Неділя, 25.02.2018, 16:58
Вітаю Вас Гість | RSS

Відділ освіти Шевченківського та Залізничного районів                                м.Львова

Меню сайту
Реєстрація у ДНЗ
BannerFans.com
Освіта Львів
Статистика

Онлайн всього: 2
Гостей: 1
Користувачів: 1
dudaps
Форма входу

Програми Проекти Акції


Інтернет без надокучливої реклами! Блокує стеження, шкідливі сайти, банери, вспливаючі вікна і рекламу у відео - навіть в Facebook і на YouTube Абсолютно безплатно! Adblock Plus 

 


ЛТЛ. Проект «Перлини Галицької корони».

          

У рамках проекту «Перлини Галицької корони» відбулись екскурсії учнів 8-го класу вулицями Львова. Були відвідані: Італійський дворик, площа перед ресторацією «Під Золотою Розою», вулиця Вірменська, площа Ринок. Із захопленням була прослухана інформація про архітектурні досягнення національних общин Львова. Також учні ознайомились із причинами появи і особливостями проживання у нашому місті євреїв, вірменів, греків, італійців, взяли участь у інтерактивних заняттях та пленарних уроках.

Учасники краєзнавчо-культурологічного проекту Біляк Олена, Дячок Андрій, Кулеба Анастасія, Пахоляк Лілія, Янкович Теодор успішно дослідили історію Львова і відзначені подяками.


ЛЗШ №43. Я знаю Львів.

Відомий український економіст Павло Шеремета сказав: «Львів – одне з найкращих міст на земній кулі. Львів’яни – люди, які завжди люблять своє місто, де б вони не були». Глибинну любов до рідного міста при кожній нагоді демонструють учні ЛЗШ №43 через різні заходи, атракції, власний приклад ставлення до міста. Щороку вони – найактивніші учасники всіх конкурсів про Львів. А культурологічний проект «Перлини Галицької Корони» вже вдруге дозволив їм розкрити знання про Львів у всіх напрямках. Це успішно зробили Карпович Марта, Кравців Олена, Андрушко Анастасія, Озарків Христина, Добош Маркіян, Мартинюк Данило, учні 8-А класу, під керівництвом учителя історії Дєгтярьової О.Й.


СЗШ №30. Перлини Галицької корони.

30 січня 2018 р. завершився І етап проекту "Перлини Галицької корони". З 24 жовтня 2017 р. восьмикласники нашої школи, разом з вчителем історії Васильківською І.О., досліджували різні локації, вивчали історію нашого міста прогулюючись вулицями середмістя та знайомлячись з багатою спадщиною полікультурного Львова. На завершення проекту учні взяли участь у фінальному квесті де ще раз довели, що прекрасно знають історію рідного міста!

Прикріплення: Картинка 1

 


Родинна акція "Живи синичко"

Цими вихідними учні 2-А класу ЛЗШ №43 разом з батьками активно підтримали загальноміську екологічну акцію «Живи, синичко!» Вони, отримавши інформацію від Закали Л.Ф., класного керівника, про важкість добування птахами взимку корму, взялися до роботи – виготовили годівнички, назбирали потрібного насіння. Ще й свято влаштували синичкам – улюблене сало запропонували на обід! Результатами спільної праці, напевно, птахи задоволені. Й другокласники раді. А мешканці будинків, біля яких появились годівнички, пообіцяли теж долучитись до доброї справи. І на прогулянку парком візьмуть рятівний корм для пташок!


ЛЗШ №43. Міні-проект учнів 2-А класу "Збережемо життя ялинці".


Про проведення обласного конкурсу проектів місцевого розвитку на 2018 рік.


НВК "Школа-садок І-ІІІ ступенів №38 м. Львова".

Творчий проект «Збережи ялинку!»

Мета проекту: сприяти усвідомленню учнями потреби захисту зелених насаджень; вчити дітей планувати свої дії, узагальнювати результати роботи; розвивати творчість, фантазію, уяву; формувати інформаційну, комунікативну, соціальну компетенції; виховувати любов до природи, бережливе ставлення до зелених насаджень.
Новий рік – одне з небагатьох свят, яке відзначають усі. Це, дійсно, всенародне свято! На жаль, є в нього і негативна сторона: передноворічні дні – це час, коли у великій кількості зрізують хвойні дерева… Заготовляють для того, щоб через тиждень-два після свят викинути на смітник. Задовольняючи звичайні забаганки, що називаються традицією, люди знищують не окремі сосни та ялини, а цілі квартали лісу. Чи так вже незамінна в нашому будинку жива новорічна ялинка? Адже її з успіхом може замінити синтетична. А щоб в кімнаті відчувався аромат хвої, достатньо однієї-двох гілочок ялинки чи сосни, оформлених в оригінальну композицію.
Учні 2-Б класу НВК «Школа-садок I-III ступенів N:38 м. Львова» разом із класним керівником Москвою О.О. пропонують альтернативу живим ялинкам – складання новорічних букетів, що дозволить зберегти мільйони лісових красунь! Із цією метою діти провели флешмоб, гасло якого: «Новорічні традиції не повинні завдавати шкоди природі»!


Перлини Галицької корони.

Учні нашої школи (СЗШ №30) продовжують брати участь у проекті "Перлини Галицької корони" . 23.11.2017 року учасники та учасниці проекту досліджували грецьку локацію. Діти разом з учителькою історії Васильківською І.О. активно вивчають історію рідного міста.

 

 

 


Участь у проекті «Урок пам’яті».

Про славетну діяльність Української Галицької Армії ми дізнаємося з тематичної літератури, історичних довідників, документальних та художніх фільмів. 16.11.2017 р. учні 10-класів СЗШ №97 взяли участь у перегляді документального фільму «Легіон. Хроніка Української Галицької Армії (УГА) 1918-1919 рр.», що був організований в рамках освітнього проекту «Урок пам’яті» та відбувся у приміщенні Міського палацу культури імені Гната Хоткевича. Цей фільм, що показує хоробрість та лицарство УГА, формує в свідомості сучасних учнів національні та патріотичні почуття; акцентує їхню увагу на популяризації серед молоді героїчного минулого Української держави; вчить пам’ятати та вшановувати героїв – борців за волю і незалежність України.

 

 


14_11_17_Pr

Проект "Навігатор по етикетках".

Протягом жовтня-листопада 2017 року у гімназії триває цікавий проект профінансований міською радою та підприємцями м. Львова за ініціативою методистів ІМЦО. Проект "Навігатор по етикетках" розрахований на учнів 6-х класів, тому що саме ця категорія дітей стає самостійними споживачами продуктів харчування. Метою проекту є: навчити дітей бути грамотними покупцями, навчити самостійно здійснювати правильний вибір товарів серед багатьох, запропонованих супермаркетом. На уроках основ здоров`я під керівництвом вчителя Пасішник Л.В. учні вивчають зміст етикеток та склад основних продуктів харчування. Уроки проходять у невимушеній атмосфері та в ігровій формі. Учням подобається, тому що мають змогу не лише отримувати необхідну інформацію, а й скуштувати запропоновані продукти: хліб та печиво.

 

 


30_10_17_S43


26_10_17_S43

Еко-вікенд.

У рамках реалізації українсько-естонського проекту «Сталий розвиток і кризовий менеджмент через активне навчання та екологічну компетентність» учні ЛЗШ №43 беруть активну участь у заходах екологічного спрямування, що проходять у Львові. Так, на ЕКО-ВІКЕНДІ, що проходив у НУ «Львівська політехніка, школярі (6-А, 11 клас, учителі Дорош О.І., Цвик Г.Й.) навчилися  виготовляти елементи декору інтер’єрів з еко-матеріалів, косметичні засоби, що діють на організм людини на клітинному рівні, зокрема, крем  з равликового слизу. Неабияку цікавість  викликала презентація молекулярної кухні та екскурсія у лабораторію відновлювальної енергії.


25_10_17_Martyniv

 

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ – МАЙБУТНІХ ЗАХИСНИКІВ УКРАЇНИ!!!

(до 75-ти річчя створення Української Повстанської Армії)

Шкільна команда СЗШ № 100 (м. Львів, вул. Величковського, 58), у складі - двох дівчат та двох юнаків учнів 9-го класу, 10 жовтня 2017 року, на базі спортивного залу ВЧ №3002 Національної гвардії України (вул. Княгині Ольги, 105) отримала перемогу з військово-прикладних дисциплін у третьому етапі гри проекту «Перегони на ТРК «Львів». На фото учасники змагань успішно долають поставлені завдання.

 

 

 

 


Корок життя.

 


Міжнародний проект "Шахи в рюкзаку".

НВК №38 м.Львова. Міжнародний проект "Шахи в рюкзаку",який написаний і впроваджується учнями нашого навчального закладу та молоді з м.Гольковіце(Польща) за підтримки та фінансування ПОЛЬСЬКО-УКРАЇНСЬКОЇ РАДИ ОБМІНУ МОЛОДІ.Мета нашого проекту - зацікавити школярів навчатись гри у шахи, допомогти розвинути особисті здібності кожного, відкрити цікавий світ чорно-білого королівства, ознайомити з правилами поведінки партнерів під час шахової гри. Шахи – це один Із способів підвищити розумову активність, навчитися мислити логічно і правильно. Як показує досвід, діти, що займалися у шахових гуртках, мають значно більші успіхи у навчанні, аніж ті, які не володіють навиками гри у шахи. Приходьте до нас,з нами весело,цікаво,змістовно.

 


25_09_17_S91

Всеукраїнський проект «Я можу врятувати життя!»

         Як важливо у сучасному світі бути співчутливим та уважним до оточуючих. Адже лише людська увага та небайдужість спроможні змінити світ на краще, а елементарні знання домедичної  допомоги можуть врятувати комусь життя.

Тому  СЗШ № 91 брала участь у Всеукраїнському проекті «Я можу врятувати життя!» з основ домедичної підготовки. Учням 9-11 класів було проведено майстер-клас  правильних дій у  різноманітних життєвих  ситуаціях. Учні мали змогу повправлятися на  манекенах та відчути себе справжніми рятівниками. Також команда школи брала участь у міських змаганнях,  де здобула хороший результат.


15_09_17_S81

Проект «Львівське рондо»

Учні 5-В класу ССЗШ №81 ім. П.Сагайдачного разом із своїм класним керівником Гулей Лілією Петрівною 13 вересня провели пленерний урок-квест «Святогорська гора» в рамках міського проекту «Львівське рондо». Урок проведений в музично-меморіальному музеї Соломії Крушельницької із відвідуванням художньо-меморіального музею Олени Кульчицької. Відбулася цікава мандрівка по пам’ятних місцях нашого міста, які пов’язані з відомими постатями: митцями, художниками, меценатами, музикантами, поетами…Проводячи урок, вчитель ставила мету познайомити учнів із відомими пам’ятними місцями міста Львова, привити любов, шану і повагу до його історії, прищепити почуття гордості і повагу до львівських традицій. При допомозі екскурсовода і класного керівника діти познайомились із відомими для Львова постатями: А.Шептицьким, Ф.К.Моцартом, О. Новаківським, О.Кульчицькою, С.Крушельницькою. Цікаві і незабутні враження!!!

 

 

 


28_08_17_S38

17-18 серпня 2017р. старшокласники НВК «Школа-садок І-ІІІ ступенів № 38 м. Львова»  Анна Міодушевська, Софія Назар, Тетяна Іващишин, Тетяна Фляк, Максим Боднарчук, Володимир  Масюк, Ростислав Поліщук, Юрій Сосновський разом із вчителем історії Голосовою Н.М. взяли участь у літній Академії «Минуле серед нас та пам’ять про нього…», яка відбувалась у рамках проекту  «Інтеграція через діалог». Програма заходу була дуже насиченою і включала  заняття з руйнування стереотипів, ознайомлення із новим форматом підручника з історії України, відвідування музею-криївки в с. Басівка, екскурсії на Личаківське кладовище. Фінальним акордом став спільний проект «Маршрут вражень», що дозволив учасникам поділитись своїми враженнями від нашого міста, відчути особливий колорит Галичини та знайти нових друзів.

 

 

 

 

 

 

 

 


 


12_08_17_S38

Польсько-український проект "Шахи в сумці".

З 1 по 4 серпня 2017 р. закінчився другий етап польсько-українського проекту обміну молоді. Чотири дні видалися цікавими та емоційно насиченими. Разом з п. Вальдемаром Пашилка, його колегами та творчими учителями, учнями нашої школи вдалося обговорити деталі проекту "Шахи в сумці". Отож, проект написано, обговорено. Попереду відповідальний момент належної організації впровадження. Чекаємо молодь з Гольговіце на початку жовтня і пізнаватимемо культуру, побут, гратимемо шахи, займатимемося спортом, виховуючи нашу молодь в кращих європейських традиціях.


27_06_17_LPG

Англомовний табір у Хорватії.

З 14 червня по 24 червня 2017 року учні Львівської правничої гімназії навчалися та відпочивали в англомовному таборі в Хорватії (м.Старий град на острові Хвар). Організатором проекту була тренінгова команда швейцарського фонду Kinderdorf Pestalozzi, що працює в рамках Міжкультурного обміну української та хорватської молоді. Діти отримали чудову нагоду поспілкуватися англійською мовою з хорватської дітьми, ознайомилися з історичними місцями Хорватії та оздоровились, купаючись у водах Адріатичного моря. Це вже друга поїздка у рамках цього проекту, минулого року діти брали участь у таборі в Греції.

 

 

 

 

 

 


07_06_17_LPG

Старовинний і сучасний Львів очима туриста

Учні ІV(8)-х класів Львівської правничої гімназії представляли свій проект «Старовинний і сучасний Львів очима туриста». Гімназисти ознайомили глядачів із відвіданими пам’ятками архітектури, розповіли багато «цікавинок» про наше місто. Думку туристів про Львів ми дізналися із відзнятих учнями відео, де гості із сусідніх міст та інших країн охоче ділились своїми враженнями та спостереженнями від прогулянок нашим славним містом. Цей проект вкотре доводить, що Львів завжди має чим здивувати не лише туристів, а й тих, хто живе тут змалечку.

 

 

 


07_06_17_S81

«Йду я вулицями Львова Шевченківського району»

У 2-В класі  ССЗШ№81  ім.П.Сагайдачного  класі завершилось проведення дослідницького довготривалого проекту «Йду я вулицями Львова Шевченківського району». В рамках проекту проведено відкриті інтегровані уроки з: літературного читання і образотворчого мистецтва «М. Савка «Казка про старого лева. Декоративна квітка», літературного читання і образотворчого мистецтва «Ніна Найдич «Про кота Василя Тимофійовича та його друга Емілія». Декоративна стилізація форми. Театральні художники»,

літературного читання і природознавства «І.Січовик «Україна – слово незабутнє». Рослини і тварини – народні символи», літературного читання і образотворчого мистецтва «М. Савка «Казка про старого лева». Квіткова галявина», літературне позакласне читання і трудового навчання «Книги, газети, журнали читай – розуму набирай». Творимо красу самі. Послідовність дій під час виготовлення витинанки», проведено майстер-класи з художником-дизайнером Олександрою Нагірною, мамою учня – Оленою Іванець, з відомою музиканткою Оксаною Мухою , татом учня – музикантом Юрієм Сорокою, під час яких виготовляли артбуки, працювали в різних техніках з папером, прослуховували музичні твори.

     Проведено ранок для учнів початкової школи «Яке це щастя народитись в місті Лева» за поетичними рядками львівських творців. Діти разом з батьками виготовили атрибути свята, стінівки, які презентували на уроках, кожним учнем презентовано відео на тій вулиці, назву якої вивчала дитина разом з батьками. На кожному уроці були присутні батьки учнів тієї групи, які презентували свої роботи.

Батьки допомогли оформити панно у вестибюлі школи. Вся ця клопітка робота велась під керівництвом класного керівника Борійчук Ольги Іванівни.


 


02_06_17_LPG

Екологічні проблеми Львова

16 травня 2017 року учні VІ(10)-х класів Львівської правничої гімназії презентували свою роботу над річним проектом «Екологічні проблеми Львова». Проект розпочався із висадження дерев на подвір’ї гімназії, що в майбутньому прикрасить екстер’єр школи, та допомагатиме очищувати повітря. Презентація відбулась у форматі «Надзвичайних новин Львівської правничої гімназії». Учні розповідали про стан водойм на Львівщині, проблему питної води. Не оминули увагою сміттєзвалища – ознайомили слухачів із правилами сортування сміття. Особливим гостем випуску стала Єлизавета Підкопаєва – учениця Львівського технологічного ліцею, що отримала золоту медаль на Міжнародному конкурсі за проект фільтра води.

 

 


01_05_17_LPG

Відеоконференція «Права людини. Свобода віросповідання»

25 березня 2017 року в рамках міжнародного проекту «Generation Global» у Львівській правничій гімназії було проведено чергову онлайн-відеоконференцію на тему: «Права людини. Свобода віросповідання». Опонентами гімназистів були учні зі Сполучених Штатів Америки.


01_05_17_LPG

Дивовижний світ українського писанкарства

21 квітня 2017 року учні ІІІ (7) - их класів Львівської правничої гімназії представляли свій проект «Дивовижний світ українського писанкарства», над яким працювали цілий рік. Вони ділились враженнями від поїздки в Музей писанки, що знаходиться в Коломиї, розповідали про свої перші писанки, намальовані на спільному майстер-класі. Глядачів зацікавили старовинні легенди про крашанки та пояснення їхньої символіки, а святкового настрою додали вірші та музичні номери, виконані гімназистами.

 

 

 

 

 


12_04_17_S81

«Музейний захід»

В рамках проекту «Музейна педагогіка» учні 9-Б класу ССЗШ №81 ім. П. Сагайдачного взяли участь у виховному заході англійською мовою «Нам треба голосу твого, Тарасе!», який відбувся в Палаці Потоцьких з нагоди експозиції картини Т.Г.Шевченка «Катерина». Захід підготували вчителі англійської мови Москаль З.В., Сайко Т.М. та Кіт С.М. На заході були присутні учні міста Соледар Донецької області, а також священослужителі львівських церков, які часто перебувають з місією на сході України.

 

 

 


07_04_17_S92

Нестандартні уроки англійської мови у СЗШ № 92

В рамках міського проекту Real Life вчителі англійської мови СЗШ № 92 Кривуля Н.М. та Ших І.М. розробили та провели відкриті уроки в нестандартній для школярів обстановці.

    Мета проекту: удосконалити та закріпити навики монологічного та діалогічного мовлення, читання, аудіювання й письма; систематизувати знання учнів й активувати їхню лексику щодо теми; стимулювати мислення учнів через рольові ігри в реальних умовах.

    Завдання: навчити учнів розпізнавати здорову та нездорову їжу, розуміти важливість здорового способу життя для власного організму, розвинути мислення, уяву та творчість учнів в реальних умовах, розповісти про правила поведінки в ресторані, та навчити як слід замовляти страви, користуючись меню.

    Учасниками стали учні 6-А й 10-А класів.

Незвичайні уроки провели на теми:

1) "Seasons and Weather" (у Брюховицькій лісопарковій зоні);

2) "Healthy and Unhealthy Food" (у кафе-барі).

    Навчальний та культурно-виховний аспекти цих уроків мали позитивний вплив на школярів, тому разом з учителями вони створили серію відеороликів по цих заняттях.

 

Переглянути відеоролики можна тут:

1) "Seasons and Weather" 

    Част. І: https://www.youtube.com/watch?v=Wh4DrOfsDyU&sns=fb

    Част. ІІ: https://www.youtube.com/watch?v=FPCA8Fqfrso&sns=fb

    Част. ІІІ: ttps://www.youtube.com/watch?v=lXfjOMCHIiU&sns=fb

 

2) "Healthy and Unhealthy Food"

    Част. І: https://www.youtube.com/watch?v=qp7NlEgOauY&sns=fb

    Част. ІІ: https://www.youtube.com/watch?v=Vw-UfF-JCRo


06_04_17_S30

Перлини Галицької корони


21 березня 2017 року  стартував проект «Перлини Галицької корони» . Учні 8 класів СЗШ №30 разом з учителем історії Васильківською І.О. беруть активну участь у цьому проекті. Діти досліджують історію  грецької  національної меншини Львова. В ході  уроку-екскурсії учні відвідали Львівський історичний музей «Палац Корнякта», церкву  Успення  св . Богородиці, площу Ринок  та інші пам'ятки грецької культури у Львові.

 

 

 


28.03.2017 року учнівська молодь та педагоги НВК «Школа-садок   І-ІІІ ступенів № 38 м. Львова» у рамках проекту «Таланти, які зріють у тиші…», започаткованому вчителями-словесниками,  мали чудову нагоду зустрітися і  поспілкуватися з поетом Іваном Пазином,


06_04_17_S78

Project “Excursion around Lviv”.


29.03.2017р. учні 4-А кл. і учениця 6 класу Мороз М. СЗШ №78 прийняли участь у міському марафоні   в рамках реалізації  проекту “REALLIFE”.Вчителями англійської мови  Чорнобай Л.В. і Пемпусь Н.М. було проведено захід «Excursion around Lviv»(пам’ятник королю Данилу   - площа Ринок-Оперний театр).Учні виконували ролі екскурсовода і туристів.
Мета заходу: пропоганда якісної та доступної освіти для кожного учня, створення належних умов для виявлення та підтримки обдарованої молоді, розвитку її інтересів та  обдаровань, поглиблення зацікавленості до вивчен

Духовна велич Львова
СЗШ №33
Упр.освіти ДГП ЛМР
Осв.портал Львівщ
Новини Педпреса
Новини ЛСШ №43
Збірник сценаріїв
Для допомоги у роботі класним керівникам, педагогам-організаторам, учителям-предметникам. Збірник сценаріїв знаходиться у розділі "Каталог файлів".
Увага ! Конкурс
1.1. Правила конкурсного приймання учнів у спеціалізовані школи укладаються з врахуванням Закону України «Про загальну середню освіту», Постанови Кабінету Міністрів України від 16.06.2000р. №946 «Про затвердження Положення про загальноосвітній навчальний заклад»,наказу Міністерства освіти та науки України від 19.06.2003 р. за № 389 «Про затвердження Інструкції про порядок конкурсного прийняття дітей (учнів,вихованців) до гімназій, ліцеїв, спеціалізованих шкіл.» 1.2. До 16.05.2014 р. в закладах освіти будуть затверджені графіки проведення конкурсного випробовування у спеціалізовані школи, гімназії та ліцеї та графіки засідань апеляційних комісій відповідно до Правил конкурсного приймання.
Пошук
Календар
«  Лютий 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728
Архів записів
Соціальні закладки
Друзі сайту
Відвідування сайту
счетчик посещений
Besucherzahler russian woman
счетчик посещений

Copyright MyCorp © 2018
П.Дуда 


Конструктор сайтів - uCoz