Неділя, 25.08.2019, 18:26
Вітаю Вас Гість | RSS

Відділ освіти Шевченківського та Залізничного районів                                м.Львова

Меню сайту
Реєстрація у ДНЗ
BannerFans.com
Освіта Львів
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

НУШ


Кількість коштів виділених на забезпечення нової української школи на 2019-2020 н.р.

 


Ліцей №75 імені Лесі Українки ЛМР. Завершуються Дні науки у ліцеї №75 імені Лесі Українки.

Сьогодні Мобільну лабораторію із великою зацікавленістю відвідали учні 1-их класів. Ліцеїсти, учителі, батьківська громада висловлюють щиру подяку мерії міста, Департаменту гуманітарної політики ЛМР, Управлінню освіти за надану інтерактивну можливість спостерігати фізичні явища у лабораторних умовах, а також нашій дружні команді, яка працювала у Мобільній фізичній лабораторії!!!

   

Сподіваємося, що у найближчому часі у нашому місті почне працювати Центр Науки!!!

 


 

Ліцей № 38. Львівської міської ради. Круглий стіл на тему «Чому це важливо?»

02.04.2019 у ліцеї №38 ЛМР вчителями початкової школи було проведено Круглий стіл на тему «Чому це важливо?». Розглядались питання екологічної грамотності та здорового життя (вч. Приходько Г.С.), розвитку критичного мислення» (вч. Савка С.А.), байдужості до навчання» (вч. Бойківська О.Л. ), які є актуальними в НУШі - школі, де учням приємно навчатися, де прислухаються до їхньої думки, вчать критично мислити, не боятись висловлювати власну думку та бути відповідальними громадянами, де панують співпраця та взаєморозуміння між учнями, вчителями та батьками.

 


СЗШ №22. "Лапи+Хвіст+Вуса = не можу бути байдужим!"

Cьогодні до 1-А класу (кл. керівник Л.В. Плювак) завітали волонтери з "Домівка Врятованих Тварин" - Орест Залипський, Назар Дулишта, Nastya Muntyanova. Дітям розповіли про утримання, догляд і піклування братів наших менших.

              

Прикріплення: Картинка 1 ·Картинка 2 ·Картинка 3

 


Затверджено підручники для 2-го класу, що видаватимуться за кошти держбюджету.


 

СЗШ №60. Критичне мислення і медіаграмотність

"Критичне мислення як універсальна освітня технологія формування навчальних компетенцій учнів у НУШ" під такою темою було проведено педагогічну раду-тренінг у форматі уроку. Вчителі працювали у групах. Урок-тренінг розпочали з очікувань .Кожна група створила власну "клумбу очікувань".

                    

Блок І. Теоретичний
1.1 Критичне мислення - особливий вид розумової діяльності. (Мартинів У.П.) з онлайн-платформою Kahoot та з'ясували, на скільки вчителі ознайомлені із методикою "критичне мислення".Ознайомились із вимогами до структури уроку при застосуванні технології розвитку критичного мислення. Перед тим, як перейти до роботи у групах із застосуванням методів критичного мислення ми активізували мозкову діяльність за допомогою кінестетичних вправ.
Блок ІІ. Практикум.
2.1. Практичні прийоми розвитку критичного мислення .Кожна група під керівництвом менторів Зозулі М.Й., Жаб’як О.Ф., Гевало Г.І., Мельник Т.І. , Дунько Н.М. та Перун Л.М. опрацьовували і застосовували методи розвитку критичного мислення "Кроссенс", "Факти і інтерпретації", " Рафт", "Fishbone", "Ромашка Блума", "Кубування".
2.2.Панельна дискусія "Сучасні освітні тенденції: медіаграмотність та критичне мислення". Фахівцями з цих питань у дискусії виступали Гевало Г.І., Шелест І.І., Мельник Т.І., які пройшли онлайн- навчання на вебінарах та спецкурс при ЛОІППО з даних питань.
І рефлексію педради-тренінгу у форматі уроку провели за методикою "Шість капелюшків".

 


СЗШ №78. Проекти “Лелеки, лелеченьки, швидше повертайтеся додому. Ми чекаємо вас”.

Учні 1-Б класу СЗШ І-ІІІ ступеня №78 ( вчитель Дибайло М. Є. ) на протязі тижня в рамках інтегрованого курсу ''Я пізнаю світ'' досліджували процеси та явища в природному середовищі навесні.

                    

Створили та презентували свої проекти “Лелеки, лелеченьки, швидше повертайтеся додому. Ми чекаємо вас.”

Прикріплення: Картинка 1 ·Картинка 2 ·Картинка 3

 


 

Ліцей №75 ім. Лесі Українки. "Happy English"

27.02.19 заняття гуртка для учнів 1-х класів "Happy English" було проведене у вигляді уроку-змагання на тему "Із букв складаються слова". Учні виконували завдання у формі гри:
1. Складали слова за зразком;
2. За допомогою жестів показували букви, інші учні відгадували;
3. Грали в гру Bingo;
4. Складали букви в алфавітному порядку.
Виконання завдань чергувалося фізкультхвилинками.

Керівник гуртка: Субота Г. Ю.

Прикріплення: Картинка 1 · Картинка 2

 


СЗШ №78. “Маленьким про Великого Тараса”.

06.03.2019 р. в 1-Б класі СЗШ I-III ст. №78 м. Львова відбувся інтерактивний виховний захід “Маленьким про Великого Тараса”. Юні інтелектуали ознайомилися з біографією і творчістю Т. Г. Шевченка.

   

Дослідили фрагмент карти Черкаської області і знайшли на ній місце, де народився поет та село, де пройшли його дитячі роки. Також декламували вірші Кобзаря, створили колективний творчий проект “Садок вишневий коло хати”, малюючи краєвиди України, діти відчули себе маленькими художниками.

Прикріплення: Картинка 1 · Картинка 2 · Картинка 3 · Картинка 4

 


СЗШ №78. Уроки англійської мови у перших класах на тему "Домашні улюбленці".

 

Учні 1-их класів СЗШ №78 м.Львова (1-А , 1-Б , 1-В) на уроках англійської мови (вчителі: Чорнобай Л.В., Кучминда М.Л., Книш Х.Я., Пемпусь Н.М.) протягом тижня вивчали тему «Домашні улюбленці».

   

Працюючи в парах та індивідуально , школярі вчилися складати слова із запропонованих букв . На завершення теми учні творили та презентували свої проекти на тему «Мій домашній улюбленець». Діти навчилися описувати тварин, продемонстрували свою любов та дбайливе до них ставлення.

Прикріплення: Картинка 1 · Картинка 2 · Картинка 3 · Картинка 4

 


СЗШ №40 м.Львів. Свято рідної мови у першокласників НУШ.

21 лютого 2019 року у Міжнародний день рідної мови своє перше свято рідної української мови відзначали у СЗШ № 40 наші першокласники. Пролетіло пів року шкільного життя і малі школярики вже багато чого довідалися, навчилися, по своєму усвідомили, а, особливо те, чим для усіх є рідна мова – мова матусі, батька, дідусів та бабусь, мова нашого народу.

   

А, отож, День рідної мови вчителі перших класів Курудз О.В., Козій Ю.М., Мацях О.О. присвятили її величності – УКРАЇНСЬКІЙ МОВІ, підкреслюючи, що саме наша мова є справжнім дивом, великим і прекрасним. Всі уроки у першокласників пройшли сьогодні по святковому: учні декламували вірші та прислів’я про українську мову, слухали пісню "Українська мова" також школярики підготували повідомлення про Міжнародний день рідної мови. А ще на уроці образотворчого мистецтва учні 1-Б класу працювали у командах "Калинка", "Барвінок" та "Соловейки" і у своїх роботах відобразили, що мова наша і калинова, і барвінкова, і солов’їна, тому ми дуже любимо і шануємо її, що підтвердила на завершення сьогоднішнього дня організована виставка малюнків "Я люблю рідну мову".

Прикріплення: Картинка 1 · Картинка 2 · Картинка 3 · Картинка 4

 


СЗШ №40 м.Львів. "Ми - дослідники. Ми - винахідники" НУШ.

4 лютого 2019 року під час навчального тижня "Ми - дослідники. Ми - винахідники" до учнів 1-Б класу СЗШ № 40 завітали герої мультсеріалу "Фіксики" - професор Геній Євгенович зі Сімкою, які запросили учнів стати їхніми помічниками у чарівній лабораторії. Так, впродовж тижня діти разом з учителькою Козій Ю.М. досліджували і пізнавати світ, граючись в різноманітні ігри.

   

У грі "Ми - спостерігачі" учні знаходили літери, які пізніше вивчали на уроках української мови та рахували кількість цих букв на уроках математики. Ще на уроках "Я досліджую світ" діти конструювали з наборів Lego свої винаходи - машини часу. Під час випробування "Ми допитливі" першокласники ще раз впевнилися в тому, що властивості речовин та матеріалів різні. Так, найкраще у морозильній камері замерзають вода та молоко, а олія гусне; лід та сніг плаває на поверхні води; структура льоду змінюється під дією солі. Учні зрозуміли, чому взимку дороги посипають сумішшю із сіллю. Та найцікавішим видалося випробування "Ми вдумливі". Вода, харчова фарба та паперові серветки допомогли учням створити новий колір. Тиждень був дуже насиченим і цікавим, першокласники вирішили на проведених експериментах не зупинятись і виявили бажання посадити у горщиках квасолинки та спостерігати за їхнім проростанням. Напевно, у дітей все вийде. Ото ж, чекатимемо на нові їхні досягнення.

Прикріплення: Картинка 1 · Картинка 2 · Картинка 3 · Картинка 4

 


Ліцеї № 38 Львівської міської ради. Майстер-клас на тему: «Будуємо НУШ – школу для щасливих і успішних»

29.01.2019 року на базі ліцею № 38 ЛМР відбувся майстер-клас на тему: «Будуємо НУШ – школу для щасливих і успішних» для заступників директорів з НВР ЗЗСО міста .
У ході інтерактивного навчання було спільно опрацьовано такі питання:
• Основні вектори розвитку НУШ в умовах сьогодення (Бідник Наталія Степанівна, завідувач відділу освітніх технологій НМЦО м. Львова)
• Практичні кроки творення школи для щасливих і успішних (Терешкевич Світлана Василівна, директор ліцею № 38 ЛМР)
• Від школи знань – до школи компетентностей. Педагогіка партнерства в дії (Сапрука Любов Степанівна, заступник директора з НВР ліцею № 38 ЛМР)
У музеї старожитностей ліцею проходила методична майстерня «Школа змін» (Кушнірчук Н.Й., учитель історії ліцею № 38).
Активно і творчо пройшли методичні діалоги «НУШ – простір освітніх можливостей», де у формі групової роботи дискутували над питаннями:
- Як Ви розумієте педагогіку партнерства?
- Що потрібно для того, щоб вчитель був умотивований?
- Які компетентності можна формувати в умовах музейного простору?
- Які якості дитини розвиваються у процесі реалізації технології дослідження?
- Які Ви бачите перешкоди і проблеми у становленні НУШ?
Творчо та цікаво було проведено методичну феєрію «Всебічний розвиток щасливої дитини – важливий аспект творення НУШ» (Легкун Т.Ф.- заступник директора з ВР ліцею № 38 ЛМР , Яворська В.О.- вчитель зарубіжної літератури ліцею № 38 ЛМР, Тесля О.І. - вчитель музичного мистецтва ліцею № 38 ЛМР)


Активне посилання на підручники

 Підручники 1 клас НУШ.zip

для 1 класу. Допомога для батьків і дітей.


НУШ. ДОПОМОГА ДЛЯ ВЧИТЕЛІВ 1 КЛАСУ. ПОСІБНИКИ З ЛЕГО.

“Цей посібник містить вправи та ігри, спрямовані на формування ключових компетентностей у дітей початкової школи. Вправи та завдання посібника можна легко інтегрувати в освітній процес початкової школи, оскільки вони ґрунтуються на діяльнісному та ігровому підходах“, – зазначено в анотації до посібника “Гра по-новому, навчання по-іншому”. Також міністерство опублікувало посібник з використання методики “Шість цеглинок”. 

З повагою, вчитель СЗШ №97 Христина Гренюх.  

Посібник "Гра по-новому, начання по-іншому".  po-novomu-navchannya-po-inshomu.pdf

Посібник "Шість цеглинок".  tseglinok-kviten-2018-web.pdf

 


Ліцей 81. ТАЄМНИЦІ КОСМОСУ.

З 10.12.18 по 14.12.2018 учні1-Г класу ліцею 81 імені Петра Сагайдачного Львівської міської ради з вчителем Таратулою Н.С. дізнавались усе про Сонячну систему, унікальність кожної планети та чому Земля така особлива планета, хто такі космонавти і як вони підкорили космос?

                    

На інтерактивному уроці учні читали оповідання, відгадували космічні загадки, грали у ігри "День і ніч" за допомогою глобуса, а з кольорових планет складали Сонячну систему. На уроці трудового навчання створили веселих "інопланетян". На кінець тижня відбувся майстер-клас з миловаріння - це був захоплюючий урок, де кожен чемно чекав своєї черги, щоб виготовити космічне мило власноруч. Дякуємо Оксані Чучман за чудовий майстер-клас.

Прикріплення: Картинка 1 · Картинка 2 · Картинка 3

 


ЛСЗШ І ст. №53. Які бувають подарунки? Пленерний урок з інтегрованого курсу «Я досліджую світ».

                    

17 грудня учні 1- Д класу разом з вчителем Х. Фрейда мандрували до хатинки Св. Миколая. Під час подорожі казковим маршрутом на дітей чекали цікаві пригоди: зустріч з веселим Гайовиком, Антипком, Янголом та Мірошником, який розповів історію «Від зернини до хлібини» і почастував трав’яним чаєм із кренделиками. А наприкінці мандрівки – зустріч зі Св. Миколаєм, який роздав подарунки чемним дітям.

Прикріплення: Картинка 1 · Картинка 2 · Картинка 3 · Картинка 4

 

 


СЗШ №40 м.Львова. Святий Миколай прийшов до першокласників.

19 грудня – чи не одне з найулюбленіших свят дітвори, і, мабуть, ні в кого не виникне запитання – «чому?». А цьогоріч Святого Миколая вперше зустрічали не тільки вдома, а вже й у школі, наші першокласники. Отож, 19.12.2018 року до малих школяриків СЗШ № 40 прийшов Св. Миколай.

                    

Напередодні свята учні 1-А, 1-Б та 1-В класів вчилися самостійно писати «Листа до Святого Миколая» зі своїми бажаннями, адже учні вже вивчили деякі літери і вміють самі писати. Тому такі листи, напевно, були для Чудотворця найцікавішими і він намагався в першу чергу виконати побажання малих школяриків. Як же було цікаво першачкам побачити сьогодні самого Святого Миколая у школі, де він послухав, як діти навчилися декламувати вірші та співати пісень про добрі справи Чудотворця. «Ой хто, хто Миколая любить!», а люблять його усі і намагаються заробити похвалу його за свої добрі вчинки та отримати заповітний даруночок. Так воно і сталося.

Прикріплення: Картинка 1 ·Картинка 2 ·Картинка 3

 

 


ЛСЗШ І ст. №53. Що можна побачити в космосі?

"Таємниці космосу"-це назва інтегрованого уроку з предметів "Я досліджую світ" та образотворчого мистецтва, який відбувся 13.12.2018 у 1-в класі. Цікаво учні розповідали про космос, Всесвіт, Сонячну систему, зірки, планети та унікальність нашої Землі. Майстер-клас з виготовлення мозаїки провели викладачі з Арт-студії "Творча кухня". Учні створили незвичайний, привабливий та дивовижний зоряний небосхил.

Вчитель Козак Т.А.

Прикріплення: Картинка 1

 

 


СЗШ №40 м.Львова. Першачки НУШ - зустріли зиму.

03.12.2018 року першокласники СЗШ № 40 зустріли зиму тематичним тижнем, впродовж якого вивчали особливості цієї пори року. Діти вчилися слухати, бачити й відчувати зиму, спостерігати, використовувати результати такої діяльності у повсякденному житті – як правильно одягатися, безпечно поводитися на льоду, на снігу.

          

          

Школярі продовжували вивчати властивості води під час дослідів, кидаючи у склянку з водою сніг, викладали "зимове сонце" з конструктора Lego, малювали дерева в снігу, виготовляли аплікації "Сніговики та ялинки". А щоб допомогти пернатим друзям пережити зиму, учні спільними зусиллями виготовили годівниці та повісили їх на деревах у подвір`ї школи. Та найбільше дітям сподобалося разом з батьками прикрашати своїми виробами класні приміщення до зимових свят.

Прикріплення: Картинка 1 · Картинка 2 · Картинка 3 · Картинка 4

 


Ліцей №75 ім. Лесі Українки. Зустріч з дитячим письменником!!!

10.12.18р. до учнів 1-А , 1-В , 2-Б класів на ранкову зустріч завітав дитячий письменник Олександр Зімба з подарунками - книжечками про пригоди Мурчика і Бровка. Діти з задоволенням читали повчальні історії, обмінювалися враженнями від цікавої зустрічі.

                    

Прикріплення: Картинка 1 · Картинка 2 · Картинка 3

 


СЗШ №40 м.Львова. Педагогічна рада з майстер-класом соломоплетіння.

З0 листопада 2018 року у СЗШ № 40 пройшло засідання педагогічної ради на тему: "Розвиток творчих здібностей учнів початкових класів". Директор школи Пенцак Г.Є. під час свого виступу наголосила на головному завданні учителя – створити творчу атмосферу в освітньому процесі, що допоможе формувати конкурентно-здібну, творчу особистість, яка спроможна до самовизначення, до самореалізації і самовдосконалення.

                    

Заступник директора школи Фединяк О.Я. у своєму виступі розкрила аспекти розвитку творчих здібностей учнів початкових класів на уроках і в позаурочний час. Адже сучасний етап модернізації системи освіти характеризується посиленням уваги до особистості, спрямування зусиль педагогів на розвиток творчого потенціалу учасників освітнього процесу. Команда учителів на чолі з головою методичного об`єднання Бернацькою З.Б. у своїх виступах наголосили на тих ключових моментах під час навчання, коли розвиваються творчі здібності учнів. Вони навели приклади уроків з елементами театральної педагогіки, елементами дослідження, пленерних уроків, музейних уроків, театральних дійств, уроків-зустрічей з цікавими людьми. Також було відзначено, що лише творчий учитель у тісній співпраці з батьками може розвивати творчі здібності школярів. Інноваційним елементом у проведенні педради учителів початкових класів був майстер-клас за участю відомої майстрині зі соломо плетіння Марії Іванишин, яка навчала педагогів виготовляти Різдвяного павука із соломи. Згодом класні керівники запросять майстриню у свої класи, де відкриється справжня майстерня і діти виготовлятимуть ангеликів як прикраси для своїх різдвяних ялинок.

Прикріплення: Картинка 1 · Картинка 2 · Картинка 3 · Картинка 4

 


ЛЗШ №53. Урок в НУШ з використанням мультиборду.

Під час тематичного тижня Таємниці космосу учні 1-Д класу (вчитель Фрейда Х.М.) з предмету "Я досліджую світ" ознайомилися з поняттям космосу, небесними тілами, переглянули 3D модель Сонячної системи за допомогою мультиборду.  Також діти з захопленням отримували  відповіді на питання "Що можна побачити в космосі?".


Як робити проекти разом зі школами з ЄС.


Перелік електронних засобів навчального призначення (електронних підручників) для початкових класів Нової української школи


СЗШ №99. Нова українська школа.


Про методичні рекомендації щодо адаптаційного періоду для учнів першого класу.


Перший тиждень НУШ:додаткові матеріали та рекомендації

(ігри для знайомства та адаптації першачків).


 

Духовна велич Львова
СЗШ №33
Упр.освіти ДГП ЛМР
Осв.портал Львівщ
Новини Педпреса
Збірник сценаріїв
Для допомоги у роботі класним керівникам, педагогам-організаторам, учителям-предметникам. Збірник сценаріїв знаходиться у розділі "Каталог файлів".
Увага ! Конкурс
1.1. Правила конкурсного приймання учнів у спеціалізовані школи укладаються з врахуванням Закону України «Про загальну середню освіту», Постанови Кабінету Міністрів України від 16.06.2000р. №946 «Про затвердження Положення про загальноосвітній навчальний заклад»,наказу Міністерства освіти та науки України від 19.06.2003 р. за № 389 «Про затвердження Інструкції про порядок конкурсного прийняття дітей (учнів,вихованців) до гімназій, ліцеїв, спеціалізованих шкіл.» 1.2. До 16.05.2014 р. в закладах освіти будуть затверджені графіки проведення конкурсного випробовування у спеціалізовані школи, гімназії та ліцеї та графіки засідань апеляційних комісій відповідно до Правил конкурсного приймання.
Пошук
Календар
«  Серпень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Архів записів
Соціальні закладки
Друзі сайту
Відвідування сайту
счетчик посещений
Besucherzahler russian woman
счетчик посещений

Конструктор сайтів - uCoz