Середа, 18.10.2017, 03:19
Вітаю Вас Гість | RSS

Відділ освіти Шевченківського та Залізничного районів                                м.Львова

Меню сайту
Реєстрація у ДНЗ
BannerFans.com
Освіта Львів
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

Спортивне виховання


04_10_17_M


Олімпійський урок стартував !

З метою пропаганди здорового способу життя, в рамках Всеукраїнської акції «Олімпійський тиждень» у Навчально-виховному комплексі «Школа комп’ютерних технологій – Львівський технологічний ліцей» стартував Олімпійський урок. Спортивне свято розпочалося внесенням олімпійського вогню та спільним виконанням Гімну України. Опісля усі присутні із зацікавленням вислухали привітання директора ліцею М. Кременя. Під керівництвом вчителя фізичної культури А. Канаки учні дружно зробили розминку та приготувалися   до показових виступів. Учениця 9Б класу Розмус Оксана показала свої вміння у стрибках через скакалку. Учень 9А кл. Марщівський Юрій продемонстрував силу та витримку, віджавши штангу лежачи вагою 85 кг. Навички самооборони, відчуття та концентрацію уваги продемонстрували учні 10 класу Коромислов Юрій та Солом’янюк Дмитро у бою з кікбоксингу. А потім були естафети та змагання: човниковий біг, жим штанги лежачи (згідно вікових груп), стрибки через скакалку, підтягування, настільний теніс. Більше 50 учнів із задоволенням брали участь  у змаганнях, відчуваючи себе справжніми олімпійцями.
За підсумками спортивного свята рекордсменами стали: учень 10 класу Карпінський Юрій у змаганнях з підтягування, у стрибках через скакалку встановила рекорд учениця 9Б класу Розмус Оксана (144 рази за 30 сек.) та найсильнішим у змаганні із жиму штанги лежачи став учень 9А класу Марщівський Юрій.

Вітаємо переможців!


Олімпійський тиждень в ЛПГ.

З 11 вересня по 22 вересня 2017 року в рамках проведення Всеукраїнського Олімпійського тижня в Львівській правничій гімназії відбулися заходи: показові виступи з футбольного фрестайлу та художньої гімнастики; олімпійські ігри для учнів І(5) класів; участь учнів ІІ(6)-х класів в Ярмарку спорту.

 

 


«Олімпійський Тиждень -2017» в “Євшані”

З 11 по 15 вересня в гімназії "Євшан" відбувся “Олімпійський Тиждень та Олімпійський урок - 2017”, в якому в тих чи інших заходах прийняли участь учні 1-7 гімназійних класів. Цікавими для школярів були бесіди, фільми на олімпійську тематику, вікторини, майстер-класи відомих спортсменів, змагання з волейболу, спортивне свято в 1-х класах “Юні олімпійці”. Найкращі учні були нагороджені вчителями та адміністрацією гімназії. Також була випущена газета «Олімпійський Тиждень - 2017 в “Євшані”». З привітальним словом до учнів 1-го класу звернувся учасник Олімпійських ігор у Лондоні, багаторазовий чемпіон України та Європи із дзюдо, бронзовий призер Кубку Європи - 2017 Сергій Дребот. Перемогу в спортивному святі “Юні олімпійці” серед першокласників здобула команда 1-А класу. Серед переможців вікторини “Що я знаю про Олімпійські Ігри?” були учні 3Б, 2Б і 2В класу. У змаганнях з волейболу перемогли учні 2А класу.06_03_17_S78

Зустріч з паралімпійцями на якій були присутні учні 5-7-х класів СЗШ №78.

З  метою залучити школярів до занять спортом ,вмотивувати дітей вірити у свої сили і не опускати руки у бібліотеці відбулась зустріч із учасниками параолімпійських ігор у Ріо .

Титуловані фехтувальники - Антон Дацко та Наталія Морквич розповіли про свої досягне-ння , шлях до перемоги та як подолати розчарування від поразки .

Спортсмени відповіли на всі запитання, допомогли дітлахам приміряти свої обладунки і нікому не відмовили у фото.

«Я думаю, що це дуже така необхідна річ. І тому, коли мене запрошують на такі заходи, я завжди погоджуюсь, бо знаю, що це може підштовхнути когось до досягнення своєї мрії», – пояснює Антон Дацко.

«Сьогодні я вперше на такій події. Так боялась, бо діти це така аудиторія трошки складна. Треба було щось розказати, щоб їм не було скучно і щоб вони для себе щось винесли з цієї розмови. Але я думаю, що все вдалось добре. І мені дуже приємно, що вони підходять і питають чи можна попробувати, сфотографуватись. Мені дуже приємно», – зізнається чемпіонка з фехтування на візках Європи Наталія Морквич.


21_02_17_S30

XXVI обласні спортивні ігри школярів Львівщини 2016-2017 р. з волейболу

На базі СЗШ №30 відбулися змагання з волейболу на першість Львова серед шкільних команд. Метою змагань є пропаганда фізичної культури серед учнівської молоді, як складової частини загальної людської культури, здорового способу життя.

08.02.2017р. та 09.02.2017 р. на базі СЗШ № 30 - відбулися відбірні та фінальний турнір з волейболу серед команд хлопців загальноосвітніх навчальних закладів району. 10.02.2017р.на базі СЗШ № 30 відбулись відбірні турніри з волейболу серед команд дівчат загальноосвітніх навчальних закладів району.

Шкільна команда хлопців зайняла ІІ місце серед шкіл району.


03_11_16_S43


30_10_16_S91

Урок з олімпійцями.

У СЗШ № 91 відбувся «Олімпійський урок» OlympicLab – Історія Олімпійського руху», за участю голови відділення Національного Олімпійського комітету  України  у Львівській області Юрія Турянського, учасниці Олімпійських Ігор з вільної боротьби, чемпіонки та призерки Чемпіонатів світу та Чемпіонатів Європи, срібної призерки І Європейських Ігор – Юлії Ткач, заслуженого працівника фізичної культури та спорту України, учасника Ігор 27 Олімпіади, тренера збірної команди України із стрільби з лука – Сергія Антонова, а також професора, доктора наук фізичного виховання та спорту – Юрія Бріскіна. Учні з великим захватом та цікавістю слухали розповіді олімпійців  про змагання, разом з чемпіонами брали участь у спортивній вікторині та взяли автографи у спортсменів.


02_10_16_S97

Ярмарок спорту в СЗШ №97

В здоров’ї розправлені крила,

без нього людина – злидар,

в здоров’ї і щастя, і сила,

здоров’я людини – це дар

 

У Львові всьоме стартувала грандіозна спортивна подія року. 23 вересня 2016 року учні 7-х класів нашої школи разом з класними керівниками Антонів Л.О., Бересневою М.І., Іванів В.В. побували на незвичайному ярмарку.

Цьогорічний «Ярмарок спорту» – довгоочікувана подія для усіх, хто займається якимось видом спорту і вже може продемонструвати свої досягнення чи має бажання знайти для себе щось цікаве. Його представляють як традиційні види спорту, такі як футбол, бокс, плавання, так і доволі екзотичні: морський більярд, кінний спорт.

Під час екскурсії школярі оглянули презентації різних спортивних секцій, гуртків, клубів, а також взяли участь у різних майстер-класах, щоб остаточно переконатися, який вид спорту їм подобається і підходить найбільше. 

Кожен охочий зміг спробувати себе у близько 50 видах спорту, які представляють понад 75 спортивних організацій, переглянути показові виступи та ознайомитися зі спортивним інвентарем

Наші семикласники спробували себе у різних видах спорту під керівництвом фахівців. Серед новинок – лазертаг, у якому школярі потренуватись у стрільбі з лазера.

Учні нашої школи були не лише глядачами, а й учасниками показових виступів.

Не даремно девіз такої масштабної спортивної події у Львові – «Прийди і спробуй»! Тут кожен знайшов щось цікаве для себе!

Щоб здоровим, сильним бути,

Треба нам про сум забути.

Спортом треба всім займатись

І частіше усміхатись!

Бо усміхнена людина –

Це здоров`я половина!

Яремків Н.В., заступник директора

з виховної роботи


Спортивне свято у СЗШ №38


05.04.2016 р. Відбулись змагання з плавання першості Шевченківського району м.Львова на базі шкільного басейну СЗШ №97.Переможцями стали:
 1 місце - команда СЗШ № 91
2 місце - команда СЗШ № 81
3 місце - команда СЗШ№ 97
 

 


12_04_16_К


12_04_16_К


12_04_16_K


18_03_16_MB

 


18_03_16_MB


 


 


 


03_03_16_S23

Заходи в СЗШ №23 з нагоди відкриття Других Юнацьких зимових Олімпійських ігор.

15.02.-18.02  - на уроках фізкультури проведено бесіди й олімпійські естафети з нагоди відкриття та проведення Других Юнацьких зимових Олімпійських ігор в Ліллехаммері серед учнів 1,3, 5-10 класів (вч. Лилик О.Й; Пігель Н.В.)

18.02. – проведено вікторину серед учнів 6 класів "Юний олімпієць" (вч. Пігель Н.В.)

 

 


 

 

 


 


      Протягом тижня діти 11-14 років з 25 регіонів України не лише   змагались у спортивних змаганнях, демонстрували свої творчі та інтелектуальні здібності, спілкувались з олімпійськими чемпіонами та призерами, а дізнавались багато корисної й цікавої інформації, яка направлена на виховання у дітей лідерських якостей та дбайливого ставлення до навколишнього середовища. А допомагали їм у цьому уславлені спортсмени – Олімпійські чемпіони.

 

 Сьогодні юні олімпійці отримали чудову можливість поспілкуватись із зірками спорту, справжніми лідерами – Олімпійськими чемпіонами та призерами, чемпіонами світу Наталією Добринською, Ольгою Харлан, Альоною Пахольчик, Іллєю Квашою, Жаном Беленюком.

Уславлені олімпійці поділилися своїми секретами успіхи, професійними порадами як досягти олімпійських вершин та бути лідерами в житті.

Кожен з олімпійців по різному прийшов у спорт, досяг різних висот, але всі вони були одностайними в тому, що спортом треба займатись щодня, вірити у свої сили і завжди досягати поставлених цілей.

     13 вересня 2015 року у санаторному комплексі «Пуща Озерна»,  відбулось урочисте відкриття   Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед дітей «Олімпійське лелеченя».  Докладніше на сайті школи


15_09_15_S33

Загальношкільна лінійка відкриття Олімпійського Тижня

З метою реалізації заходів програми «Здоров’я школяра», популяризації здорового способу життя і занять спортом  в школі розпочато Олімнійський  Тиждень (організатори-вчителі фізичної культури Шевченко І.Ю., Канака А.А.)(14.09.2015р.). Докладніше на сайті школи.

 

 


Вітаємо команду  СЗШ № 30, яка стала переможцем 

в обласних змаганнях Всеукраїнського спортивно - масового заходу серед дітей
«Олімпійське лелеченя».  

20_01_15_DS_6

 


 

Духовна велич Львова
СЗШ №33
Упр.освіти ДГП ЛМР
Осв.портал Львівщ
Новини Педпреса
Новини СЗШ №20
Збірник сценаріїв
Для допомоги у роботі класним керівникам, педагогам-організаторам, учителям-предметникам. Збірник сценаріїв знаходиться у розділі "Каталог файлів".
Увага ! Конкурс
1.1. Правила конкурсного приймання учнів у спеціалізовані школи укладаються з врахуванням Закону України «Про загальну середню освіту», Постанови Кабінету Міністрів України від 16.06.2000р. №946 «Про затвердження Положення про загальноосвітній навчальний заклад»,наказу Міністерства освіти та науки України від 19.06.2003 р. за № 389 «Про затвердження Інструкції про порядок конкурсного прийняття дітей (учнів,вихованців) до гімназій, ліцеїв, спеціалізованих шкіл.» 1.2. До 16.05.2014 р. в закладах освіти будуть затверджені графіки проведення конкурсного випробовування у спеціалізовані школи, гімназії та ліцеї та графіки засідань апеляційних комісій відповідно до Правил конкурсного приймання.
Пошук
Календар
«  Жовтень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Архів записів
Соціальні закладки
Друзі сайту
Відвідування сайту
счетчик посещений
Besucherzahler russian woman
счетчик посещений
Відвідування сайту
Flag Counter

Copyright MyCorp © 2017
П.Дуда 


Конструктор сайтів - uCoz