Середа, 18.10.2017, 03:16
Вітаю Вас Гість | RSS

Відділ освіти Шевченківського та Залізничного районів                                м.Львова

Меню сайту
Реєстрація у ДНЗ
BannerFans.com
Освіта Львів
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

Програми Проекти Акції


Інтернет без надокучливої реклами! Блокує стеження, шкідливі сайти, банери, вспливаючі вікна і рекламу у відео - навіть в Facebook і на YouTube Абсолютно безплатно! Adblock Plus 


Міжнародний проект "Шахи в рюкзаку".

НВК №38 м.Львова. Міжнародний проект "Шахи в рюкзаку",який написаний і впроваджується учнями нашого навчального закладу та молоді з м.Гольковіце(Польща) за підтримки та фінансування ПОЛЬСЬКО-УКРАЇНСЬКОЇ РАДИ ОБМІНУ МОЛОДІ.Мета нашого проекту - зацікавити школярів навчатись гри у шахи, допомогти розвинути особисті здібності кожного, відкрити цікавий світ чорно-білого королівства, ознайомити з правилами поведінки партнерів під час шахової гри. Шахи – це один Із способів підвищити розумову активність, навчитися мислити логічно і правильно. Як показує досвід, діти, що займалися у шахових гуртках, мають значно більші успіхи у навчанні, аніж ті, які не володіють навиками гри у шахи. Приходьте до нас,з нами весело,цікаво,змістовно.

 


25_09_17_S91

Всеукраїнський проект «Я можу врятувати життя!»

         Як важливо у сучасному світі бути співчутливим та уважним до оточуючих. Адже лише людська увага та небайдужість спроможні змінити світ на краще, а елементарні знання домедичної  допомоги можуть врятувати комусь життя.

Тому  СЗШ № 91 брала участь у Всеукраїнському проекті «Я можу врятувати життя!» з основ домедичної підготовки. Учням 9-11 класів було проведено майстер-клас  правильних дій у  різноманітних життєвих  ситуаціях. Учні мали змогу повправлятися на  манекенах та відчути себе справжніми рятівниками. Також команда школи брала участь у міських змаганнях,  де здобула хороший результат.


15_09_17_S81

Проект «Львівське рондо»

Учні 5-В класу ССЗШ №81 ім. П.Сагайдачного разом із своїм класним керівником Гулей Лілією Петрівною 13 вересня провели пленерний урок-квест «Святогорська гора» в рамках міського проекту «Львівське рондо». Урок проведений в музично-меморіальному музеї Соломії Крушельницької із відвідуванням художньо-меморіального музею Олени Кульчицької. Відбулася цікава мандрівка по пам’ятних місцях нашого міста, які пов’язані з відомими постатями: митцями, художниками, меценатами, музикантами, поетами…Проводячи урок, вчитель ставила мету познайомити учнів із відомими пам’ятними місцями міста Львова, привити любов, шану і повагу до його історії, прищепити почуття гордості і повагу до львівських традицій. При допомозі екскурсовода і класного керівника діти познайомились із відомими для Львова постатями: А.Шептицьким, Ф.К.Моцартом, О. Новаківським, О.Кульчицькою, С.Крушельницькою. Цікаві і незабутні враження!!!

 

 

 


28_08_17_S38

17-18 серпня 2017р. старшокласники НВК «Школа-садок І-ІІІ ступенів № 38 м. Львова»  Анна Міодушевська, Софія Назар, Тетяна Іващишин, Тетяна Фляк, Максим Боднарчук, Володимир  Масюк, Ростислав Поліщук, Юрій Сосновський разом із вчителем історії Голосовою Н.М. взяли участь у літній Академії «Минуле серед нас та пам’ять про нього…», яка відбувалась у рамках проекту  «Інтеграція через діалог». Програма заходу була дуже насиченою і включала  заняття з руйнування стереотипів, ознайомлення із новим форматом підручника з історії України, відвідування музею-криївки в с. Басівка, екскурсії на Личаківське кладовище. Фінальним акордом став спільний проект «Маршрут вражень», що дозволив учасникам поділитись своїми враженнями від нашого міста, відчути особливий колорит Галичини та знайти нових друзів.

 

 

 

 

 

 

 

 


 


12_08_17_S38

Польсько-український проект "Шахи в сумці".

З 1 по 4 серпня 2017 р. закінчився другий етап польсько-українського проекту обміну молоді. Чотири дні видалися цікавими та емоційно насиченими. Разом з п. Вальдемаром Пашилка, його колегами та творчими учителями, учнями нашої школи вдалося обговорити деталі проекту "Шахи в сумці". Отож, проект написано, обговорено. Попереду відповідальний момент належної організації впровадження. Чекаємо молодь з Гольговіце на початку жовтня і пізнаватимемо культуру, побут, гратимемо шахи, займатимемося спортом, виховуючи нашу молодь в кращих європейських традиціях.


27_06_17_LPG

Англомовний табір у Хорватії.

З 14 червня по 24 червня 2017 року учні Львівської правничої гімназії навчалися та відпочивали в англомовному таборі в Хорватії (м.Старий град на острові Хвар). Організатором проекту була тренінгова команда швейцарського фонду Kinderdorf Pestalozzi, що працює в рамках Міжкультурного обміну української та хорватської молоді. Діти отримали чудову нагоду поспілкуватися англійською мовою з хорватської дітьми, ознайомилися з історичними місцями Хорватії та оздоровились, купаючись у водах Адріатичного моря. Це вже друга поїздка у рамках цього проекту, минулого року діти брали участь у таборі в Греції.

 

 

 

 

 

 


07_06_17_LPG

Старовинний і сучасний Львів очима туриста

Учні ІV(8)-х класів Львівської правничої гімназії представляли свій проект «Старовинний і сучасний Львів очима туриста». Гімназисти ознайомили глядачів із відвіданими пам’ятками архітектури, розповіли багато «цікавинок» про наше місто. Думку туристів про Львів ми дізналися із відзнятих учнями відео, де гості із сусідніх міст та інших країн охоче ділились своїми враженнями та спостереженнями від прогулянок нашим славним містом. Цей проект вкотре доводить, що Львів завжди має чим здивувати не лише туристів, а й тих, хто живе тут змалечку.

 

 

 


07_06_17_S81

«Йду я вулицями Львова Шевченківського району»

У 2-В класі  ССЗШ№81  ім.П.Сагайдачного  класі завершилось проведення дослідницького довготривалого проекту «Йду я вулицями Львова Шевченківського району». В рамках проекту проведено відкриті інтегровані уроки з: літературного читання і образотворчого мистецтва «М. Савка «Казка про старого лева. Декоративна квітка», літературного читання і образотворчого мистецтва «Ніна Найдич «Про кота Василя Тимофійовича та його друга Емілія». Декоративна стилізація форми. Театральні художники»,

літературного читання і природознавства «І.Січовик «Україна – слово незабутнє». Рослини і тварини – народні символи», літературного читання і образотворчого мистецтва «М. Савка «Казка про старого лева». Квіткова галявина», літературне позакласне читання і трудового навчання «Книги, газети, журнали читай – розуму набирай». Творимо красу самі. Послідовність дій під час виготовлення витинанки», проведено майстер-класи з художником-дизайнером Олександрою Нагірною, мамою учня – Оленою Іванець, з відомою музиканткою Оксаною Мухою , татом учня – музикантом Юрієм Сорокою, під час яких виготовляли артбуки, працювали в різних техніках з папером, прослуховували музичні твори.

     Проведено ранок для учнів початкової школи «Яке це щастя народитись в місті Лева» за поетичними рядками львівських творців. Діти разом з батьками виготовили атрибути свята, стінівки, які презентували на уроках, кожним учнем презентовано відео на тій вулиці, назву якої вивчала дитина разом з батьками. На кожному уроці були присутні батьки учнів тієї групи, які презентували свої роботи.

Батьки допомогли оформити панно у вестибюлі школи. Вся ця клопітка робота велась під керівництвом класного керівника Борійчук Ольги Іванівни.


 


02_06_17_LPG

Екологічні проблеми Львова

16 травня 2017 року учні VІ(10)-х класів Львівської правничої гімназії презентували свою роботу над річним проектом «Екологічні проблеми Львова». Проект розпочався із висадження дерев на подвір’ї гімназії, що в майбутньому прикрасить екстер’єр школи, та допомагатиме очищувати повітря. Презентація відбулась у форматі «Надзвичайних новин Львівської правничої гімназії». Учні розповідали про стан водойм на Львівщині, проблему питної води. Не оминули увагою сміттєзвалища – ознайомили слухачів із правилами сортування сміття. Особливим гостем випуску стала Єлизавета Підкопаєва – учениця Львівського технологічного ліцею, що отримала золоту медаль на Міжнародному конкурсі за проект фільтра води.

 

 


01_05_17_LPG

Відеоконференція «Права людини. Свобода віросповідання»

25 березня 2017 року в рамках міжнародного проекту «Generation Global» у Львівській правничій гімназії було проведено чергову онлайн-відеоконференцію на тему: «Права людини. Свобода віросповідання». Опонентами гімназистів були учні зі Сполучених Штатів Америки.


01_05_17_LPG

Дивовижний світ українського писанкарства

21 квітня 2017 року учні ІІІ (7) - их класів Львівської правничої гімназії представляли свій проект «Дивовижний світ українського писанкарства», над яким працювали цілий рік. Вони ділились враженнями від поїздки в Музей писанки, що знаходиться в Коломиї, розповідали про свої перші писанки, намальовані на спільному майстер-класі. Глядачів зацікавили старовинні легенди про крашанки та пояснення їхньої символіки, а святкового настрою додали вірші та музичні номери, виконані гімназистами.

 

 

 

 

 


12_04_17_S81

«Музейний захід»

В рамках проекту «Музейна педагогіка» учні 9-Б класу ССЗШ №81 ім. П. Сагайдачного взяли участь у виховному заході англійською мовою «Нам треба голосу твого, Тарасе!», який відбувся в Палаці Потоцьких з нагоди експозиції картини Т.Г.Шевченка «Катерина». Захід підготували вчителі англійської мови Москаль З.В., Сайко Т.М. та Кіт С.М. На заході були присутні учні міста Соледар Донецької області, а також священослужителі львівських церков, які часто перебувають з місією на сході України.

 

 

 


07_04_17_S92

Нестандартні уроки англійської мови у СЗШ № 92

В рамках міського проекту Real Life вчителі англійської мови СЗШ № 92 Кривуля Н.М. та Ших І.М. розробили та провели відкриті уроки в нестандартній для школярів обстановці.

    Мета проекту: удосконалити та закріпити навики монологічного та діалогічного мовлення, читання, аудіювання й письма; систематизувати знання учнів й активувати їхню лексику щодо теми; стимулювати мислення учнів через рольові ігри в реальних умовах.

    Завдання: навчити учнів розпізнавати здорову та нездорову їжу, розуміти важливість здорового способу життя для власного організму, розвинути мислення, уяву та творчість учнів в реальних умовах, розповісти про правила поведінки в ресторані, та навчити як слід замовляти страви, користуючись меню.

    Учасниками стали учні 6-А й 10-А класів.

Незвичайні уроки провели на теми:

1) "Seasons and Weather" (у Брюховицькій лісопарковій зоні);

2) "Healthy and Unhealthy Food" (у кафе-барі).

    Навчальний та культурно-виховний аспекти цих уроків мали позитивний вплив на школярів, тому разом з учителями вони створили серію відеороликів по цих заняттях.

 

Переглянути відеоролики можна тут:

1) "Seasons and Weather" 

    Част. І: https://www.youtube.com/watch?v=Wh4DrOfsDyU&sns=fb

    Част. ІІ: https://www.youtube.com/watch?v=FPCA8Fqfrso&sns=fb

    Част. ІІІ: ttps://www.youtube.com/watch?v=lXfjOMCHIiU&sns=fb

 

2) "Healthy and Unhealthy Food"

    Част. І: https://www.youtube.com/watch?v=qp7NlEgOauY&sns=fb

    Част. ІІ: https://www.youtube.com/watch?v=Vw-UfF-JCRo


06_04_17_S30

Перлини Галицької корони


21 березня 2017 року  стартував проект «Перлини Галицької корони» . Учні 8 класів СЗШ №30 разом з учителем історії Васильківською І.О. беруть активну участь у цьому проекті. Діти досліджують історію  грецької  національної меншини Львова. В ході  уроку-екскурсії учні відвідали Львівський історичний музей «Палац Корнякта», церкву  Успення  св . Богородиці, площу Ринок  та інші пам'ятки грецької культури у Львові.

 

 

 


28.03.2017 року учнівська молодь та педагоги НВК «Школа-садок   І-ІІІ ступенів № 38 м. Львова» у рамках проекту «Таланти, які зріють у тиші…», започаткованому вчителями-словесниками,  мали чудову нагоду зустрітися і  поспілкуватися з поетом Іваном Пазином,


06_04_17_S78

Project “Excursion around Lviv”.


29.03.2017р. учні 4-А кл. і учениця 6 класу Мороз М. СЗШ №78 прийняли участь у міському марафоні   в рамках реалізації  проекту “REALLIFE”.Вчителями англійської мови  Чорнобай Л.В. і Пемпусь Н.М. було проведено захід «Excursion around Lviv»(пам’ятник королю Данилу   - площа Ринок-Оперний театр).Учні виконували ролі екскурсовода і туристів.
Мета заходу: пропоганда якісної та доступної освіти для кожного учня, створення належних умов для виявлення та підтримки обдарованої молоді, розвитку її інтересів та  обдаровань, поглиблення зацікавленості до вивчення іноземних мов через проведення уроків та заходів в реальних умовах.

 

 


 


02_04_17_S81

Участь в кампанії «Корок життя»

24 березня на базі ССЗШ №81 ім. П.Сагайдачного відбулася акція із сортування пластикових корків по кольорах, в рамках Кампанії «Корок життя». Дану кампанію реалізовує ЛМБФ "Сестри Даліли" на підтримку хворих на легеневу гіпертензію, рідкісне і невиліковне захворювання. Учням нашої школи вдалося посортувати по кольорах аж 37 мішків!Це приблизно 500 кг. Значна кількість корків була зібрана учнями та вчителями школи.

У сортуванні корків брали участь учні всіх вікових категорій, від 1 по 11 клас.Відчуття вражаючі, оскільки старанню і захопленню дітей не було меж. Насправді, робота кипіла, очі горіли, байдужих не було.

Курували процесом та допомагали педагог-організатор Дацьків Віра Володимирівна, заступник директора з виховної роботи Цимбаліста Леся Андріївна, керівник гурткової роботи Степанишин Алла Владиславівна.

До слова, переробне підприємство приймає лише посортовані пластикові корки. Асоціація «Сестри Даліли» висловила подяку школі за активну допомогу.

 

 

 

 

 


02_04_17_S78

Project    “At The Doctors’  Local Community”

    Учні 10кл. нашої школи взяли участь у міському марафоні в рамках реалізації проекту “REAL LIFE” . Вчителем англійської мови СЗШ № 78  Кучминдою Мар’яною Любомирівною  проведено захід  «At the Doctors’ Local Community» у приміщенні поліклініки №1 (вул. Лемківська, 28,м. Львів).    Учні виконували ролі лікарів та пацієнтів, відтворюючи реальні життєві ситуації англійською мовою. Докладніше на сайті школи.


23_03_17_S91

Друге життя відходів

 

Ми не дістали землю в  спадок від своїх батьків.

                   Ми взяли її в борг  у наших дітей

Як важливо кожному з нас дбати про навколишнє середовище, адже це не просто  ліси, парки, вулиці, водойми – це все наша домівка, це те природне середовище, у якому ми живемо, в  якому нам комфортно і безпечно, саме від нас, людей, залежить ця безпечність, адже кожен може  докластися до покращення  екологічної ситуації.

         А  потрібно для цього трішки своєї уваги і відповідальності. Мусимо  змалечку вчитися берегти найдорожче, щоб  не сталося біди, бо не можуть ясно світити  сонечко, співати птахи, віддавати свої чаруючі аромати квіти, коли навколо бруд і неохайність, коли наші серця черстві, а  душі байдужі. Ми  разом зможемо подолати усе, потрібно лише кожному любити свою землю і дбати про неї.

         У СЗШ № 91 відбувалася екологічна акція «Друге життя відходів», організована вчителями  кафедри природничих наук  та  студентами – практикантами  ЛНУ ім І. Франка.  Учні радо долучилися до ініціативи і виготовили  чимало  цікавих  речей з матералів, які могли опинитися на сміттєзвалищі, метою  акції  було привернути увагу учнів, батьків, вчителів до проблеми вторинної сировини,  якій можна і потрібно давати «друге життя», щоб хоч трішечки зберегти екологію.

         Саме така   виставка   дитячих робіт дасть змогу задуматися дорослим у доцільності  переробки відходів.

         Бережімо МАТІНКУ – ПРИРОДУ  і вона віддасть нам сторицею!   


03_03_17_LTL

В рамках мистецько-краєзнавчому конкурсу  «Львівське рондо», під керівництвом вчителя історії Глущак О.В. учні Львівського технологічного ліцею при написанні пошуково-дослідницької роботи за напрямком «Серпантином львівських вулиць» дослідили і відвідали пам’ятки культури, архітектури та мистецтва на вулиці Б. Хмельницького.           

На основі власних спостережень та вражень, фотографій, вивчених джерел та матеріалів ліцеїсти написати роботу, на тему «Тут юність і вічність зійшлись на стежині».

Під час дослідження  учні відвідали церкви святого Миколая, св. Онуфрія,  Параскеви П’ятниці, побачили  кам’яницю братів архітекторів Яна та Кароля Шульців,  ознайомились з історією середньовічного замку  «фабрики повидла».

Використання такого матеріалу, здобутого у процесі  краєзнавчої роботи,  полягає насамперед у тому, що через неї можна здійснити один з головних принципів - зв'язок навчання з життям.


02_03_17_S57


26_02_17_LTL

    

     


17_02_17_S99

Участь СЗШ №99

у Міжнародній просвітницькій програмі для молоді «EXIT tour»

13 лютого 2017 року СЗШ №99 м. Львова  взяла участь у Міжнародному проекті для молоді "EXIT tour", організатором якого є просвітницька благодійна організація «Епоха 2.2» (партнер Міжнародної організації Josiah Venture, що працює з молоддю у 13 країнах Центральної та Східної Європи).

Учні 8-9-х класів прослухали лекції з елементами інтерактивних тренінгів превентивного напрямку на теми "Комп'ютерна залежність", "Шляхи збереження особистості та формування характеру", "Bullying" (лекції від Бена та Крісті Вільямс з Чікаго, штат Іллінойс, які мають 14 років досвіду роботи з молоддю, 10 з яких офіційно займаються тренінгами у роботі з молоддю та проводять англомовні, спортивні та музичні літні підліткові табори)  та були учасниками програми "Exit tour road trip" (виступ гурту «Faith Child» з Лондона для всіх учасників проекту (найкращий гурт 2015 року за версією MOBO.  Їх музика - це суміш хіп-хопу, електро- та поп-музики).

Проект "EXIT tour" проведено згідно з Указом Президента України № 560/2015 від 13.10.2015 "Про Стратегію національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2016-2020 роки". Програма включає в себе лекції та інтерактивні тренінги превентивного напрямку для дітей та молоді знз; обмін досвідом, культурними особливостями та цінностями європейських країн (зокрема Великобританії, Словаччини, Польщі, Естонії, Чехії та Ірландії); підвищення рівня володіння іноземними мовами через безпосереднє спілкування з носіями мови.

На завершення директор школи Мохнацька В.Й. висловила подяку гостям за цікаві та пізнавально-розважальні заходи проекту, запросила до співпраці, а учень Головатий Любомир від імені учнівського самоврядування подякував учасникам за незабутні враження та море позитиву.


25.01.2017 року в НВК "Школа-садок І-ІІІ ступенів № 38 м. Львова" у рамках проекту «Я-львів’янин, і це чудово, гордо і прекрасно» відбулася презентація відеороликів команд учнів 4-А класу (кл. керівник Кідиба О.Є.). Учасники проекту представили матеріали, зібрані ними впродовж трьох місяців роботи. Незвичайні пригоди та зустрічі з незнайомими і цікавими людьми, інтерв’ю, екскурсії маловідомими місцями рідного міста подарували дітям та батькам незабутні враження, а час, проведений разом, додав упевненості у своїх силах та натхнення на подальшу спільну працю.


Міжнародний проект «Світ без кордонів»

31.01.2017 у НВК «Школа-садок №38 м.Львова» вже третій рік поспіль розпочато міжнародний проект «Світ без кордонів» за участю міжнародної організації AISEC. Здавалося б лише перша зустріч та перші знайомства, а учасники проекту отримали безліч вражень та емоцій. Адже сьогодні вони дізналися більше про Туреччину, про звичаї та традиції заморської країни, переглядаючи захоплюючі презентації та відео. А майстер-клас з турецького танцю просто став родзинкою дня !!! До нових зустрічей та вражень ! ))))


25_01_17_S100

Акція школярів СЗШ 100 у Рясне 2 до Дня Соборності України

20 січня відбувся флешмоб учнів СЗШ 100 з нагоди прийдешнього свята Дня Соборності України. Живий ланцюг створений учнями протягнувся від старшої школи до меморіалу

Духовна велич Львова
СЗШ №33
Упр.освіти ДГП ЛМР
Осв.портал Львівщ
Новини Педпреса
Новини СЗШ №20
Збірник сценаріїв
Для допомоги у роботі класним керівникам, педагогам-організаторам, учителям-предметникам. Збірник сценаріїв знаходиться у розділі "Каталог файлів".
Увага ! Конкурс
1.1. Правила конкурсного приймання учнів у спеціалізовані школи укладаються з врахуванням Закону України «Про загальну середню освіту», Постанови Кабінету Міністрів України від 16.06.2000р. №946 «Про затвердження Положення про загальноосвітній навчальний заклад»,наказу Міністерства освіти та науки України від 19.06.2003 р. за № 389 «Про затвердження Інструкції про порядок конкурсного прийняття дітей (учнів,вихованців) до гімназій, ліцеїв, спеціалізованих шкіл.» 1.2. До 16.05.2014 р. в закладах освіти будуть затверджені графіки проведення конкурсного випробовування у спеціалізовані школи, гімназії та ліцеї та графіки засідань апеляційних комісій відповідно до Правил конкурсного приймання.
Пошук
Календар
«  Жовтень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Архів записів
Соціальні закладки
Друзі сайту
Відвідування сайту
счетчик посещений
Besucherzahler russian woman
счетчик посещений
Відвідування сайту
Flag Counter

Copyright MyCorp © 2017
П.Дуда 


Конструктор сайтів - uCoz