Четвер, 15.11.2018, 00:35
Вітаю Вас Гість | RSS

Відділ освіти Шевченківського та Залізничного районів                                м.Львова

Меню сайту
Реєстрація у ДНЗ
BannerFans.com
Освіта Львів
Статистика

Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0
Форма входу

Новини

Учні нашої школи мали нагоду зустрітись з Мацко Іриною - українською письменницею та видавецем. Вона презентувала свої твори "Шпинат для мізків", "Мигдаль для серця", "Імбир для душі". Зустріч була чудовою, веселою та творчою. Дякуємо пані Ірині за гарні і цікаві твори.

                    

Переглядів: 1 | Додав: nazarmalunak | Дата: Вчора

З 5 по 9 листопада 2018 року у стінах Львівської правничої гімназії проходила виставка "Кожен має право знати свої права". Екскурсоводами мандрівної експозиції були учні нашої гімназії Шимків Надія (V-Б клас), Юренко Варвара (VI-Б клас) та Караман Любомир (VI-Б клас), які ознайомлювали з інформацією наших гімназистів, вчителів та учнів інших шкіл Львова. Експозиція складалася з 24 панелей, що містили стислі тексти та зображення про цінності, принципи та окремі аспекти прав людини. Виставка є своєрідним майданчиком для дискусії, навчання та дій, спрямованих на підтримку і захист прав людини.

                    

Переглядів: 1 | Додав: muroslava | Дата: Вчора

9 листопада 2018 року у Львівській правничій гімназії відзначали День української писемності. Кожен урок розпочинався поетичним радіофлешмобом «Мовою рідною я говорю», де гімназисти зачитували улюблені вірші про нашу солов’їну. Учні перших класів перевіряли свої знання на «Мовознавчій перерві» у бібліотеці. Гімназисти других класів змагались за першість у квесті «Мово моя українська». Третьокласники представили танцювальний флешмоб «Лети, моє слово крилате». А учні старших класів та їхні вчителі долучились до написання Всеукраїнського диктанту національної єдності.

                    

Переглядів: 1 | Додав: muroslava | Дата: Вчора

13 листопада 2018 року - 100-річчя проголошення ЗУНР. З цієї нагоди вчителі історії Світлана Романчак та Зоряна Шклярська Львівської правничої гімназії приєднались до проведення єдиного уроку "Вони творили історію України. Політичні лідери ЗУНР", який провели в V(9)-Б та VІІ(11)-Б класах.

                    

Переглядів: 1 | Додав: muroslava | Дата: Вчора

09.11 учні 5-Б, 8-А і 8-Б класів ліцею №75 імені Лесі Українки зняли промо-ролик на тему: «Громадський бюджет Львова. Проекти №45 і №61 ліцею №75 імені Лесі Українки» в рамках міського проекту “Community Lessons”. Учні під керівництвом вчителів Бойчук Ірини Василівни та Дунько Ольги Миколаївни підготували короткі інсценізаціі, в яких розповіли про важливість проектів №45 і №61. Також діти розіграли сценки з батьками, діалоги до яких підготували самі і розучили їх з батьками. В зйомках взяли участь випускники ліцею Мерза Соломія та Панас Ярина.
P.S. Дякуємо нашим операторам - Боброву Даниїлу, учневі 8-Б класу та Савруку Юрію, учневі 10-Б класу, а також щиро вдячні батькам: Струс-Романчак Н., Дуркалевич І., та Мурашову А. (6-А клас), Сирку Й. (5-Б клас) і Суботі Г. (8-А клас), які активно долучилися до зйомок промо-ролика.

Прикріплення: Картинка 1 ·Картинка 2
Переглядів: 2 | Додав: School75 | Дата: 11.11.2018

День української писемності та мови наш ліцей №75 імені Лесі Українки відзначив цікавими заходами. Учні 6-А, 6-Б, 8-Б та 9-А класів взяли участь у квесті, завдяки якому дізналися багато про виникнення слов'янської писемності, видатних діячів української культури, а також продемонстрували вміння злагоджено працювати в команді. Учителі української мови Ольга Дева та Мирослава Заяць розробили цікаві конкурси, заохочуючи дітей до активної співпраці та виявлення творчих здібностей.

Прикріплення: Картинка 1 ·Картинка 2
Переглядів: 3 | Додав: School75 | Дата: 11.11.2018

9 листопада 2018 року в НВК №38 м. Львова учні та вчителі взяли активну участь у святкуванні Дня писемності.
Любов до рідної культури, рідної мови та Батьківщини - невіддільні поняття. Вони споконвіку живуть у людських серцях і притаманні тим, хто шанує історію і культуру власного народу. Українська культура - це золота скарбниця душі народної. Цікавим і повчальним був літературний лабіринт "Дивослово", який підготувала вчитель української мови і літератури Гуменюк О.С. разом з учнями 5-Б класу. Не менш захоплюючу подорож для учнів 5 класів у минуле принесла літературно-поетична карусель "Мова - це також Батьківщина", проведена у smart бібліотеці.
Учні 7-11 класів взяли участь у написанні Всеукраїнського диктанту національної єдності, щоб проявити свою солідарність з тими, хто любить і шанує рідне слово та хоче зберегти його для нащадків.
У галереї школи вчителями-словесниками була створена літературна вітрина "Говори українською".
Артогляд "Мовою пензля", який організувала Патик Г.С., показав неординарне бачення літературних творів учнями 5-6 класів. А для тих, хто уміє читати поміж рядків і бачити щось загадкове, учитель Гуменюк О.С. розробила ряд ребусів та головоломок, а вчитель Яворська В.О. підготувала низку мемів з української літератури.
Для учнів 4-х класів бібліотекар Олійник Н.Я. та педагог-організатор Кухтяк Г.М. провели мовну вікторину.
То ж доки горить любов до рідного слова, доти живе народ!

Переглядів: 3 | Додав: ШКОЛА | Дата: 11.11.2018

8 листопада 2018 року у міському палаці культури ім. Г. Хоткевича відбувся Гала-концерт "Я - патріот", під час якого відбулося нагородження призерів районного етапу ХІХ Всеукраїнського дитячо-юнацького фестивалю "Сурми звитяги".

                    

Учні ССЗШ №81 ім. П. Сагайдачного цього року здобули багато призових місць:

- І місце у номінації "Вокальні , вокально-інструментальні та вокально-хорові ансамблі" отримав АНСАМБЛЬ "ЛІРА" та їх керівник Черіна Л. В. з піснею "Зів'ялі квіти відійшли".

- І місце у номінації "Авторська пісня" здобули ІРИНА КАЧМАР і ЗОРЯНА КОЗАК та їх керівник Степанишин А .В. з піснею "Поміж градами війни".

- ІІ місце у номінації "Солісти-вокалісти" отримала ОЛЕНА ЯВОРСЬКА та її керівник Степанишин А .В. з піснею "Над землею тумани".

- ІІ місце у номінації "Солісти-вокалісти" отримав ДАНИЛО СУДОМИР і його керівники Дацьків В. В. та Гулей Л. П. з піснею "Я н ... Читати далі »

Переглядів: 3 | Додав: mariyavrublevska | Дата: 10.11.2018

12 учнів ССЗШ №81 ім. П. Сагайдачного під керівництвом вчителів Гулей Лілії Петрівни та Подолюх Галини Павлівни беруть участь у міському проекті "Львівське рондо". З метою дослідження історичних мистецьких пам'яток і написання дослідницької роботи відбулась цікава зустріч з мистецтвознавцем Роксоланою Гавалюк в Львівському музичному коледжі імені С.П.Людкевича.

                    

Переглядів: 3 | Додав: mariyavrublevska | Дата: 10.11.2018

7 листопада 2018 року у Великій сесійній залі Львівської міської ради відбулась урочиста Академія нагородження учасників міського фестивалю стрілецької пісні "Зродились ми великої години", що відбувався 24-25 жовтня. Участь у фестивалі взяли понад 115 школярів із 27 закладів загальної середньої освіти м. Львова.

                    

ПЕРЕМОЖЦЕМ фестивалю у номінації "Солісти-вокалісти" став учень 6-А класу ССЗШ №81 ім. П. Сагайдачного СУДОМИР ДАНИЛО, а пісня "Я НЕНАВИДЖУ ВІЙНУ" у його надзвичайно емоційному і чуттєвому виконанні прозвучала ще раз під час нагородження у Великій сесійній залі Львівської міської ради.
Вітаємо Данила та бажаємо подальших успіхів і перемог та щоб через такі актуальні у наш час пісні і своїм переконливим, емоційним голосом йому вдавалось достукатись до ще більшої кількості сердець. А вчителям, які допомогли Данилові підготуватися до фестивалю Дацьків Вірі Володимирівні та Гулей Лілії Петрівні бажаємо й на далі надихати своїх талановитих учнів.

Вітаємо також АНСАМБЛЬ ... Читати далі »

Переглядів: 3 | Додав: mariyavrublevska | Дата: 10.11.2018

6 листопада соціальний педагог ССЗШ №81 ім. П. Сагайдачного Борис Оксана Володимирівна запросила до школи представників Міжнародної Асоціації «Внутрішній Мир». Волонтери даного проекту провели цікаві інтерактивні заняття серед учнів 6-А та 7-А класів, які мали на меті донести дітям те, що збереження Внутрішнього Миру у всьому світі не можливе без досягнення миру усередині себе.

                    

Завдяки таким заняттям учні мали можливість оволодіти особистим досвідом відкриття в собі внутрішнього миру за допомогою практик уважності, світської медитації, емоційної компетентності. Дані техніки через гру, музику, візуальні мистецтва, допомогли краще справитися з труднощами та стресами повсякденного життя, сприяли зміцненню універсальних цінностей, необхідних для побудови якісно нових взаємин між людьми, заснованих на гармонії та повазі.

Переглядів: 6 | Додав: mariyavrublevska | Дата: 08.11.2018

5 листопада учні ССЗШ №81 ім. П. Сагайдачного разом з вчителями історії та адміністрацією школи покладали квіти та запалювали свічки пам'яті на могилі українських січових стрільців, що на Замарстинівському цвинтарі. Разом з ними були Більо Любомир, представник управління культури Львівської міської ради і Роман Гунда, голова правління Львівської обласної історико-просвітницької правозахисної організації "Меморіал". Вічна слава Героям!!! Пам'ять про них живе у наших серцях!

                    

Переглядів: 5 | Додав: mariyavrublevska | Дата: 08.11.2018

У районному етапі XIX Всеукраїнського дитячо-юнацького фестивалю мистецтв "Сурми звитяги" І місце у номінації "Графіка" за роботу "Війна і мир" отримала учениця 9-Б класу Алі Аль- Арусі Неллі Олександра і ІІІ місце в номінації "Живопис" за роботу "Берегиня" завоювала учениця 7-А класу Шатєєва Марія ССЗШ №81 ім. П. Сагайдачного. Підготувала переможців вчитель образотворчого мистецтва Даниляк Данута Ярославівна. Вітаємо і бажаємо дівчатам подальших успіхів на мистецькій стежині!!!

Прикріплення: Картинка 1
Переглядів: 4 | Додав: mariyavrublevska | Дата: 08.11.2018

7 листопада 2018 року інспектор поліції Зарубаєва Н.В. та психолог Тарасюк Н.С. провели лекцію для учнів ІІІ(7)-Б та ІІІ(7)-В класів Львівської правничої гімназії на тему «Булінг в в учнівському середовищі".

                    

Переглядів: 5 | Додав: muroslava | Дата: 08.11.2018

З 28 жовтня по 2 листопада 2018 року вчителі та гімназисти Львівської правничої гімназії відкривали для себе нові європейські міста. Динамічний Берлін, фантастичний Амстердам, мальовничі Заансе-Сханс та Волендам, древній Вроцлав - кожне місто дарувало неповторну атмосферу та нові цікаві історії. Дякуємо всім за спільний осінній відпочинок!

                    

Переглядів: 4 | Додав: muroslava | Дата: 08.11.2018

30 жовтня 2018 року у Львівській правничій гімназії відбулось чергове засідання гімназійної "Школи молодого вчителя", на якій присутні за допомогою інтерактивних методів вивчали психологічні аспекти праці вчителя.

                    

Переглядів: 4 | Додав: muroslava | Дата: 07.11.2018

31 жовтня 2018 року на базі Львівської правничої гімназії команда тренерів Міжнародного освітньо-методичного центру DINTERNAL EDUCATION провела надзвичайно цікавий інтерактивний семінар з ефективного навчання в середній школі за принципами компетентнісного підходу для вчителів англійської мови міста та області.

                     

Переглядів: 9 | Додав: muroslava | Дата: 07.11.2018

31 жовтня 2018 року гімназисти ІV-Б класу Львівської правничої гімназії відвідали одне з найвеличніших міст України — Київ. Побували в Свято-Володимирівському, Михайлівському соборах. Учні мали змогу помандрувати древніми вулицями української столиці, відвідати Національний науково-природничий музей, помилуватися красою Дніпра. Гімназисти вшанували пам'ять героїв Небесної сотні, відвідали меморіали на честь загиблих під час Революції гідності.

                    

Переглядів: 4 | Додав: muroslava | Дата: 07.11.2018

1 2 3 ... 57 58 »
Духовна велич Львова
СЗШ №33
Упр.освіти ДГП ЛМР
Осв.портал Львівщ
Новини Педпреса
Збірник сценаріїв
Для допомоги у роботі класним керівникам, педагогам-організаторам, учителям-предметникам. Збірник сценаріїв знаходиться у розділі "Каталог файлів".
Увага ! Конкурс
1.1. Правила конкурсного приймання учнів у спеціалізовані школи укладаються з врахуванням Закону України «Про загальну середню освіту», Постанови Кабінету Міністрів України від 16.06.2000р. №946 «Про затвердження Положення про загальноосвітній навчальний заклад»,наказу Міністерства освіти та науки України від 19.06.2003 р. за № 389 «Про затвердження Інструкції про порядок конкурсного прийняття дітей (учнів,вихованців) до гімназій, ліцеїв, спеціалізованих шкіл.» 1.2. До 16.05.2014 р. в закладах освіти будуть затверджені графіки проведення конкурсного випробовування у спеціалізовані школи, гімназії та ліцеї та графіки засідань апеляційних комісій відповідно до Правил конкурсного приймання.
Пошук
Календар
«  Листопад 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930
Архів записів
Соціальні закладки
Друзі сайту
Відвідування сайту
счетчик посещений
Besucherzahler russian woman
счетчик посещений

Copyright MyCorp © 2018
П.Дуда 


Конструктор сайтів - uCoz