П`ятниця, 20.04.2018, 15:11
Вітаю Вас Гість | RSS

Відділ освіти Шевченківського та Залізничного районів                                м.Львова

Меню сайту
Реєстрація у ДНЗ
BannerFans.com
Освіта Львів
Статистика

Онлайн всього: 3
Гостей: 3
Користувачів: 0
Форма входу

Програми Проекти Акції


Інтернет без надокучливої реклами! Блокує стеження, шкідливі сайти, банери, вспливаючі вікна і рекламу у відео - навіть в Facebook і на YouTube Абсолютно безплатно! Adblock Plus 


СЗШ №30. Великдень.

Святковим дійством завершився навчально-дослідницької проект "Великдень" у 3-А класі. Два місяці поспіль учні класу подорожували сторінками завдань проекту перша сторінка "Історична", друга "Фольклорна" третя "Практична", четверта "Ігрова", п'ята "Смачна". Учні опрацювали історичний матеріал про Великодні свята, збирали легенди, вірші, пісні, загадки, казки, гаївки, ігри та забави. Всі працювали за принципом: хто більше назбирає матеріалу і краще його оформить. Провели майстер-клас "Моя писанка найкраща".

 

 

 


СЗШ №30. Флешмоб «Одягни кольорові шкарпетки – відчуй себе іншим»

СЗШ №30 долучилась до всесвітньої акції LotsOfSocks.

Учні п'ятих класів взяли участь у Всеукраїнському флешмобі «Одягни кольорові шкарпетки – відчуй себе іншим» з нагоди відзначення Міжнародного дня підтримки дітей з синдромом Дауна.

          

Різнокольорові шкарпетки, жовті кульки та яскраві посмішки демонструють нашу повагу, любов та прийняття "сонячних" дітей. І кажемо їм: "Ми поруч".

Прикріплення: Картинка 1 · Картинка 2 · Картинка 3


Львівська ЗОШ №74. Акція «Одягни кольорові шкарпетки – відчуй себе іншим».

21 березня учні Львівської ЗОШ №74 долучилися до всесвітньої акції Lots Of Socks: «Одягни кольорові шкарпетки – відчуй себе іншим», з метою підтримки людей з синдромом Дауна.
                    


СЗШ №97. Участь у проекті «Сонцелеви».

Волонтерство в Україні набирає все більшого масштабу і стало невід’ємною частиною світогляду українців. Члени Шкільної ради учнівського самоврядування: Гута Вероніка (10-А кл.), Катульська Ірина (10-А кл.), Білокур Юлія (8-А кл.) та Хабурська Соломія (8-В кл.) стали учасниками тренінгового заняття для учнівського самоврядування на тему: «Перший тренінг з основ волонтерської діяльності», що відбувся відповідно до плану роботи інформаційно-освітнього волонтерського проекту «Сонцелеви».

                    

На тренінгу школярі ознайомились з основними принципами волонтерської діяльності, її методами та формами. Вони обмінювались досвідом роботи волонтерських центрів, що діють в закладах освіти, висловлювали свої пропозиції щодо широкого впровадження волонтерства в діяльності шкільного самоврядування та підсилення мотивації бути волонтером.
«Не питай, що Україна зробила для тебе. Запитай себе, що ти зробив для України» — саме за цим принципом діють волонтери – люди доброї волі, які, роблячи добрі справи, формують справжню українську націю.

Васильків Т.С., педагог-організатор


ЛГ "Престиж". Музика, слово і час.

06 березня 2018 року в гімназії "Престиж" учні 9-Б класу представили краєзнавчий проект "Музика, слово і час" в рамках міського конкурсу "Львівське рондо".

          

Учні здійснили екскурс від вул. С. Бандери у Львові до вул. Львівської у Брюховичах. На заході також були присутні учні 8-Д та 11-Г класів, батьки та вчителі.
Учасники проекту зуміли донести до глядачів, що музика, дарована Божим генієм, зостанеться над часом і віками, як символ незнищенності та вічності, а слово - наймогутніше знаряддя, що уможливлює перегук поколінь, збирає перлини думки, мистецтва і добра в духовну скарбницю людства. Тільки народ і суспільство, які складаються з особистостей, мають майбутнє.
Культуру також творить виключно особистість.
Життя - це мандрівка. Крок за кроком. І за кожним із них нам трапляється якась людина, щось: подія, зустріч, розчарування, надія, радість. Важливо зрозуміти, що все це має значення.
А якщо кожен крок прекрасний, то таким буде й ціле життя. Так звучить симфонія життя. Коли здається, що вона вже закінчується, завжди з'являється хтось і перегортає сторінку партитури.
І музика знову починає лунати...


СЗШ № 97. Проект «Захисти природу»

Учні 3-Б класу разом з класним керівником Золотухіною Н.І. на уроках природознавства створили власний інтегрований проект «Захисти природу». Третьокласники підготували цікавий захист своїх робіт: презентували малюнки, плакати, цікаві доповіді щодо охорони довкілля рідної України. Розповідали про те, чому потрібно економно використовувати в побуті електроенергію, воду, берегти взимку тепло в оселях і як кожен планує у повсякденному житті дотримуватися правил ощадливого використання.

                    

Запропоновані дітьми варіанти були, дійсно, цікавими та корисними. Така робота формує в учнів патріотичні почуття, бережливе ставлення до навколишнього середовища, спонукає до творчого пошуку нових економічних технологій у науці та техніці. Адже теперішні школярі, незабаром стануть – дорослими людьми, і наше майбутнє буде у їх дбайливих руках.

 


05_03_18_S43

ЛЗШ №43. Урок-захист проекту про незвичайні рослини планети.

Проект "Незвичайні рослини світу»" (природознавство) захищали днями учні 3-А класу ЛЗШ №43 (класний керівник Харук С.О.) Через дослідницьку діяльність, пошук цікавої інформації за допомогою ІКТ, енциклопедій школярі пізнавали різноманітність незвичайних рослин планети, вчилися спостерігати за рослинами, порівнювати флору різних куточків Землі. Кожна рослина має своє призначення у природі, має значення для навколишнього середовища людини. А поезія У. Кравченко «Конвалії» стала завершальним акордом надзвичайно цікавої активної роботи:

 

 

Дзвіночки конвалій покрили діброву,
Ах глянь, що в дзвіночках тих чару і дива,
І квітів тайну зрозумієш ти мову,
У тебе ж, дитино, душа так чутлива...

І мусиш ти квітів тих чар відчувати,
І будеш любити, як я їх любила —
Любити красу їх ніжну й аромати —
Любов до природи — велика то сила!

Любов до природи велика то сила,
Що розкішно буде серце поїти,
До діл вона добрих подасть тобі крила,
Дитино, хай будуть з тобою все квіти!

 


СЗШ №30. Ангели пам'яті.

26 лютого 2018р. у нашій школі відбулася Всеукраїнська акція "Ангели пам'яті", присвячена пам'яті героїв Небесної Сотні та трагічним подіям на майдані. До акції було залучено учнів 3-Г класу, класного керівника Грубську Л.О., бібліотекаря Івахів Я.В. та практичного психолога Кваснікевич В.Н.

Прикріплення: Картинка 1

 


ЛТЛ. Проект «Перлини Галицької корони».

          

У рамках проекту «Перлини Галицької корони» відбулись екскурсії учнів 8-го класу вулицями Львова. Були відвідані: Італійський дворик, площа перед ресторацією «Під Золотою Розою», вулиця Вірменська, площа Ринок. Із захопленням була прослухана інформація про архітектурні досягнення національних общин Львова. Також учні ознайомились із причинами появи і особливостями проживання у нашому місті євреїв, вірменів, греків, італійців, взяли участь у інтерактивних заняттях та пленарних уроках.

Учасники краєзнавчо-культурологічного проекту Біляк Олена, Дячок Андрій, Кулеба Анастасія, Пахоляк Лілія, Янкович Теодор успішно дослідили історію Львова і відзначені подяками.


ЛЗШ №43. Я знаю Львів.

Відомий український економіст Павло Шеремета сказав: «Львів – одне з найкращих міст на земній кулі. Львів’яни – люди, які завжди люблять своє місто, де б вони не були». Глибинну любов до рідного міста при кожній нагоді демонструють учні ЛЗШ №43 через різні заходи, атракції, власний приклад ставлення до міста. Щороку вони – найактивніші учасники всіх конкурсів про Львів. А культурологічний проект «Перлини Галицької Корони» вже вдруге дозволив їм розкрити знання про Львів у всіх напрямках. Це успішно зробили Карпович Марта, Кравців Олена, Андрушко Анастасія, Озарків Христина, Добош Маркіян, Мартинюк Данило, учні 8-А класу, під керівництвом учителя історії Дєгтярьової О.Й.


СЗШ №30. Перлини Галицької корони.

30 січня 2018 р. завершився І етап проекту "Перлини Галицької корони". З 24 жовтня 2017 р. восьмикласники нашої школи, разом з вчителем історії Васильківською І.О., досліджували різні локації, вивчали історію нашого міста прогулюючись вулицями середмістя та знайомлячись з багатою спадщиною полікультурного Львова. На завершення проекту учні взяли участь у фінальному квесті де ще раз довели, що прекрасно знають історію рідного міста!

Прикріплення: Картинка 1

 


Родинна акція "Живи синичко"

Цими вихідними учні 2-А класу ЛЗШ №43 разом з батьками активно підтримали загальноміську екологічну акцію «Живи, синичко!» Вони, отримавши інформацію від Закали Л.Ф., класного керівника, про важкість добування птахами взимку корму, взялися до роботи – виготовили годівнички, назбирали потрібного насіння. Ще й свято влаштували синичкам – улюблене сало запропонували на обід! Результатами спільної праці, напевно, птахи задоволені. Й другокласники раді. А мешканці будинків, біля яких появились годівнички, пообіцяли теж долучитись до доброї справи. І на прогулянку парком візьмуть рятівний корм для пташок!


ЛЗШ №43. Міні-проект учнів 2-А класу "Збережемо життя ялинці".


Про проведення обласного конкурсу проектів місцевого розвитку на 2018 рік.


НВК "Школа-садок І-ІІІ ступенів №38 м. Львова".

Творчий проект «Збережи ялинку!»

Мета проекту: сприяти усвідомленню учнями потреби захисту зелених насаджень; вчити дітей планувати свої дії, узагальнювати результати роботи; розвивати творчість, фантазію, уяву; формувати інформаційну, комунікативну, соціальну компетенції; виховувати любов до природи, бережливе ставлення до зелених насаджень.
Новий рік – одне з небагатьох свят, яке відзначають усі. Це, дійсно, всенародне свято! На жаль, є в нього і негативна сторона: передноворічні дні – це час, коли у великій кількості зрізують хвойні дерева… Заготовляють для того, щоб через тиждень-два після свят викинути на смітник. Задовольняючи звичайні забаганки, що називаються традицією, люди знищують не окремі сосни та ялини, а цілі квартали лісу. Чи так вже незамінна в нашому будинку жива новорічна ялинка? Адже її з успіхом може замінити синтетична. А щоб в кімнаті відчувався аромат хвої, достатньо однієї-двох гілочок ялинки чи сосни, оформлених в оригінальну композицію.
Учні 2-Б класу НВК «Школа-садок I-III ступенів N:38 м. Львова» разом із класним керівником Москвою О.О. пропонують альтернативу живим ялинкам – складання новорічних букетів, що дозволить зберегти мільйони лісових красунь! Із цією метою діти провели флешмоб, гасло якого: «Новорічні традиції не повинні завдавати шкоди природі»!


Перлини Галицької корони.

Учні нашої школи (СЗШ №30) продовжують брати участь у проекті "Перлини Галицької корони" . 23.11.2017 року учасники та учасниці проекту досліджували грецьку локацію. Діти разом з учителькою історії Васильківською І.О. активно вивчають історію рідного міста.

 

 

 


Участь у проекті «Урок пам’яті».

Про славетну діяльність Української Галицької Армії ми дізнаємося з тематичної літератури, історичних довідників, документальних та художніх фільмів. 16.11.2017 р. учні 10-класів СЗШ №97 взяли участь у перегляді документального фільму «Легіон. Хроніка Української Галицької Армії (УГА) 1918-1919 рр.», що був організований в рамках освітнього проекту «Урок пам’яті» та відбувся у приміщенні Міського палацу культури імені Гната Хоткевича. Цей фільм, що показує хоробрість та лицарство УГА, формує в свідомості сучасних учнів національні та патріотичні почуття; акцентує їхню увагу на популяризації серед молоді героїчного минулого Української держави; вчить пам’ятати та вшановувати героїв – борців за волю і незалежність України.

 

 


14_11_17_Pr

Проект "Навігатор по етикетках".

Протягом жовтня-листопада 2017 року у гімназії триває цікавий проект профінансований міською радою та підприємцями м. Львова за ініціативою методистів ІМЦО. Проект "Навігатор по етикетках" розрахований на учнів 6-х класів, тому що саме ця категорія дітей стає самостійними споживачами продуктів харчування. Метою проекту є: навчити дітей бути грамотними покупцями, навчити самостійно здійснювати правильний вибір товарів серед багатьох, запропонованих супермаркетом. На уроках основ здоров`я під керівництвом вчителя Пасішник Л.В. учні вивчають зміст етикеток та склад основних продуктів харчування. Уроки проходять у невимушеній атмосфері та в ігровій формі. Учням подобається, тому що мають змогу не лише отримувати необхідну інформацію, а й скуштувати запропоновані продукти: хліб та печиво.

 

 


30_10_17_S43


26_10_17_S43

Еко-вікенд.

У рамках реалізації українсько-естонського проекту «Сталий розвиток і кризовий менеджмент через активне навчання та екологічну компетентність» учні ЛЗШ №43 беруть активну участь у заходах екологічного спрямування, що проходять у Львові. Так, на ЕКО-ВІКЕНДІ, що проходив у НУ «Львівська політехніка, школярі (6-А, 11 клас, учителі Дорош О.І., Цвик Г.Й.) навчилися  виготовляти елементи декору інтер’єрів з еко-матеріалів, косметичні засоби, що діють на організм людини на клітинному рівні, зокрема, крем  з равликового слизу. Неабияку цікавість  викликала презентація молекулярної кухні та екскурсія у лабораторію відновлювальної енергії.


25_10_17_Martyniv

 

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ – МАЙБУТНІХ ЗАХИСНИКІВ УКРАЇНИ!!!

(до 75-ти річчя створення Української Повстанської Армії)

Шкільна команда СЗШ № 100 (м. Львів, вул. Величковського, 58), у складі - двох дівчат та двох юнаків учнів 9-го класу, 10 жовтня 2017 року, на базі спортивного залу ВЧ №3002 Національної гвардії України (вул. Княгині Ольги, 105) отримала перемогу з військово-прикладних дисциплін у третьому етапі гри проекту «Перегони на ТРК «Львів». На фото учасники змагань успішно долають поставлені завдання.

 

 

 

 


Корок життя.

 


Міжнародний проект "Шахи в рюкзаку".

НВК №38 м.Львова. Міжнародний проект "Шахи в рюкзаку",який написаний і впроваджується учнями нашого навчального закладу та молоді з м.Гольковіце(Польща) за підтримки та фінансування ПОЛЬСЬКО-УКРАЇНСЬКОЇ РАДИ ОБМІНУ МОЛОДІ.Мета нашого проекту - зацікавити школярів навчатись гри у шахи, допомогти розвинути особисті здібності кожного, відкрити цікавий світ чорно-білого королівства, ознайомити з правилами поведінки партнерів під час шахової гри. Шахи – це один Із способів підвищити розумову активність, навчитися мислити логічно і правильно. Як показує досвід, діти, що займалися у шахових гуртках, мають значно більші успіхи у навчанні, аніж ті, які не володіють навиками гри у шахи. Приходьте до нас,з нами весело,цікаво,змістовно.

 


25_09_17_S91

Всеукраїнський проект «Я можу врятувати життя!»

         Як важливо у сучасному світі бути співчутливим та уважним до оточуючих. Адже лише людська увага та небайдужість спроможні змінити світ на краще, а елементарні знання домедичної  допомоги можуть врятувати комусь життя.

Тому  СЗШ № 91 брала участь у Всеукраїнському проекті «Я можу врятувати життя!» з основ домедичної підготовки. Учням 9-11 класів було проведено майстер-клас  правильних дій у  різноманітних життєвих  ситуаціях. Учні мали змогу повправлятися на  манекенах та відчути себе справжніми рятівниками. Також команда школи брала участь у міських змаганнях,  де здобула хороший результат.


15_09_17_S81

Проект «Львівське рондо»

Учні 5-В класу ССЗШ №81 ім. П.Сагайдачного разом із своїм класним керівником Гулей Лілією Петрівною 13 вересня провели пленерний урок-квест «Святогорська гора» в рамках міського проекту «Львівське рондо». Урок проведений в музично-меморіальному музеї Соломії Крушельницької із відвідуванням художньо-меморіального музею Олени Кульчицької. Відбулася цікава мандрівка по пам’ятних місцях нашого міста, які пов’язані з відомими постатями: митцями, художниками, меценатами, музикантами, поетами…Проводячи урок, вчитель ставила мету познайомити учнів із відомими пам’ятними місцями міста Львова, привити любов, шану і повагу до його історії, прищепити почуття гордості і повагу до львівських традицій. При допомозі екскурсовода і класного керівника діти познайомились із відомими для Львова постатями: А.Шептицьким, Ф.К.Моцартом, О. Новаківським, О.Кульчицькою, С.Крушельницькою. Цікаві і незабутні враження!!!

 

 

 


28_08_17_S38

17-18 серпня 2017р. старшокласники НВК «Школа-садок І-ІІІ ступенів № 38 м. Львова»  Анна Міодушевська, Софія Назар, Тетяна Іващишин, Тетяна Фляк, Максим Боднарчук, Володимир  Масюк, Ростислав Поліщук, Юрій Сосновський разом із вчителем історії Голосовою Н.М. взяли участь у літній Академії «Минуле серед нас та пам’ять про нього…», яка відбувалась у рамках проекту  «Інтеграція через діалог». Програма заходу була дуже насиченою і включала  заняття з руйнування стереотипів, ознайомлення із новим форматом підручника з історії України, відвідування музею-криївки в с. Басівка, екскурсії на Личаківське кладовище. Фінальним акордом став спільний проект «Маршрут вражень», що дозволив учасникам поділитись своїми враженнями від нашого міста, відчути особливий колорит Галичини та знайти нових друзів.

 

 

 

 

 

 

 

 


 


12_08_17_S38

Польсько-український проект "Шахи в сумці".

З 1 по 4 серпня 2017 р. закінчився другий етап польсько-українського проекту обміну молоді. Чотири дні видалися цікавими та емоційно насиченими. Разом з п. Вальдемаром Пашилка, його колегами та творчими учителями, учнями нашої школи вдалося обговорити деталі проекту "Шахи в сумці". Отож, проект написано, обговорено. Попереду відповідальний момент належної організації впровадження. Чекаємо молодь з Гольговіце на початку жовтня і пізнаватимемо культуру, побут, гратимемо шахи, займатимемося спортом, виховуючи нашу молодь в кращих європейських традиціях.


27_06_17_LPG

Англомовний табір у Хорватії.

З 14 червня по 24 червня 2017 року учні Львівської правничої гімназії навчалися та відпочивали в англомовному таборі в Хорватії (м.Старий град на острові Хвар). Організатором проекту була тренінгова команда швейцарського фонду Kinderdorf Pestalozzi, що працює в рамках Міжкультурного обміну української та хорватської молоді. Діти отримали чудову нагоду поспілкуватися англійською мовою з хорватської дітьми, ознайомилися з історичними місцями Хорватії та оздоровились, купаючись у водах Адріатичного моря. Це вже друга поїздка у рамках цього проекту, минулого року діти брали участь у таборі в Греції.

 

 

 

 

 

 


07_06_17_LPG

Старовинний і сучасний Львів очима туриста

Учні ІV(8)-х класів Львівської правничої гімназії представляли свій проект «Старовинний і сучасний Львів очима туриста». Гімназисти ознайомили глядачів із відвіданими пам’ятками архітектури, розповіли багато «цікавинок» про наше місто. Думку туристів про Львів ми дізналися із відзнятих учнями відео, де гості із сусідніх міст та інших країн охоче ділились своїми враженнями та спостереженнями від прогулянок нашим славним містом. Цей проект вкотре доводить, що Львів завжди має чим здивувати не лише туристів, а й тих, хто живе тут змалечку.

 

 

 


07_06_17_S81

«Йду я вулицями Львова Шевченківського району»

У 2-В класі  ССЗШ№81  ім.П.Сагайдачного  класі завершилось проведення дослідницького довготривалого проекту «Йду я вулицями Львова Шевченківського району». В рамках проекту проведено відкриті інтегровані уроки з: літературного читання і образотворчого мистецтва «М. Савка «Казка про старого лева. Декоративна квітка», літературного читання і образотворчого мистецтва «Ніна Найдич «Про кота Василя Тимофійовича та його друга Емілія». Декоративна стилізація форми. Театральні художники»,

літературного читання і природознавства «І.Січовик «Україна – слово незабутнє». Рослини і тварини – народні символи», літературного читання і образотворчого мистецтва «М. Савка «Казка про старого лева». Квіткова галявина», літературне позакласне читання і трудового навчання «Книги, газети, журнали читай – розуму набирай». Творимо красу самі. Послідовність дій під час виготовлення витинанки», проведено майстер-класи з художником-дизайнером Олександрою Нагірною, мамою учня – Оленою Іванець, з відомою музиканткою Оксаною Мухою , татом учня – музикантом Юрієм Сорокою, під час яких виготовляли артбуки, працювали в різних техніках з папером, прослуховували музичні твори.

     Проведено ранок для учнів початкової школи «Яке це щастя народитись в місті Лева» за поетичними рядками львівських творців. Діти разом з батьками виготовили атрибути свята, стінівки, які презентували на уроках, кожним учнем презентовано відео на тій вулиці, назву якої вивчала дитина разом з батьками. На кожному уроці були присутні батьки учнів тієї групи, які презентували свої роботи.

Батьки допомогли оформити панно у вестибюлі школи. Вся ця клопітка робота велась під керівництвом класного керівника Борійчук Ольги Іванівни.


 


 

Духовна велич Львова
СЗШ №33
Упр.освіти ДГП ЛМР
Осв.портал Львівщ
Новини Педпреса
Новини ЛСШ №43
Збірник сценаріїв
Для допомоги у роботі класним керівникам, педагогам-організаторам, учителям-предметникам. Збірник сценаріїв знаходиться у розділі "Каталог файлів".
Увага ! Конкурс
1.1. Правила конкурсного приймання учнів у спеціалізовані школи укладаються з врахуванням Закону України «Про загальну середню освіту», Постанови Кабінету Міністрів України від 16.06.2000р. №946 «Про затвердження Положення про загальноосвітній навчальний заклад»,наказу Міністерства освіти та науки України від 19.06.2003 р. за № 389 «Про затвердження Інструкції про порядок конкурсного прийняття дітей (учнів,вихованців) до гімназій, ліцеїв, спеціалізованих шкіл.» 1.2. До 16.05.2014 р. в закладах освіти будуть затверджені графіки проведення конкурсного випробовування у спеціалізовані школи, гімназії та ліцеї та графіки засідань апеляційних комісій відповідно до Правил конкурсного приймання.
Пошук
Календар
«  Квітень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Архів записів
Соціальні закладки
Друзі сайту
Відвідування сайту
счетчик посещений
Besucherzahler russian woman
счетчик посещений

Copyright MyCorp © 2018
П.Дуда 


Конструктор сайтів - uCoz