Неділя, 25.08.2019, 19:25
Вітаю Вас Гість | RSS

Відділ освіти Шевченківського та Залізничного районів                                м.Львова

Меню сайту
Реєстрація у ДНЗ
BannerFans.com
Освіта Львів
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

Програми Проекти Акції


Інтернет без надокучливої реклами! Блокує стеження, шкідливі сайти, банери, вспливаючі вікна і рекламу у відео - навіть в Facebook і на YouTube Абсолютно безплатно! Adblock Plus 


СЗШ №78. Проект «1+1» з волонтеркою Сhristy.

23.05.2019 р. за ініціативи НМЦО м. Львова учні 8-10 кл. СЗШ І-ІІІ ст. №78 взяли участь у проекті «1+1» з волонтеркою Сhristy. На уроках панувала позитивна атмосфера для подолання мовного бар’єру та обміну досвіду між волонтером та вчителями англійської мови. Щиро вдячні за таку можливість!

   

Прикріплення: Картинка 1 · Картинка 2 · Картинка 3 · Картинка 4


СЗШ №22. Освітній проект "Real life"

Real life project "Happy Birthday, Rostyk!" School 22 named after V. Stephanyk, Lviv 25.04.2019 by english teacher Nataliia Bar (Class 4-A and 5-A).

Locations:

School 22,
Classroom,
Supermarket Ashan,
"Le cafe",
In the kitchen,
At home (on the phone).
Objectives of the project are:

Develop communicative skills by using the active vocabulary (Food, Shopping, Cooking, Booking the tickets,Birthday, In the cafe);
To practice grammar (modal verbs, countable and uncountable nouns, questions,polite requests);
Тo practice dialogues in real situations (work in pairs,work in group).

   

ПЕРЕКЛАД
25.04.2019 р. учні 4-А та 5-А класів взяли участь в освітньому проекті "Real life" під керівництвом вчителя англійської мови Бар Н. М. Учні спілкувалися англійською мовою на уявному уроці (СЗШ № 22 вул. Хімічна) , робили покупки в супермаркеті (супермаркет "Ашан" вул. Чорновола), замовляли напої в кафе (кав'ярня Le cafe), бронювали квитки на фільм по телефону, а також пекли торт (на кухні). Усі сценки мали єдину мету - організувати "Surprise Party" для друга. Після зйомок наші актори пригостилися тим самим святковим тортом, який так довго готували.

(з фейсбук на повне відео https://www.facebook.com/nata.bar.79/videos/pcb.1222077574634983/335803557077544/?type=3&theater&ifg=1)

          

          
 

Прикріплення: Картинка 1 · Картинка 2 · Картинка 3 · Картинка 4

 


 

Ліцей 81. ВЕЛИКОДНЯ БЛАГОДІЙНА АКЦІЯ

 

З 22 по 24 квітня у рамках інформаційно-освітнього волонтерського проекту "Сонцелеви", співпраці з Благодійним Фондом "Анни-Марії" та волонтеркою Кук Марічкою у ліцеї 81 імені Петра Сагайдачного Львівської міської ради відбулася Великодня благодійна акція.

                    

Були зібрані речі, одяг, засоби особистої гігієни та продукти для людей похилого віку і потребуючих сімей, а також чай, кава, солодощі, засоби особистої гігієни для воїнів.
Дякуємо батькам та учням, які долучилися до акції, а саме: 1-Д, 2-А, 2-В, 3-Б, 3-В, 5-Б, 5-В, 6-Б, 6-В, 7-А, 7-Б, 8-В, 9-В, 10-А класи. Крім того, учні 2-В, 4-Б, 5-Б та 6-А класів виготовили для воїнів листівки своїми руками, вклавши у них частинку свята, радості і своєї любові!

Прикріплення: Картинка 1 · Картинка 2 · Картинка 3

 


 

До Львівської естафети "Булінг STOPS Тут" долучились ще 8 шкіл.

У проекті "Булінг STOPS Tyт" взяли участь ще вісім львівських шкіл. А загалом з кінця лютого цього року вже 21 школа міста взяла участь у проекті "Булінг STOPS Tyт". Про це інформує прес-служба ЛМР.

 

Цей проект є складовою виконання Плану дій з реалізації ініціативи ЮНІСЕФ "Громада, дружня до дітей та молоді", яку затвердила сесія Львівської міської ради.

Тож тепер ще 8 шкіл міста взяли участь у проекті "Булінг Stops Tyт":

4 квітня — СЗШ №78. Управлінням персоналом Львівської міської ради спільно з учнями СЗШ № 23 проведено презентацію у школі та показано відеоматеріал по булінгу.
16 квітня — СЗШ № 81. Головним територіальним управлінням юстиції у Львівській області спільно з учнями СЗШ № 78 проведено презентацію у школі та показано відеоматеріал по булінгу.
17 квітня — Ліцей № 57 імені Короля Данила м. Львова. Управлінням "Служба у справах дітей" спільно з учнями СЗШ № 81 проведено презентацію у школі та показано відеоматеріал по булінгу.
18 квітня — СЗШ № 97. Головним територіальним управлінням юстиції у Львівській області спільно з учнями СЗШ № 57 проведено презентацію та показано відеоматеріал по булінгу.
23 квітня Ліцей № 94 м. Львова. Управлінням "Служба у справах дітей" спільно з учнями СЗШ № 79 проведено презентацію у школі та показано відеоматеріал по булінгу.
24 квітня — СЗШ № 91. Головним територіальним управлінням юстиції у Л/о, спільно з учнями Ліцею № 94 проведено презентацію та показано відеоматеріал по булінгу.

 


 

СЗШ №60. Участь у проекті «Маленький принц. Львів що любить тварин».

15-16 квітня вчителі біології СЗШ №60 пройшли тренінгові навчання з методики запровадження уроків за проектом "Маленький принц. Львів що любить тварин"
Проект запроваджено з 2017 року в усіх школах міста для учнів 7 класів з метою підвищення рівня культури ставлення до тварин та формування почуття відповідальності щодо живої природи і розвитку гуманного ставлення до тварин.

   

Уроки відбуваються згідно шкільної програми з біології розділу «Поведінка тварин» за методами і прийомами діяльності на уроках, яких вчителі навчалися на тренінгу. Учні захоплено працюють на уроках та здобувають нові знання про улюблених тваринок

Прикріплення: Картинка 1 · Картинка 2 · Картинка 3 · Картинка 4

 


 

СЗШ № 97. Проект «Твій мозок потребує їжі»

«Люди перестають мислити, коли перестають читати» Д.Дідро
Нещодавно члени шкільного самоврядування Білокур Юлія, Хабурська Соломія, Данчук Анастасія та Кіт Юрій взяли участь у реалізації проекту «Твій мозок потребує їжі», що відбувся у приміщенні Палацу культури ім. Гната Хоткевича.

                    

Організатором проекту виступив міський учнівський парламент спільно з Дитячою дорадчою радою при Львівській міській раді. Мета проекту - пошук шляхів мотивації та заохочення учнівської молоді до читання, пізнання істини через «спілкування» з книгою. Під час заходу парламентарі з різних навчальних закладів м. Львова обмінювалися своїми пропозиціями та напрацюваннями. На завершення зустрічі всі учасники вручили один одному книги, які принесли з собою.

Васильків Т.С., педагог-організатор

Прикріплення: Картинка 1 ·Картинка 2 ·Картинка 3


 

Ліцей № 38 Львівської міської ради. Екологічна акція НПП "Сколівські Бескиди"

13.04. 2019 р. учні 8-Б класу ліцею №38 ЛМР під керівництвом вчителів Кушнірчук Н. Й. і Щур Л.П. взяли участь в екологічній акції НПП "Сколівські Бескиди". Спільна робота по відновленню лісового масиву Карпат залишила незабутні враження.

 


 

СЗШ 41. "Проект «Всеукраїнського переписування Біблії"

В Україні стартував проект «Всеукраїнського переписування Біблії», ініційований Українським Біблійним Товариством. Учні та вчителі СЗШ № 41 м. Львова взяли участь у цьому проекті під керівництвом настоятеля церкви Введення в храм Пресвятої Богородиці смт. Брюховичі протоірея Ярослава Ощудляка.

                    

БІЛЬШЕ ФОТО: https://photos.app.goo.gl/NsdiShMi3SatbLHu8

Заздалегідь підготовлені аркуші, з яких згодом буде сформована книга, заповнюються християнами з усіх куточків України. Цей проект внесено в Національний реєстр рекордів України та номіновано на світовий рекорд. Очікується, щодо створення цієї Біблії долучаться 30 тисяч учасників.

Прикріплення: Картинка 1 ·Картинка 2 ·Картинка 3

 


 

СЗШ №60. Уроки на тему "Здорове статеве життя та проблеми ВІЛ/СНІДу".

Нашу школу відвідала команда Студентського самоврядування та провела уроки для учнів 10-тих класів на тему "Здорове статеве життя та проблеми ВІЛ/СНІДу". Проект проходить за підтримки КНП Львівської обласної ради «Львівський обласний центр громадського здоров‘я» та Відділу освіти Шевченківського та Залізничного районів управління освіти департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради.
Уроки такого типу є важливими та пізнавальними для сучасної молоді. Дякуємо за те, що надали можливість дізнатись нову та корисну інформацію.

Прикріплення: Картинка 1 · Картинка 2

 


 

СЗШ №78. Проект "Co dzień święto!".

3.04.2019 р., в рамках проведення тижня іноземних мов, на уроці польської мови учні 7-го класу СЗШ І-ІІІ ст.№78 м. Львова взяли участь у проекті " Co dzień święto!" (вчитель польської мови Власюк О.В.), подали ідеї власних свят ("День хороших манер", "День дружби", "День домашніх тваринок", " День сім'ї"...), розповіли про традиції, важливість кожного свята, висловили свої думки щодо того, як сказати "ні" сірим будням, суму та поганому настрою.Усі довели, що кожен день може і повинен бути святом. Учасники проекту отримали гарну нагоду пофантазувати, розвинути творчі вміння, уяву та вдосконалити навички мовлення. А також, у зв'язку з наближенням Свята Христового Воскресіння, учні пригадали Великодні звичаї у Польщі та назви смаколиків до великоднього столу.

Прикріплення: Картинка 1

 


 

СЗШ №40 м.Львів. Соціальний проект "BullyBunny".

04.04.2019 року учні 8-х та 9-х класів СЗШ № 40 стали учасниками зустрічі із студентами 4 курсу соціальної педагогіки Українського католицького університету (УКУ), які провели лекцію у межах авторського проекту “Bully Bunny”. Протягом лекції учні мали можливість послухати про булінг, учасників булінгу, а також дізналися про авторську розробку видів агресорів булінгу, яку розробили автори проекту “Bully Bunny”. Протягом заняття учні змогли також дізнатися про теорію WIN&WIN та проаналізувати, чим булінг відрізняється від конфлікту. Студенти розповіли учням про емоційний інтелект, основні принципи його розвитку, та способи оперування своїми емоціями. Отож, діти тепер зможуть відрізнити прояви булінгу та простого конфлікту, якщо зустрінуться з ними у повсякденному житті, а ще, в разі необхідності, спробують керувати своїми емоціями, щоб уникати конфліктів чи проявів булінгу.

 


 

СЗШ №78. Проект «LinguaCraft».

02.04.2019 р. в рамках проведення тижня іноземних мов,а також з метою реалізації проекту «LinguaCraft» в 5-А класі СЗШ І-ІІІ ст. №78 був проведений інтегрований урок «Виготовлення ляльки-мотанки зі згином тканини» вч. трудового навчання Лазурак Н.В.і вч. англійської мови Чорнобай Л.В.

   

В творчій атмосфері ,під час виготовлення ляльок-оберегів діти дізнались про їх походження і значення в житті наших пращурів,про їхню конструкцію і класифікацію за способом виготовлення .З метою розвитку ключових компетентностей учні читали технологічні карти ,розвивали вміння критично оцінювати і використовувати інформацію для розуміння можливостей застосування англійської мови для ефективної діяльності .

Прикріплення: Картинка 1 · Картинка 2 · Картинка 3 · Картинка 4

 


Львівська ЗОШ №74. Акція "Милосердя".

Учителі, батьки та учні Львівської ЗОШ №74 систематично ( 2 рази на рік) надають допомогу пацієнтам обласної психіатричної лікарні Миколаївського району с. Заклад.

                    

Прикріплення: Картинка 1 · Картинка 2 · Картинка 3

 


 

СЗШ №30. Участь у проекті "Булінг STOPS Тут".

21 березня 2019 року в рамках реалізації проекту "Булінг STOPS Тут" школярі СЗШ №30 прийняли естафету челенджу від учнів СЗШ №54. Підлітки нашої школи зустрілися з авторами та героями відеоролика.Представником територіального управління юстиції у Львівській області Ніною Омельчук та спеціалістом Львівського місцевого центру з надання вторинної правової допомоги Христиною Гаталяк, які провели інтерактивну бесіду про ознаки, види та способи протидії булінгу у шкільному середовищі.

Закликаємо всіх не бути байдужими та проявляти повагу один до одного!

Прикріплення: Картинка 1 ·Картинка 2

 


 

Ліцей 75 імені Лесі Українки ЛМР. Не будьте жорстокими!

Ліцей 75 імені Лесі Українки ЛМР взяв участь у реалізації проекту "Булінг Stops Тут". Учні ліцею Саврук Юрій (10-Б клас), Денисяк Михайло, Цвик Максим, Вацлав Максим, Романишин Олександр (7-Б клас), з метою реалізації проекту зняли відеоролик про жорстоке поводження учнів в школі (булінг-цькування).

19.03.19 року, учнями ліцею та соціальним педагогом, відеоролик "Не будьте жорстокими" був представлений у СЗШ 42 м. Львова.


 

ЦДЮТ. "Творчі зустрічі з відомими людьми". Зеновій Гучок

І знову в нас відомі, знамениті, Заслужені... Цього разу проект "Творчі зустрічі з відомими людьми" запросив людину веселу, запальну, голосисту - Зеновія Гучка. Це людина-легенда, щирий патріот, композитор і, звичайно, виконавець пісень української естради.

                    

Присутні в залі (діти, їхні батьки, керівники гуртків) мали змогу "наживо" поспілкуватись із Заслуженим діячем естрадного мистецтва, а також із Заслуженим артистом України. Гість був щиро зивований, коли побачив, що дівчата з учнівського парламенту (10 кл.) йому підспівують.... Отже, добра пісня не старіє. Відомі ж твори співали усі разом. А вихованці молодіжного клубу "Дозвілля" "випросили" у співака "Червону руту" акапельно, мабуть, щоб потім похвалитись друзям: "А я співав на одній сцені із Заслуженим артистом України Зеновієм Гучком!"
Гостя довго не хотіли відпускати: кілька пісень "на біс", нескінченна фотосесія та автографи... Нарешті попрощавшись із гостем, вихованці ЦДЮТ нетерпляче потирали руки: "Хто буде наступним?"

Прикріплення: Картинка 1 · Картинка 2 · Картинка 3

 


 

ЛПГ. "Відеоконференція "Faith, Values, Communities".

28 лютого 2019 року в рамках Міжнародного проекту "Generation Global" учні Львівської правничої гімназії взяли участь у відеоконференції "Faith, Values, Communities". Учні спілкувались англійською мовою зі своїми італійськими ровесниками, обговорюючи проблеми цінностей та самовираження в сучасному суспільстві.

 

 

Прикріплення: Картинка 1 · Картинка 2

 

 


ЛПГ. "Виховна година "З чого я зроблений".

27 лютого 2019 року в рамках Всекраїнського проекту "Healthy school" учні ІІІ(7)-Г класу Львівської правничої гімназії взяли участь у виховній годині на тему "З чого я зроблений". Учні обговорювали особливості будови організму та догляду за здоров'ям, виконували цікаві завдання.

                    

Прикріплення: Картинка 1 · Картинка 2 · Картинка 3

 


Ліцей 81. МІЖНАРОДНИЙ ПРОЕКТ "EXIT TOUR"

28 лютого, в останній день зими в ліцеї 81 імені Петра Сагайдачного Львівської міської ради було надзвичайно гаряче і навіть спекотно. Усе завдяки міжнародному проекту «Exit Tour», який відбувався в для учнів 8-9 класів.

                    

У цей день в учнів зазначених класів не було стандартних уроків. Протягом дня проводились цікаві тематичні лекції. Але розпочалась програма проекту надзвичайно позитивним та енергійним відкриттям і зустріччю з лекторами і волонтерами, які проводили і допомагали проводити різноманітні заняття. Музичне яскраве оформлення такого відкриття зробив іноземний гурт «Happi», який справді подарував море щастя, руху і драйву учасникам програми.
Після відкриття проекту, діти відправились на лекції, тематика яких була досить цікавою і необхідною для сучасних підлітків:
– «Булінг у школі: як помітити і як відреагувати?»
– «Мозок підлітка: як це працює?»
– «Хто я? Класифікація типу особистостей та стилі вирішення конфліктів»
– «Exit Tоur Road Trip»
Лекції включали в себе теоретичні, інформаційні частини, які наштовхували на роздуми, ставились проблемні завдання, які вимагали прийняття рішень. Використовувалось багато наочного матеріалу, відео та фото, презентації.
Учні із нетерпінням та захопленням очікували кожну наступну лекцію.
Зазначимо, що лекції проводились англійсько-мовними лекторами із перекладачем. Діти мали можливість перевірити свій рівень знань англійської мови. Крім того, практично двічі прослухали лекційний матеріал: англійською – мовою оригіналу, і українською – з перекладачем.
Після лекцій для учнів яскравим та цікавим спікером була проведена захоплююча зустріч із учителями.
Завершився день на такій же яскравій емоційні енергійній і позитивній ноті, з якої розпочинався з піснями веселих та позитивних учасників гурту «Happi».
Дякуємо організаторам за такий позитивно-насичений день, яскраві емоції, купу нових незабутніх вражень та необхідну інформацію!

Прикріплення: Картинка 1 · Картинка 2 · Картинка 3

 


Львівська ЗОШ №74. Акція "Творити добро легко".

Учні Львівській ЗОШ №74 під керівництвом учителя біології Шозди Галини Орестівни та педагога-організатора Гладій Галини Михайлівни взяли участь в акції "Творити добро легко" з метою допомогти тваринкам, які знаходяться у Домівці врятованих тварин (парк "Знесіння" м. Львів).

   

Прикріплення: Картинка 1 · Картинка 2 · Картинка 3 · Картинка 4

 


Ліцей 81. АКЦІЯ "АПТЕЧКА ДЛЯ ВОЇНА"

Протягом 18-20 лютого в ліцеї 81 імені Петра Сагайдачного Львівської міської ради в рамках інформаційно-освітнього проекту "Сонцелеви" - діти-волонтери" відбувалась акція "АПТЕЧКА для воїна". Завдяки активній участі багатьох класів вдалося зібрати чималу кількість необхідних медикаментів, які сьогодні вже забрали волонтери. Велика подяка усім, хто долучився! Прохання до всіх - долучайтесь до наших наступних акцій! Пам'ятайте, що добро поширюється від нас і воно закладене у наших генах! А допомога нашим воїнам - це безумовний вияв поваги, доброти і нашої підтримки за те, що ми тут, а вони там!

Прикріплення: Картинка 1 ·Картинка 2

 


ЛПГ. "Німецько-український проект "Молодь дебатує".

16 -17 лютого 2019 року учні Львівської правничої гімназії взяли участь у фінальних змаганнях Німецько-український проект "Молодь дебатує", що відбувались у м. Харкові. Учасники обговорювали проблеми насильства в відеоіграх та перспективи електронного голосування в Україні.

                    

Прикріплення: Картинка 1 · Картинка 2 · Картинка 3

 


СЗШ №30. Всеукраїнська акція "Ангели пам'яті".

Герої не вмирають !!! Саме такими словами, сьогодні в нашій школі, вшанували пам'ять героїв Небесної Сотні... Учні 2 - Г класу, їх класний керівник Івахів Я.В. та психолог школи Кваснікевич В.Н., долучилися до всеукраїнської акції "Ангели пам'яті ". Діти витинали та розвішували маленькі паперові ангелики із однією найзаповітнішою мрією про мир в Україні.

                    

 


Ліцей №75 ім. Лесі Українки. Презентація проектних робіт "МОВА - СЕРЦЕ НАЦІЇ".

До Міжнародного дня рідної мови, який відзначають 21 лютого, у ліцеї відбулася презентація проектних робіт "МОВА - СЕРЦЕ НАЦІЇ".

Прикріплення: Картинка 1

 

 

 


Ліцей №75 ім. Лесі Українки. Методооб’єднання учителів іноземної мови.

03.01.2019р. у ліцеї №75 ім. Лесі Українки відбулося засідання методооб’єднання учителів іноземної мови з питань: «Підсумки роботи кафедри за І семестр ‎2018-2019 н.р.»; «Участь учителів іноземної мови в освітніх проектах», зокрема щодо реалізації нового міського проекту «Гейміфікація як засіб підвищення мотивації учнів до навчання», запровадженого НМЦО м. Львова.

                    

На засіданні учителі були поділені в команди для гри з роздатковим матеріалом, розробленим в рамках даного проекту. Ментором гри була учитель англійської мов

Духовна велич Львова
СЗШ №33
Упр.освіти ДГП ЛМР
Осв.портал Львівщ
Новини Педпреса
Збірник сценаріїв
Для допомоги у роботі класним керівникам, педагогам-організаторам, учителям-предметникам. Збірник сценаріїв знаходиться у розділі "Каталог файлів".
Увага ! Конкурс
1.1. Правила конкурсного приймання учнів у спеціалізовані школи укладаються з врахуванням Закону України «Про загальну середню освіту», Постанови Кабінету Міністрів України від 16.06.2000р. №946 «Про затвердження Положення про загальноосвітній навчальний заклад»,наказу Міністерства освіти та науки України від 19.06.2003 р. за № 389 «Про затвердження Інструкції про порядок конкурсного прийняття дітей (учнів,вихованців) до гімназій, ліцеїв, спеціалізованих шкіл.» 1.2. До 16.05.2014 р. в закладах освіти будуть затверджені графіки проведення конкурсного випробовування у спеціалізовані школи, гімназії та ліцеї та графіки засідань апеляційних комісій відповідно до Правил конкурсного приймання.
Пошук
Календар
«  Серпень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Архів записів
Соціальні закладки
Друзі сайту
Відвідування сайту
счетчик посещений
Besucherzahler russian woman
счетчик посещений

Конструктор сайтів - uCoz