Середа, 19.09.2018, 22:16
Вітаю Вас Гість | RSS

Відділ освіти Шевченківського та Залізничного районів                                м.Львова

Меню сайту
Реєстрація у ДНЗ
BannerFans.com
Освіта Львів
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

Програми Проекти Акції


Інтернет без надокучливої реклами! Блокує стеження, шкідливі сайти, банери, вспливаючі вікна і рекламу у відео - навіть в Facebook і на YouTube Абсолютно безплатно! Adblock Plus 


НВК "ШТЛ". Соціально-профорієнтаційний проект для учнів 10 - 11 класів Join IT.

18 вересня у НВК "Школа комп'ютерних технологій – Львівський технологічний ліцей" відбувся соціально-профорієнтаційний проект для учнів 10 - 11 класів Join IT. Мета проекту –  підвищити інтерес майбутніх абітурієнтів до галузі інформаційних технологій, зацікавити їх приєднатись до ІТ-спільноти, забезпечивши у такий спосіб економічне і технологічне процвітання України.

           

Зустріч відбулася в рамках 45-хвилин: розпочалася з показу мотиваційного відео-ролику (тривалістю до 7хв); Юрій Лучків (директор компанії "ForceLate") поділився власним досвідом роботи в ІТ, розповів, що насправді являє собою професія ІТ-спеціаліста (як реалізувати себе та бути конкурентоспроможним спеціалістом); наголосив про перспективні ІТ-спеціальності, сучасні ресурси для самонавчання у сфері комп’ютерних наук, підготовку до ВНЗ; дав відповіді на всі запитання аудиторії. 

"IТ – вкрай динамічна галузь, яка стрімко зростає та набуває все більшого значення для всіх сфер нашого життя. За прогнозами експертів, 25% вакансій найближчих років будуть пов’язані зі сферою ІТ, а всі звичні для нас індустрії так чи інакше будуть невід’ємно пов’язані з інформаційними технологіями.

Тож мотивація учнів до вивчення точних наук, знайомство з сучасними тенденціями у сфері технологій та навичками, необхідними для старту успішної кар’єри у світі майбутнього сьогодні є вкрай важливими.

Асоціація IT Ukraine найбільша спільнота компаній-розробників програмного забезпечення в Україні, впевнені - майбутнє нашої країни невід’ємно пов’язане з галуззю інформаційних технологій. І для формування цього майбутнього нам необхідна допомога учнів."

 


СЗШ №75 ім. Лесі Українки. Міжнародний проект «Exit tour».

11 вересня учні 8-11 класів взяли участь у міжнародному проекті «Exit tour». Проект включав в себе лекції та інтерактивні тренінги превентивного напрямку (Булінг у школі: як помітити і як відреагувати?, Мозок підлітка: як це працює?, Хто я?

          

Класифікація типу особистості та стилі вирішення конфліктів). Учні мали можливість обмінятися досвідом та підвищити рівень володіння іноземними мовами через безпосереднє спілкування з людьми, що є носіями іноземної мови. Організаторами проекту виступили: Просвітницька благодійна організація «Епоха 2.2», гурт з США «Divine Attraction» та Міжнародна організація «Josiah Venture».

Прикріплення: Картинка 1 ·Картинка 2 ·Картинка 3


ЛПГ. Захист проекту "Вчимося спілкуватися".

23 травня 2018 року у Львівській правничій гімназії відбувся захист виховного проекту І(5)-их гімназійних класів "Вчимося спілкуватися".

          

Впродовж року учні обговорювали правила спілкування з батьками, друзями, однокласниками, дізнавались більше про толерантність, етикет, комунікацію у соцмережах. Результатом роботи стало видання пам'ятки "Заговори, щоб я тебе побачив... ", у якій гімназисти та їх наставники підсумували досліджене у вигляді правил і порад, які проілюстрували власними малюнками.

Прикріплення: Картинка 1 · Картинка 2 · Картинка 3

 


ЛПГ. Проект ЮНІСЕФ "Найбільший урок у світі".

У травні гінмазисти Львівської правничої гімназії взяли участь у другому етапі проекту ЮНІСЕФ «Найбільший урок у світі» - ініціативи, яка об’єднала тисячі школярів зі всього світу.

          

Під час уроків учні ознайомлювались із Глобальними цілями сталого розвитку, прийнятими Генеральною Асамблеєю ООН, шукали методи швидкого їх досягнення, вирішували, які зміни варто робити вже сьогодні. Особливий акцент було зосереджено на досягненні Миру і справедливості, адже це є пріоритетом для нашої країни. Отож, берімось до роботи, щоб до 2030 року усі мрії стали реальністю!

Прикріплення: Картинка 1 · Картинка 2 · Картинка 3


ЛЗШ №43. Шалена кришечка.

У рамках міжнародного проекту «Сталий розвиток і кризовий менеджмент через активне навчання та екологічну компетентність», активним учасником якого є ЛЗШ №43, учні школи долучились до Всеукраїнського дитячого екологічного конкурсу «Скажи: Пластику – НІ! Зеленому майбутньому – ТАК!» Найбільше їх зацікавила номінація «Шалена кришечка»: саме вона, кришечка, є головним героєм з пластикового забруднення навколишнього середовища. Перший крок школярі зробили: разом з класним керівником, учителем англійської мови Фойдер Г.І. восьмикласники донесли важливу інформацію про пластикове забруднення до своїх однолітків. А далі – прості, але такі ефективні дії зі зменшення пластикового забруднення на території проживання і навчання – збір корків. 8-А клас це робить – робитимуть й інші!

 


СЗШ №30. Робота над колективним проектом.

Робота над колективним проектом з інформатики під керівництвом вчителя Колещук Н. Г. для учнів 9-Б класу виявилась плідною, адже збір та аналіз даних підлітки провели у Львівській обласній бібліотеці для дітей. А тут уміють здивувати відвідувачів!

          

Зустріч почалась з короткої ознайомчої екскурсії, учням розповіли про принади читальної зали – розмови, розваги, настільні ігри, майстер-класи і можливість завітати у гості з чотирилапими друзями, їм тут раді. Було цікаво почути про рідкісні професії сьогодення ( тут якраз працює виставка «Оце так професії» ), а для дев’ятикласників доречна тема - школярі в роздумах про майбутній вибір.
В інтернет-центрі учні 3-D ручками змайстрували для себе невеличкі пластикові сувеніри, спробували працювати з графічним планшетом. Працівники бібліотеки підготували презентацію про сучасне рабство, яку провели в ігровій формі, учні описали свої емоції, розв’язали тематичні кросворди. А далі приємний сюрприз – зустріч з людиною-легендою Ігорем Калинцем, який завітав до бібліотеки з подарунками, своїми новими книгами. На останок нас навчили майструвати орігамі-перекотиполе. Тож додому несли не лише знання і вміння, а ще й кольоровий спогад. Дякуємо працівникам Львівської обласної бібліотеки для дітей за чудовий день!

Прикріплення: Картинка 1 · Картинка 2 · Картинка 3


СЗШ №30. "1+1".

Уже третій рік поспіль у СЗШ №30 реалізується проект «1+1» разом з Крісті Оуен. Просвітницька благодійна організація «Епоха 2.2» висловила подяку вчителям англійської мови, адміністрації та учням СЗШ №30 за організацію та сприяння у проведенні проекту «1+1».

          

У рамках цього проекту у квітні 2018р. Крісті Оуен провела уроки англійської мови разом з вчителем Литвин Н.І., створюючи душевну та дружню, невимушену атмосферу спілкування. Також метою цього проекту було подолання мовного бар’єру та обмін досвідом між волонтерами та вчителем англійської мови.
Сподіваємось, що наша співпраця та взаєморозуміння зберігатимуться надалі та буде реалізовано ще багато спільних задумів.

Прикріплення: Картинка 1 · Картинка 2 · Картинка 3

 


СЗШ №30. Чисте місто.

У межах проектної роботи з інформатики «Добро починається з тебе», метою якого є привернути увагу учнів до проблеми сміття; розвивати екологічне мислення; виховувати бережливе ставлення до природи, авторка проекту Комар Роксолана з 8-Б класу відвідала 25 квітня 2018 року прес-конференцію Екологічної ініціативи „Чисте місто“ та пілотного еко-проекту „ПолітехЕко“, діяльність яких скерована на сортування відходів у Львові.

                    

Учасники проекту ознайомились із впровадженням концепції „Нуль відходів“ у Львівській політехніці та ще низці вишів, шкіл і дитячих садочків, а також на парафіях. Крім того поділилися баченням можливості вирішення сміттєвої проблеми в нашому місті.

Учасниками заходу були:

Проректор з навчально-виховної роботи Національного університету „Львівська політехніка“ Роман Корж;
Заступник міського голови з питань розвитку Андрій Москаленко;
Координатор Соціальної ініціативи „Хтось не зробить“ при Патріаршій комісії у справах молоді Олег Котис;
Голова ініціативної групи „ПолітехЕКО“, доцент кафедри економіки підприємництва та інвестицій Інституту економіки і менеджменту Вікторія Войцехоська;
Керівник медіа-хабу "Твоє місто" Тарас Яценко;
Директор НМЦО Львівської міськради Олександра Приставська;
Керівник Соціальна екологічна ініціатива „Зелена коробка“ Святослав Стець;
Керівник проекту „Еко-бібліотека“ Львівська обласна бібліотека для дітей Ірина Пігура,
Директор СЗШ 69 Наталя Ништа;
Координатор еко-ініціативи Львівської духовної семінарії Орест Апостолюк;
Заступник директора ТОВ „Вторресурси ЗАХІД“ Андрій Ільків.

Прикріплення: Картинка 1 · Картинка 2 · Картинка 3

 


СЗШ №92. «LeoQuest” 7-А класу.

В рамках міського проекту з англійської мови «LeoQuest”, 20 квітня 2018 року, учні 7-А класу СЗШ № 92 (вчитель Ших Ірина Миколаївна) взяли участь у цікавому квесті. Мета: розшифрувати місце на обумовленій території, а також дії, які необхідно виконати для проходження завдання, дати ґрунтовну відповідь на отримане завдання. Учні застосовували знання і вміння з різних предметів у реальних життєвих ситуаціях, вирішували логічні завдання, здійснювали пошук на місцевості, спираючись на маршрутний лист та карту, шукали оригінальні рішення і підказки іноземною мовою.

Прикріплення: Картинка 1

 


Львівська ЗОШ №74. Акція "Корок життя".

20.04.2018 року учні Львівської ЗОШ №74 вкотре приєдналися до безстрокової кампанії "Корок життя", яка полягає у масовому зборі пластикових корків та їх передачі на підприємство із переробки вторинної сировини, що дозволить хворим на легеневу гіпертензію мати необхідне медичне забезпечення.

          

Прикріплення: Картинка 1 · Картинка 2

 


СЗШ №30. Великдень.

Святковим дійством завершився навчально-дослідницької проект "Великдень" у 3-А класі. Два місяці поспіль учні класу подорожували сторінками завдань проекту перша сторінка "Історична", друга "Фольклорна" третя "Практична", четверта "Ігрова", п'ята "Смачна". Учні опрацювали історичний матеріал про Великодні свята, збирали легенди, вірші, пісні, загадки, казки, гаївки, ігри та забави. Всі працювали за принципом: хто більше назбирає матеріалу і краще його оформить. Провели майстер-клас "Моя писанка найкраща".

 

 

 


СЗШ №30. Флешмоб «Одягни кольорові шкарпетки – відчуй себе іншим»

СЗШ №30 долучилась до всесвітньої акції LotsOfSocks.

Учні п'ятих класів взяли участь у Всеукраїнському флешмобі «Одягни кольорові шкарпетки – відчуй себе іншим» з нагоди відзначення Міжнародного дня підтримки дітей з синдромом Дауна.

          

Різнокольорові шкарпетки, жовті кульки та яскраві посмішки демонструють нашу повагу, любов та прийняття "сонячних" дітей. І кажемо їм: "Ми поруч".

Прикріплення: Картинка 1 · Картинка 2 · Картинка 3


Львівська ЗОШ №74. Акція «Одягни кольорові шкарпетки – відчуй себе іншим».

21 березня учні Львівської ЗОШ №74 долучилися до всесвітньої акції Lots Of Socks: «Одягни кольорові шкарпетки – відчуй себе іншим», з метою підтримки людей з синдромом Дауна.
                    


СЗШ №97. Участь у проекті «Сонцелеви».

Волонтерство в Україні набирає все більшого масштабу і стало невід’ємною частиною світогляду українців. Члени Шкільної ради учнівського самоврядування: Гута Вероніка (10-А кл.), Катульська Ірина (10-А кл.), Білокур Юлія (8-А кл.) та Хабурська Соломія (8-В кл.) стали учасниками тренінгового заняття для учнівського самоврядування на тему: «Перший тренінг з основ волонтерської діяльності», що відбувся відповідно до плану роботи інформаційно-освітнього волонтерського проекту «Сонцелеви».

                    

На тренінгу школярі ознайомились з основними принципами волонтерської діяльності, її методами та формами. Вони обмінювались досвідом роботи волонтерських центрів, що діють в закладах освіти, висловлювали свої пропозиції щодо широкого впровадження волонтерства в діяльності шкільного самоврядування та підсилення мотивації бути волонтером.
«Не питай, що Україна зробила для тебе. Запитай себе, що ти зробив для України» — саме за цим принципом діють волонтери – люди доброї волі, які, роблячи добрі справи, формують справжню українську націю.

Васильків Т.С., педагог-організатор


ЛГ "Престиж". Музика, слово і час.

06 березня 2018 року в гімназії "Престиж" учні 9-Б класу представили краєзнавчий проект "Музика, слово і час" в рамках міського конкурсу "Львівське рондо".

          

Учні здійснили екскурс від вул. С. Бандери у Львові до вул. Львівської у Брюховичах. На заході також були присутні учні 8-Д та 11-Г класів, батьки та вчителі.
Учасники проекту зуміли донести до глядачів, що музика, дарована Божим генієм, зостанеться над часом і віками, як символ незнищенності та вічності, а слово - наймогутніше знаряддя, що уможливлює перегук поколінь, збирає перлини думки, мистецтва і добра в духовну скарбницю людства. Тільки народ і суспільство, які складаються з особистостей, мають майбутнє.
Культуру також творить виключно особистість.
Життя - це мандрівка. Крок за кроком. І за кожним із них нам трапляється якась людина, щось: подія, зустріч, розчарування, надія, радість. Важливо зрозуміти, що все це має значення.
А якщо кожен крок прекрасний, то таким буде й ціле життя. Так звучить симфонія життя. Коли здається, що вона вже закінчується, завжди з'являється хтось і перегортає сторінку партитури.
І музика знову починає лунати...


СЗШ № 97. Проект «Захисти природу»

Учні 3-Б класу разом з класним керівником Золотухіною Н.І. на уроках природознавства створили власний інтегрований проект «Захисти природу». Третьокласники підготували цікавий захист своїх робіт: презентували малюнки, плакати, цікаві доповіді щодо охорони довкілля рідної України. Розповідали про те, чому потрібно економно використовувати в побуті електроенергію, воду, берегти взимку тепло в оселях і як кожен планує у повсякденному житті дотримуватися правил ощадливого використання.

                    

Запропоновані дітьми варіанти були, дійсно, цікавими та корисними. Така робота формує в учнів патріотичні почуття, бережливе ставлення до навколишнього середовища, спонукає до творчого пошуку нових економічних технологій у науці та техніці. Адже теперішні школярі, незабаром стануть – дорослими людьми, і наше майбутнє буде у їх дбайливих руках.

 


05_03_18_S43

ЛЗШ №43. Урок-захист проекту про незвичайні рослини планети.

Проект "Незвичайні рослини світу»" (природознавство) захищали днями учні 3-А класу ЛЗШ №43 (класний керівник Харук С.О.) Через дослідницьку діяльність, пошук цікавої інформації за допомогою ІКТ, енциклопедій школярі пізнавали різноманітність незвичайних рослин планети, вчилися спостерігати за рослинами, порівнювати флору різних куточків Землі. Кожна рослина має своє призначення у природі, має значення для навколишнього середовища людини. А поезія У. Кравченко «Конвалії» стала завершальним акордом надзвичайно цікавої активної роботи:

 

 

Дзвіночки конвалій покрили діброву,
Ах глянь, що в дзвіночках тих чару і дива,
І квітів тайну зрозумієш ти мову,
У тебе ж, дитино, душа так чутлива...

І мусиш ти квітів тих чар відчувати,
І будеш любити, як я їх любила —
Любити красу їх ніжну й аромати —
Любов до природи — велика то сила!

Любов до природи велика то сила,
Що розкішно буде серце поїти,
До діл вона добрих подасть тобі крила,
Дитино, хай будуть з тобою все квіти!

 


СЗШ №30. Ангели пам'яті.

26 лютого 2018р. у нашій школі відбулася Всеукраїнська акція "Ангели пам'яті", присвячена пам'яті героїв Небесної Сотні та трагічним подіям на майдані. До акції було залучено учнів 3-Г класу, класного керівника Грубську Л.О., бібліотекаря Івахів Я.В. та практичного психолога Кваснікевич В.Н.

Прикріплення: Картинка 1

 


ЛТЛ. Проект «Перлини Галицької корони».

          

У рамках проекту «Перлини Галицької корони» відбулись екскурсії учнів 8-го класу вулицями Львова. Були відвідані: Італійський дворик, площа перед ресторацією «Під Золотою Розою», вулиця Вірменська, площа Ринок. Із захопленням була прослухана інформація про архітектурні досягнення національних общин Львова. Також учні ознайомились із причинами появи і особливостями проживання у нашому місті євреїв, вірменів, греків, італійців, взяли участь у інтерактивних заняттях та пленарних уроках.

Учасники краєзнавчо-культурологічного проекту Біляк Олена, Дячок Андрій, Кулеба Анастасія, Пахоляк Лілія, Янкович Теодор успішно дослідили історію Львова і відзначені подяками.


ЛЗШ №43. Я знаю Львів.

Відомий український економіст Павло Шеремета сказав: «Львів – одне з найкращих міст на земній кулі. Львів’яни – люди, які завжди люблять своє місто, де б вони не були». Глибинну любов до рідного міста при кожній нагоді демонструють учні ЛЗШ №43 через різні заходи, атракції, власний приклад ставлення до міста. Щороку вони – найактивніші учасники всіх конкурсів про Львів. А культурологічний проект «Перлини Галицької Корони» вже вдруге дозволив їм розкрити знання про Львів у всіх напрямках. Це успішно зробили Карпович Марта, Кравців Олена, Андрушко Анастасія, Озарків Христина, Добош Маркіян, Мартинюк Данило, учні 8-А класу, під керівництвом учителя історії Дєгтярьової О.Й.


СЗШ №30. Перлини Галицької корони.

30 січня 2018 р. завершився І етап проекту "Перлини Галицької корони". З 24 жовтня 2017 р. восьмикласники нашої школи, разом з вчителем історії Васильківською І.О., досліджували різні локації, вивчали історію нашого міста прогулюючись вулицями середмістя та знайомлячись з багатою спадщиною полікультурного Львова. На завершення проекту учні взяли участь у фінальному квесті де ще раз довели, що прекрасно знають історію рідного міста!

Прикріплення: Картинка 1

 


Родинна акція "Живи синичко"

Цими вихідними учні 2-А класу ЛЗШ №43 разом з батьками активно підтримали загальноміську екологічну акцію «Живи, синичко!» Вони, отримавши інформацію від Закали Л.Ф., класного керівника, про важкість добування птахами взимку корму, взялися до роботи – виготовили годівнички, назбирали потрібного насіння. Ще й свято влаштували синичкам – улюблене сало запропонували на обід! Результатами спільної праці, напевно, птахи задоволені. Й другокласники раді. А мешканці будинків, біля яких появились годівнички, пообіцяли теж долучитись до доброї справи. І на прогулянку парком візьмуть рятівний корм для пташок!


ЛЗШ №43. Міні-проект учнів 2-А класу "Збережемо життя ялинці".


Про проведення обласного конкурсу проектів місцевого розвитку на 2018 рік.


НВК "Школа-садок І-ІІІ ступенів №38 м. Львова".

Творчий проект «Збережи ялинку!»

Мета проекту: сприяти усвідомленню учнями потреби захисту зелених насаджень; вчити дітей планувати свої дії, узагальнювати результати роботи; розвивати творчість, фантазію, уяву; формувати інформаційну, комунікативну, соціальну компетенції; виховувати любов до природи, бережливе ставлення до зелених насаджень.
Новий рік – одне з небагатьох свят, яке відзначають усі. Це, дійсно, всенародне свято! На жаль, є в нього і негативна сторона: передноворічні дні – це час, коли у великій кількості зрізують хвойні дерева… Заготовляють для того, щоб через тиждень-два після свят викинути на смітник. Задовольняючи звичайні забаганки, що називаються традицією, люди знищують не окремі сосни та ялини, а цілі квартали лісу. Чи так вже незамінна в нашому будинку жива новорічна ялинка? Адже її з успіхом може замінити синтетична. А щоб в кімнаті відчувався аромат хвої, достатньо однієї-двох гілочок ялинки чи сосни, оформлених в оригінальну композицію.
Учні 2-Б класу НВК «Школа-садок I-III ступенів N:38 м. Львова» разом із класним керівником Москвою О.О. пропонують альтернативу живим ялинкам – складання новорічних букетів, що дозволить зберегти мільйони лісових красунь! Із цією метою діти провели флешмоб, гасло якого: «Новорічні традиції не повинні завдавати шкоди природі»!


Перлини Галицької корони.

Учні нашої школи (СЗШ №30) продовжують брати участь у проекті "Перлини Галицької корони" . 23.11.2017 року учасники та учасниці проекту досліджували грецьку локацію. Діти разом з учителькою історії Васильківською І.О. активно вивчають історію рідного міста.

 

 

 


Участь у проекті «Урок пам’яті».

Про славетну діяльність Української Галицької Армії ми дізнаємося з тематичної літератури, історичних довідників, документальних та художніх фільмів. 16.11.2017 р. учні 10-класів СЗШ №97 взяли участь у перегляді документального фільму «Легіон. Хроніка Української Галицької Армії (УГА) 1918-1919 рр.», що був організований в рамках освітнього проекту «Урок пам’я

Духовна велич Львова
СЗШ №33
Упр.освіти ДГП ЛМР
Осв.портал Львівщ
Новини Педпреса
Збірник сценаріїв
Для допомоги у роботі класним керівникам, педагогам-організаторам, учителям-предметникам. Збірник сценаріїв знаходиться у розділі "Каталог файлів".
Увага ! Конкурс
1.1. Правила конкурсного приймання учнів у спеціалізовані школи укладаються з врахуванням Закону України «Про загальну середню освіту», Постанови Кабінету Міністрів України від 16.06.2000р. №946 «Про затвердження Положення про загальноосвітній навчальний заклад»,наказу Міністерства освіти та науки України від 19.06.2003 р. за № 389 «Про затвердження Інструкції про порядок конкурсного прийняття дітей (учнів,вихованців) до гімназій, ліцеїв, спеціалізованих шкіл.» 1.2. До 16.05.2014 р. в закладах освіти будуть затверджені графіки проведення конкурсного випробовування у спеціалізовані школи, гімназії та ліцеї та графіки засідань апеляційних комісій відповідно до Правил конкурсного приймання.
Пошук
Календар
«  Вересень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Архів записів
Соціальні закладки
Друзі сайту
Відвідування сайту
счетчик посещений
Besucherzahler russian woman
счетчик посещений

Copyright MyCorp © 2018
П.Дуда 


Конструктор сайтів - uCoz