Четвер, 25.04.2019, 07:28
Вітаю Вас Гість | RSS

Відділ освіти Шевченківського та Залізничного районів                                м.Львова

Меню сайту
Реєстрація у ДНЗ
BannerFans.com
Освіта Львів
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

СЗШ №54

 


       Середня загальноосвітня школа № 54 м. Львова

 

1.    79059, м. Львів, вул. Хвильового,16,  тел. 294-33-33, 252-34-06, 252-34-08,                              e-mail: scool54@3g.ua

2.    Школу відкрито 04.09.1975 р.

У 2011-2012 рр. був здійснений масштабний пілотний проект спільно з Урядом Німеччини та KfW Банком розвитку з нагоди Чемпіонату Європи з футболу – EURO 2012. У рамках проекту замінено вхідні двері, освітлення, покладено підлогу із спортивного лінолеуму, відремонтовано роздягальні, поновлено систему вентиляції, замінено інженерні мережі (енергозабезпечення, водозабезпечення та водовідведення). У рамках проекту для забезпечення повноцінних та ефективних занять спортом придбано шведські стінки, гімнастичні лави. Школа брала участь у проекті на тему : «Розробка та підготовка бізнес-проектів».

 3.    Директор – Пелещишин Ростислав Миколайович ( педстаж – 24 роки, стаж роботи директором – 19 років, учитель фізики, спеціаліст вищої категорії, кандидат педагогічних наук).

Заступник директора з навчально-виховної роботи – Созанська Оксана Іванівна

(педстаж – 24 роки, стаж роботи заступником – 4 роки, вчитель історії, спеціаліст вищої категорії).

Заступник директора з навчально-виховної роботи – Ковалик Любов Іванівна

(педстаж – 34 роки, стаж роботи заступником – 26 років, вчитель історії, спеціаліст вищої категорії).

Заступник директора з виховної роботи – Лега Галина Ростиславівна                       (педстаж – 19 років, стаж роботи заступником – 3 роки, вчитель української мови та літератури, спеціаліст вищої категорії).

4.    41 клас;  1058 учнів; 2 ГПД.

5.    Всього працівників - 111:

спеціаліст вищої категорії – 37;

спеціаліст І категорії – 13;

спеціаліст ІІ категорії – 16;

учитель-методист – 7;

старший учитель – 18;

відмінник освіти – 6.

кандидат педагогічних наук - 1

6.    Профілі навчання:

1) універсальний 10А -11А кл. – 47 уч.

2) філологічний (укр.) 11-Б кл. – 24 уч.

7.    Наявність кабінетів:

Математика – 4, фізика – 2, хімія – 1, біологія – 1, українська та література – 5, світова література – 1, іноземна мова – 5,  інформатика – 1, історія – 2, інші кабінети – 21, майстерні – 3.

8.    Вокальні ансамблі «До-мі- соль-ка», «Співаночка», зразковий дитячо-юнацький хор  «Радуниця».

 

9.Відкрито музей  співачки Квітки Цісик.

 

10. Функціонують спортивні секції баскетболу, волейболу, дзю-до.

11. Налагоджено співпрацю  з «Львівською політехнікою».

12.Найкращий заклад за результатами навчально-методичної роботи у 2012-2013 навчальному році - ІІ місце серед шкіл  Шевченківського району та IV місце в загальному рейтингу шкіл Шевченківського району.

 

Підсумки ІІ етапу Всеукраїнських предметних учнівських олімпіад:

  • Кокуєнко Вікторія Іванівна, 11-А клас, І місце-англійська мова;                               ІІ місце-правознавство
  • Дудоров Артем Анатолійович, 9-Г клас, І місце-інформаційні технології
  • Лин Марта Андріївна, 8-А клас, І місце-біологія; ІІІ місце-німецька мова
  • Вітів Ольга Анатоліївна, 9-А клас, І місце-географія
  • Петришин Михайло Ігорович, 9-Г клас, І місце-фізика; ІІ місце-біологія, ІІ місце-математика
  • Войтович ІринаБогданівна, 9-В клас, І місце-обслуговуючі види праці;
  • Іващук Вікторія Ігорівна, 8-Б клас, І місце-обслуговуючі види праці
  • Квасній Сергій Іванович, 7-А клас, ІІ місце-українська мова
  • Квасній Павло Іванович, 8-Б клас, ІІ місце-географія, ІІ місце-фізика; ІІІ місце- історія; ІІІ місце-українська мова
  • Хомяк Ольга Богданівна, 11-А клас, ІІ місце-фізика
  • Демський Богдан Михайлович, 11-А клас, ІІ місце-історія
  • Білик ВолодимирМиколайович, 10-А клас, ІІ місце-географія; ІІІ місце- інформаційні технології
  • Харатон Олег Юрійович,11-А клас, ІІІ місце-фізична культура
  • Поляк Богдана Михайлівна, 11-Б клас, ІІІ місце-інформаційні технології
  • Пешкова Софія Марківна, 9-А клас, ІІІ місце-географія
  • Недокус Соломія Валеріївна, 11-А клас, ІІІ місце-географія;

 

 

Підсумки ІІІ етапу Всеукраїнських предметних учнівських олімпіад:

  • Войтович Ірина Богданівна, 9-В клас, І місце-обслуговуючі види праці
  • Лин Марта Андріївна, 8-А клас, ІІ місце-біологія
  • Білик Володимир Миколайович, 10-А клас, ІІІ місце-географія
  • Квасній Павло Іванович, 8-Б клас, ІІІ місце-географія
  • Кокуєнко Вікторія Іванівна, 11-А клас, ІІІ місце-англійська мова

Духовна велич Львова
СЗШ №33
Упр.освіти ДГП ЛМР
Осв.портал Львівщ
Новини Педпреса
Збірник сценаріїв
Для допомоги у роботі класним керівникам, педагогам-організаторам, учителям-предметникам. Збірник сценаріїв знаходиться у розділі "Каталог файлів".
Увага ! Конкурс
1.1. Правила конкурсного приймання учнів у спеціалізовані школи укладаються з врахуванням Закону України «Про загальну середню освіту», Постанови Кабінету Міністрів України від 16.06.2000р. №946 «Про затвердження Положення про загальноосвітній навчальний заклад»,наказу Міністерства освіти та науки України від 19.06.2003 р. за № 389 «Про затвердження Інструкції про порядок конкурсного прийняття дітей (учнів,вихованців) до гімназій, ліцеїв, спеціалізованих шкіл.» 1.2. До 16.05.2014 р. в закладах освіти будуть затверджені графіки проведення конкурсного випробовування у спеціалізовані школи, гімназії та ліцеї та графіки засідань апеляційних комісій відповідно до Правил конкурсного приймання.
Пошук
Календар
«  Квітень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930
Архів записів
Соціальні закладки
Друзі сайту
Відвідування сайту
счетчик посещений
Besucherzahler russian woman
счетчик посещений

Конструктор сайтів - uCoz