Четвер, 25.04.2019, 07:00
Вітаю Вас Гість | RSS

Відділ освіти Шевченківського та Залізничного районів                                м.Львова

Меню сайту
Реєстрація у ДНЗ
BannerFans.com
Освіта Львів
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

Методична робота

 

             

  

ЛПГ. "Cемінар «Шкільна театральна педагогіка як інноваційна модель навчання».

17 квітня 2019 року в Львівській правничій гімназії відбувся семінар «Шкільна театральна педагогіка як інноваційна модель навчання». Захід об’єднав вчителів української мови і літератури та зарубіжної літератури Шевченківського та Залізничного районів міста.

                    

Наші педагоги ділились досвідом використання театральної педагогіки, імпровізації, риторики, інсценізації, проведення уроків та екскурсій у театрах, долучали присутніх до проведення майстер-класів. Основною частиною семінару став показ вистави «Шевченко наш! Він на усі віки!». Дякуємо всім учасникам семінару за натхненну зустріч!

Прикріплення: Картинка 1 ·Картинка 2 ·Картинка 3

 


 

Є. Романюк. Налагоджуємо педагогічні мости.

Так можна відгукнутися про районний семінар – практикум, який відбувся 17 квітня на базі Львівської правничої гімназії. У заході взяли участь вчителі як української мови й літератури, так і зарубіжної літератури Шевченківського та Залізничного районів м.Львова.

  

Словесники обговорювали питання, пов’язані зі шкільною театральною педагогікою, вчилися відчувати сценічний простір, демонстрували неабиякі вміння імпровізувати, емоційно реагували на літературно – музичну композицію «Шевченко – наш! Він на усі віки!», яку підготували учні гімназії.

   

Як важливо вчити дітей відчувати Слово і через нього виявляти себе як особистість!

                    

Прикріплення: Картинка 1 · Картинка 2 · Картинка 3 · Картинка 4 · Картинка 5 · Картинка 6 · Картинка 7 · Картинка 8 · Картинка 9 · Картинка 10 · Картинка 11

 


 

Ліцей №75 ім. Лесі Українки. Мобільна фізична лабораторія

Учні ліцею імені Лесі Українки у захопленні від експонатів Мобільної фізичної лабораторії. Брати участь у процесі експерименту цікаво! Це спонукає до глибшого розуміння фізичних явищ.

   

 


 

Ліцей №75 ім. Лесі Українки. Науково-практична конференція з іноземних мов «Українські жінки-науковці та їхній внесок у розвиток св. науки.

18 квітня 2019р. у ліцеї №75 імені Лесі Українки успішно розпочала свою роботу науково-практична конференція з іноземних мов «Українські жінки-науковці та їхній внесок у розвиток світової науки», організаторами якої є управління освіти ДГП ЛМР та навчально- методичний центр м. Львова, зокрема під патронатом головного методиста учителів іноземних мов С. Матис.

   

Три комісії журі з англійської та французької мов заслухали дослідницькі доповіді 25 учасників з навчальних закладів м. Львова та відзначили найкращих з найкращих. Оцінити належним чином результати учнівських старань допомогла директор міжнародної організації «Epokha” Kristie Williams. Наші діти - це Україна! За ними майбутнє! Маємо ким гордитися!

Прикріплення: Картинка 1 ·Картинка 2 ·Картинка 3 ·Картинка 4

 


 

Ліцей №75 ім. Лесі Українки. У ліцеї тривають Дні науки.

Експонати Мобільної лабораторії протестували учні 8-их класів. Відвідування учнями виставки мало продовження в учнівських проектах з фізики на теми, презентовані лабораторією.

     

Враження від мобільної лабораторії                                             Враження учнів

     

Звук                                                                  Мобільна лабораторія

 


 

СЗШ №40 м.Львів. Про числівник та раціональні числа.

15.04.2019 року учні 6-А класу СЗШ № 40 разом з учителями української мови Пташник В.М. та математики Косач Л.І. провели бінарний урок з української мови та математики на тему: ''Числівник як частина мови. Додатні та від'ємні числа. Координатна пряма. Раціональні числа''. Епіграфом заняття стала фраза: «Не знаючи граматики, не вивчиш математики», про що ще раз мали змогу переконатися учні.

                    

Під час уроку діти закріплювали знання з української мови з теми ''Числівник'' та вчилися розв’язувати математичні вправи з теми ''Раціональні числа'', розвивали мислення та вміння правильно формулювати думку. Також урок містив у собі і виховну мету, що полягала у формуванні інтересу до рідної мови, сприянні усвідомленню того, що мова – засіб володіння іншими навчальними дисциплінами. Досягнути поставленої мети допомагав як пошуковий диктант з української мови, виконання тестів, так й ігровий момент у вигляді математичного кросворду та задач-жартів. І, найважливіше, такий урок дав учням можливість переконатися в тому, що мова і математика – дві вірні подруги, так як сказав В. Гюго: ''Розум людський володіє трьома ключами, які відкривають усе: цифрою, буквою, нотою. Знати, думати, мріяти. Все в цьому''.

Прикріплення: Картинка 1 · Картинка 2 · Картинка 3

 


 

Львівська ЗОШ №74. Музейний урок.

05.04.2019 року учителькою біології та трудового навчання Львівської ЗОШ №74 Сипою С.Б. було проведено музейний урок на тему: "Створення ескізу гердана.

                    

Кольорова гама і символіка українських народних герданів" в музеї етнографії та художнього промислу. Сьогодні фонди музею — це скарбниця пам'яток традиційної культури народного мистецтва українців, а також зразків декоративно-прикладного мистецтва багатьох народів світу. Фондові збірки музею нараховують близько 90 тисяч експонатів.
Учні мали можливість споглядати та доторкнутися до унікальних експонатів, насолодитися історією їх створення.

Прикріплення: Картинка 1 ·Картинка 2 ·Картинка 3

 


 

СЗШ №78. Тиждень початкової школи «Плекаємо креативність».

08.04.2019 року СЗШ І-ІІІ ст. № 78 м. Львова розпочався Тиждень початкової школи, який пройде під гаслом «Плекаємо креативність»

   

В рамках проведення тижня початкової школи, з метою підтримки та популяризації українських народних традицій, вивчення культури та історії українського народу, розвитку творчих здібностей дітей, була проведена виставка учнівських робіт «Величне свято Великодня», у якій взяли участь учні 1- 4 класів. На виставці були представлені аплікації, великодні композиції з бісеру, колажі, вишивки, великодні кошики та рушники, писанки, роботи зі стрічок, квілінгу тощо.
08.04.2019 р. у 3-Б класі ( учитель Дроботій Л.Л.) з метою вивчення історичного минулого та сучасності одного з найбільших та найкрасивіших міст України – Львова, пройшов захист проектів «Подорож Львовом». Це був довготривалий міжпре ... Читати далі »

Прикріплення: Картинка 1 ·Картинка 2 ·Картинка 3 ·Картинка 4

 


 

СЗШ №78. Проект «LinguaCraft».

02.04.2019 р. в рамках проведення тижня іноземних мов,а також з метою реалізації проекту «LinguaCraft» в 5-А класі СЗШ І-ІІІ ст. №78 був проведений інтегрований урок «Виготовлення ляльки-мотанки зі згином тканини» вч. трудового навчання Лазурак Н.В.і вч. англійської мови Чорнобай Л.В.

   

В творчій атмосфері ,під час виготовлення ляльок-оберегів діти дізнались про їх походження і значення в житті наших пращурів,про їхню конструкцію і класифікацію за способом виготовлення .З метою розвитку ключових компетентностей учні читали технологічні карти ,розвивали вміння критично оцінювати і використовувати інформацію для розуміння можливостей застосування англійської мови для ефективної діяльності .

Прикріплення: Картинка 1 · Картинка 2 · Картинка 3 · Картинка 4

 


 

СЗШ №78. Тиждень іноземних мов.

01.04.2019 р. учні 2-А та 2-Б класів СЗШ І-ІІІ ст. # 78 м. Львова взяли участь у квесті "OUR LIFE" (вчителі англійської мови Пемпусь Н.М. та Кучминда М.Л.). Команди успішно пройшли станції "School" , "Shop", ""Playground" , "House" , "Park" згідно встановленого маршруту та виконали усі завдання.

   

На станціях учні розгадували кросворди , ребуси , складали речення з окремих слів та грали в "лексичне доміно". Другокласники продемонстрували свої знання англійської мови , логічне мислення та вміння працювати в команді. На завершення квесту учні склали речення , яке передає їхнє захоплення вивченням англійської мови у школі. Ну і , звичайно, отримали нагороду. І учні , і вчителі отримали море вражень і задоволення .

Прикріплення: Картинка 1 · Картинка 2 · Картинка 3 · Картинка 4

 


 

ЛГ "Престиж". У світлиці народного музею Т.Г. Шевченка.

...Поет від Бога - це пророк,
Бо віршами і думами своїми,
Не відступаючи від совісті й на крок,
Він захищав державність України.
                                              З. Филипчук

У березневі дні, осяяні іменем Кобзаря, відбувся незвичайний урок "Шевченкова душа України" для учнів 5-Г класу ЛГ "Престиж" (учитель Споляк Галина Володимирівна).

   

У світлиці народного музею Т.Г. Шевченка діти виконали композицію "Тарасові світанки", співали разом з поетом-піснярем Зеновієм Филипчуком, слухали його цікаву розповідь про дитинство українського генія. Усіх об'єднало Кобзареве слово - могутнє й щире, закличне й пристрасне.

Прикріплення: Картинка 1 ·Картинка 2 ·Картинка 3 ·Картинка 4

Переглядів: 1 | Додав: miroslavasoprun | Дата: Сьогодні

 


 

СЗШ №40 м.Львів. "Історичні постаті в художніх творах Шевченка".

"Історичні постаті в художніх творах Шевченка" - це назва літературно-браузерної мандрівки, яку підготували і провели 22.03.2019 року учні 9-Б класу СЗШ № 40 разом з учителькою української мови та літератури Клипач Т.В. і працівником бібліотеки-філії № 22 ЦБС для дітей Музичкою М.

   

. Старшокласники, дослідивши твори Шевченка, поділили їх на дві групи: 1) про боротьбу українського народу з турецько-татарськими нападниками (поеми "Іван Підкова", "Гамалія"); 2) про боротьбу проти польської шляхти нашого народу (поеми "Гайдамаки", "Тарасова ніч"). А також шукали інформацію про цих козаків та гетьманів, використовуючи браузери Opera, Google Chrome, Firefox, створювали мультимедійні презентації на дану тему. Після цього учні захищали підготовлені презентації за темами факультативу "Шевченкознавство".

Прикріплення: Картинка 1 · Картинка 2 · Картинка 3 · Картинка 4

 


 

СЗШ № 97. «3D-моделювання»

Усі ми з дитинства бажали мати «чарівну паличку», яка могла би втілювати наші ідеї в реальність.
Сьогодні, завдяки передовим технологіям 3D-друку у наших школярів з’явилась така можливість. За допомогою програм для 3D-моделювання вчитель інформатики Антонів Л.О. допомагає дітям візуалізовувати свої задуми, та, навчивши працювати з 3D-принтером, втілювати їх в реальність.

   

Учні початкової школи роздрукували модель "Годівнички для птахів". Малеча з цікавістю спостерігала за процесом. Тепер з нетерпінням чекають наступної зими, щоб пригостити пташок смаколиками на 3D годівничці.
Проводячи заняття в ігровій формі, педагог робить процес навчання надзвичайно захопливим, що допомагає дітям постійно відпрацьовувати ключові навички успішної людини: відповідальність, комунікабельність, командна та самостійна робота, лідерство, самопрезентація, цілеспрямованість, нестандартне мислення.

Яремків Н.В., заступник директора з виховної роботи

Прикріплення: Картинка 1 · Картинка 2 · Картинка 3 · Картинка 4

 


 

СЗШ №78. Бібліотечний урок "Вода--найпоширеніша на Землі речовина".

14.03.2019р, інтелектуали 2-А класу СЗШ I-IIIступенів N 78 м. Львова, разом із класним керівником Бойко С.І., відвідали дитячу бібліотеку N3 по вул.Окуневського.

                               

З пізнавальною метою,до Всесвітнього Дня води, пройшов бібліотечний урок на тему,,Вода - найпоширеніша на Землі речовина". Закріпили набуті знання та провели ряд дослідів пов'язані із властивостями води...А також трохи розважились, провівши гру ,, Струмочок"...

Прикріплення: Картинка 1 · Картинка 2 · Картинка 3

 


СЗШ № 97. «Фінансова грамотність школярів»

На уроках з фінансової грамотності цікаво та весело! Що таке аукціон? Як його проводять? Які бувають аукціони? Хто такий ліцитатор? Саме такий урок допомагав провести колишній учень нашої школи - нинійшій студент третього курсу Львівського інституту Банківської справи Степан Коваль.

   

Дякуємо йому за гарні та позитивні емоції! Школярі спробували провести англійський аукціон, а допомагала їм у цьому вчитель географії Стеців І.Р.

Яремків Н.В., заступник директора з виховної роботи

Прикріплення: Картинка 1 · Картинка 2 · Картинка 3 · Картинка 4

 


Ліцей 81. ПЛЕНЕРНИЙ УРОК З АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ "ЛЮБОВ ПОНАД УСЕ"

Учні ліцею 81 імені Петра Сагайдачного Львівської міської ради взяли участь у пленерному уроці з англійської мови на тему «Любов—понад усе»,який відбувся біля пам'ятника львівським Ромео та Джульєти.

                    

Метою проведення уроку було ознайомлення учнів з культурною спадщиною Львова та творами видатних письменників; розвиток комунікативної компетентності учнів; виховання доброзичливих стосунків одне до одного.
Учні разом з вчителем Лилиш Уляною Романівною досягнули очікуваного результату: діти здійснили пошукову роботу і розповіли історію виникнення пам'ятника, спробували себе в ролі гіда, читали вірші про кохання та ділилися своїми життєвими історіями.

Прикріплення: Картинка 1 · Картинка 2 · Картинка 3

 


СЗШ №22. Фестиваль «Математичний вернісаж»

З метою пошуку та підтримки обдарованих учнів, їх залучення до дослідницької діяльності, стимулювання творчого самовдосконалення, зацікавлення до поглибленого вивчення математики, історії її розвитку та дослідження наукового шляху видатних українських математиків 05-06 березня 2019 року на базі СЗШ № 22 ім. В. Стефаника відбувся Фестиваль «Математичний вернісаж» для учнів 5-10 класів.

   

Конкурсна робота проводилась в чотирьох номінаціях: гра «Математичний калейдоскоп» (для учнів 5-х класів), конкурс «Виконай тест-підкори Еверест» (для учнів 6- класів), конкурс творчих робіт «Математична дія» (для учнів 7-8 класів), конкурс проектів «…математик нечуваної сили» (для учнів 9-10 класів). У Фестивалі взяли участь 23 навчальних заклади Шевченківського району. Гості Фестивалю- колеги із Залізничного району: Світлана Лушней (СЗШ № 65), Сергій Панченко (Ліцей № 37), Тетяна Савейчук (Ліцей № 18), а також Інна Бєлінська (ЛОІППО) поділилися своїм педагогічним досвідом.

Прикріплення: Картинка 1 · Картинка 2 · Картинка 3 · Картинка 4

 


СЗШ №78. Урок – подорож «Станція Доброти».

05.03.2019 року учні 3-Б класу (вчитель Дроботій Л.Л.) здійснили уявну подорож до Країни Доброти, яка залишить у пам’яті дітей яскраві враження, позитивні емоції, цікаві зустрічі та нелегкі випробовування.

   

У ході заходу Подорожуючи, мандрівники вирішували важливу проблему сьогодення: як зробити так, щоб у нашому світі стало якомога менше зла.

Прикріплення: Картинка 1 · Картинка 2 · Картинка 3 · Картинка 4

 


СЗШ №41. "Урок географії у Музеї етнографії та художнього промислу"

В рамках проекту НМЦО "Єдиний культурно- освітній простір" 28.02.2019 р. у Музеї етнографії і народного промислу для учнів 9-А і 9-Б класів вчителем Дроняк А.П. був проведений урок географії на тему "Народні промисли в Україні".

                    

Під час уроку учні ознайомились з історією народних промислів, зокрема, ковальським ремеслом, художньою обробкою дерева, гончарством, лозоплетінням, писанкарство, кушнірством, які стали невід'ємною складовою української культури. Також школярі обговорили питання відродження, збереження і розвитку народних промислів, що, на їх думку, є одним із пріоритетних обов'язків сучасної української держави. На завершення уроку учні в залах музею взяли участь у тереновій грі "Що? Де? Коли?"

Прикріплення: Картинка 1 · Картинка 2 · Картинка 3

 


СЗШ №40 м.Львів. Урок в музеї Кобзаря.

01.03.2019 року учні 5-А класу СЗШ №40 разом з учителькою української мови та літератури Пташник В.М. провели музейний урок з української літератури напередодні дня народження нашого славного Кобзаря у Народному музеї Тараса Шевченка в приміщенні Львівського палацу мистецтв.

   

Темою уроку була «Т.Шевченко ''Садок вишневий коло хати''». Під час уроку учні продовжили ознайомлення з творчістю Тараса Григоровича Шевченка, дізналися цікаві факти його біографії та творчості, а зокрема, ознайомилися з поезією ''Садок вишневий коло хати'', у якій автор змалював художню реальність, створену самою уявою митця за допомогою засобів образної мови. П’ятикласники мали нагоду за бажанням продекламувати відомі вже їм вірші Великого Тараса. А також перед дітьми виступив львівський письменник Зеновій Филипчук, я

Духовна велич Львова
СЗШ №33
Упр.освіти ДГП ЛМР
Осв.портал Львівщ
Новини Педпреса
Збірник сценаріїв
Для допомоги у роботі класним керівникам, педагогам-організаторам, учителям-предметникам. Збірник сценаріїв знаходиться у розділі "Каталог файлів".
Увага ! Конкурс
1.1. Правила конкурсного приймання учнів у спеціалізовані школи укладаються з врахуванням Закону України «Про загальну середню освіту», Постанови Кабінету Міністрів України від 16.06.2000р. №946 «Про затвердження Положення про загальноосвітній навчальний заклад»,наказу Міністерства освіти та науки України від 19.06.2003 р. за № 389 «Про затвердження Інструкції про порядок конкурсного прийняття дітей (учнів,вихованців) до гімназій, ліцеїв, спеціалізованих шкіл.» 1.2. До 16.05.2014 р. в закладах освіти будуть затверджені графіки проведення конкурсного випробовування у спеціалізовані школи, гімназії та ліцеї та графіки засідань апеляційних комісій відповідно до Правил конкурсного приймання.
Пошук
Календар
«  Квітень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930
Архів записів
Соціальні закладки
Друзі сайту
Відвідування сайту
счетчик посещений
Besucherzahler russian woman
счетчик посещений

Конструктор сайтів - uCoz