Середа, 22.01.2025, 06:06
Вітаю Вас Гість | RSS

Відділ освіти Шевченківського та Залізничного районів                                Львівської ОТГ

Меню сайту
Реєстрація у ДНЗ
BannerFans.com
Освіта Львів
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

Дистанційне начання


ЦДЮТ. Дистанційне навчання

08.11.2021     16:15

Не всім до вподоби дистанційні заняття... Але, як то кажуть, і нема на то ради. Народна капела бандуристок "Ягілка" працює не покладаючи рук. Бандура не мовчить навіть у час карантину.

                    


Як дистанційне навчання змінило освіту й що буде далі.

07.10.2021  16:03

Як дистанційне навчання змінило освіту й що буде далі. Частина 1.

Як дистанційне навчання змінило освіту й що буде далі. Частина 2.

 


В МОЗ повідомили умови переходу шкіл на дистанційне навчання

06.09.2021  20:29:00

У Міністерстві охорони здоров’я України пояснили, за яких умов школи зможуть перейти на дистанційне навчання. Навчальний процес може проходити за одним з трьох можливих сценаріїв.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства охорони здоров’я.

«Зелений» рівень епідемічної небезпеки (низький рівень захворюваності) передбачає, що відвідування навчальних закладів дозволено в звичайному режимі. У той же час повинні дотримуватися протиепідемічні заходи, затверджені постановами головного державного санітарного лікаря України для дошкільних установ і навчальних закладів.

Для безпечного відвідування навчальних закладів обов’язкове:

  • вимірювання температури;
  • використання засобів індивідуального захисту;
  • дотримання дистанції;
  • дезінфекція приміщень

«Жовтий» і «помаранчевий» рівень епідемічної небезпеки (середній рівень захворюваності) передбачають, що відвідувати навчальний заклад можна за умови, якщо в ньому вакциновано не менше 80% персоналу. Процес навчання забезпечується кількома способами: як дистанційно, так і безпосередньо в навчальному закладі з дотриманням правил дистанціювання і протиепідемічних вимог. В цьому випадку, рішення про організацію освітнього процесу приймає педагогічна рада навчального закладу в рамках чинного законодавства.

«Червоний» рівень епідемічної небезпеки (високий рівень захворюваності) передбачає, що освітні заклади можуть відвідувати тільки вихованці садів, спеціальних навчальних закладів та учні 1-4 класів шкіл за умови, якщо в закладі вакциновано не менше 80% персоналу. Решта будуть навчатися дистанційно.

У МОЗ закликали педагогів вакцинуватися і додали, що в залежності від особливостей епідемічної ситуації, в кожному регіоні форма навчання може змінюватися.

Раніше міністерство цифрової трансформації України розробило мобільний застосунок «Всеукраїнська школа онлайн», яке дозволить українським школярам 5-11 класів вчитися зі смартфона.

Глава Міносвіти Сергій Шкарлет заявив, що контрольні тести є не найкращим способом оцінки знань при дистанційному навчанні.

Уроки під час дистанційного навчання повинні тривати менше згідно вимог санрегламенту.

Автор: UA.NEWS


6 мобільних додатків, які змінять формат вашого уроку.


Як організувати дистанційний урок «на 12 балів»


Дистанційне навчання: від побудови системи до зміни цінностей.

Презентація.


Під час дистанційного навчання обов’язки мають не лише вчителі: освітній експерт про те, яких правил повинні дотримуватись батьки учнів

Якісного та успішного перебігу навчання буде досягнуто лише тоді, коли три сторони освітнього процесу – вчитель, учні, батьки – будуть ефективно взаємодіяти та співпрацювати між собою. Якщо одна зі сторін неухильно відсторонюватиметься від спільної роботи над досягненням позитивних результатів, то це може призвести до непорозумінь. Перед тим як іти до школи як батьки, так і вчителі повинні знати свої права та обов’язки й дотримуватись їх. Хоча людям притаманно відстоювати свої права, але про свої обов’язки вони досить часто забувають – зазначив Віктор Громовий.

Також освітній експерт Віктор Громовий на своїй фейсбук-сторінці нагадав батькам про те, що вони також мають обов’язки, які прописані в Законі «Про освіту».

У Статті 55. п. 3. Закону України «Про освіту» чітко вказано, що батьки здобувачів освіти зобов’язані:
• виховувати у дітей повагу до гідності, прав, свобод і законних інтересів людини, законів та етичних норм, відповідальне ставлення до власного здоров’я, здоров’я оточуючих і довкілля;
• сприяти виконанню дитиною освітньої програми та досягненню дитиною передбачених нею результатів навчання;
• поважати гідність, права, свободи і законні інтереси дитини та інших учасників освітнього процесу;
• дбати про фізичне і психічне здоров’я дитини, сприяти розвитку її здібностей, формувати навички здорового способу життя;
• формувати у дитини культуру діалогу, культуру життя у взаєморозумінні, мирі та злагоді між усіма народами, етнічними, національними, релігійними групами, представниками різних політичних і релігійних поглядів та культурних традицій, різного соціального походження, сімейного та майнового стану;
• настановленням і особистим прикладом утверджувати повагу до суспільної моралі та суспільних цінностей, зокрема правди, справедливості, патріотизму, гуманізму, толерантності, працелюбства;
• формувати у дітей усвідомлення необхідності додержуватися Конституції та законів України, захищати суверенітет і територіальну цілісність України виховувати у дитини повагу до державної мови та державних символів України, національних, історичних, культурних цінностей України, дбайливе ставлення до історико-культурного надбання України;
• дотримуватися установчих документів, правил внутрішнього розпорядку закладу освіти, а також умов договору про надання освітніх послуг (за наявності).

До слова, у новому  ПОЛОЖЕННІ про дистанційну форму здобуття повної загальної середньої освіти є пункт (I. Загальні положення, ст.13), у якому зазначено:
Батьки сприяють виконанню дитиною освітньої програми, навчальних програм з окремих предметів (інтегрованих курсів) і досягненню передбачених ними результатів навчання, реалізації індивідуальної освітньої траєкторії, дбають про фізичне та психічне здоров’я дітей, формують у них навички здорового способу життя, а також сприяють дотриманню учнями академічної доброчесності в освітньому процесі.
У разі, якщо під час дистанційного навчання батьки не виконують свої обов’язки щодо забезпечення здобуття дитиною освіти, зокрема не забезпечують участь дитини в освітньому процесі протягом 10 робочих днів підряд з невідомих причин, заклад освіти інформує про це відповідну службу у справах дітей.
Тож керуючись цим законом навчальні заклади мають певні важелі. Цікаво, чи користується керівництво шкіл цим положенням?

Джерело.



Організація дистанційного та очного навчання.

Всеукраїнські тренінги підвищення кваліфікації онлайн та конференція:

Дата: 03 - 04 квітня

Реєстрація: https://ruh.com.ua/#Registration

Розклад та ціни: https://ruh.com.ua

Сертифікат 6 годин/0,2 ЄКТС, 15 годин/0,5 ЄКТС




Локдауни та карантинні обмеження вже перетворили формат онлайн-навчання на норму. От тільки як бути певним, що дитина не увімкнула месенджер на фоні й дійсно слухає урок? Ці поради допоможуть утримати увагу дітей під час онлайн-занять:
▪️На першому уроці виділіть достатньо часу для пояснення, як користуватись обраною платформою. Завдяки цьому учні рідше відволікатимуться на вирішення технічних проблем в майбутньому.
▪️Починайте урок нестандартно. Це може бути ребус, в якому зашифрована тема заняття, прохання поділитись настроєм з класом, перегляд короткого відео тощо. Це допоможе дітям відірватися від попередніх занять, а у довгостроковій перспективі – менше запізнюватись на урок.
▪️Анонсуйте не лише тему уроку, а і  його структуру та цілі: наприклад, спочатку буде тест, потім пояснення матеріалу, далі дві практичні вправи та робота в групах.
▪️Додайте фізичні розминки. Це може бути гімнастика для очей, дихальні вправи або гра “Саймон каже” (учень або вчитель говорить “Саймон каже: присісти” і всі присідають).
▪️Давайте учням можливість висловитись: поділитись особистими враженнями та думками на тему уроку, працювати у групах та презентувати результат тощо.
▪️Додайте інтерактиву: онлайн-вікторини, навчальні ігри, перегляд відео із подальшим виконанням завдання по ньому.
▪️Привернути увагу допоможуть й періодичні прохання написати відповідь на запитання у чат.


Всеукраїнська інтернет-конференція "На урок"

Безпечний інтернет для учнів та освітян

Проводиться 08 лютого 2021 року о 09 год. 30 хв.

Зареєструватися


Всеукраїнська інтернет-конференція "На урок"

Сучасні уроки англійської мови: прийоми та інструменти

Проводиться 21 січня 2021 року о 14 год. 30 хв.

Зареєструватися


Всеукраїнська інтернет-конференція "Організація освітнього процесу в умовах дистанційного навчання".

Проводиться 16-17 січня 2021 року.

Зареєструватися


МОН затвердило Положення про дистанційну форму здобуття повної загальної середньої освіти


Як запровадити змішане навчання у школі: головні складові


МОН України щодо дистанційного навчання.

 


8 безкоштовних ресурсів для дистанційного навчання.

Уроки в Zoom, комунікація з вчителем в чаті й домашні завдання – це основа онлайн-навчання. Але знань ніколи не буває забагато і ці 5 безкоштовних ресурсів допоможуть урізноманітнити освітній процес 

Безкоштовний курс для учителів, який «прокачає» знання з дистанційного навчання

Хочете опанувати найбільш сучасні онлайн-інструменти та почерпнути ідеї для натхнення? Тоді зверніть увагу на курс «Бери й роби. Змішане та дистанційне навчання». 

На вас чекають:

  • 20 тем із практичними завданнями та матеріалами;
  • понад 30 онлайн інструментів, готові рішення для уроків та ідеї завдань;
  • шаблони й чек-лісти для самоперевірки.

Курс безкоштовний та доступний після реєстрації на сайті Освіторія-медіа у розділі «Бери й роби».

Дізнатися більше про курс можна тут: https://bit.ly/3meMPdG


Платформи для дистанційного навчання

◾️Google Classroom
Безкоштовна платформа для організації роботи з групами. Google Classroom має всі інструменти для створення, зберігання та обміну інформацією. Є офлайн-доступ до інформації. Користуватися сервісом можна з комп'ютера та смартфона.

◾️Zoom
До віртуального уроку на цій платформі може одночасно приєднатися 100 слухачів. Час зустрічі обмежений 40 хвилинами. Наявна віртуальна дошка, на якій учитель і учень можуть робити записи. Платформа доступна на Windows, macOS, Linux, Android та iOS.

◾️Microsoft Teams
Програма для командної роботи, яка дає можливість управляти задачами, обмінюватися контентом та спілкуватися. Навчання в Teams зосереджене у віртуальних кімнатах. Учні можуть працювати в онлайн-зошитах, а вчитель – перевіряти й оцінювати роботи, використовуючи онлайн-журнал.

Духовна велич Львова
СЗШ №33
Упр.освіти ДГП ЛМР
Осв.портал Львівщ
Новини Педпреса
Збірник сценаріїв
Для допомоги у роботі класним керівникам, педагогам-організаторам, учителям-предметникам. Збірник сценаріїв знаходиться у розділі "Каталог файлів".
Увага ! Конкурс
1.1. Правила конкурсного приймання учнів у спеціалізовані школи укладаються з врахуванням Закону України «Про загальну середню освіту», Постанови Кабінету Міністрів України від 16.06.2000р. №946 «Про затвердження Положення про загальноосвітній навчальний заклад»,наказу Міністерства освіти та науки України від 19.06.2003 р. за № 389 «Про затвердження Інструкції про порядок конкурсного прийняття дітей (учнів,вихованців) до гімназій, ліцеїв, спеціалізованих шкіл.» 1.2. До 16.05.2014 р. в закладах освіти будуть затверджені графіки проведення конкурсного випробовування у спеціалізовані школи, гімназії та ліцеї та графіки засідань апеляційних комісій відповідно до Правил конкурсного приймання.
Пошук
Календар
«  Січень 2025  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Архів записів
Соціальні закладки
Друзі сайту
Відвідування сайту
счетчик посещений
Besucherzahler russian woman
счетчик посещений

Конструктор сайтів - uCoz