П`ятниця, 25.09.2020, 20:15
Вітаю Вас Гість | RSS

Відділ освіти Шевченківського та Залізничного районів                                м.Львова

Меню сайту
Реєстрація у ДНЗ
BannerFans.com
Освіта Львів
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

Програми Проекти Акції


Інтернет без надокучливої реклами! Блокує стеження, шкідливі сайти, банери, вспливаючі вікна і рекламу у відео - навіть в Facebook і на YouTube Абсолютно безплатно! Adblock Plus 


ЦДЮТ. Проєкт "Яскраві миттєвості ЦДЮТ 2020"

Найяскравішим спогадом навчального року для гуртківців моделювання та конструювання одягу «Сучасні попелюшки» була участь у Всеукраїнському конкурсі «Різдвяні канікули» (20 грудня, Погулянка). Колекція називалась «Шоу ангелів» і вразила всіх!Вона створена із нетрадиційних матеріалів (фольга, пінний поліетилен, папір, клейонка), але вигляд мала неперевершений!!! Зрештою, самі переконайтесь… Тому не дивно, що «Ангели» посіли І місце!

                    

Якщо хочете так сіЯти, підкорити подіум, творити свій індивідуальний стиль…. Звертайтесь до Валентини Козачук (068-184-4273). Вона як керівник гуртка з нового навчального року запише вас у «Сучасні попелюшки». Не пошкодуєте…


ЦДЮТ. Проєкт "Яскраві миттєвості ЦДЮТ 2020"

Відділ туризму ЦДЮТ – чи не найрухливіший. Адже це походи, змагання, поїздки… і, звичайно, перемоги! Підкорення Говерли – мабуть, чи не найяскравіша перемога. Заняття у гуртках - суцільні яскраві миттєвості. Є що згадати…

   

Якщо вдома не сидиться,
Якщо путь далека сниться,
В наші гуртки запишися,
Завжди юним залишися!

 

Завідувачка відділу туризму Мирослава Мишолівська чекає на вас! (063-062-1995)


ЦДЮТ. Проєкт "Яскраві миттєвості ЦДЮТ 2020"

Наша студія «Росинка» - щастя й радості краплинка! Це - промінчик доброти, атмосфера теплоти... Так про себе кажуть наймолодші гуртківці ЦДЮТ. За навчальний рік вони стали мудрішими, кмітливішими, рухливішими… Розвинули свої творчі можливості: уже набагато краще малюють, танцюють, співають. Нарешті розгадано магію букв та цифр, які перестали бути просто знаками, а «ожили» мудрими словами та рахунками…

   
Словом, до школи готові!!!! За рік малята та їхні батьки стали друзями, майже родиною.
Студія раннього розвитку дитини «Росинка» - це суцільна яскрава миттєвість!
Керівник гуртка Олена Горшкова (063-855-5764) чекає на нових вихованців


ЦДЮТ. Проєкт "Яскраві миттєвості ЦДЮТ 2020"

Соняшник – це квітка, подібна на сонце. Тому багато тепла та світла в однойменній Зразковій творчій майстерні. Плідно працювали весь рік. У яких лише конкурсах та заходах (до карантину) не брали участь діти. Це і «Сурми звитяги», і «Різдвяні канікули», і «Стрітенські ангелики»… Без нагород не повертались. У кожен виступ вкладені важка праця педагогів, терпіння батьків, майже щоденні репетиції.

   

Які ж яскраві миттєвості ЦДЮТ 2020? Насамперед, це вінець ратних трудів - перемоги!

Найцікавіші світлини, підібрані керівником, скажуть самі за себе. Думаємо, що ще й після перегляду вистав «Незнайко та друзі» (https://youtu.be/-XE9vbrkFJA) чи «Подарунки святого Миколая» (https://youtu.be/zV9UlDCCsuI) знайдеться багато охочих відвідувати гурток.


ЦДЮТ. Проєкт "Яскраві миттєвості ЦДЮТ 2020"

Народна капела бандуристок «Ягілка». Проєкт «Яскраві миттєвості ЦДЮТ 2020». Цей навчальний рік (2019-2020) для капели відзначився великою кількістю концертів та ювілейних дат. У виступах брали участь дорослий склад капели та ансамбль «Ягілонька» (молодший склад). За цей час«Ягілка та «Ягілонька» брали участь у понад 25 концертах. Серед основних виступів були такі:

- «Територія дитячого дозвілля» - виступ на творчому заході у парку культури.
- «Талановиті діти – майбутнє України» (до святкування 80-річчя установ Позашкілля).
- Участь у фестивалі патріотичної пісні «Сурми звитяги».
- Виступ на ХІ Фестивалі кобзарського мистецтва ім.Ю.Сінгалевича «Дзвени, бандуро».
- Творчий звіт капели до 40-річного ювілею у Львівській національній філармонії.
- Участь у І Всеукраїнському фестивалі-конкурсі дитячої та юнацької творчості «ЛемЦвіт».

   

Особливим напрямком роботи була підготовка до 40-річного ювілею «Ягілки». На цьому мистецькому святі «Ягілка» (у складі 44 учасників) та молодша група «Ягілоньки» (у складі 27 учасників) з надзвичайно великим 
успіхом виступили у Львівській національній філармонії. Долучилися до звітного концерту і наші випускниці (18 учасниць). До ювілейного святкування були створені стенди фотозони («Родинне дерево» і «Паростки прекрасного»). Окрім цього, були виготовлені буклети, афіші, запрошення та випущений диск цього звіту.
Протягом року колектив брав участь у Шевченківських концертах, святкуванні Різдвяних свят. Уся робота колективу капели проходить в тісній співпраці з педагогічним колективом ЗОШ №74, на базі якої ми працюємо.


Карантин не вічний, тому поціновувачі гри на бандурі хай звертаються до керівника капели Ірени Цигилик

(067-780-16-41)


ЦДЮТ. Проєкт "Яскраві миттєвості ЦДЮТ 2020"

Народний колектив модерн-балет та школа-студія сучасного танцю "Акверіас". Керівники Лань Оксана Богданівна та Мосєсова Ксенія Ігорівна, репетитор - Назарчук Тетяна Костянтинівна. Це один з найвідоміших колективів Львова та України. Тяжкою виснажливою працею досягаються результати… Але воно того варте! У будь-якому номері вишукане все: і рухи, і костюми, й емоції… Цей колектив – окраса всіх святкових заходів.
У 2019-2020 навальному році було багато виступів та перемог. Але є ж усе-таки миттєвості, які запам’ятались найбільше.

                    

 08.09.2019 Виступ, присвячений Ярмарку дозвілля - парк культури та відпочинку ім. Б. Хмельницького, м. Львів
 10-12 жовтня 2019р. Конкурс програм позашкільних закладів, присвячений 80-річчю Позашкілля, ЦТДЮГ “Погулянка”, м.Львів. (Автор ідеї та режисер флешмобу-перформансу “Україна – джерело творчості” - Оксана Лань)

 27.01.2020 - проект - концерт з артистами Львівської національної філармонії Lviv Jazz Tango. М. Львів

 28.02.20 - Всеукраїнський фестиваль-конкурс "Dance-Vocal-клас", М. Львів. ДИПЛОМ I СТУПЕНЯ

 Всеукраїнський фестиваль-конкурс мистецтв для дітей та юнацтва “Різдвяні канікули”, ЦТДЮГ «Погулянка, м. Львів (ДИПЛОМ II СТУПЕНЯ)

Ксенія Мосєсова (096-634-18-13) чекає на нових вихованців.


Ліцей 81. ВІДЕОКОНФЕРЕНЦІЯ В РАМКАХ ПРОЄКТУ "GENERATION GLOBAL"

28.02.2020р. у ліцеї 81 імені Петра Сагайдачного Львівської міської ради проведено чергову відеоконференцію на тему "Влада і вплив у нашому житті" в рамках проєкту Generation Global. У конференції взяли участь учні шкіл з Ізраїлю, Індонезії та учні 10 - 11 класів ліцею.
Старшокласники дізналися багато цікавого про життя, цінності та погляди своїх іноземних ровесників на те, хто і що формує їхню громадянську позицію. Учні нашого ліцею висловили свої переконання, які були почуті в інших частинах світу.
До участі у відеодіалозі старшокласників підготували вчителі Сисин У. Р., Могиляк Г. В., Томіна В. М. під керівництвом Махомет Р.Р.


СЗШ №40 м.Львів. Всеукраїнська акція «Мій вибір – життя без наркотиків».

26.02 2020 року, впродовж тижня правових знань у школі, до СЗШ № 40 завітала старший інспектор з ювенальної превенції ГУ НП у Львівській області капітан поліції Петрів Мар’яна Іванівна.

                    

В рамках Всеукраїнської акції «Мій вибір – життя без наркотиків», інспекторка зустрілася з учнями 10-го класу та провела роз’яснювальну просвітницьку лекцію про відповідальність за правопорушення. Неповнолітнім було роз’яснено, що всі протиправні вчинки, які пов’язані із наркотичними та психотропними речовинами, тягнуть за собою відповідальність передбачену кримінальним та адміністративним законодавством. Також доповідачка дала вичерпні відповіді на запитання, що цікавили учнів.


СЗШ №22 ім. В.Стефаника м. Львова. Виступ театрального гурту "Камертон".

20 лютого СЗШ №22 вшанувала пам'ять Героїв Небесної Сотні виступом шкільного театру "Камертон" (керівник Л.В. Поліщук). Треба зауважити, що з цією виставою гурт "Камертон" брав участь у районному фестивалі "Планета дітей", де переміг у номінації "Найкраща вистава", а також став Лауреатом двох міських фестивалів театрального мистецтва. Вся діяльність театрального гурту здійснюється у рамках проєкту "Театральна педагогіка" від НМІЦ міста.

   


СЗШ №78. Освітній проект "Невгамовні дослідники".

У рамках реалізації освітнього проекту “Невгамовні дослідники” 24 січня відбувся цікавий урок-екскурсія для учнів 7-Б класу (учитель хімії Н.Левицька та класний керівник Н.Пемпусь) з теми «Фізичні та хімічні явища» на базі ПАТ “Галичфарм” корпорації ,,Артеріум”, де вони поринули в історію розвитку фармацевтичної галузі Галичини, одержали значний обсяг інформації про процеси виготовлення різноманітних лікарських препаратів, самостійно досліджували властивості деяких ліків. Також ознайомилися з поняттям явища, навчилися класифікувати їх на фізичні та хімічні, вивчили ознаки та умови перебігу хімічних реакцій за допомогою цікавих хімічних експериментів.

   


СЗШ №41. Проект "Професії"

Соціально-пізнавальна екскурсія в с. Шегині Мостиського р-ну на мініпекарню "Екотатко" була результативним завершенням роботи над проектом "Професії". Учні 3-Б кл. (вч.Садова Р.В.) і 4-А кл. (вч.Котелович Н.К.) познайомилися із професіями прикордонника, продавця і пекаря. Кожен учень долучився до процесу творення хліба.

                    


ЛПГ. Проект "From Germany with love".

23-24 січня 2020 року гімназисти IV(8) класів Львівської правничої гімназії взяли участь в першій частині проекту "From Germany with love", що відбувається в рамках співпраці театру Лесі Українки з німецькими театрами Die Neue Buhne (м. Зенфтенберг) і Futur 3 (м. Кельн). Двогодинний Workshop проводили Андре Арлен та Тереза Герс, метою якого було продемонструвати необхідність ненасильницького спілкування та постійного пошуку врегулювання конфліктів.

   


ЦДЮТ. "Фотографія, що оживає"

«Фотографія, що оживає» - це інтригуюча назва проєкту Навчально-методичного центру освіти м. Львова в рамках Єдиного культурного простору. «Старі фотографії на стіл розклади….» - співав колись Кузьма Скрябін. Адже це теплі спогади чи ностальгія за дитинством. Але у нашому випадку це спроба зазирнути за лаштунки найвідоміших або найбуденніших подій, помітивши за скупими на емоції рядками історії саму Людину – незмінного її актора. Мета проекту – відтворити історичні події, спробувати відчути себе на місці свого героя з усіма його думками, переживаннями, власним минулим та історичним тлом.
Цей проєкт приурочений до 100-річчя Соборності українських земель, коли наші предки по обидва береги Дніпра вперше за багато років отримали змогу об’єднатися в єдину державу. 22 знімальні групи, сотня учасників та десятки автентичних костюмів. Але ніякими цифрами не обчислити емоцій самих дітей, які прискіпливо готувались до реалізації задуманого.

   

Звичайно, допомагали дорослі. Директор нашого Центру Любомир Войтович взяв найактивнішу участь у цьому проекті як керівник районного учнівського парламенту «Лідер» та як фотограф. За що отримав цілком очікувану Подяку. Окрім цього, його прізвище є серед керівників проекту. 27.01.2020р. у приміщенні музею Визвольних змагань відбулось урочисте нагородження. Дякуємо та пишаємося!


ЦДЮТ. "Українські вечорниці"

У нашому Центрі втілюється багато проєктів. Та одним з найцікавіших, на думку гуртківців і керівників, є проєкт «Україна – джерело творчості», який ставить собі за мету виховати молодь у повазі та шанобливому ставленні до історико-культурної спадщини українського народу. А також залучити вихованців до краєзнавчо-дослідницької діяльності, вивчення та збереження народних традицій. Щороку ми приділяємо увагу певному регіону. Цьогоріч наш культурно мистецький захід був присвячений Центральній Україні, зокрема Полтавщині. Ну і як то бути без Котляревського чи Гоголя? Батько української літератури нам «розповів» Як наші предки розважались, що їли-пили, у що одягались… А Микола Гоголь гостинно «запросив» відвідати свою Диканьку.
Святковий вечір мав назву «Різдвяні пригоди поблизу Диканьки». Уже з 16 години у нашому Центрі (вул. Чернівецька,4) вирувало життя: на цимбалах, сопілках та бандурах виграє Народний вокально-інструментальний ансамбль «Вишиваночка»; продають свій крам вихованці гуртків «Мотанка», «Бісероплетіння», «Кераміка та скульптура». Гамірно та багатолюдно, як на Сорочинському ярмарку….
Тихо…. Хтось дзвінкими голосочками колядує…. Та то ж наша «Веснянка» (вокально-хореографічний ансамбль найменших вихованців).
Перед початком вистави – вікторина, на якій можна було заробити солодощі за правильну відповідь (питання про Різдво, коляду, вертеп). Зазвучала мелодія колядки «Свята ніч» у виконанні Народного духового оркестру «Веселка». Вистава почалася…
Запрошуємо перейнятися духом та настроєм наших «Різдвяних пригод»

   
Більше світлин можна переглянути тут

https://www.facebook.com/%D0%A2%D0%B2%D0%BE%D1%80%D1%87%D1%96-%D0%BC%D0%B0%D0%B9%D1%81%D1%82%D0%B5%D1%80%D0%BD%D1%96-%D0%A6%D0%94%D0%AE%D0%A2-%D0%97%D0%B0%D0%BB%D1%96%D0%B7%D0%BD%D0%B8%D1%87%D0%BD%D0%B8%D0%B9-%D1%80-%D0%BD


СЗШ №40 м.Львів. Проект «Булінг Stops Тут».

17 жовтня 2019 року у СЗШ № 40 в рамках реалізації проекту «Булінг Stops Тут» було проведено зустріч для учнів 7-9 класів школи з ініціаторами даного проекту – представниками ЛМР п. Елеонорою Майсурадзе та п. Евелією Більською.

   

Під час зустрічі учні мали змогу переглянути відеоролик про булінг, створений учнями Львівської гімназії «Євшан», таким чином було передано нам естафету у створенні нашого власного відеоролика на дану тему. Презентація нашого відеоролика відбудеться 23 жовтня у Ліцеї № 18 ЛМР, так як головною умовою проекту є передача естафети у створенні власних відеороликів про булінг учнями освітніх закладів. Після презентації ролика з учнями було розіграно сценки – ситуації, що містили елементи цькування учнів, діти відповідали на запитання, мали змогу також поставити їх самостійно, щоб отримати вичерпні відповіді про таке негативне явище в учнівському середовищі як булінг.

Прикріплення: Картинка 1 · Картинка 2 · Картинка 3 · Картинка 4


ЛПГ. "Пам'ятай героїв".

15 жовтня 2019 року представники усіх класів Львівської правничої гімназії взяли участь в акції "Пам'ятай героїв".

   

Учні переглянули короткий відеоролик про наших воїнів, загадали хвилиною мовчання всіх, хто не повернувся з війни. Наостанок усі охочі почепили символічні стрічки пам'яті, з яких виклали герб України. Дякуємо, усім, хто долучився. Пам'ятаймо й цінуймо наших героїв!

Прикріплення: Картинка 1 · Картинка 2 · Картинка 3 · Картинка 4


СЗШ №78. Проект «1+1» з волонтеркою Сhristy.

23.05.2019 р. за ініціативи НМЦО м. Львова учні 8-10 кл. СЗШ І-ІІІ ст. №78 взяли участь у проекті «1+1» з волонтеркою Сhristy. На уроках панувала позитивна атмосфера для подолання мовного бар’єру та обміну досвіду між волонтером та вчителями англійської мови. Щиро вдячні за таку можливість!

   

Прикріплення: Картинка 1 · Картинка 2 · Картинка 3 · Картинка 4


СЗШ №22. Освітній проект "Real life"

Real life project "Happy Birthday, Rostyk!" School 22 named after V. Stephanyk, Lviv 25.04.2019 by english teacher Nataliia Bar (Class 4-A and 5-A).

Locations:

School 22,
Classroom,
Supermarket Ashan,
"Le cafe",
In the kitchen,
At home (on the phone).
Objectives of the project are:

Develop communicative skills by using the active vocabulary (Food, Shopping, Cooking, Booking the tickets,Birthday, In the cafe);
To practice grammar (modal verbs, countable and uncountable nouns, questions,polite requests);
Тo practice dialogues in real situations (work in pairs,work in group).

   

ПЕРЕКЛАД
25.04.2019 р. учні 4-А та 5-А класів взяли участь в освітньому проекті "Real life" під керівництвом вчителя англійської мови Бар Н. М. Учні спілкувалися англійською мовою на уявному уроці (СЗШ № 22 вул. Хімічна) , робили покупки в супермаркеті (супермаркет "Ашан" вул. Чорновола), замовляли напої в кафе (кав'ярня Le cafe), бронювали квитки на фільм по телефону, а також пекли торт (на кухні). Усі сценки мали єдину мету - організувати "Surprise Party" для друга. Після зйомок наші актори пригостилися тим самим святковим тортом, який так довго готували.

(з фейсбук на повне відео https://www.facebook.com/nata.bar.79/videos/pcb.1222077574634983/335803557077544/?type=3&theater&ifg=1)

          

          
 

Прикріплення: Картинка 1 · Картинка 2 · Картинка 3 · Картинка 4

 


 

Ліцей 81. ВЕЛИКОДНЯ БЛАГОДІЙНА АКЦІЯ

 

З 22 по 24 квітня у рамках інформаційно-освітнього волонтерського проекту "Сонцелеви", співпраці з Благодійним Фондом "Анни-Марії" та волонтеркою Кук Марічкою у ліцеї 81 імені Петра Сагайдачного Львівської міської ради відбулася Великодня благодійна акція.

                    

Були зібрані речі, одяг, засоби особистої гігієни та продукти для людей похилого віку і потребуючих сімей, а також чай, кава, солодощі, засоби особистої гігієни для воїнів.
Дякуємо батькам та учням, які долучилися до акції, а саме: 1-Д, 2-А, 2-В, 3-Б, 3-В, 5-Б, 5-В, 6-Б, 6-В, 7-А, 7-Б, 8-В, 9-В, 10-А класи. Крім того, учні 2-В, 4-Б, 5-Б та 6-А класів виготовили для воїнів листівки своїми руками, вклавши у них частинку свята, радості і своєї любові!

Прикріплення: Картинка 1 · Картинка 2 · Картинка 3

 


 

До Львівської естафети "Булінг STOPS Тут" долучились ще 8 шкіл.

У проекті "Булінг STOPS Tyт" взяли участь ще вісім львівських шкіл. А загалом з кінця лютого цього року вже 21 школа міста взяла участь у проекті "Булінг STOPS Tyт". Про це інформує прес-служба ЛМР.

 

Цей проект є складовою виконання Плану дій з реалізації ініціативи ЮНІСЕФ "Громада, дружня до дітей та молоді", яку затвердила сесія Львівської міської ради.

Тож тепер ще 8 шкіл міста взяли участь у проекті "Булінг Stops Tyт":

4 квітня — СЗШ №78. Управлінням персоналом Львівської міської ради спільно з учнями СЗШ № 23 проведено презентацію у школі та показано відеоматеріал по булінгу.
16 квітня — СЗШ № 81. Головним територіальним управлінням юстиції у Львівській області спільно з учнями СЗШ № 78 проведено презентацію у школі та показано відеоматеріал по булінгу.
17 квітня — Ліцей № 57 імені Короля Данила м. Львова. Управлінням "Служба у справах дітей" спільно з учнями СЗШ № 81 проведено презентацію у школі та показано відеоматеріал по булінгу.
18 квітня — СЗШ № 97. Головним територіальним управлінням юстиції у Львівській області спільно з учнями СЗШ № 57 проведено презентацію та показано відеоматеріал по булінгу.
23 квітня Ліцей № 94 м. Львова. Управлінням "Служба у справах дітей" спільно з учнями СЗШ № 79 проведено презентацію у школі та показано відеоматеріал по булінгу.
24 квітня — СЗШ № 91. Головним територіальним управлінням юстиції у Л/о, спільно з учнями Ліцею № 94 проведено презентацію та показано відеоматеріал по булінгу.

 


 

СЗШ №60. Участь у проекті «Маленький принц. Львів що любить тварин».

15-16 квітня вчителі біології СЗШ №60 пройшли тренінгові навчання з методики запровадження уроків за проектом "Маленький принц. Львів що любить тварин"
Проект запроваджено з 2017 року в усіх школах міста для учнів 7 класів з метою підвищення рівня культури ставлення до тварин та формування почуття відповідальності щодо живої природи і розвитку гуманного ставлення до тварин.

   

Уроки відбуваються згідно шкільної програми з біології розділу «Поведінка тварин» за методами і прийомами діяльності на уроках, яких вчителі навчалися на тренінгу. Учні захоплено працюють на уроках та здобувають нові знання про улюблених тваринок

Прикріплення: Картинка 1 · Картинка 2 · Картинка 3 · Картинка 4

 


 

СЗШ № 97. Проект «Твій мозок потребує їжі»

«Люди перестають мислити, коли перестають читати» Д.Дідро
Нещодавно члени шкільного самоврядування Білокур Юлія, Хабурська Соломія, Данчук Анастасія та Кі

Духовна велич Львова
СЗШ №33
Упр.освіти ДГП ЛМР
Осв.портал Львівщ
Новини Педпреса
Збірник сценаріїв
Для допомоги у роботі класним керівникам, педагогам-організаторам, учителям-предметникам. Збірник сценаріїв знаходиться у розділі "Каталог файлів".
Увага ! Конкурс
1.1. Правила конкурсного приймання учнів у спеціалізовані школи укладаються з врахуванням Закону України «Про загальну середню освіту», Постанови Кабінету Міністрів України від 16.06.2000р. №946 «Про затвердження Положення про загальноосвітній навчальний заклад»,наказу Міністерства освіти та науки України від 19.06.2003 р. за № 389 «Про затвердження Інструкції про порядок конкурсного прийняття дітей (учнів,вихованців) до гімназій, ліцеїв, спеціалізованих шкіл.» 1.2. До 16.05.2014 р. в закладах освіти будуть затверджені графіки проведення конкурсного випробовування у спеціалізовані школи, гімназії та ліцеї та графіки засідань апеляційних комісій відповідно до Правил конкурсного приймання.
Пошук
Календар
«  Вересень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930
Архів записів
Соціальні закладки
Друзі сайту
Відвідування сайту
счетчик посещений
Besucherzahler russian woman
счетчик посещений

Конструктор сайтів - uCoz