П`ятниця, 20.04.2018, 15:12
Вітаю Вас Гість | RSS

Відділ освіти Шевченківського та Залізничного районів                                м.Львова

Меню сайту
Реєстрація у ДНЗ
BannerFans.com
Освіта Львів
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

Методична робота

 

             


06_04_18_S43

ЛЗШ №43. Лепбук нам під силу.

Нещодавно учні 2-В класу ЛЗШ №43 (учитель Бура Х.В.) успішно оволоділи сучасною методикою  пізнавально-дослідницької діяльності – лепбуком – це  інтерактивна папка, що містить кишеньки різної форми, конвертики, віконця, дверцята, стрілки, пазли, елементи, які можна витягувати. У такій папці збирається матеріал з певної теми. Лепбук - це не просто виріб, а прикінцевий результат самостійної дослідницької роботи, що базується на предметних компетентностях, а також дає можливість виявити екологічну компетентність.  Для першого лепбука була вибрана тема «Мурахи». Щоб заповнити теку, дитина виконувала певні завдання, проводила спостереження, здійснювала пошукову діяльність, вибирала засоби кращої презентації своєї роботи. За допомогою зверталась до вчителя і батьків. Лепбук з часом дозволить освіжити в пам’яті цікавий матеріал дуже швидко.

 


ЛЗШ №43. Інтегрований урок "Намалюю писанку, намалюю".

Інтегрований урок – літературне читання, трудове навчання, образотворче мистецтво - об’єднав творчі і практичні навички учнів 2-А класу (учитель Закала Л.Ф.) ЛЗШ №43, спрямовані на якісний кінцевий результат своєї праці: пряникові писанки. Діти, об’єднані у групи за писанковими символами («риба», «безкінечник», «бджілка», «курча»), з урахуванням значення кольорів, олівцями з рідкої солодкої пудри слухняно виводили візерунки. Тематичний асоціативний кущ «Писанка» допоміг укласти у певній послідовності таємничі лінії. Результатами праці задоволені: кожен представив свій виріб яскраво, використовуючи вірші, уривки казок, легенд. Та найбільше діти раділи тому, що їхні солодкі  писаночки – це подарунок бійцям на передову. У тому, що захисники України відчують турботу і любов, малеча переконана.


СЗШ № 97. «Руїна починається в душах» 

Є люди, як свічки,-
згорають, відходять у небуття.
Є люди, як зірки,-
горять і світять все життя.

Зіркою такої величини для всіх українців є поетеса Леся Українка. Кожним словом, кожним променем думки, кожним болем своїм живе в душі нашого народу ця людина. З не такої вже й далекої минувшини, проте вже мовби крізь серпанок легендарності, проступає до нас образ поетеси, образ ніжний і чистий.
На сцені актової зали у виконанні учнів 10-А класу неймовірно цікавою для всіх присутніх виявилась інсценізації «Боярині», присвячена Міжнародному дню театру. Переглянувши її, школярі мали змогу ще раз переконатися, що кожна людина сама будує своє щастя. Та якими б багатствами вона не володіла, виявляється, що для повноцінного, духовно багатого життя їй потрібно мати зв’язок із рідною землею.
Глядачі були вражені і самою історією, і постановкою, і неперевершеною грою юних акторів, котрі зворушили кожне серце, заставили відчути себе у вирі подій. 
«Сьогодні ми ще раз доторкнулися душею і серцем до Лесиного життя-подвигу, до Лесиної прози, пісні, крилатого слова. Дуже хочу щоб учні не раз зверталися до поезії Волинської Мавки. Котра найбільше припаде до душі - беріть з собою в доросле життя!», - сказала режисер-постановник вистави Фігель Н.В., учитель української мови та літератури.

Яремків Н.В., заступник директора

з виховної роботи

 


ЛЗШ №43. До музею - за знаннями.

Учні 3-Б класу ЛЗШ №43 (учитель Цех Р.Я.) пізнавали різноманітність тваринного світу рідного краю у Природничому музеї: складали пазли комах, запам’ятовуючи їх назви, використовуючи муляжі; узагальнювали істотні ознаки птахів; під час групової роботи за тінню визначали птаха. Навчальна гра «Сліди звірів» допомогла третьокласникам усвідомити знання про ссавців. Дотикова вправа сприяла засвоєнню розуміння хутра тварини, пір’я птаха, луски риби.   Під час уроку у дітей розвивались уміння спостерігати за тваринами, за ознаками пристосування їх до умов навколишнього середовища, порівнювати, встановлювати причинно – наслідкові зв'язки. Учні вчились аналізувати, робити висновки. А цікаві розповіді вчителя і працівників музею заохочували до бережливого ставлення до живої природи, прагнення захищати її від знищення.

 


ЛЗШ №43. Охороняймо тварин.

З цікавої гри «Буду я природі другом», що сприяла формуванню соціальної та екологічної компетентностей розпочався незвичний урок-заняття на базі ЛОДЕНЦ учнів 2-В класу ЛЗШ №43 (учитель Бура Х.В.) на тему «Охорона тварин. Догляд за ними» (23.03.2018 року). Маленькі школярики твердо засвоїли правила поведінки в природі:

Не ламай гілля дерев та кущів.

Не зривай в лісах та на луках квітів.

Не лови метеликів, джмелів, бабок та інших комах.

Не руйнуй мурашники.

Не руйнуй пташині гнізда.

Не лови диких тварин і не принось їх додому.

Вони побачили, як дорослі доглядають за екзотичними і дикими тваринами, методом «ПРЕС» довели, що тварин треба охороняти, смаколиками почастували звірят.


СЗШ №33. Проведення уроку «Фінансова грамотність» для учнів 2, 8, 10 класів в Приватбанку.

З метою підвищення рівня фінансової грамотності учнів 2, 8, 10 класів шляхом ознайомлення з діяльністю банківської установи, задля підвищення рівня власного добробуту і добробуту своєї родини, формування базового рівня фінансової грамотності, потрібної для орієнтації та соціальної адаптації до змін у житті сучасного суспільства учні 2, 8, 10 класів з вчителями школи і педагогом - організатором Бабюк О.О. взяли участь в уроці «Фінансова грамотність» у відділенні Приватбанку ( 29.03.2018р.)


НВК "ШКТ-ЛТЛ". «Душа належить людству і епохам»

«Настане день, обтяжений плодами,

Не страшно їм ні слави, ні хули.

Мої суцвіття, биті холодами,

Ви добру зав’язь все-таки  дали»  

Ліна Костенко належить до тих поетів, які приходять у світ, щоби змінити його. Для цього таким людям дано найважливіше — сильного лицаря, тобто янгола-охоронця, який захистить своїми крилами найвразливішу душу. Воля, талант, правда — ось три кити, на яких побудувала вона своє життя.

Ліна КОСТЕНКО для багатьох уособлює альтернативну, тобто справжню Україну. Яскрава представниця незабутнього і ще не до кінця усвідомленого феномена, вона є тим міцним магнітом, що тримає український світ.

Нещодавно у НВК "ШКТ-ЛТЛ" відбувся відкритий бібліотечний урок, присвячений 88-й річниці з дня народження «сучасної української Кассандри». Для учнів 10-11 класів лунали вірші геніальної поетеси. Автором ідеї та виконавцем творів Л.Костенко є палкий шанувальник творчості поетеси бібліотекар ліцею Орест Яремків. Його прониклива декламація (під музичний супровід  Ольги Богомолець) заполонила душі та серця учасників заходу й не залишила байдужим жодного слухача. «Сьогодні в залі лунали вірші, які багато людей люблять і знають напам’ять. Я дуже хочу, щоб їх знала та любила молодь, - без цього немислимий зв’язок поколінь. Ми маємо гордість — нашу Ліну Костенко. Її творчість — це шлях, яким іде моя Батьківщина, мій народ, яким іду я»,- сказав О.Яремків.

Український дух... Українська совість... Історія українського народу — все це вкладено в імені поетеси. Її перо торкнулося найсокровеннішого — нашої пам’яті, яка закладена в наших генах.

 «...не бійся прикрого рядка.

Не бійся правди, хоч яка гірка,

Не бійся смутків, хоч вони, як ріки.

Людино, бійся душу ошукать,

бо в цьому схибиш, то уже навіки»


ЛГ "Престиж". Подорож у світ казок Братів Грімм.

14 березня у гімназії "Престиж" відбувся захід "Marchenzug", присвячений року німецької мови. Цей захід підготували гімназисти 6, 7, 8 та 10-их класів разом з учителями німецької мови: Яндою Оксаною Іванівною, Бедрій Оксаною Вікторівною, Божок Іриною Стефанівною, Завадкою Орисею Богданівною.

  

Гості свята поринули у чарівний світ казок. Казку "Попелюшка" підготували учні 7-Г класу, а учні 6-Б класу - "Білосніжку". Чарівне виконання віденського вальсу учнями 8-А та 7-Г і 7-В класів не залишило байдужими нікого. Гамар Андріана, учениця 10-Г класу, донесла до уваги глядачів презентацію про життєвий та творчий шлях братів Грімм. Учениці Дідик Богданна та Благута Анна (10-Б клас) зачарували глядачів своїм співом. А завершили свято запальним німецьким народним танцем учні 9-Г та 10-Б класів: Сюта Кевін, Сюта Ніколь, Чиж Софія, Коваль Святослав, Мельник Володимир, Лотиш Вікторія та Петрів Вікторія.

Прикріплення: Картинка 1 · Картинка 2 · Картинка 3


ЛГ "Престиж". "Поезія - любові невимовне світло".

Що таке поезія? Це свято: Грає в тобі музикою слів, Молодечо, радісно,крилато Викресає іскру почуттів. Ольга Медуниця Шанувальники поетичного слова гімназії зібралися в Літературній вітальні "Поезія - любові невимовне світло".

  

Про повагу до рідної мови, її красу та багатство емоційно й переконливо розповіли учні 5-В класу, які разом з учителем української мови та літератури Споляк Г.В. підготували мовознавчу інсценізацію. Учасники Літературної вітальні долучилися до поетичного мистецтва, відчули красу й вагу слова завдяки юним авторам, твори яких уміщено в збірці "Думок дитячих водограй". Презентація збірки відбулася напередодні Всесвітнього дня поезії, що відзначають 21 березня. Учні натхненно читали власні твори, показавши дивовижний дар, який змушує сильніше битися серця, захоплює подих. В укладанні збірки та проведенні вітальні взяли активну участь учителі-словесники: Боруцька М.В., Коржак В.П., Малетич О.С., Сорока Х.А., а в музичному оформленні святкової зустрічі - учитель музики Гараздовська М.Т.

Прикріплення: Картинка 1 · Картинка 2 · Картинка 3

 


НВК "ШКТ-ЛТЛ". У підземеллі Гарнізонного храму Петра і Павла.

У підземеллі Гарнізонного храму Петра і Павла учні побачили три панорами: княжий Львів (13 століття), готичний Львів (15 століття) та ранньомодерний Львів. Дані експозиції дають можливість заглянути у минуле та побачити як Львів змінився за час свого існування. Учні також побачили залишки побутової кераміки 16 століття і фрески 17 століття.

          

Найцікавішою знахідкою цього підземелля є різьблений порожній саркофаг 18 століття архієпископа Миколи Вижицького - куди поділося тіло до сих пір ніхто не знає. Що стосується легенд, пов’язаних з підземеллям, то одна з них оповідає, що тунелями ходить монах у чорному, який шукає людину, щоб спокутувати свій гріх. Колись він продав душу дияволу, прирікаючи себе на вічні поневіряння, поки хтось не перебере на себе борг ченця. Учні відвідавши підземелля костелу, дізналися цікаві факти, занурились у світ таємничого та цікавого.

Прикріплення: Картинка 1 · Картинка 2 · Картинка 3 · Картинка 4 · Картинка 5


ЛЗШ №43. Шевченківський урок у музеї.

У невеличкому музеї Тараса Шевченка, що у львівському палаці мистецтв, відбувся урок літературного читання учнів 2-А класу ЛЗШ №43 (учитель Закала Л.Ф.) Школярі творили це навчальне заняття самі: читали вірші поета, співали пісні на слова Шевченка, розповідали про його дитинство, а за картинами  львівських художників простежували життєвий шлях Кобзаря. Аналізувати художні полотна учням допомагали й батьк

Духовна велич Львова
СЗШ №33
Упр.освіти ДГП ЛМР
Осв.портал Львівщ
Новини Педпреса
Новини ЛСШ №43
Збірник сценаріїв
Для допомоги у роботі класним керівникам, педагогам-організаторам, учителям-предметникам. Збірник сценаріїв знаходиться у розділі "Каталог файлів".
Увага ! Конкурс
1.1. Правила конкурсного приймання учнів у спеціалізовані школи укладаються з врахуванням Закону України «Про загальну середню освіту», Постанови Кабінету Міністрів України від 16.06.2000р. №946 «Про затвердження Положення про загальноосвітній навчальний заклад»,наказу Міністерства освіти та науки України від 19.06.2003 р. за № 389 «Про затвердження Інструкції про порядок конкурсного прийняття дітей (учнів,вихованців) до гімназій, ліцеїв, спеціалізованих шкіл.» 1.2. До 16.05.2014 р. в закладах освіти будуть затверджені графіки проведення конкурсного випробовування у спеціалізовані школи, гімназії та ліцеї та графіки засідань апеляційних комісій відповідно до Правил конкурсного приймання.
Пошук
Календар
«  Квітень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Архів записів
Соціальні закладки
Друзі сайту
Відвідування сайту
счетчик посещений
Besucherzahler russian woman
счетчик посещений

Copyright MyCorp © 2018
П.Дуда 


Конструктор сайтів - uCoz