Неділя, 25.08.2019, 18:38
Вітаю Вас Гість | RSS

Відділ освіти Шевченківського та Залізничного районів                                м.Львова

Меню сайту
Реєстрація у ДНЗ
BannerFans.com
Освіта Львів
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

Методична робота

 

             

 Лист Міністерства освіти і науки України № 1/11-5966 від 01.07.2019 «Щодо методичних рекомендацій про викладання навчальних предметів у закладах загальної середньої освіти у 2019/2020 навчальному році»


СЗШ №22. Урок у Політехніці.

Цьогорічне вивчення шкільного курсу інформатики для учнів 8-их класів СЗШ № 22 ім. В. Стефаника закінчилось цікавим і пізнавальним уроком на кафедрі електронних засобів інформаційно-комп’ютерних технологій Національного університету «Львівська політехніка» за сприяння Романишина Юрія Михайловича — доктора технічних наук, завідувача цієї кафедри.

                    

А працював з учнями Голяка Роман Любомирович— доктор технічних наук, професор кафедри електронних засобів інформаційно-комп’ютерних технологій Національного університету «Львівська політехніка», який розповів дітям про свою участь у міжнародних наукових проектах з розробки сенсорних пристроїв для організацій і підприємств Канади, Японії, країн Європейського союзу. Зацікавили школярів і наукові інтереси професора: сенсорна та вимірювальна техніка, інтелектуальні сенсори, мікроконвертери, твердотільна електроніка, інтегральна схемотехніка, адже Роман Любомирович показав нам наочно ці пристрої в дії. На позитиві ми завершили навчальний рік, з зацікавленням до нових ... Читати далі »


СЗШ №33. Виїзний інтегрований історико – географічний краєзнавчий пізнавальний урок «Тараканівський форт. Дубнівський замок»

З метою вивчення історії рідного краю , історичної спадщини українського народ та культурних пам’яток  України  учні 5 – 7 класів школи відвідали національні пам’ятки культури Тараканівський форт. Дубнівський замок (10.05.2019р., організатори-  класні керівники Зайцева В.А., Гула У.М., Чабан О.Л.)

                    

Прикріплення: Картинка 1 · Картинка 2 · Картинка 3


СЗШ №78. Урок-лекція "Анатомо-фізіологічні і психологічні особливості підліткового періоду".

Здоров'я людини. Шкідливі звички та їх негативний вплив на людину, профілактика захворюваності. Урок проведений на базі учбових лабораторій кафедри нормальної, кафедри патанатомії, музею хворіб ЛНМУ імені Данила Галицького.

                    

Прикріплення: Картинка 1 · Картинка 2 · Картинка 3

 


СЗШ №78. «Виготовлення інтер’єрного виробу технікою плетення з паперової лози».

07.05.2019 р. в рамках проведення тижня естетичного циклу і фізичної культури і з метою реалізації проекту «LinguaCraft» у 9-Б класі СЗШ І-ІІІ ст. №78 був проведений інтегрований урок вчителем трудового навчання Лазурак Н.В. та вчителем англійської мови Чорнобай Л.В. «Виготовлення інтер’єрного виробу технікою плетення з паперової лози».

   

Англійською мовою учні обговорили проблеми навколишнього середовища і поради щодо допомоги нашій планеті :зменшення відходів,повторне використання старих речей,про сортування сміття і переробку ,зокрема про переробку старих газет і журналів .І цю ідею учні реалізували на уроці :з газетних трубочок («еко-лози») виготовили інтер’єрні вироби технікою плетення.

Прикріплення: Картинка 1 · Картинка 2 · Картинка 3 · Картинка 4

 


 

СЗШ №78. Квест-урок "Хімія та фізика навколо нас".

 

У рамках реалізації освітнього проекту «Сучасні підходи у вивченні хімії» 23 квітня 2019 року був проведений квест-урок для учнів 9-А та 9-Б класів СЗШ 78 «Хімія та фізика навколо нас» ( учителі хімії Наталія Левицька та фізики Галина Баб‘як ) під девізом: навчати шукати, грати.

   

Як стимулювати розвиток логічного та критичного мислення в учнях? Як навчити швидко аналізувати та оцінювати ситуацію? Як дати можливість учням відчути себе безпосередніми учасниками освітнього процесу, а не бути лише спостерігачами та споживачами інформації, пропонованої вчителем? Як викликати інтерес до вивчення природничих дисциплін? Саме квест- урок і допомагає створити ситуацію успіху та дати відповіді на всі ці запитання. Під час цього квесту учні розв‘язували задачі, розгадували загадки та ребуси, не тільки самі вчилися, а й навчали одне одного, обмінювалися знаннями. Робота в ко ... Читати далі »

Прикріплення: Картинка 1 ·Картинка 2 ·Картинка 3 ·Картинка 4

 


 

ЛПГ. "Cемінар «Шкільна театральна педагогіка як інноваційна модель навчання».

17 квітня 2019 року в Львівській правничій гімназії відбувся семінар «Шкільна театральна педагогіка як інноваційна модель навчання». Захід об’єднав вчителів української мови і літератури та зарубіжної літератури Шевченківського та Залізничного районів міста.

                    

Наші педагоги ділились досвідом використання театральної педагогіки, імпровізації, риторики, інсценізації, проведення уроків та екскурсій у театрах, долучали присутніх до проведення майстер-класів. Основною частиною семінару став показ вистави «Шевченко наш! Він на усі віки!». Дякуємо всім учасникам семінару за натхненну зустріч!

Прикріплення: Картинка 1 ·Картинка 2 ·Картинка 3

 


 

Є. Романюк. Налагоджуємо педагогічні мости.

Так можна відгукнутися про районний семінар – практикум, який відбувся 17 квітня на базі Львівської правничої гімназії. У заході взяли участь вчителі як української мови й літератури, так і зарубіжної літератури Шевченківського та Залізничного районів м.Львова.

  

Словесники обговорювали питання, пов’язані зі шкільною театральною педагогікою, вчилися відчувати сценічний простір, демонстрували неабиякі вміння імпровізувати, емоційно реагували на літературно – музичну композицію «Шевченко – наш! Він на усі віки!», яку підготували учні гімназії.

   

Як важливо вчити дітей відчувати Слово і через нього виявляти себе як особистість!

                    

Прикріплення: Картинка 1 · Картинка 2 · Картинка 3 · Картинка 4 · Картинка 5 · Картинка 6 · Картинка 7 · Картинка 8 · Картинка 9 · Картинка 10 · Картинка 11

 


 

Ліцей №75 ім. Лесі Українки. Мобільна фізична лабораторія

Учні ліцею імені Лесі Українки у захопленні від експонатів Мобільної фізичної лабораторії. Брати участь у процесі експерименту цікаво! Це спонукає до глибшого розуміння фізичних явищ.

   

 


 

Ліцей №75 ім. Лесі Українки. Науково-практична конференція з іноземних мов «Українські жінки-науковці та їхній внесок у розвиток св. науки.

18 квітня 2019р. у ліцеї №75 імені Лесі Українки успішно розпочала свою роботу науково-практична конференція з іноземних мов «Українські жінки-науковці та їхній внесок у розвиток світової науки», організаторами якої є управління освіти ДГП ЛМР та навчально- методичний центр м. Львова, зокрема під патронатом головного методиста учителів іноземних мов С. Матис.

   

Три комісії журі з англійської та французької мов заслухали дослідницькі доповіді 25 учасників з навчальних закладів м. Львова та відзначили найкращих з найкращих. Оцінити належним чином результати учнівських старань допомогла директор міжнародної організації «Epokha” Kristie Williams. Наші діти - це Україна! За ними майбутнє! Маємо ким гордитися!

Прикріплення: Картинка 1 ·Картинка 2 ·Картинка 3 ·Картинка 4

 


 

Ліцей №75 ім. Лесі Українки. У ліцеї тривають Дні науки.

Експонати Мобільної лабораторії протестували учні 8-их класів. Відвідування учнями виставки мало продовження в учнівських проектах з фізики на теми, презентовані лабораторією.

     

Враження від мобільної лабораторії                                             Враження учнів

     

Звук                                                                  Мобільна лабораторія

 


 

СЗШ №40 м.Львів. Про числівник та раціональні числа.

15.04.2019 року учні 6-А класу СЗШ № 40 разом з учителями української мови Пташник В.М. та математики Косач Л.І. провели бінарний урок з української мови та математики на тему: ''Числівник як частина мови. Додатні та від'ємні числа. Координатна пряма. Раціональні числа''. Епіграфом заняття стала фраза: «Не знаючи граматики, не вивчиш математики», про що ще раз мали змогу переконатися учні.

                    

Під час уроку діти закріплювали знання з української мови з теми ''Числівник'' та вчилися розв’язувати математичні вправи з теми ''Раціональні числа'', розвивали мислення та вміння правильно формулювати думку. Також урок містив у собі і виховну мету, що полягала у формуванні інтересу до рідної мови, сприянні усвідомленню того, що мова – засіб володіння іншими навчальними дисциплінами. Досягнути поставленої мети допомагав як пошуковий диктант з української мови, виконання тестів, так й ігровий момент у вигляді математичного кросворду та задач-жартів. І, найважливіше, такий урок дав учням можливість переконатися в тому, що мова і математика – дві вірні подруги, так як сказав В. Гюго: ''Розум людський володіє трьома ключами, які відкривають усе: цифрою, буквою, нотою. Знати, думати, мріяти. Все в цьому''.

Прикріплення: Картинка 1 · Картинка 2 · Картинка 3

 


 

Львівська ЗОШ №74. Музейний урок.

05.04.2019 року учителькою біології та трудового навчання Львівської ЗОШ №74 Сипою С.Б. було проведено музейний урок на тему: "Створення ескізу гердана.

                    

Кольорова гама і символіка українських народних герданів" в музеї етнографії та художнього промислу. Сьогодні фонди музею — це скарбниця пам'яток традиційної культури народного мистецтва українців, а також зразків декоративно-прикладного мистецтва багатьох народів світу. Фондові збірки музею нараховують близько 90 тисяч експонатів.
Учні мали можливість споглядати та доторкнутися до унікальних експонатів, насолодитися історією їх створення.

Прикріплення: Картинка 1 ·Картинка 2 ·Картинка 3

 


 

СЗШ №78. Тиждень початкової школи «Плекаємо креативність».

08.04.2019 року СЗШ І-ІІІ ст. № 78 м. Львова розпочався Тиждень початкової школи, який пройде під гаслом «Плекаємо креативність»

   

В рамках проведення тижня початкової школи, з метою підтримки та популяризації українських народних традицій, вивчення культури та історії українського народу, розвитку творчих здібностей дітей, була проведена виставка учнівських робіт «Величне свято Великодня», у якій взяли участь учні 1- 4 класів. На виставці були представлені аплікації, великодні композиції з бісеру, колажі, вишивки, великодні кошики та рушники, писанки, роботи зі стрічок, квілінгу тощо.
08.04.2019 р. у 3-Б класі ( учитель Дроботій Л.Л.) з метою вивчення історичного минулого та сучасності одного з найбільших та найкрасивіших міст України – Львова, пройшов захист проектів «Подорож Львовом». Це був довготривалий міжпре ... Читати далі »

Прикріплення: Картинка 1 ·Картинка 2 ·Картинка 3 ·Картинка 4

 


 

СЗШ №78. Проект «LinguaCraft».

02.04.2019 р. в рамках проведення тижня іноземних мов,а також з метою реалізації проекту «LinguaCraft» в 5-А класі СЗШ І-ІІІ ст. №78 був проведений інтегрований урок «Виготовлення ляльки-мотанки зі згином тканини» вч. трудового навчання Лазурак Н.В.і вч. англійської мови Чорнобай Л.В.

   

В творчій атмосфері ,під час виготовлення ляльок-оберегів діти дізнались про їх походження і значення в житті наших пращурів,про їхню конструкцію і класифікацію за способом виготовлення .З метою розвитку ключових компетентностей учні читали технологічні карти ,розвивали вміння критично оцінювати і використовувати інформацію для розуміння можливостей застосування англійської мови для ефективної діяльності .

Прикріплення: Картинка 1 · Картинка 2 · Картинка 3 · Картинка 4

 


 

СЗШ №78. Тиждень іноземних мов.

01.04.2019 р. учні 2-А та 2-Б класів СЗШ І-ІІІ ст. # 78 м. Львова взяли участь у квесті "OUR LIFE" (вчителі англійської мови Пемпусь Н.М. та Кучминда М.Л.). Команди успішно пройшли станції "School" , "Shop", ""Playground" , "House" , "Park" згідно встановленого маршруту та виконали усі завдання.

   

На станціях учні розгадували кросворди , ребуси , складали речення з окремих слів та грали в "лексичне доміно". Другокласники продемонстрували свої знання англійської мови , логічне мислення та вміння працювати в команді. На завершення квесту учні склали речення , яке передає їхнє захоплення вивченням англійської мови у школі. Ну і , звичайно, отримали нагороду. І учні , і вчителі отримали море вражень і задоволення .

Прикріплення: Картинка 1 · Картинка 2 · Картинка 3 · Картинка 4

 


 

ЛГ "Престиж". У світлиці народного музею Т.Г. Шевченка.

...Поет від Бога - це пророк,
Бо віршами і думами своїми,
Не відступаючи від совісті й на крок,
Він захищав державність України.
                                              З. Филипчук

У березневі дні, осяяні іменем Кобзаря, відбувся незвичайний урок "Шевченкова душа України" для учнів 5-Г класу ЛГ "Престиж" (учитель Споляк Галина Володимирівна).

   

У світлиці народного музею Т.Г. Шевченка діти виконали композицію "Тарасові світанки", співали разом з поетом-піснярем Зеновієм Филипчуком, слухали його цікаву розповідь про дитинство українського генія. Усіх об'єднало Кобзареве слово - могутнє й щире, закличне й пристрасне.

Прикріплення: Картинка 1 ·Картинка 2 ·Картинка 3 ·Картинка 4

Переглядів: 1 | Додав: miroslavasoprun | Дата: Сьогодні

 


 

СЗШ №40 м.Львів. "Історичні постаті в художніх творах Шевченка".

"Історичні постаті в художніх творах Шевченка" - це назва літературно-браузерної мандрівки, яку підготували і провели 22.03.2019 року учні 9-Б класу СЗШ № 40 разом з учителькою української мови та літератури Клипач Т.В. і працівником бібліотеки-філії № 22 ЦБС для дітей Музичкою М.

   

. Старшокласники, дослідивши твори Шевченка, поділили їх на дві групи: 1) про боротьбу українського народу з турецько-татарськими нападниками (поеми "Іван Підкова", "Гамалія"); 2) про боротьбу проти польської шляхти нашого народу (поеми "Гайдамаки", "Тарасова ніч"). А також шукали інформацію про цих козаків та гетьманів, використовуючи браузери Opera, Google Chrome, Firefox, створювали мультимедійні презентації на дану тему. Після цього учні захищали підготовлені презентації за темами факультативу "Шевченкознавство".

Прикріплення: Картинка 1 · Картинка 2 · Картинка 3 · Картинка 4

 


 

СЗШ № 97. «3D-моделювання»

Усі ми з дитинства бажали мати «чарівну паличку», яка могла би втілювати наші ідеї в реальність.
Сьогодні, завдяки передовим технологіям 3D-друку у наших школярів з’явилась така можливість. За допомогою програм для 3D-моделювання вчитель інформатики Антонів Л.О. допомагає дітям візуалізовувати свої задуми, та, навчивши працювати з 3D-принтером, втілювати їх в реальність.

   

Учні початкової школи роздрукували модель "Годівнички для птахів". Малеча з цікавістю спостерігала за процесом. Тепер з нетерпінням чекають наступної зими, щоб пригостити пташок смаколиками на 3D годівничці.
Проводячи заняття в ігровій формі, педагог робить процес навчання надзвичайно захопливим, що допомагає дітям постійно відпрацьовувати ключові навички успішної людини: відповідальність, комунікабельність, командна та самостійна робота, лідерство, самопрезентація, цілеспрямованість, нестандартне мислення.

Яремків Н.В., заступник директора з виховної роботи

Прикріплення: Картинка 1 · Картинка 2 · Картинка 3 · Картинка 4

 


 

СЗШ №78. Бібліотечний урок "Вода--найпоширеніша на Землі речовина".

14.03.2019р, інтелектуали 2-А класу СЗШ I-IIIступенів N 78 м. Львова, разом із класним керівником Бойко С.І., відвідали дитячу бібліотеку N3 по вул.Окуневського.

                               

З пізнавальною метою,до Всесвітнього Дня води, пройшов бібліотечний урок на тему,,Вода - найпоширеніша на Землі речовина". Закріпили набуті знання та провели ряд дослідів пов'язані із властивостями води...А також трохи розважились, провівши гру ,, Струмочок"...

Прикріплення: Картинка 1 · Картинка 2 · Картинка 3

 


СЗШ № 97. «Фінансова грамотність школярів»

На уроках з фінансової грамотності цікаво та весело! Що таке аукціон? Як його проводять? Які бувають аукціони? Хто такий ліцитатор? Саме такий урок допомагав провести колишній учень нашої школи - нинійшій студент третього курсу Львівського інституту Банківської справи Степан Коваль.

   

Дякуємо йому за гарні та позитивні емоції! Школярі спробували провести англійський аукціон, а допомагала їм у цьому вчитель географії Стеців І.Р.

Яремків Н.В., заступник директора з виховної роботи

Прикріплення: Картинка 1 -->

Духовна велич Львова
СЗШ №33
Упр.освіти ДГП ЛМР
Осв.портал Львівщ
Новини Педпреса
Збірник сценаріїв
Для допомоги у роботі класним керівникам, педагогам-організаторам, учителям-предметникам. Збірник сценаріїв знаходиться у розділі "Каталог файлів".
Увага ! Конкурс
1.1. Правила конкурсного приймання учнів у спеціалізовані школи укладаються з врахуванням Закону України «Про загальну середню освіту», Постанови Кабінету Міністрів України від 16.06.2000р. №946 «Про затвердження Положення про загальноосвітній навчальний заклад»,наказу Міністерства освіти та науки України від 19.06.2003 р. за № 389 «Про затвердження Інструкції про порядок конкурсного прийняття дітей (учнів,вихованців) до гімназій, ліцеїв, спеціалізованих шкіл.» 1.2. До 16.05.2014 р. в закладах освіти будуть затверджені графіки проведення конкурсного випробовування у спеціалізовані школи, гімназії та ліцеї та графіки засідань апеляційних комісій відповідно до Правил конкурсного приймання.
Пошук
Календар
«  Серпень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Архів записів
Соціальні закладки
Друзі сайту
Відвідування сайту
счетчик посещений
Besucherzahler russian woman
счетчик посещений

Конструктор сайтів - uCoz