Субота, 23.02.2019, 05:43
Вітаю Вас Гість | RSS

Відділ освіти Шевченківського та Залізничного районів                                м.Львова

Меню сайту
Реєстрація у ДНЗ
BannerFans.com
Освіта Львів
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

Новини

18.02.2019 року в ліцеї 81 імені Петра Сагайдачного Львівської міської ради в 10-А класі вчитель географії Кохана Наталія Степанівна провела відкритий урок на тему "Японія. Економіко-географічна характеристика".

                    

Вчитель чітко спланувала структуру уроку, використавши компетентнісний підхід, що сприяв інтенсифікації та оптимізації навчального процесу.
Вміло використала інноваційні методи навчання: проблемний, роботу в групах, міжпредметні та внутрішньопредметні зв'язки.
Ефективно втілила в структуру уроку проектну роботу учнів, мультимедійні засоби навчання та традиційні методи: випереджувальне навчання, роботу з картою, атласом, індивідуальні завдання.
Особливою родзинкою було використання елементів критичного мислення, яке створило на уроці творчу невимушену обстановку - гарантію формування неординарної індивідуальної особистості учня.
Кохана Н.С. - творчий досвідченний вчитель, для якої учень - яскрава особистість.
Девізом її роботи є слова Василя Сухомлинського "Ми виховуємо учня не як носія знань, а як лю ... Читати далі »

Переглядів: 1 | Додав: mariyavrublevska | Дата: 21.02.2019

Нещодавно учень 11 класу ліцею 81 імені Петра Сагайдачного Львівської міської ради Жданюк Святослав повернувся із Чехії, де у місті Брно проходила одна з найбільших у Європі олімпіад з РОБОТОТЕХНІКИ, на яку Україна була запрошена вперше. Із числа 110 учасників Святослав завоював 4 місце. Ми вітаємо його з таким досягненням і бажаємо подальших успіхів!!!

                    

Переглядів: 2 | Додав: mariyavrublevska | Дата: 21.02.2019

Нещодавно учні 7-9 класів ліцею 81 імені Петра Сагайдачного Львівської міської ради разом із вчителем Левандовською К. С. відвідали лабораторію голографії Львівського музею історії релігії. Учні прослухали лекцію з історії голографії, ознайомились з її фізичними основами. Захоплюючим та запам'ятовуючим дійством був майстер-клас із виготовлення голограми за допомогою лазера, на якому кожен міг спробувати свої знання і можливості в цій галузі.

Прикріплення: Картинка 1 ·Картинка 2
Переглядів: 1 | Додав: mariyavrublevska | Дата: 21.02.2019

Команда ліцею 81 імені Петра Сагайдачного Львівської міської ради взяла участь у районних змаганнях з волейболу. У фіналі змагань суперниками були команди ліцею 38 та СШ 43. У запеклій боротьбі хлопці вибороли ІІ місце! Вітаємо команду та їх наставника і бажаємо подальших успіхів і перемог!

Прикріплення: Картинка 1
Переглядів: 1 | Додав: mariyavrublevska | Дата: 21.02.2019

15 лютого - Всесвітній день онкохворої дитини. Учні ліцею 81 імені Петра Сагайдачного Львівської міської ради провели ряд флешмобів "Разом з тобою" на пітримку діток, закликаючи відправляти смс на номер 88077, та інформували про акцію Hair for Share, яка проводиться з метою виготовлення перук дівчаткам, що втратили волосся через хіміотерапію. ПРИЄДНУЙТЕСЬ І ВИ ДО НАШИХ АКЦІЙ! Робити добро так просто!

                    

Переглядів: 1 | Додав: mariyavrublevska | Дата: 21.02.2019

В недільний день актовий зал ліцею 81 імені Петра Сагайдачного Львівської міської ради не міг помістити всіх тих, хто мав намір бути присутніми на неймовірному дійстві - презентації першої збірки Дацьків (Гривастової) Віри Володимирівни "А знаєш, ангели бувають на землі".

                    

Презентація даної збірки стала водночас творчим звітом двох талановитих людей школи: педагога - організатора Дацьків Віри Володимирівни і художнього керівника Степанишин Алли Владиславівни. Всі присутні більше ніж на дві години поринули в атмосферу творчості, любові, тепла, доброти, не помічаючи плину часу. Зараз це важко описати, це треба було бачити і чути...В залі - батьки, родичі, друзі, знайомі, однокласники, батьки учнів, вчителі, батьки Юрія Голуба, випускники, на сцені - вчителі, учні, випускники і навіть гості. Все дійство було на одному диханні, атмосферу важко з чимось порівняти і передати. Таке буває нечасто, навіть в театрі, навіть на концерті відомих артистів. Зараз бракує слів, вони всі були сказані і почуті там...І як сказав доцент геологічного факультету ЛНУ іме ... Читати далі »

Переглядів: 1 | Додав: mariyavrublevska | Дата: 21.02.2019

В ліцеї 81 імені Петра Сагайдачного Львівської міської ради відбулася цікава зустріч учнів 10-их класів на тему: "Вплив куріння на організм молодої людини". Провели зустріч лікарі - інтерни ЛНМУ імені Д.Галицького Айф Володимир та Семен Марта. Тема, яка обговорювалась всім знайома і зрозуміла, але показ цікавих слайдів, життєві приклади дали можливість десятикласникам усвідомити: "Курінню варто сказати - НІ!"

 

Прикріплення: Картинка 1 ·Картинка 2
Переглядів: 1 | Додав: mariyavrublevska | Дата: 21.02.2019

21 лютого 2019 року відзначаючи Міжнародний День рідної мови учні 2-В класу СЗШ № 40 приготували проект "Українська мова - рідна мова мого роду" до інтегрованого уроку з християнської етики та літературного читання разом з учителями: сестрою Христофорою та Мазепою О. Ю., тим самим вшановуючи та виявляючи свою дитячу любов до рідного українського слова.

   

Учні 2-Б класу разом з учителькою Цяпкою О. І. до Дня рідної мови провели інтегрований урок з літературного читання та розвитку мовлення на тему: «Від рідного слова ти сил набирайся», під час якого діти дізнались багато цікавих фактів про українську мову, а також написали диктант «Мовний струмок», таким чином другокласники не тільки говорили та слухали про рідну мову, а ще й на практиці перевірили свої знання та вміння грамотно використовувати рідну українську мову у своєму житті.

Переглядів: 1 | Додав: Олеська | Дата: 21.02.2019

20 лютого 2019 року однією з важливих подій з нагоди вшанування Героїв Небесної Сотні, а також вшанування всіх героїв, полеглих, і тих, що нині в строю, що захищали і захищають нашу Батьківщину від російських агресорів, стало відкриття у СЗШ № 40 залу патріотів – рекреаційної зали «Україна понад усе!».

   

Під час пам’ятного заходу, на якому були присутні старшокласники (учні 9-11 кл.) та учителі відбувся екскурс у минуле: учні 9-А та 9-Б класів (кл. керівники: Демко І.Т. та Клипач Т.В.) підготували літературно-музичну композицію про події на Майдані тривожної трагічної зими 2013-2014 років, на екрані мультиборду перед учасниками заходу постали сторінки подій Майдану та російської агресії на Сході України, так званої гібридної війни. Учні мали змогу оглянути стенди, які встановлені у рекреації, що несуть певне тематичне наповнення, а саме: «Лицарі Небесної сотні Львівщин ... Читати далі »

Переглядів: 1 | Додав: Олеська | Дата: 21.02.2019

З нагоди відзначення п’ятих роковин Революції Гідності та вшанування пам’яті Героїв Небесної сотні, цього тижня у СЗШ № 40 пройшло ряд заходів, що мали на меті залучити учнів та учителів школи до відзначення пам’ятних сторінок новітньої історії України, очевидцями та свідками якої є нині всі ми.

   

Почався тиждень 18 лютого 2019 року з традиційної щотижневої лінійки, на якій учні 9-А класу пригадали школярам про події п’ятирічної давнини, коли пролилася кров українських захисників Майдану, що були розстріляні бездушними найманими снайперами, учні виконали Державний гімн України, який лунав щодня на Майдані у ті пам’ятні буремні дні, вшанували полеглих хвилиною мовчання та у молитві згадали душі Героїв Небесної Сотні. 20 лютого перед початком уроків вдячні школярі запалили лампадки біля символічної стіни пам’яті Героїв Небесної Сотні, що встановлена у вестибюлі шко ... Читати далі »

Переглядів: 1 | Додав: Олеська | Дата: 21.02.2019

20.02.2019 року у 4-В класі СЗШ № 40 було проведено бінарний урок з читання та християнської етики на тему: «В. Сухомлинський "Не загубив, а знайшов". Вчимося бути миролюбними».

   

Спираючись на зміст оповідання Василя Сухомлинського, в якому автор розповідає про життя хлопчиків і дівчаток, коли в начебто звичайних ситуаціях відкривається щось несподіване в людських стосунках, а також на основі християнських оповідань, учителі Пономарьова М.О. та сестра Христофора (Чава Н.) намагалися підвести учнів до думки, як можна досягнути миру в конфліктних ситуаціях, як важливо зробити першим крок до примирення. Діти вчилися розуміти один одного, набували навиків та вміння вислухати один одного, терпіння, витримки та взаєморозуміння.

Переглядів: 1 | Додав: Олеська | Дата: 21.02.2019

19.02.2019 року учні 9-А та 9-Б класів СЗШ № 40 разом з учителькою трудового навчання та технологій Мороз О.П. з метою профорієнтаційної роботи відвідали Львівське вище професійне училище харчових технологій, яке проводило «День відкритих дверей» і ознайомлювало всіх бажаючих зі своєю діяльністю. Адже перед нинішніми дев’ятикласниками скоро постане вибір: продовжувати навчання у школі чи йти здобувати загальну середню освіту поряд із отриманням певної професії.

   

Отож, учні мали змогу ознайомитися із особливостями професій, що можна здобути у даному навчальному закладі, а це і майстер ресторанного обслуговування, агент з постачання, адміністратор залу, кухар, офіціант, і особливу увагу привернули для наших школярів професії пекаря та кондитера. Звичайне біле неслухняне тісто в умілих руках учнів училища перетворювалося на справжні тістечкові шедеври. А ще наші дев’ятикласниц ... Читати далі »

Переглядів: 1 | Додав: Олеська | Дата: 21.02.2019

19.02.2019 року НМЦО м. Львова успішно проведено творчу майстерню для заступників директорів з НВР ЗЗСО м. Львова в рамках Школи професійного розвитку на тему «Критичне мислення та медіакомпетентність в практиці роботи закладу освіти» на базі СЗШ № 91 м. Львова.

                    

В ході спільного, інтерактивного навчання опрацювали важливість критичного мислення та медіакомпетентності для ефективної організації навчально-виховного процесу, використовуючи техніку піскотерапії, психоделіки, візуалізації, 3D-занурення та експрес-проектування.
Під час методичних діалогів активно провели рефлексію у формі міні брейн-рингу та психологічної вправи «19 золотих правил життя для успішної роботи заступника директора з НВР».

Переглядів: 1 | Додав: ben_galja | Дата: 21.02.2019

20 лютого уСЗШ №91 відбувся вечір пам'яті "Україна - країна нескорених", присвячений річниці Небесної Сотні, який підготували учні 7 Г класу ( кл. кер. Ковальська О. І.)

 

Прикріплення: Картинка 1 ·Картинка 2
Переглядів: 1 | Додав: ben_galja | Дата: 21.02.2019

 До Міжнародного дня рідної мови, сьогодні, 21 лютого, у ліцеї відбулася презентація проектних робіт "МОВА - СЕРЦЕ НАЦІЇ", які виконали учні 5-В та 6-В класів.

Прикріплення: Картинка 1 ·Картинка 2
Переглядів: 1 | Додав: School75 | Дата: 21.02.2019

20 лютого 2019 р. відбувся захід приурочений річниці Революції Гідності у Дитячій бібліотеці на вул. Патона

Прикріплення: Картинка 1
Переглядів: 1 | Додав: School75 | Дата: 21.02.2019

16-17 лютого 2019 року учні Львівської правничої гімназії взяли участь у фінальних змаганнях Німецько-український проект "Молодь дебатує", що відбувались у м. Харкові. Учасники обговорювали проблеми насильства в відеоіграх та перспективи електронного голосування в Україні.

                    

Переглядів: 2 | Додав: muroslava | Дата: 21.02.2019

Червоним полум’ям горить Вкраїна,
І чорний дим їй застеляє очі.
Стоять герої славні до загину,
На барикадах люди дні і ночі…

З нагоди вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні 20 лютого в школі пройшли реквіємні заходи для учнів 9-11 класів. Учасники в скорботі й з великою вдячністю згадували Героїв Небесної Сотні та нашого випускника Березу Івана-Віталія, які віддали свої життя, захищаючи майбутнє України. У заході взяли участь курсанти Львівського державного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Крут.

   

Присутні вшанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання.
Молоді серцем, відважні, лицарі духу – Герої Небесної сотні… Пам’ятаймо їхні обличчя! Вони загинул ... Читати далі »

Переглядів: 1 | Додав: Alexis | Дата: 21.02.2019

20 лютого 2019 року минає 5 років від найтрагічніших подій Революції Гідності. Учні та педагоги Львівської правничої гімназії спільно помолились за жертв Небесної Сотні та вшанували їх пам'ять хвилиною мовчання. Також охочі долучились до тихої акції "Ангели пам'яті" - білими ангелами, що символізують невинні душі, учні прикрасили дерева на подвір'ї гімназії.

                    

Переглядів: 1 | Додав: muroslava | Дата: 21.02.2019

19 лютого, відзначаючи День Державного герба України, учнівський парламент СЗШ №41 м. Львова спільно з учнями початкової школи провели флешмоб, та вшанували пам'ять Героїв Небесної Сотні.


https://youtu.be/A-AbtCNcBvQ

                    

Переглядів: 1 | Додав: djmik86 | Дата: 21.02.2019

1 2 3 ... 77 78 »
Духовна велич Львова
СЗШ №33
Упр.освіти ДГП ЛМР
Осв.портал Львівщ
Новини Педпреса
Збірник сценаріїв
Для допомоги у роботі класним керівникам, педагогам-організаторам, учителям-предметникам. Збірник сценаріїв знаходиться у розділі "Каталог файлів".
Увага ! Конкурс
1.1. Правила конкурсного приймання учнів у спеціалізовані школи укладаються з врахуванням Закону України «Про загальну середню освіту», Постанови Кабінету Міністрів України від 16.06.2000р. №946 «Про затвердження Положення про загальноосвітній навчальний заклад»,наказу Міністерства освіти та науки України від 19.06.2003 р. за № 389 «Про затвердження Інструкції про порядок конкурсного прийняття дітей (учнів,вихованців) до гімназій, ліцеїв, спеціалізованих шкіл.» 1.2. До 16.05.2014 р. в закладах освіти будуть затверджені графіки проведення конкурсного випробовування у спеціалізовані школи, гімназії та ліцеї та графіки засідань апеляційних комісій відповідно до Правил конкурсного приймання.
Пошук
Календар
«  Лютий 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728
Архів записів
Соціальні закладки
Друзі сайту
Відвідування сайту
счетчик посещений
Besucherzahler russian woman
счетчик посещений

Конструктор сайтів - uCoz