Середа, 14.11.2018, 21:25
Вітаю Вас Гість | RSS

Відділ освіти Шевченківського та Залізничного районів                                м.Львова

Меню сайту
Реєстрація у ДНЗ
BannerFans.com
Освіта Львів
Статистика

Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0
Форма входу

Програми Проекти Акції


Інтернет без надокучливої реклами! Блокує стеження, шкідливі сайти, банери, вспливаючі вікна і рекламу у відео - навіть в Facebook і на YouTube Абсолютно безплатно! Adblock Plus 


ЛПГ. "Свічка пам'яті. Меморіально-пам'ятковий вимір історії ЗУНР".

5 листопада 2018 року гімназисти Львівської правничої гімназії урочисто поклали квіти та запалили свічки пам'яті біля Меморіальної дошки Ользі Басараб. Захід відбувся в рамках проекту "Свічка пам'яті. Меморіально-пам'ятковий вимір історії ЗУНР".

                    

Прикріплення: Картинка 1 · Картинка 2 · Картинка 3

 


Ліцей №75 ім. Лесі Українки. Презентація проекту 61 «Новий спортзал-тир у ліцеї №75».

Сьогодні, 5 листопада, у міській раді відбулася презентація великих проектів громадського бюджету. Директор ліцею №75 імені Лесі Українки Кушнір Світлана презентувала проект №61 «Новий спортзал-тир у ліцеї №75». Реалізація проекту №61 дозволить відкрити новий сучасний спортзал з роздягальнями, душовими, туалетами та сучасним обладнанням.  Таким чином, підвищиться ефективність уроків фізкультури та «Захисту Вітчизни», розшириться мережа спортивних секцій та гуртків для учнів ліцею та мешканців міста.

 

 

Прикріплення: Картинка 1

 


Ліцей №75 ім. Лесі Українки. Участь у міському проекті «Real Life» на тему «У кафе»

Учні 8-А класу ліцею № 75 імені Лесі Українки взяли участь у міському проекті «Real Life» на тему «У кафе». Учні під керівництвом вчителів Лаврової Світлани Альбертівної та Бойчук Ірини Василівної підготували короткі інсценізації, в яких виступили у ролях офіціантів, відвідувачів, бармена та шеф-повара. До нас на зйомки завітали Мандзій Любомира Степанівна, директор департаменту освіти і науки ЛОДА та Васюник Марія Іванівна, головний спеціаліст ЛОДА, які високо оцінили акторські здібності та високий рівень знань англійської мови учнів.

          

P.S. Дякуємо нашим юним операторам Боброву Даниїлу, учневі 8-Б класу та Савруку Юрію, учневі 10-Б класу, а також Павлові Хоміву за сприяння у зйомках.

Прикріплення: Картинка 1 · Картинка 2

 


ССЗШ №81. Не барись, зошитом поділись.

В рамка інформаційно-освітнього волонтерського проекту "Сонцелеви" ССЗШ №81 ім. П. Сагайдачного доєдналась до акції "Не барись, зошитом поділись". Збір зошитів проводився 17 жовтня. Лише за один день вдалося зібрати досить багато зошитів та іншого канцелярського приладдя для діток у заклад санаторного типу смт. Журавно. Дякуємо усім небайдужим за підтримку та допомогу.

Прикріплення: Картинка 1


ССЗШ №81. Участь у міському проекті з англійської мови "Leo Quest"

10 жовтня 2018 року команда ССЗШ №81 ім. П. Сагайдачного (7 класи) брала участь у грі-квесті в рамках міського проекту з англійської мови "Leo Quest". Під час гри діти показали вміння працювати в команді, користуватися англійською мовою як інструментом комунікації. Учні шукали пам'ятки архітектури, розгадували головоломки, створювали діалоги і знімали це все на відео.

                    

Підготували та супроводжували нашу команду учителі англійської мови Бринь Н.Б. та Дусик Г.Б. Було весело та цікаво! Як діти, так і вчителі отримали багато позитивних емоцій та хороший настрій!

 


СЗШ №97. «Навігатор по Шувару»

Це соціальний проект для школярів, який має на меті покращити життєві навички, усвідомлення ставлення учнів до власного здоров’я, покращення обізнаності щодо збереження корисних компонентів у продуктах харчування, використання наукових відомостей щодо збереження цінних складових у їжі для здоров’я і безпеки, усвідомлення переваг та загроз від використання неякісних харчових продуктів, критичного оцінювання способів приготування страв, а також для підвищення рівня соціалізації учнівської молоді.

                    

Цікаво та змістовно пройшла перша зустріч учасників міського освітньо-просвітницького проекту, серед яких були учні 9-А та 9-В класів нашої школи (керівник Кук І.Г.). Екскурсії по м'ясному та рибному терміналах, зустрічі з лікарями ветеринарної медицини, лабораторні дослідження продуктів з ринку на доброякісність сприятимуть покращенню обізнаності про безпеку харчування, усвідомленого ставлення учнів до свого здоров'я. Чекаємо наступних занять!

Яремків Н.В., заступник директора з виховної роботи

 


ССЗШ №81. Акція "Лист до воїна".

27 вересня у ССЗШ №81 ім. П. Сагайдачного була проведена акція "Лист для воїна". Участь в акції взяли 4-А, 4-Б, 4-В та 2-В класи. Маленькі школярі вкладали у свої листи теплі слова вдячності, любові і поваги, побажання миру і прохання повернутися живими та здоровими. А учні 4-Б класу підготували до своїх листів і малюнків солодкі подарунки та голубів миру.

                    

Усі листи та подарунки вчора одразу були передані волонтерам, а ті, в свою чергу, передадуть їх воїнам. Сподіваємось, такі листи стануть своєрідним оберегом для наших захисників.

Прикріплення: Картинка 1 · Картинка 2 · Картинка 3

 

 


ССЗШ №81. Ми - в інформаційно-освітньому волонтерському проекті "Сонцелеви".

Вже другий рік поспіль ССЗШ №81 ім. П. Сагайдачного бере участь в Інформаційно-освітньому волонтерському проекті «Сонцелеви». Постійним представником нашої школи є педагог-організатор Дацьків Віра. 
Нещодавно відбувся організаційно методичний пікнік учасників проекту, на якому обговорювались не лише плани, ідеї, майбутні акції, а й спілкування з перехожими на тему волонтерства, створювався ланцюжок добра. Така діагностика, дослідження спілкування з людьми, їх обізнаність та бажання бути активним у допомозі дали учасникам проекту поштовхи до нових ідей та шляхів реалізації. А вже 22 вересня 2018 року в рамках роботи 25 Форуму видавців 2018 та за ініціативи інформаційно-освітнього проекту «Сонцелеви», відбулась благодійна психолого-літературна зустріч «Сміх, сльози і життя». Наш представник відвідала цю зустріч. Запрошеними гостями були волонтери, сучасні українські письменники Рассоха Ігор, Марко Терен та Юлія Баткіліна. Тож наша колега мала можливість придбати цікаву літературу та особисто поспілкуватись з письменниками.

Прикріплення: Картинка 1

 


НВК "Школа-садок І-ІІІ ступенів №38 м. Львова". Польсько-український проект "Історії кохання у старих фотографіях"

З 11 по 18 вересня 2018 р учні НВК №38 м. Львова разом із своїми ровесниками із Об’єднання ліцейних і технічних шкіл м. Мястко (Польща) реалізовували освітній проект «Історії кохання у старих фотографіях». Учасники шляхом проведення інтерв’ю і опрацювання домашнього архіву описували історію знайомства і життя своїх рідних дідуся і бабусі, перекладали отриману інформацію на польську і англійську мови, презентували весільні фотографії. На завершення проекту відбувся спільний концерт, який підготувала польська та українська молодь і зворушлива зустріч двох поколінь.

Велике враження на наших гостей справили екскурсії центром середньовічного Львова, Собор св. Юра, Личаківський цвинтар, екскурсія «Замками Львівщини», перегляд вистав у драматичному і оперному театрі. Молодь поділилась інформацією про історію і культуру своїх регіонів, підготувала інсценізацію весілля, показавши звичаї двох сусідніх народів. Участь у проекті залишила теплі і щирі спогади про змістовно проведений час.


НВК "ШТЛ". Соціально-профорієнтаційний проект для учнів 10 - 11 класів Join IT.

18 вересня у НВК "Школа комп'ютерних технологій – Львівський технологічний ліцей" відбувся соціально-профорієнтаційний проект для учнів 10 - 11 класів Join IT. Мета проекту –  підвищити інтерес майбутніх абітурієнтів до галузі інформаційних технологій, зацікавити їх приєднатись до ІТ-спільноти, забезпечивши у такий спосіб економічне і технологічне процвітання України.

           

Зустріч відбулася в рамках 45-хвилин: розпочалася з показу мотиваційного відео-ролику (тривалістю до 7хв); Юрій Лучків (директор компанії "ForceLate") поділився власним досвідом роботи в ІТ, розповів, що насправді являє собою професія ІТ-спеціаліста (як реалізувати себе та бути конкурентоспроможним спеціалістом); наголосив про перспективні ІТ-спеціальності, сучасні ресурси для самонавчання у сфері комп’ютерних наук, підготовку до ВНЗ; дав відповіді на всі запитання аудиторії. 

"IТ – вкрай динамічна галузь, яка стрімко зростає та набуває все більшого значення для всіх сфер нашого життя. За прогнозами експертів, 25% вакансій найближчих років будуть пов’язані зі сферою ІТ, а всі звичні для нас індустрії так чи інакше будуть невід’ємно пов’язані з інформаційними технологіями.

Тож мотивація учнів до вивчення точних наук, знайомство з сучасними тенденціями у сфері технологій та навичками, необхідними для старту успішної кар’єри у світі майбутнього сьогодні є вкрай важливими.

Асоціація IT Ukraine найбільша спільнота компаній-розробників програмного забезпечення в Україні, впевнені - майбутнє нашої країни невід’ємно пов’язане з галуззю інформаційних технологій. І для формування цього майбутнього нам необхідна допомога учнів."

 


СЗШ №75 ім. Лесі Українки. Міжнародний проект «Exit tour».

11 вересня учні 8-11 класів взяли участь у міжнародному проекті «Exit tour». Проект включав в себе лекції та інтерактивні тренінги превентивного напрямку (Булінг у школі: як помітити і як відреагувати?, Мозок підлітка: як це працює?, Хто я?

          

Класифікація типу особистості та стилі вирішення конфліктів). Учні мали можливість обмінятися досвідом та підвищити рівень володіння іноземними мовами через безпосереднє спілкування з людьми, що є носіями іноземної мови. Організаторами проекту виступили: Просвітницька благодійна організація «Епоха 2.2», гурт з США «Divine Attraction» та Міжнародна організація «Josiah Venture».

Прикріплення: Картинка 1 ·Картинка 2 ·Картинка 3


ЛПГ. Захист проекту "Вчимося спілкуватися".

23 травня 2018 року у Львівській правничій гімназії відбувся захист виховного проекту І(5)-их гімназійних класів "Вчимося спілкуватися".

          

Впродовж року учні обговорювали правила спілкування з батьками, друзями, однокласниками, дізнавались більше про толерантність, етикет, комунікацію у соцмережах. Результатом роботи стало видання пам'ятки "Заговори, щоб я тебе побачив... ", у якій гімназисти та їх наставники підсумували досліджене у вигляді правил і порад, які проілюстрували власними малюнками.

Прикріплення: Картинка 1 · Картинка 2 · Картинка 3

 


ЛПГ. Проект ЮНІСЕФ "Найбільший урок у світі".

У травні гінмазисти Львівської правничої гімназії взяли участь у другому етапі проекту ЮНІСЕФ «Найбільший урок у світі» - ініціативи, яка об’єднала тисячі школярів зі всього світу.

          

Під час уроків учні ознайомлювались із Глобальними цілями сталого розвитку, прийнятими Генеральною Асамблеєю ООН, шукали методи швидкого їх досягнення, вирішували, які зміни варто робити вже сьогодні. Особливий акцент було зосереджено на досягненні Миру і справедливості, адже це є пріоритетом для нашої країни. Отож, берімось до роботи, щоб до 2030 року усі мрії стали реальністю!

Прикріплення: Картинка 1 · Картинка 2 · Картинка 3


ЛЗШ №43. Шалена кришечка.

У рамках міжнародного проекту «Сталий розвиток і кризовий менеджмент через активне навчання та екологічну компетентність», активним учасником якого є ЛЗШ №43, учні школи долучились до Всеукраїнського дитячого екологічного конкурсу «Скажи: Пластику – НІ! Зеленому майбутньому – ТАК!» Найбільше їх зацікавила номінація «Шалена кришечка»: саме вона, кришечка, є головним героєм з пластикового забруднення навколишнього середовища. Перший крок школярі зробили: разом з класним керівником, учителем англійської мови Фойдер Г.І. восьмикласники донесли важливу інформацію про пластикове забруднення до своїх однолітків. А далі – прості, але такі ефективні дії зі зменшення пластикового забруднення на території проживання і навчання – збір корків. 8-А клас це робить – робитимуть й інші!

 


СЗШ №30. Робота над колективним проектом.

Робота над колективним проектом з інформатики під керівництвом вчителя Колещук Н. Г. для учнів 9-Б класу виявилась плідною, адже збір та аналіз даних підлітки провели у Львівській обласній бібліотеці для дітей. А тут уміють здивувати відвідувачів!

          

Зустріч почалась з короткої ознайомчої екскурсії, учням розповіли про принади читальної зали – розмови, розваги, настільні ігри, майстер-класи і можливість завітати у гості з чотирилапими друзями, їм тут раді. Було цікаво почути про рідкісні професії сьогодення ( тут якраз працює виставка «Оце так професії» ), а для дев’ятикласників доречна тема - школярі в роздумах про майбутній вибір.
В інтернет-центрі учні 3-D ручками змайстрували для себе невеличкі пластикові сувеніри, спробували працювати з графічним планшетом. Працівники бібліотеки підготували презентацію про сучасне рабство, яку провели в ігровій формі, учні описали свої емоції, розв’язали тематичні кросворди. А далі приємний сюрприз – зустріч з людиною-легендою Ігорем Калинцем, який завітав до бібліотеки з подарунками, своїми новими книгами. На останок нас навчили майструвати орігамі-перекотиполе. Тож додому несли не лише знання і вміння, а ще й кольоровий спогад. Дякуємо працівникам Львівської обласної бібліотеки для дітей за чудовий день!

Прикріплення: Картинка 1 · Картинка 2 · Картинка 3


СЗШ №30. "1+1".

Уже третій рік поспіль у СЗШ №30 реалізується проект «1+1» разом з Крісті Оуен. Просвітницька благодійна організація «Епоха 2.2» висловила подяку вчителям англійської мови, адміністрації та учням СЗШ №30 за організацію та сприяння у проведенні проекту «1+1».

          

У рамках цього проекту у квітні 2018р. Крісті Оуен провела уроки англійської мови разом з вчителем Литвин Н.І., створюючи душевну та дружню, невимушену атмосферу спілкування. Також метою цього проекту було подолання мовного бар’єру та обмін досвідом між волонтерами та вчителем англійської мови.
Сподіваємось, що наша співпраця та взаєморозуміння зберігатимуться надалі та буде реалізовано ще багато спільних задумів.

Прикріплення: Картинка 1 · Картинка 2 · Картинка 3

 


СЗШ №30. Чисте місто.

У межах проектної роботи з інформатики «Добро починається з тебе», метою якого є привернути увагу учнів до проблеми сміття; розвивати екологічне мислення; виховувати бережливе ставлення до природи, авторка проекту Комар Роксолана з 8-Б класу відвідала 25 квітня 2018 року прес-конференцію Екологічної ініціативи „Чисте місто“ та пілотного еко-проекту „ПолітехЕко“, діяльність яких скерована на сортування відходів у Львові.

                    

Учасники проекту ознайомились із впровадженням концепції „Нуль відходів“ у Львівській політехніці та ще низці вишів, шкіл і дитячих садочків, а також на парафіях. Крім того поділилися баченням можливості вирішення сміттєвої проблеми в нашому місті.

Учасниками заходу були:

Проректор з навчально-виховної роботи Національного університету „Львівська політехніка“ Роман Корж;
Заступник міського голови з питань розвитку Андрій Москаленко;
Координатор Соціальної ініціативи „Хтось не зробить“ при Патріаршій комісії у справах молоді Олег Котис;
Голова ініціативної групи „ПолітехЕКО“, доцент кафедри економіки підприємництва та інвестицій Інституту економіки і менеджменту Вікторія Войцехоська;
Керівник медіа-хабу "Твоє місто" Тарас Яценко;
Директор НМЦО Львівської міськради Олександра Приставська;
Керівник Соціальна екологічна ініціатива „Зелена коробка“ Святослав Стець;
Керівник проекту „Еко-бібліотека“ Львівська обласна бібліотека для дітей Ірина Пігура,
Директор СЗШ 69 Наталя Ништа;
Координатор еко-ініціативи Львівської духовної семінарії Орест Апостолюк;
Заступник директора ТОВ „Вторресурси ЗАХІД“ Андрій Ільків.

Прикріплення: Картинка 1 · Картинка 2 · Картинка 3

 


СЗШ №92. «LeoQuest” 7-А класу.

В рамках міського проекту з англійської мови «LeoQuest”, 20 квітня 2018 року, учні 7-А класу СЗШ № 92 (вчитель Ших Ірина Миколаївна) взяли участь у цікавому квесті. Мета: розшифрувати місце на обумовленій території, а також дії, які необхідно виконати для проходження завдання, дати ґрунтовну відповідь на отримане завдання. Учні застосовували знання і вміння з різних предметів у реальних життєвих ситуаціях, вирішували логічні завдання, здійснювали пошук на місцевості, спираючись на маршрутний лист та карту, шукали оригінальні рішення і підказки іноземною мовою.

Прикріплення: Картинка 1

 


Львівська ЗОШ №74. Акція "Корок життя".

20.04.2018 року учні Львівської ЗОШ №74 вкотре приєдналися до безстрокової кампанії "Корок життя", яка полягає у масовому зборі пластикових корків та їх передачі на підприємство із переробки вторинної сировини, що дозволить хворим на легеневу гіпертензію мати необхідне медичне забезпечення.

          

Прикріплення: Картинка 1 · Картинка 2

 


СЗШ №30. Великдень.

Святковим дійством завершився навчально-дослідницької проект "Великдень" у 3-А класі. Два місяці поспіль учні класу подорожували сторінками завдань проекту перша сторінка "Історична", друга "Фольклорна" третя "Практична", четверта "Ігрова", п'ята "Смачна". Учні опрацювали історичний матеріал про Великодні свята, збирали легенди, вірші, пісні, загадки, казки, гаївки, ігри та забави. Всі працювали за принципом: хто більше назбирає матеріалу і краще його оформить. Провели майстер-клас "Моя писанка найкраща".

 

 

 


СЗШ №30. Флешмоб «Одягни кольорові шкарпетки – відчуй себе іншим»

СЗШ №30 долучилась до всесвітньої акції LotsOfSocks.

Учні п'ятих класів взяли участь у Всеукраїнському флешмобі «Одягни кольорові шкарпетки – відчуй себе іншим» з нагоди відзначення Міжнародного дня підтримки дітей з синдромом Дауна.

          

Різнокольорові шкарпетки, жовті кульки та яскраві посмішки демонструють нашу повагу, любов та прийняття "сонячних" дітей. І кажемо їм: "Ми поруч".

Прикріплення: Картинка 1 · Картинка 2 · Картинка 3


Львівська ЗОШ №74. Акція «Одягни кольорові шкарпетки – відчуй себе іншим».

21 березня учні Львівської ЗОШ №74 долучилися до всесвітньої акції Lots Of Socks: «Одягни кольорові шкарпетки – відчуй себе іншим», з метою підтримки людей з синдромом Дауна.
                    


СЗШ №97. Участь у проекті «Сонцелеви».

Волонтерство в Україні набирає все більшого масштабу і стало невід’ємною частиною світогляду українців. Члени Шкільної ради учнівського самоврядування: Гута Вероніка (10-А кл.), Катульська Ірина (10-А кл.), Білокур Юлія (8-А кл.) та Хабурська Соломія (8-В кл.) стали учасниками тренінгового заняття для учнівського самоврядування на тему: «Перший тренінг з основ волонтерської діяльності», що відбувся відповідно до плану роботи інформаційно-освітнього волонтерського проекту «Сонцелеви».

                    

На тренінгу школярі ознайомились з основними принципами волонтерської діяльності, її методами та формами. Вони обмінювались досвідом роботи волонтерських центрів, що діють в закладах освіти, висловлювали свої пропозиції щодо широкого впровадження волонтерства в діяльності шкільного самоврядування та підсилення мотивації бути волонтером.
«Не питай, що Україна зробила для тебе. Запитай себе, що ти зробив для України» — саме за цим принципом діють волонтери – люди доброї волі, які, роблячи добрі справи, формують справжню українську націю.

Васильків Т.С., педагог-організатор


ЛГ "Престиж". Музика, слово і час.

06 березня 2018 року в гімназії "Престиж" учні 9-Б класу представили краєзнавчий проект "Музика, слово і час" в рамках міського конкурсу "Львівське рондо".

          

Учні здійснили екскурс від вул. С. Бандери у Львові до вул. Львівської у Брюховичах. На заході також були присутні учні 8-Д та 11-Г класів, батьки та вчителі.
Учасники проекту зуміли донести до глядачів, що музика, дарована Божим генієм, зостанеться над часом і віками, як символ незнищенності та вічності, а слово - наймогутніше знаряддя, що уможливлює перегук поколінь, збирає перлини думки, мистецтва і добра в духовну скарбницю людства. Тільки народ і суспільство, які складаються з особистостей, мають майбутнє.
Культуру також творить виключно особистість.
Життя - це мандрівка. Крок за кроком. І за кожним із них нам трапляється якась людина, щось: подія, зустріч, розчарування, надія, радість. Важливо зрозуміти, що все це має значення.
А якщо кожен крок прекрасний, то таким буде й ціле життя. Так звучить симфонія життя. Коли здається, що вона вже закінч

Духовна велич Львова
СЗШ №33
Упр.освіти ДГП ЛМР
Осв.портал Львівщ
Новини Педпреса
Збірник сценаріїв
Для допомоги у роботі класним керівникам, педагогам-організаторам, учителям-предметникам. Збірник сценаріїв знаходиться у розділі "Каталог файлів".
Увага ! Конкурс
1.1. Правила конкурсного приймання учнів у спеціалізовані школи укладаються з врахуванням Закону України «Про загальну середню освіту», Постанови Кабінету Міністрів України від 16.06.2000р. №946 «Про затвердження Положення про загальноосвітній навчальний заклад»,наказу Міністерства освіти та науки України від 19.06.2003 р. за № 389 «Про затвердження Інструкції про порядок конкурсного прийняття дітей (учнів,вихованців) до гімназій, ліцеїв, спеціалізованих шкіл.» 1.2. До 16.05.2014 р. в закладах освіти будуть затверджені графіки проведення конкурсного випробовування у спеціалізовані школи, гімназії та ліцеї та графіки засідань апеляційних комісій відповідно до Правил конкурсного приймання.
Пошук
Календар
«  Листопад 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930
Архів записів
Соціальні закладки
Друзі сайту
Відвідування сайту
счетчик посещений
Besucherzahler russian woman
счетчик посещений

Copyright MyCorp © 2018
П.Дуда 


Конструктор сайтів - uCoz