П`ятниця, 15.11.2019, 05:46
Вітаю Вас Гість | RSS

Відділ освіти Шевченківського та Залізничного районів                                м.Львова

Меню сайту
Реєстрація у ДНЗ
BannerFans.com
Освіта Львів
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

Новини

З метою формування здорового способу життя, попередження тютюнопалінні, вживання наркотичних речовин та алкогольних напоїв. 12 листопада 2019 року для учнів 8-9 класів було проведено лекцію-тренінг "Урок тверезості" тренером Зеновієм Станішевським ГО "Твереза Україна". Учнів навчали розвивати культуру здорового способу життя. Здоровий спосіб життя - розумне використання свого життєвого потенціалу. Одне з важливих завдань Нової української школи - виховати фізично, морально, соціально, духовно здорову особистість і розвинути соціальну звичку - вміння сказати "ні" шкідливим звичкам.

   

Переглядів: 1 | Додав: julaya1981 | Дата: Вчора | Коментарі (0)

13 листопада 2019 року учасники учнівського самоврядування Львівської правничої гімназії провели для учнів І(5) класів міні-уроки “Правила безпеки на дорозі”. Гімназисти в ігровій формі пригадали головні правила, яких повинні дотримуватись учасники дорожнього руху та наголосили на обов’язковості їхнього виконання. Зустрічі відбулись в рамках Всеукраїнського тижня безпеки дорожнього руху.

   

Переглядів: 2 | Додав: muroslava | Дата: Вчора

Велика громада 60-го меридіана здатна на велику доброту один до одного. 13 листопада світ відзначає День доброти. Дружня родина 60-тої добрими вчинками та з добротою у серці приєднується, бо коли ми стаємо добрішими то і світ стане добрішим.

Прикріплення: Картинка 1
Переглядів: 1 | Додав: julaya1981 | Дата: Вчора

11 листопада 2019 року відбувся семінар-практикум для педагогів Львівської правничої гімназії "Покликані до витривалості та любові". Зустріч проводила сестра Георгія Припутницька, директор освітньо-методичного центру ім.Ю.Дзеровича, та отець Тарас Шевчук - священник храму святої Анни. Учасники роздумували над темою покликання та, працюючи в групах, творчо опрацьовували поняття добра, любові, дружби та вдячності. Дякуємо за теплу зустріч!

   

Переглядів: 2 | Додав: muroslava | Дата: Вчора

Учні ліцею 81 імені Петра Сагайдачного Львівської міської ради були учасниками 20 Всеукраїнського дитячо-юнацького фестивалю мистецтв "Сурми звитяги". І всі наші учасники стали переможцями:
- Володимир Сало (11А - клас) - 1 місце в номінації "Художнє читання";
- ансамбль "Ліра" у складі дівчат 9 класів -1 місце;
- хор початкових класів "Дзвіночок" - 2 місце.
Виступили переможці і на районному святі "Я - патріот", що відбулося в палаці культури ім.Г.Хоткевича. Велика подяка усім дітям, а також вчителям Проць Г.М., Черіній Л.В. та Гулей Л.П.

Прикріплення: Картинка 1 ·Картинка 2
Переглядів: 1 | Додав: mariyavrublevska | Дата: 13.11.2019

8 листопада напередодні Дня української писемності і мови учні ліцею 81 імені Петра Сагайдачного Львівської міської ради взяли участь у написанні радіодиктанту національної єдності. Разом з учнями до написання диктанту долучились і вчителі. Цьогоріч конкурс проходив вже вдев'ятнадцяте. Кожен з бажаючих міг не лише перевірити свої знання і вміння з рідної мови, а й стати частинкою справжнього свята єднання навколо найбільшої цінності - рідної мови.

Прикріплення: Картинка 1 ·Картинка 2
Переглядів: 1 | Додав: mariyavrublevska | Дата: 13.11.2019

07.11.2019 року в ліцеї 81 імені Петра Сагайдачного Львівської міської ради в рамках декади методичної роботи відбувся урок англійської мови в 11-Б класі на тему "Найпрестижніші професії сьогодення", який провела на високому науково- методичному рівні вчитель англійської мови Могиляк Галина Володимирівна. Молодий педагог показала як можна ефективно, по сучасному, з використанням інноваційних технологій (мультиборд) поєднати і традиційні методи навчання. Високий науковий рівень подачі навчального матеріалу вдало переплітався із автентичними відеоматеріалами, рольовими іграми, цікавим вивченням теми. Учні 11-х класів за допомогою фотомонтажів змогли пірнути спогадами у світ дитячих мрій, професій і гідно представити свою дорослу точку зору сьогоднішнього світобачення з його викликами та перспективами.

Прикріплення: Картинка 1 ·Картинка 2
Переглядів: 1 | Додав: mariyavrublevska | Дата: 13.11.2019

Учні 9-В і 9-Г класів ліцею 81 імені Петра Сагайдачного Львівської міської ради мали зустріч з інженером з охорони праці Львівської залізниці Москвою Н. М. З дітьми було проведено роз'яснювальну роботу з метою попередження травматизму на залізничному транспорті.

Прикріплення: Картинка 1 ·Картинка 2
Переглядів: 1 | Додав: mariyavrublevska | Дата: 13.11.2019

1 листопада відбулось посвячення пам'ятного Хреста на могилі січових стрільців, що знаходиться на цвинтарі поруч з ліцеєм 81 імені Петра Сагайдачного Львівської міської ради . Адміністрація ліцею, учні, вчителі взяли участь у даному заході, поклали квіти до могили, запалили свічки. Перед присутніми виступив голова правління Львівської обласної організації "Меморіал" імені Василя Стуса Роман Гунда.

                    

Переглядів: 1 | Додав: mariyavrublevska | Дата: 13.11.2019

                    

8 листопада у Львівській гімназії "Престиж" відбулась літературно-музична композиція " Їх пам'ятатимуть в віках", про історичне минуле нашої України, визвольну боротьбу УПА. Підготували та провели захід учні 8-Б класу разом з класним керівником Сорокою Х. А., вчителем української мови та літератури, а також були долучені учні 6-7 класів з пісенними композиціями, які підготували учителі мистецтва Горбач І.Т. та Гараздовська М.Т.

Переглядів: 10 | Додав: miroslavasoprun | Дата: 13.11.2019

11.11.2019 р. у 4-Б класі (учитель Дроботій Л.Л.) пройшов мовний квест, присвячений Дню української писемності та мови. У цікавій ігровій формі учні аналізували й оцінювали інформацію, синтезували знання, робили умовиводи й формулювали судження, а головне — активно взаємодіяли у команді й спільно розв’язували завдання. Вітаємо переможців: Шевчук М.- В., Войтович Х., Гудиму Ю., Колодій А., Потапенко А.

   

Переглядів: 5 | Додав: Бодя | Дата: 12.11.2019

8 листопада 2019 року уроки та виховні заходи для учнів 2-х класів СЗШ № 40 пройшли під знаком Дня української мови та писемности. На виховній годині учні 2-Б класу дізнались від класного керівника Козій Ю.М. про історію виникнення письма, розвиток писемності Київської Русі, історію виникнення свята "День української писемності та мови". На уроці української мови школярі досліджували лексичне значення слів, складали і записували з ними речення, декламували вірші про мову, взяли участь у конкурсі-вікторині "Додай словечко". Учні 2-В класу з класним керівником Мацях О.О. мали зустріч з казкаркою Л. Кічурою з нагоди Дня української мови, під час якої дитяча письменниця презентувала нову збірку казок. Зустріч відбувалася у формі вікторини, де діти із захопленням слухали цікаві та захоплюючі казки про пригоди іграшок.

Прикріплення: Картинка 1 ·Картинка 2
Переглядів: 5 | Додав: Олеська | Дата: 12.11.2019

8 листопада 2019 року, на відзначення Дня української писемности та мови, учнями 9-А та 9-Б класу СЗШ № 40 разом з учителями української мови та літератури Юзьків Л.С. і Фединяк О.Я. та вчителькою історії Макар О.В. був проведений бінарний музейний урок у формі «усного журналу» на тему: «Початок національного відродження в західноукраїнських землях у І половині ХІХ ст. Осередки романтичного руху в Західній Україні ("Руська трійця"). М. Шашкевич - поет-романтик". Школярі "перегорнули сторінки": "Історична", "Мовознавча", "Літературознавча", під час чого вони довідалися багато цікавого про Маркіяна Шашкевича, як будителя національного духу і творця української писемної мови.

                    

Учні мали змогу торкнутися минувшини, прослухавши екскурсію у музеї, де знаходиться перша на західноукраїнських теренах українська книжка «Русалка Дністрова», видана діячами «Руської трійці», що були представниками романтизму. Учні підготували повідомлення про діячів гуртка та зачитали вірші ... Читати далі »

Переглядів: 6 | Додав: Олеська | Дата: 12.11.2019

08.11.2019 року, напередодні Дня української мови та писемности, учні СЗШ № 40, разом з учителями української мови та літератури (Фединяк О.Я., Юзьків Л.С.) взяли участь у написанні ХІХ-го радіодиктанту національної єдності на Українському радіо – «Від бересту – до "цифри"».

   

А також у Шевченківській залі школи пройшов флешмоб, організований учнями 7-х класів та учителькою Сороківською Л.Ф. на тему «Мова має значення», а учні театрального гуртка з учителькою музики Ільєвою І.Є. показали коротку інсценізацію про важливість та багатогранність української мови. 06.11.2019 року учням 10-А класу учителькою Клипач Т.В. був запропонований цікавий відеолекторій "З витоків української писемності", де прослухавши інформацію, десятикласники повинні створити проект "Невичерпна духовна скарбниця". Також у класах пройшли виховні години до Дня пис ... Читати далі »

Переглядів: 5 | Додав: Олеська | Дата: 12.11.2019

08.11.2019 року учні 3-А, 3-Б та 3-В класів СЗШ № 40 разом з класними керівниками Бернацькою З.Б., Цяпкою О.І., Мазепою О.Ю. та учителькою музики Зиряновою Н.І. провели свято до Дня української писемності, на якому діти декламували вірші, співали пісні, розповідали про важливість знання рідної мови, яка є оберегом української родини, нації та держави - України.

Прикріплення: Картинка 1 ·Картинка 2
Переглядів: 6 | Додав: Олеська | Дата: 12.11.2019

Учні 8-В класу СЗШ№40 м.Львова з кл.кер.Кукулевською О.С. відвідали "Інтерспорт Фест", дітям було цікаво подивитися на різні види спорту, спробувати свої можливості. Своєю активністю діти виграли 5 безкоштовних місячних абонементів на секції танців.

   

Переглядів: 5 | Додав: Олеська | Дата: 12.11.2019

7 листопада 2019 року учнівським самоврядуванням СЗШ № 40 проведено захоплююче розважальне дійство для учнів, що вже традиційно відбувається у нашій школі восени – конкурс «Міні міс школи – 2019». Цьогоріч на сцену вийшли 6 дівчаток, які мали намір позмагатися за звання найкращої, хоча всі були чудові.

   

Старшокласниці, що є членкинями сектору «Дозвілля» УС школи протягом місяця готували юних конкурсанток, допомагали їм у виборі костюмів, підготовці танцю та конкурсних номерів, готували призи. Юні леді продемонстрували свої вміння та знання з різних галузей, а також хороші манери. Вони змагалися у таких номінаціях: «Традиційний костюм», «Конкурс талантів», «Конкурс казкових героїв», «Інтелектуалка», «Альтернативний костюм», «Вечірня сукня». Після складних уроків хочеться учням і розважитися, ... Читати далі »

Переглядів: 4 | Додав: Олеська | Дата: 12.11.2019

6 листопада 2019 року, напередодні Дня української писемності та мови, учні 8-А класу СЗШ № 40 разом з учителької української мови та літератури Клипач Т.В. були запрошені до Бібліотеки-філії № 22 ЦБС для дітей на зустріч із сучасною українською письменницею зі Львова Анастасією Нікуліною. Авторка працює у стилі з гостросоціальної прози, реалізму підліткової літератури, фентезі, антиутопії, містики та пригод. Також письменниця розповіла, що колекціонує легенди та вигадує власні, презентувала буктрейлери книг "Сіль для моря або Синій кит", "Зграя", "Заметіль". Учні із захопленням слухали письменницю та активно включалися у бесіду - вийшов дуже вдалий цікавий діалог.

Прикріплення: Картинка 1 ·Картинка 2
Переглядів: 6 | Додав: Олеська | Дата: 12.11.2019

30.10.2019 року у Львівському обласному Будинку учителя проходив конкурс серед освітян на краще виконання власної патріотичної поезії «Від Маківки до Майдану», у якому взяла участь учителька зарубіжної літератури, педагог-організатор СЗШ № 40 Пащенко Лідія Сергіївна. Наша представниця декламувала власну патріотичну поезію, що присвячена славним та сумним сторінкам української історії, боротьби за незалежність, серед прочитаних віршів: «Молились ангели за Україну», «Всміхнувся Зеров у обличчя смерті», «Шляхом тернистим ішла сумна мати», «У рік кривавий маки розквіли», «Натхнення рідне слово лиш дарує», «Василеві Симоненкові». Дякуємо нашій колезі, що достойно з власною поезією представила нашу школу на конкурсі серед освітян Львівщини.

Прикріплення: Картинка 1
Переглядів: 6 | Додав: Олеська | Дата: 12.11.2019

Учні 10-А та 9-Б класів з класними керівниками Антонів Л.О., Кравус О.Д. та вчителем предмету захист Вітчизни Романюком С.В. мали дводенний вишкіл у мальовничих Карпатах в селі Тухля. Вони відпочивали на базі "Берегиня", звідки відкривається вид на золоті гори.

   

В перший день піднялися на гору Захар Беркут. Спільне виконання на вершині гори Гімну України створило свій особливий настрій. Ввечері хлопці розпалили високу ватру, смажили шашлики, дівчата співали українські пісні, а романтичну атмосферу додало нічне небо, повністю вкрите зорями. Зранку- енергійна розминка й пробіжка для усіх. А потім Сергій Володимирович організував квест. Питання з історії України, релігії, культури, знання народних прислів’їв та пісень- були дуже цікавими. Перемогла дружба! Учні дуже задоволені поїздкою, мріють знову і знову повернутись у чарівний світ Карпат!

... Читати далі »

Переглядів: 6 | Додав: Alexis | Дата: 12.11.2019

1 2 3 ... 104 105 »
Духовна велич Львова
СЗШ №33
Упр.освіти ДГП ЛМР
Осв.портал Львівщ
Новини Педпреса
Збірник сценаріїв
Для допомоги у роботі класним керівникам, педагогам-організаторам, учителям-предметникам. Збірник сценаріїв знаходиться у розділі "Каталог файлів".
Увага ! Конкурс
1.1. Правила конкурсного приймання учнів у спеціалізовані школи укладаються з врахуванням Закону України «Про загальну середню освіту», Постанови Кабінету Міністрів України від 16.06.2000р. №946 «Про затвердження Положення про загальноосвітній навчальний заклад»,наказу Міністерства освіти та науки України від 19.06.2003 р. за № 389 «Про затвердження Інструкції про порядок конкурсного прийняття дітей (учнів,вихованців) до гімназій, ліцеїв, спеціалізованих шкіл.» 1.2. До 16.05.2014 р. в закладах освіти будуть затверджені графіки проведення конкурсного випробовування у спеціалізовані школи, гімназії та ліцеї та графіки засідань апеляційних комісій відповідно до Правил конкурсного приймання.
Пошук
Календар
«  Листопад 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Архів записів
Соціальні закладки
Друзі сайту
Відвідування сайту
счетчик посещений
Besucherzahler russian woman
счетчик посещений

Конструктор сайтів - uCoz