Вівторок, 31.03.2020, 13:54
Вітаю Вас Гість | RSS

Відділ освіти Шевченківського та Залізничного районів                                м.Львова

Меню сайту
Реєстрація у ДНЗ
BannerFans.com
Освіта Львів
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

Програми Проекти Акції


Інтернет без надокучливої реклами! Блокує стеження, шкідливі сайти, банери, вспливаючі вікна і рекламу у відео - навіть в Facebook і на YouTube Абсолютно безплатно! Adblock Plus 


Ліцей 81. ВІДЕОКОНФЕРЕНЦІЯ В РАМКАХ ПРОЄКТУ "GENERATION GLOBAL"

28.02.2020р. у ліцеї 81 імені Петра Сагайдачного Львівської міської ради проведено чергову відеоконференцію на тему "Влада і вплив у нашому житті" в рамках проєкту Generation Global. У конференції взяли участь учні шкіл з Ізраїлю, Індонезії та учні 10 - 11 класів ліцею.
Старшокласники дізналися багато цікавого про життя, цінності та погляди своїх іноземних ровесників на те, хто і що формує їхню громадянську позицію. Учні нашого ліцею висловили свої переконання, які були почуті в інших частинах світу.
До участі у відеодіалозі старшокласників підготували вчителі Сисин У. Р., Могиляк Г. В., Томіна В. М. під керівництвом Махомет Р.Р.


СЗШ №40 м.Львів. Всеукраїнська акція «Мій вибір – життя без наркотиків».

26.02 2020 року, впродовж тижня правових знань у школі, до СЗШ № 40 завітала старший інспектор з ювенальної превенції ГУ НП у Львівській області капітан поліції Петрів Мар’яна Іванівна.

                    

В рамках Всеукраїнської акції «Мій вибір – життя без наркотиків», інспекторка зустрілася з учнями 10-го класу та провела роз’яснювальну просвітницьку лекцію про відповідальність за правопорушення. Неповнолітнім було роз’яснено, що всі протиправні вчинки, які пов’язані із наркотичними та психотропними речовинами, тягнуть за собою відповідальність передбачену кримінальним та адміністративним законодавством. Також доповідачка дала вичерпні відповіді на запитання, що цікавили учнів.


СЗШ №22 ім. В.Стефаника м. Львова. Виступ театрального гурту "Камертон".

20 лютого СЗШ №22 вшанувала пам'ять Героїв Небесної Сотні виступом шкільного театру "Камертон" (керівник Л.В. Поліщук). Треба зауважити, що з цією виставою гурт "Камертон" брав участь у районному фестивалі "Планета дітей", де переміг у номінації "Найкраща вистава", а також став Лауреатом двох міських фестивалів театрального мистецтва. Вся діяльність театрального гурту здійснюється у рамках проєкту "Театральна педагогіка" від НМІЦ міста.

   


СЗШ №78. Освітній проект "Невгамовні дослідники".

У рамках реалізації освітнього проекту “Невгамовні дослідники” 24 січня відбувся цікавий урок-екскурсія для учнів 7-Б класу (учитель хімії Н.Левицька та класний керівник Н.Пемпусь) з теми «Фізичні та хімічні явища» на базі ПАТ “Галичфарм” корпорації ,,Артеріум”, де вони поринули в історію розвитку фармацевтичної галузі Галичини, одержали значний обсяг інформації про процеси виготовлення різноманітних лікарських препаратів, самостійно досліджували властивості деяких ліків. Також ознайомилися з поняттям явища, навчилися класифікувати їх на фізичні та хімічні, вивчили ознаки та умови перебігу хімічних реакцій за допомогою цікавих хімічних експериментів.

   


СЗШ №41. Проект "Професії"

Соціально-пізнавальна екскурсія в с. Шегині Мостиського р-ну на мініпекарню "Екотатко" була результативним завершенням роботи над проектом "Професії". Учні 3-Б кл. (вч.Садова Р.В.) і 4-А кл. (вч.Котелович Н.К.) познайомилися із професіями прикордонника, продавця і пекаря. Кожен учень долучився до процесу творення хліба.

                    


ЛПГ. Проект "From Germany with love".

23-24 січня 2020 року гімназисти IV(8) класів Львівської правничої гімназії взяли участь в першій частині проекту "From Germany with love", що відбувається в рамках співпраці театру Лесі Українки з німецькими театрами Die Neue Buhne (м. Зенфтенберг) і Futur 3 (м. Кельн). Двогодинний Workshop проводили Андре Арлен та Тереза Герс, метою якого було продемонструвати необхідність ненасильницького спілкування та постійного пошуку врегулювання конфліктів.

   


ЦДЮТ. "Фотографія, що оживає"

«Фотографія, що оживає» - це інтригуюча назва проєкту Навчально-методичного центру освіти м. Львова в рамках Єдиного культурного простору. «Старі фотографії на стіл розклади….» - співав колись Кузьма Скрябін. Адже це теплі спогади чи ностальгія за дитинством. Але у нашому випадку це спроба зазирнути за лаштунки найвідоміших або найбуденніших подій, помітивши за скупими на емоції рядками історії саму Людину – незмінного її актора. Мета проекту – відтворити історичні події, спробувати відчути себе на місці свого героя з усіма його думками, переживаннями, власним минулим та історичним тлом.
Цей проєкт приурочений до 100-річчя Соборності українських земель, коли наші предки по обидва береги Дніпра вперше за багато років отримали змогу об’єднатися в єдину державу. 22 знімальні групи, сотня учасників та десятки автентичних костюмів. Але ніякими цифрами не обчислити емоцій самих дітей, які прискіпливо готувались до реалізації задуманого.

   

Звичайно, допомагали дорослі. Директор нашого Центру Любомир Войтович взяв найактивнішу участь у цьому проекті як керівник районного учнівського парламенту «Лідер» та як фотограф. За що отримав цілком очікувану Подяку. Окрім цього, його прізвище є серед керівників проекту. 27.01.2020р. у приміщенні музею Визвольних змагань відбулось урочисте нагородження. Дякуємо та пишаємося!


ЦДЮТ. "Українські вечорниці"

У нашому Центрі втілюється багато проєктів. Та одним з найцікавіших, на думку гуртківців і керівників, є проєкт «Україна – джерело творчості», який ставить собі за мету виховати молодь у повазі та шанобливому ставленні до історико-культурної спадщини українського народу. А також залучити вихованців до краєзнавчо-дослідницької діяльності, вивчення та збереження народних традицій. Щороку ми приділяємо увагу певному регіону. Цьогоріч наш культурно мистецький захід був присвячений Центральній Україні, зокрема Полтавщині. Ну і як то бути без Котляревського чи Гоголя? Батько української літератури нам «розповів» Як наші предки розважались, що їли-пили, у що одягались… А Микола Гоголь гостинно «запросив» відвідати свою Диканьку.
Святковий вечір мав назву «Різдвяні пригоди поблизу Диканьки». Уже з 16 години у нашому Центрі (вул. Чернівецька,4) вирувало життя: на цимбалах, сопілках та бандурах виграє Народний вокально-інструментальний ансамбль «Вишиваночка»; продають свій крам вихованці гуртків «Мотанка», «Бісероплетіння», «Кераміка та скульптура». Гамірно та багатолюдно, як на Сорочинському ярмарку….
Тихо…. Хтось дзвінкими голосочками колядує…. Та то ж наша «Веснянка» (вокально-хореографічний ансамбль найменших вихованців).
Перед початком вистави – вікторина, на якій можна було заробити солодощі за правильну відповідь (питання про Різдво, коляду, вертеп). Зазвучала мелодія колядки «Свята ніч» у виконанні Народного духового оркестру «Веселка». Вистава почалася…
Запрошуємо перейнятися духом та настроєм наших «Різдвяних пригод»

   
Більше світлин можна переглянути тут

https://www.facebook.com/%D0%A2%D0%B2%D0%BE%D1%80%D1%87%D1%96-%D0%BC%D0%B0%D0%B9%D1%81%D1%82%D0%B5%D1%80%D0%BD%D1%96-%D0%A6%D0%94%D0%AE%D0%A2-%D0%97%D0%B0%D0%BB%D1%96%D0%B7%D0%BD%D0%B8%D1%87%D0%BD%D0%B8%D0%B9-%D1%80-%D0%BD


СЗШ №40 м.Львів. Проект «Булінг Stops Тут».

17 жовтня 2019 року у СЗШ № 40 в рамках реалізації проекту «Булінг Stops Тут» було проведено зустріч для учнів 7-9 класів школи з ініціаторами даного проекту – представниками ЛМР п. Елеонорою Майсурадзе та п. Евелією Більською.

   

Під час зустрічі учні мали змогу переглянути відеоролик про булінг, створений учнями Львівської гімназії «Євшан», таким чином було передано нам естафету у створенні нашого власного відеоролика на дану тему. Презентація нашого відеоролика відбудеться 23 жовтня у Ліцеї № 18 ЛМР, так як головною умовою проекту є передача естафети у створенні власних відеороликів про булінг учнями освітніх закладів. Після презентації ролика з учнями було розіграно сценки – ситуації, що містили елементи цькування учнів, діти відповідали на запитання, мали змогу також поставити їх самостійно, щоб отримати вичерпні відповіді про таке негативне явище в учнівському середовищі як булінг.

Прикріплення: Картинка 1 · Картинка 2 · Картинка 3 · Картинка 4


ЛПГ. "Пам'ятай героїв".

15 жовтня 2019 року представники усіх класів Львівської правничої гімназії взяли участь в акції "Пам'ятай героїв".

   

Учні переглянули короткий відеоролик про наших воїнів, загадали хвилиною мовчання всіх, хто не повернувся з війни. Наостанок усі охочі почепили символічні стрічки пам'яті, з яких виклали герб України. Дякуємо, усім, хто долучився. Пам'ятаймо й цінуймо наших героїв!

Прикріплення: Картинка 1 · Картинка 2 · Картинка 3 · Картинка 4


СЗШ №78. Проект «1+1» з волонтеркою Сhristy.

23.05.2019 р. за ініціативи НМЦО м. Львова учні 8-10 кл. СЗШ І-ІІІ ст. №78 взяли участь у проекті «1+1» з волонтеркою Сhristy. На уроках панувала позитивна атмосфера для подолання мовного бар’єру та обміну досвіду між волонтером та вчителями англійської мови. Щиро вдячні за таку можливість!

   

Прикріплення: Картинка 1 · Картинка 2 · Картинка 3 · Картинка 4


СЗШ №22. Освітній проект "Real life"

Real life project "Happy Birthday, Rostyk!" School 22 named after V. Stephanyk, Lviv 25.04.2019 by english teacher Nataliia Bar (Class 4-A and 5-A).

Locations:

School 22,
Classroom,
Supermarket Ashan,
"Le cafe",
In the kitchen,
At home (on the phone).
Objectives of the project are:

Develop communicative skills by using the active vocabulary (Food, Shopping, Cooking, Booking the tickets,Birthday, In the cafe);
To practice grammar (modal verbs, countable and uncountable nouns, questions,polite requests);
Тo practice dialogues in real situations (work in pairs,work in group).

   

ПЕРЕКЛАД
25.04.2019 р. учні 4-А та 5-А класів взяли участь в освітньому проекті "Real life" під керівництвом вчителя англійської мови Бар Н. М. Учні спілкувалися англійською мовою на уявному уроці (СЗШ № 22 вул. Хімічна) , робили покупки в супермаркеті (супермаркет "Ашан" вул. Чорновола), замовляли напої в кафе (кав'ярня Le cafe), бронювали квитки на фільм по телефону, а також пекли торт (на кухні). Усі сценки мали єдину мету - організувати "Surprise Party" для друга. Після зйомок наші актори пригостилися тим самим святковим тортом, який так довго готували.

(з фейсбук на повне відео https://www.facebook.com/nata.bar.79/videos/pcb.1222077574634983/335803557077544/?type=3&theater&ifg=1)

          

          
 

Прикріплення: Картинка 1 · Картинка 2 · Картинка 3 · Картинка 4

 


 

Ліцей 81. ВЕЛИКОДНЯ БЛАГОДІЙНА АКЦІЯ

 

З 22 по 24 квітня у рамках інформаційно-освітнього волонтерського проекту "Сонцелеви", співпраці з Благодійним Фондом "Анни-Марії" та волонтеркою Кук Марічкою у ліцеї 81 імені Петра Сагайдачного Львівської міської ради відбулася Великодня благодійна акція.

                    

Були зібрані речі, одяг, засоби особистої гігієни та продукти для людей похилого віку і потребуючих сімей, а також чай, кава, солодощі, засоби особистої гігієни для воїнів.
Дякуємо батькам та учням, які долучилися до акції, а саме: 1-Д, 2-А, 2-В, 3-Б, 3-В, 5-Б, 5-В, 6-Б, 6-В, 7-А, 7-Б, 8-В, 9-В, 10-А класи. Крім того, учні 2-В, 4-Б, 5-Б та 6-А класів виготовили для воїнів листівки своїми руками, вклавши у них частинку свята, радості і своєї любові!

Прикріплення: Картинка 1 · Картинка 2 · Картинка 3

 


 

До Львівської естафети "Булінг STOPS Тут" долучились ще 8 шкіл.

У проекті "Булінг STOPS Tyт" взяли участь ще вісім львівських шкіл. А загалом з кінця лютого цього року вже 21 школа міста взяла участь у проекті "Булінг STOPS Tyт". Про це інформує прес-служба ЛМР.

 

Цей проект є складовою виконання Плану дій з реалізації ініціативи ЮНІСЕФ "Громада, дружня до дітей та молоді", яку затвердила сесія Львівської міської ради.

Тож тепер ще 8 шкіл міста взяли участь у проекті "Булінг Stops Tyт":

4 квітня — СЗШ №78. Управлінням персоналом Львівської міської ради спільно з учнями СЗШ № 23 проведено презентацію у школі та показано відеоматеріал по булінгу.
16 квітня — СЗШ № 81. Головним територіальним управлінням юстиції у Львівській області спільно з учнями СЗШ № 78 проведено презентацію у школі та показано відеоматеріал по булінгу.
17 квітня — Ліцей № 57 імені Короля Данила м. Львова. Управлінням "Служба у справах дітей" спільно з учнями СЗШ № 81 проведено презентацію у школі та показано відеоматеріал по булінгу.
18 квітня — СЗШ № 97. Головним територіальним управлінням юстиції у Львівській області спільно з учнями СЗШ № 57 проведено презентацію та показано відеоматеріал по булінгу.
23 квітня Ліцей № 94 м. Львова. Управлінням "Служба у справах дітей" спільно з учнями СЗШ № 79 проведено презентацію у школі та показано відеоматеріал по булінгу.
24 квітня — СЗШ № 91. Головним територіальним управлінням юстиції у Л/о, спільно з учнями Ліцею № 94 проведено презентацію та показано відеоматеріал по булінгу.

 


 

СЗШ №60. Участь у проекті «Маленький принц. Львів що любить тварин».

15-16 квітня вчителі біології СЗШ №60 пройшли тренінгові навчання з методики запровадження уроків за проектом "Маленький принц. Львів що любить тварин"
Проект запроваджено з 2017 року в усіх школах міста для учнів 7 класів з метою підвищення рівня культури ставлення до тварин та формування почуття відповідальності щодо живої природи і розвитку гуманного ставлення до тварин.

   

Уроки відбуваються згідно шкільної програми з біології розділу «Поведінка тварин» за методами і прийомами діяльності на уроках, яких вчителі навчалися на тренінгу. Учні захоплено працюють на уроках та здобувають нові знання про улюблених тваринок

Прикріплення: Картинка 1 · Картинка 2 · Картинка 3 · Картинка 4

 


 

СЗШ № 97. Проект «Твій мозок потребує їжі»

«Люди перестають мислити, коли перестають читати» Д.Дідро
Нещодавно члени шкільного самоврядування Білокур Юлія, Хабурська Соломія, Данчук Анастасія та Кіт Юрій взяли участь у реалізації проекту «Твій мозок потребує їжі», що відбувся у приміщенні Палацу культури ім. Гната Хоткевича.

                    

Організатором проекту виступив міський учнівський парламент спільно з Дитячою дорадчою радою при Львівській міській раді. Мета проекту - пошук шляхів мотивації та заохочення учнівської молоді до читання, пізнання істини через «спілкування» з книгою. Під час заходу парламентарі з різних навчальних закладів м. Львова обмінювалися своїми пропозиціями та напрацюваннями. На завершення зустрічі всі учасники вручили один одному книги, які принесли з собою.

Васильків Т.С., педагог-організатор

Прикріплення: Картинка 1 ·Картинка 2 ·Картинка 3


 

Ліцей № 38 Львівської міської ради. Екологічна акція НПП "Сколівські Бескиди"

13.04. 2019 р. учні 8-Б класу ліцею №38 ЛМР під керівництвом вчителів Кушнірчук Н. Й. і Щур Л.П. взяли участь в екологічній акції НПП "Сколівські Бескиди". Спільна робота по відновленню лісового масиву Карпат залишила незабутні враження.

 


 

СЗШ 41. "Проект «Всеукраїнського переписування Біблії"

В Україні стартував проект «Всеукраїнського переписування Біблії», ініційований Українським Біблійним Товариством. Учні та вчителі СЗШ № 41 м. Львова взяли участь у цьому проекті під керівництвом настоятеля церкви Введення в храм Пресвятої Богородиці смт. Брюховичі протоірея Ярослава Ощудляка.

                    

БІЛЬШЕ ФОТО: https://photos.app.goo.gl/NsdiShMi3SatbLHu8

Заздалегідь підготовлені аркуші, з яких згодом буде сформована книга, заповнюються християнами з усіх куточків України. Цей проект внесено в Національний реєстр рекордів України та номіновано на світовий рекорд. Очікується, щодо створення цієї Біблії долучаться 30 тисяч учасників.

Прикріплення: Картинка 1 ·Картинка 2 ·Картинка 3

 


 

СЗШ №60. Уроки на тему "Здорове статеве життя та проблеми ВІЛ/СНІДу".

Нашу школу відвідала команда Студентського самоврядування та провела уроки для учнів 10-тих класів на тему "Здорове статеве життя та проблеми ВІЛ/СНІДу". Проект проходить за підтримки КНП Львівської обласної ради «Львівський обласний центр громадського здоров‘я» та Відділу освіти Шевченківського та Залізничного районів управління освіти департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради.
Уроки такого типу є важливими та пізнавальними для сучасної молоді. Дякуємо за те, що надали можливість дізнатись нову та корисну інформацію.

Прикріплення: Картинка 1 · Картинка 2

 


 

СЗШ №78. Проект "Co dzień święto!".

3.04.2019 р., в рамках проведення тижня іноземних мов, на уроці польської мови учні 7-го класу СЗШ І-ІІІ ст.№78 м. Львова взяли участь у проекті " Co dzień święto!" (вчитель польської мови Власюк О.В.), подали ідеї власних свят ("День хороших манер", "День дружби", "День домашніх тваринок", " День сім'ї"...), розповіли про традиції, важливість кожного свята, висловили свої думки щодо того, як сказати "ні" сірим будням, суму та поганому настрою.Усі довели, що кожен день може і повинен бути святом. Учасники проекту отримали гарну нагоду пофантазувати, розвинути творчі вміння, уяву та вдосконалити навички мовлення. А також, у зв'язку з наближенням Свята Христового Воскресіння, учні пригадали Великодні звичаї у Польщі та назви смаколиків до великоднього столу.

Прикріплення: Картинка 1

 


 

СЗШ №40 м.Львів. Соціальний проект "BullyBunny".

04.04.2019 року учні 8-х та 9-х класів СЗШ № 40 стали учасниками зустрічі із студентами 4 курсу соціальної педагогіки Українського католицького університету (УКУ), які провели лекцію у межах авторського проекту “Bully Bunny”. Протягом лекції учні мали можливість послухати про булінг, учасників булінгу, а також дізналися про авторську розробку видів агресорів булінгу, яку розробили автори проекту “Bully Bunny”. Протягом заняття учні змогли також дізнатися про теорію WIN&WIN та проаналізувати, чим булінг відрізняється від конфлікту. Студенти розповіли учням про емоційний інтелект, основні принципи його розвитку, та способи оперування своїми емоціями. Отож, діти тепер зможуть відрізнити прояви булінгу та простого конфлікту, якщо зустрінуться з ними у повсякденному житті, а ще, в разі необхідності, спробують керувати своїми емоціями, щоб уникати конфліктів чи проявів булінгу.

 


 

СЗШ №78. Проект «LinguaCraft».

02.04.2019 р. в рамках проведення тижня іноземних мов,а також з метою реалізації проекту «LinguaCraft» в 5-А класі СЗШ І-ІІІ ст. №78 був проведений інтегрований урок «Виготовлення ляльки-мотанки зі згином тканини» вч. трудового навчання Лазурак Н.В.і вч. англійської мови Чорнобай Л.В.

   

В творчій атмосфері ,під час виготовлення ляльок-оберегів діти дізнались про їх походження і значення в житті наших пращурів,про їхню конструкцію і класифікацію за способом виготовлення .З метою розвитку ключових компетентностей учні читали технологічні карти ,розвивали вміння критично оцінювати і використовувати інформацію для розуміння можливостей застосування англійської мови для ефективної діяльності .

Прикріплення: Картинка 1 · Картинка 2 · Картинка 3 · Картинка 4

 


Львівська ЗОШ №74. Акція "Милосердя".

Учителі, батьки та учні Львівської ЗОШ №74 систематично ( 2 рази на рік) надають допомогу пацієнтам обласної психіатричної лікарні Миколаївського району с. Заклад.

                    

Прикріплення: Картинка 1 · Картинка 2 · Картинка 3

 


СЗШ №30. Участь у проекті "Булінг STOPS Тут". -->

Духовна велич Львова
СЗШ №33
Упр.освіти ДГП ЛМР
Осв.портал Львівщ
Новини Педпреса
Збірник сценаріїв
Для допомоги у роботі класним керівникам, педагогам-організаторам, учителям-предметникам. Збірник сценаріїв знаходиться у розділі "Каталог файлів".
Увага ! Конкурс
1.1. Правила конкурсного приймання учнів у спеціалізовані школи укладаються з врахуванням Закону України «Про загальну середню освіту», Постанови Кабінету Міністрів України від 16.06.2000р. №946 «Про затвердження Положення про загальноосвітній навчальний заклад»,наказу Міністерства освіти та науки України від 19.06.2003 р. за № 389 «Про затвердження Інструкції про порядок конкурсного прийняття дітей (учнів,вихованців) до гімназій, ліцеїв, спеціалізованих шкіл.» 1.2. До 16.05.2014 р. в закладах освіти будуть затверджені графіки проведення конкурсного випробовування у спеціалізовані школи, гімназії та ліцеї та графіки засідань апеляційних комісій відповідно до Правил конкурсного приймання.
Пошук
Календар
«  Березень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Архів записів
Соціальні закладки
Друзі сайту
Відвідування сайту
счетчик посещений
Besucherzahler russian woman
счетчик посещений

Конструктор сайтів - uCoz