблих хвилиною мовчання, приносили свічки та яблука в знак пам’яті за загиблими. Пам'ятаймо минуле, щоб мати гідне майбутнє.

   

Переглядів: 133 | Додав: muroslava | Дата: 29.11.2020

Згадайте нас - бо ми колись жили.
Зроніть сльозу і хай не згасне свічка!
Ми в цій землі житами проросли,
Щоб голоду не знали люди вічно.

Голод… Це страшне слово повертає нас у далекі 1932 – 1933 роки. Український народ у смутку і скорботі доземно схиляє голови, вшановуючи пам’ять мільйонів жертв.

   

Учні 2-Б і 3-Б класів переглянули відео-спогади очевидців голодоморів, архівні матеріали того часу, які тривалий період не оприлюднювались та підготували виступи «Хронометр незабутнього».
Учні взяли участь в акції «Свічка пам'яті». Колоски та вогники нагадали, що ми не маємо права забути мільйони жертв Голодомору. Класні керівники переконані, що у пам’яті дітей залишиться маленький вогник свічечки, як спомин про тих, кого сьогодні немає серед нас, які померли страшною смертю.
На з ... Читати далі »

Переглядів: 126 | Додав: Alexis | Дата: 28.11.2020

Заплачте! Затужіть! Заголосіть!
Померлі люди стогнуть з тої днини,
Й благають: українці, донесіть
Стражденний біль голодної країни.

Пам’ять людей про голодомор тривалий час каралась смертю. Важко було мовчати, але мовчали. Людську пам’ять було взято під конвой. На роки, на десятиліття... Страшне приневолене мовчання... Довго чекали, але дочекались, коли ожила, прокинулась людська пам’ять, розверзлись її глибини і заговорили вуста тисяч, мільйонів свідків трагедії, віддаленої від нас десятиліттями.

   

З нагоди пам’яті трагічної дати для українського народу в школі були проведені різноманітні тематичні заходи. Учні 4-А та 4-В класів у пам’ять про жертв Голодомору виготовили синьо-жовті «незабудки» та символ Голодомору - «колоски пам’яті». Вони зв ... Читати далі »

Переглядів: 128 | Додав: Alexis | Дата: 28.11.2020

Учні ліцею №75 імені Лесі Українки ЛМР вшанували пам’ять жертв Голодомору 1932-1933 років. Шануємо! Пам'ятаємо!

   

Переглядів: 144 | Додав: School75 | Дата: 28.11.2020

Пам’ять – нескінченна книга, в якій записано все: і життя людини, і життя країни. Сторінки 1932-1933 років вписано кривавими і чорними кольорами. Чорне вороння зграями літало над селами, заціпенілими в тяжкому смертельному сні.

27 листопада 2020 року учні та педагоги ліцею № 38 ЛМР вшанули пам'ять жертв Голодомору. Сьогодні ліцей став храмом Скорботи і Пам’яті. Пам’яті мільйонів українців, які загинули від голоду, заподіяного сталінським режимом, пам’яті українських сіл і хуторів, які зникли з лиця землі після трагедії XX століття.
 

Переглядів: 131 | Додав: директор | Дата: 28.11.2020

Інсталяція, приурочена пам'яті жертв Голодомору.
У ХХ сторіччі українці пережили три голодомори: 1921-1923, 1932-1933 і голод 1946-1947 років. Утім, серед найбільш трагічних сторінок історії українського народу особливо сумне місце займає Голодомор 1932-1933 років. За різними даними, у 1932-1933 роках від голоду загинуло від 4,5 до 10 мільйонів людей.
Ми пам'ятаємо!

Прикріплення: Картинка 1
Переглядів: 144 | Додав: orgvoitovych | Дата: 27.11.2020

«Я приніс тобі яблуко….» Роковини голодомору… 12:00… Хвилина мовчання…. Мелодія Скорика… Свічки і яблука…. Дошкільнята з «Росинки» моляться за невинно убієнних голодом…

                    

Переглядів: 134 | Додав: nadiyashalay | Дата: 27.11.2020

Цього тижня вокальний гурток " Гармонія" Шевченківського БДЮТ прощались з осінню. Керівник - Свищ Тетяна Михайлівна.

          

Переглядів: 147 | Додав: orgvoitovych | Дата: 27.11.2020

4 субота листопада завжди сумна. Цього дня українці згадують страшні часи, коли нас мали знищити як націю. Морили голодом, бо кулі були дорогі... А потім ще довго мовчали або брехали про неврожай. ДЕСЯТЬ мільйонів (а може, і більше) українців було стерто з лиця землі. Десять мільйонів вишиванок, писанок, колискових... Як наслідок - зникнення мови, звичаїв, української культури.

                    

27 листопада о 12:00 у всіх закладах освіти хвилиною мовчання буде вшановано жертв Голодомору…

Переглядів: 127 | Додав: nadiyashalay | Дата: 27.11.2020

Переглядів: 149 | Додав: dudaps | Дата: 26.11.2020

27 листопада 2020 року в бібліотеці ліцею №57 імені Короля Данила відбулося свято казки. Учні 3-А класу інсценізували казки Івана Яковича Франка "Лисиця і журавель" та "Ріпка". 

                    

Переглядів: 156 | Додав: igor-p2007 | Дата: 26.11.2020

Тиждень толерантності пройшов у нашій школі. Робота психологічної служби школи була спрямована на формування в учнів поваги до інших людей, їхніх думок, підвищення настрою учасників навчально-виховного процесу, створення ситуацій успіху та розкриття творчого потенціалу обдарованих дітей.

   

План заходів був насичений та різноманітний. З учителями проведено семінар-тренінг «Толерантність формує культуру у суспільстві». Школярі також з радістю долучилися до виконання різноманітних та цікавих завдань. З учнями 4-11 класів проведено просвітницькі бесіди «Радість і усмішка», «Толерантність в нашому житті», «Толерантність – дорога до миру у всьому світі». Учнівським самоврядуванням організовано проект - виготовлення тематичних лепбуків «Кодекс толерантного учня».

Організатори Тижня Н.Яремків ... Читати далі »

Переглядів: 138 | Додав: Alexis | Дата: 26.11.2020

Переглядів: 191 | Додав: dudaps | Дата: 26.11.2020

« 1 2 ... 52 53 54 55 56 ... 137 138 »
Духовна велич Львова
СЗШ №33
Упр.освіти ДГП ЛМР
Осв.портал Львівщ
Новини Педпреса
Збірник сценаріїв
Для допомоги у роботі класним керівникам, педагогам-організаторам, учителям-предметникам. Збірник сценаріїв знаходиться у розділі "Каталог файлів".
Увага ! Конкурс
1.1. Правила конкурсного приймання учнів у спеціалізовані школи укладаються з врахуванням Закону України «Про загальну середню освіту», Постанови Кабінету Міністрів України від 16.06.2000р. №946 «Про затвердження Положення про загальноосвітній навчальний заклад»,наказу Міністерства освіти та науки України від 19.06.2003 р. за № 389 «Про затвердження Інструкції про порядок конкурсного прийняття дітей (учнів,вихованців) до гімназій, ліцеїв, спеціалізованих шкіл.» 1.2. До 16.05.2014 р. в закладах освіти будуть затверджені графіки проведення конкурсного випробовування у спеціалізовані школи, гімназії та ліцеї та графіки засідань апеляційних комісій відповідно до Правил конкурсного приймання.
Пошук
Календар
«  Квітень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930
Архів записів
Соціальні закладки
Друзі сайту
Відвідування сайту
счетчик посещений
Besucherzahler russian woman
счетчик посещений

Конструктор сайтів - uCoz