П`ятниця, 13.12.2024, 05:55
Вітаю Вас Гість | RSS

Відділ освіти Шевченківського та Залізничного районів                                Львівської ОТГ

Меню сайту
Реєстрація у ДНЗ
BannerFans.com
Освіта Львів
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

Школи району

Залізничний район

Ліцей №15

Ліцей №18

СЗШ №40 ЛУГГ ЛХЛ СЗШ №60
Ліцей "ГРОНО" СЗШ №65 СЗШ №67 СЗШ №68 СЗШ №74 Ліцей №75
СЗШ №77 ЛГ "Євшан" ЛФМЛ ПШ "СВІТАНОК" ПШ "ОДИН ДВА ТРИ" ЦДЮТ
РЯСНЕ-РУСЬКИЙ ЛІЦЕЙ          
Шевченківський район
СЗШ №20 СЗШ №22 СЗШ №23 СЗШ №30 СЗШ №33 Ліцей №38
СЗШ №41 ЛЗШ №43 СЗШ №44 СЗШ №53 СЗШ №54 Ліцей №57
СЗШ №78 Ліцей №81 СЗШ №91 СЗШ №92 Ліцей №94 СЗШ №97
СЗШ №99 СЗШ №100 ЛПГ НВК "ШКТ-ЛТЛ"

НВК

"ІЕШ-ЛЕЛ"

ЛГ "ПРЕСТИЖ"
ПЕРСПЕКТИВА ВІДРОДЖЕННЯ БДЮТ ДУБЛЯНСЬКИЙ ОПОРНИЙ ЛІЦЕЙ МАЛЕХІВСЬКА ЗОШ ВЕЛИКОГРИБОВИЦЬКА ЗОШ
ЗАРУДЦІВСЬКА ГІМНАЗІЯ МАЛОГРИБОВИЦЬКА ПШ ГРЯДІВСЬКА ГІМНАЗІЯ ЗАШКІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ    

Найкращі і найгірші школи Львова 2021

Освіта.ua уклала новий рейтинг львівських шкіл

Якість навчання не залежить ні від форми власності школи, ні від її розташування. Це заслуга конкретних вчителів.

Результати рейтингу переконливо свідчать, що якість навчання не залежить від того, платний навчальний заклад чи ні. Принаймні дві з трьох найкращих шкіл Львова є державними і, відповідно, безплатними. Ще один вис­новок – кожен заклад має свої сильніші та слабші сторони, однак загальний рівень значною мірою залежить від збалансованості викладацького складу.

Абсолютним лідером рейтингу стала Львівська академічна гімназія при НУ «Львівська політехніка». За результатами ЗНО цей заклад продемонстрував вражаючі результати – понад 80% випускників набрали 

173 бали і більше. Зокрема, з історії високу планку подолали 83% учнів, з української мови та літератури – 82%, з математики – 78%. Такі результати дозволяють претендувати на вступ практично у будь-який ВНЗ України.

Вступити у цю гімназію діти можуть лише після закінчення початкової школи. Обов’язковим є конкурсний відбір (іспити з математики й української мови), хоча і не особ­ливо жорсткий – за словами директора гімназії Лесі Юхман, конкурс становить дві дитини на місце.

– Навчання у нас безкош­товне – батьки доплачують лише за кілька додаткових предметів, таких як логіка, краєзнавство тощо. Загалом це коштує близько 150-160 грн на місяць, – розповіла ZIKу Леся Юхман. – Успіху ми досягаємо спільними зусиллями: маємо розумних обдарованих учнів і фахових працьовитих учителів, які багато працюють над собою та над дітьми. До того ж наші вихованці мають на кого рівнятися – серед наших випускників Іван Крип’якевич, Євген Коновалець, засновник «Пласту» Олександр Тисовський – ці історичні постаті стають взірцями для дітей. 

«Срібло» виборов Львівський фізико-математичний ліцей-інтернат при ЛНУ ім. І.Франка. Попри очікувано найкращу в місті підготовку з математики та фізики, тут дуже високий рівень викладання української мови й літератури (81% високих результатів ЗНО) і просто високий – історії (64%).

До числа найкращих увійшла також Школа-гімназія «Сихівська», яка виникла у 2001 році шляхом реорганізації школи №89. Прикметно, що хоча за жодним із трьох предметів гімназія не сягнула призових місць, однак у загальному рейтингу посіла третю сходинку. Це вдалося завдяки загалом високому рівню викладання – в середньому близько 70% випускників за трьома тестами ЗНО (українська мова і література, математика та історія) набрали 173 і більше балів.

Серед решти учасників рейтингу варто відзначити спеціалізовану школу №37 із поглибленим вивченням французької мови, майже 90% випускників якої набрали понад 173 бали з української мови та літератури – це найвищий показник у Львові. Однак за результатами ЗНО з історії школа №37 посіла лише 23 місце у Львові, а тести з математики обрали менше 10 учнів, тому цього результату в рейтингу не враховано.

Традиційно сильна в історії Класична гімназія несподівано показала низький результат у математиці, хоча підтвердила своє реноме закладу, де на високому рівні викладають українську мову та літературу.

Також добрі знання з української мови і літератури дають у гімназії Блаженного Климентія Шептицького на Сихові, у гімназії «Євшан», у школі-гімназії ім. В. Симоненка з поглибленим вивченням німецької мови та «англійській» школі №57. Замикає десятку найсильніших у рідній мові та літературі «Школа I ступеня – гімназія» на Майорівці.

– Якщо дитина зростає духовно, це впливає на високий бал, – розповів ZIKу отець Петро Майба, директор Греко-католицької гімназії блаженного Климентія Шептицького. – Працюємо за виховною системою отців-салезіан. Ми завжди серед учнів і прагнемо створити в школі сімейні стосунки. Можливо, тому менше поганих думок приходить в голову дітям і вони краще вчаться.

До речі, вчитися у греко-католицькій гімназії, за словами о. Петра, можуть діти різних віросповідань. Вартість навчання тут становить 450 грн на місяць, однак це залежить від фінансового стану родини – доволі часто гімназія не бере грошей за навчання.

Сильні викладачі історії, вочевидь, працюють у гімназії «Євшан» і «англо-французькій» школі №15. СШ №2, де поглиблено вивчають англійську мову, посіла восьме місце за результатами зовнішнього незалежного оцінювання з історії, однак у загальний рейтинг 

25-ти найкращих шкіл не потрапила через низькі показники з математики й української. Натомість Львівська правнича гімназія саме завдяки дев’ятому місцю з історії таки посіла 24-ту позицію в рейтингу. Також школа «Надія», яка спеціалізується на предметах еколого-правового профілю, потрапила до рейтингу завдяки доволі високим результатам з історії та математики.

Сильних математиків, ок­рім лідерів рейтингу, готують у школі №30 (майже 70% високих результатів ЗНО), у «Сихівській» і «Євшані», у 9-й і 28-й «німецькій» школі, а також у СШ №44.

Перелік десяти найкращих львівських шкіл із високим рівнем вивчення англійської школи очікувано очолили дві спецшколи – Лінгвістична гімназія та школа №75 ім. Лесі Українки, де англійську поглиблено вивчають із першого класу. Водночас до числа найкращих «англійських» шкіл увійшли заклади загального профілю, наприклад, Академічна гімназія чи НВК «Школа I ступеня – гімназія» або й вузькоспеціалізовані – зокрема фізматліцей.

 

Духовна велич Львова
СЗШ №33
Упр.освіти ДГП ЛМР
Осв.портал Львівщ
Новини Педпреса
Збірник сценаріїв
Для допомоги у роботі класним керівникам, педагогам-організаторам, учителям-предметникам. Збірник сценаріїв знаходиться у розділі "Каталог файлів".
Увага ! Конкурс
1.1. Правила конкурсного приймання учнів у спеціалізовані школи укладаються з врахуванням Закону України «Про загальну середню освіту», Постанови Кабінету Міністрів України від 16.06.2000р. №946 «Про затвердження Положення про загальноосвітній навчальний заклад»,наказу Міністерства освіти та науки України від 19.06.2003 р. за № 389 «Про затвердження Інструкції про порядок конкурсного прийняття дітей (учнів,вихованців) до гімназій, ліцеїв, спеціалізованих шкіл.» 1.2. До 16.05.2014 р. в закладах освіти будуть затверджені графіки проведення конкурсного випробовування у спеціалізовані школи, гімназії та ліцеї та графіки засідань апеляційних комісій відповідно до Правил конкурсного приймання.
Пошук
Календар
«  Грудень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Архів записів
Соціальні закладки
Друзі сайту
Відвідування сайту
счетчик посещений
Besucherzahler russian woman
счетчик посещений

Конструктор сайтів - uCoz