Четвер, 15.11.2018, 01:12
Вітаю Вас Гість | RSS

Відділ освіти Шевченківського та Залізничного районів                                м.Львова

Меню сайту
Реєстрація у ДНЗ
BannerFans.com
Освіта Львів
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

Новини

Головна » 2018 » Березень » 12 » СЗШ №78. Кольоровий тиждень.
23:12
СЗШ №78. Кольоровий тиждень.

                    

26.02.2018 р. розпочався «Кольоровий тиждень» у початковій школі.
У рамках «Кольорового тижня» з метою формування екологічної культури; розширення уявлення учнів про цінність та багатогранність природи; виховування любові до рідного краю, дбайливого ставлення до природи пройшов ДЕНЬ ЕКОЛОГІЇ. Учні всіх класів підготували проекти на екологічну тематику. Учні 4-А класу підготували цікаві матеріали для проведення виховної години з теми «Чисте довкілля – здорова людина» Наприклад, Анна Іжовська розповіла про виставу «Знайдена лялька» театру ляльок, відвідану напередодні. Герої вистави: Лялька, Качанчик від яблука, старенький китайський Телефон, Лампочка та Черевик мають спільну мрію – отримати друге життя в результаті вторинної переробки. Друзі мають подолати Сміттємонстра, створеного з не посортованих відходів.
27.02.2018 р. в рамках «Кольорового тижня» відбувся ЛІТЕРАТУРНИЙ ДЕНЬ. Учні 3-Б класу взяли участь у патріотичному квесті «Україна різноманітна».
З метою популяризації творів відомих класиків української літератури Тараса Григоровича Шевченка та Лесі Українки, подальшого розвитку мистецтва художнього слова, вдосконалення і підвищення виконавської майстерності читців пройшов конкурс «Поезія - слово! Поезія – пісня! Поезія - вільна душа!», присвячений вшануванню пам’яті Л. Українки та Т. Шевченка

28. 02.2018 р. було реалізовано МАТЕМАТИЧНИЙ ДЕНЬ. У 1-Б класі відбувся цікавий урок-казка «Лічба в межах 20. Попереднє і наступне число. Обчислення значень виразів. Розв’язування задач».
З метою узагальнення й систематизації навичок виконання арифметичних дій з багатоцифровими числами; закріплення вміння розв'язувати задачі, рівняння; збагачення знань учнів цікавинками про природу, Розвитку логічного мислення, пам'яті, пізнавальних інтересів учнів; виховання любові до природи, цікавості до математики у 4-Б класі пройшов інтегрований урок «Мовою математики про тваринний світ Африки».


01.03.2018 р. з метою ознайомлення учнів з основними поняттями здорового способу життя; виховання почуття відповідальності за власне здоров’я та розуміння важливості здорового способу життя пройшов ДЕНЬ ЗДОРОВ'Я І СПОРТУ. Були проведені: «Веселі старти»
(спортивні змагання між 2-А , 2-Б і 2-В класами); «Олімпіада для школяриків» у 4-А і 4-Б класах.
На групі продовженого дня учнів 2-4 класів був проведений навчально-виховний захід «Екологія природи" (вихователі групи Маковецька О.М., Масло Н.Я. та Демкович Г.Б.). Метою свята було сформувати в учнів екологічну культуру, розширити уявлення дітей про цінність та багатогранність природи.


02.03.2018 року з метою поглиблення знань учнів про історію та розвиток рідної мови; показу її краси і багатства, розкриття її необхідності у житті людини, розвитку комунікативної компетентності учнів, виховання любові і поваги до рідного слова був проведений ДЕНЬ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ.
Були проведені:
Свято у 3-В класі «Мово моя, ти – чарівна зірниця».
У 3-А класі проведено виховний захід «Рідна мова солов’їна». Метою заходу було донести до учнів багатство української мови; формувати відчуття краси рідної мови; розвивати мовленнєві здібності учнів; збагачувати словниковий запас; виховувати любов до рідної мови та розуміння її необхідності для нашого життя.
Інтегрований урок позакласного читання та розвитку мовлення у 4 -А класі «Творчість Ігоря Січовика. Творча діяльність у зв’язку із прочитаним: інсценізація вірша «Сірничок». Січовик - майстер мовних ігор та розваг» Мета: ознайомити учнів із життям і творчістю Ігоря Січовика; активізувати читацький інтерес школярів; виховувати любов до рідного слова; розвивати уміння самостійно визначати жанрові ознаки творів, обґрунтовувати свою думку; уміння усвідомлювати та визначати тему, основну думку твору, розуміти основний смисл вчинків персонажів.
Бібліотечний урок – мовленнєвий конструктор «Говоріть. Хай в розмові слова веселяться» у 1-В класі.
Великою радістю і честю було отримати на підсумковій лінійці заслужені грамоти та схвалення своєї роботи.

Переглядів: 56 | Додав: myrosiakotyk | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Духовна велич Львова
СЗШ №33
Упр.освіти ДГП ЛМР
Осв.портал Львівщ
Новини Педпреса
Збірник сценаріїв
Для допомоги у роботі класним керівникам, педагогам-організаторам, учителям-предметникам. Збірник сценаріїв знаходиться у розділі "Каталог файлів".
Увага ! Конкурс
1.1. Правила конкурсного приймання учнів у спеціалізовані школи укладаються з врахуванням Закону України «Про загальну середню освіту», Постанови Кабінету Міністрів України від 16.06.2000р. №946 «Про затвердження Положення про загальноосвітній навчальний заклад»,наказу Міністерства освіти та науки України від 19.06.2003 р. за № 389 «Про затвердження Інструкції про порядок конкурсного прийняття дітей (учнів,вихованців) до гімназій, ліцеїв, спеціалізованих шкіл.» 1.2. До 16.05.2014 р. в закладах освіти будуть затверджені графіки проведення конкурсного випробовування у спеціалізовані школи, гімназії та ліцеї та графіки засідань апеляційних комісій відповідно до Правил конкурсного приймання.
Пошук
Календар
Архів записів
Соціальні закладки
Друзі сайту
Відвідування сайту
счетчик посещений
Besucherzahler russian woman
счетчик посещений

Copyright MyCorp © 2018
П.Дуда 


Конструктор сайтів - uCoz