Вівторок, 18.12.2018, 16:02
Вітаю Вас Гість | RSS

Відділ освіти Шевченківського та Залізничного районів                                м.Львова

Меню сайту
Реєстрація у ДНЗ
BannerFans.com
Освіта Львів
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

Методична робота

 

             


НВК "ШКТ-ЛТЛ". Школа педагогічної майстерності.

«Школа – це майстерня, де формується думка підростаючого покоління, треба міцно тримати її в руках, якщо не хочеш випустити з рук майбутнє». Ці крилаті слова Анрі  Барбюса стали лейтмотивом методичних діалогів в рамках Школи професійної майстерності заступників директорів з навчально-виховної роботи закладів освіти м. Львова, яка проводилась на базі нашого навчального закладу під патронатом Навчально-методичного центру освіти м. Львова 11 грудня 2018 року.

«Сучасний навчальний заклад як простір освітніх можливостей» - під такою темою відбулось засідання «творчої майстерні» педагогів міста. Пленарне засідання відкрила завідувач відділу освітніх технологій НМЦО Бідник Н.С., яка  презентувала основні засади модернізації управління освітнім процесом у сучасному закладі освіти.

                    

Про простір освітніх можливостей НВК «Школа комп’ютерних технологій – Львівський технологічний ліцей» розповів директор нашого закладу  Кремінь М.В. Його розповідь супроводжувалась демонстрацією навчальних і наукових досягнень наших учнів, а також презентацією науково-дослідницьких проектів юних науковців закладу.

Зокрема, учень 6 класу Максим Лозовий продемонстрував присутнім роботу макета «Розумна паркова» зі свого наукового проекту про вирішення проблеми паркування транспорту в нашому місті. Його старша колега, Іващишин Ярина (10-А клас), поділилась з учасниками ШПМ своїми відкриттями в галузі комунального господарства, а саме представила проект про метод очищення міських каналізаційних мереж від замулювання. Юні дослідники показали, що їх хвилюють проблеми нашого сьогодення, вони намагаються їх вирішувати, і в нашому навчальному закладі для цього створюються належні умови.

Наступним етапом заходу стало практичне навчання присутніх у трьох локаціях:
- Google – сервіс в допомогу заступнику директора з НВР (Мартинів У.С., заступник директора з НВР СЗШ № 60 м. Львова);
- практичні навики роботи в електронних таблицях як інструмент сучасного ЗД з НВР (Трущак О.В., заступник директора з НВР ліцею № 66 ЛМР);
- представлення програми «Електронний журнал Е-school» (Демченко С.А., заступник директора з НВР Львівської лінгвістичної гімназії).
         Заступник директора з НВР ліцею № 37 ЛМР Кравс Л.Є.на етапі психологічного практикуму провела цікаву інтерактивну вправу «Друдлі» та методичну рефлексію «Золоте правило».

                      

За відгуками учасників Школи професійної майстерності організаторам заходу вдалося поєднати навчання, роботу, творчість, інформаційне збагачення, хороший настрій, теплу дружню атмосферу та бажання працювати.

Прикріплення: Картинка 1 · Картинка 2 · Картинка 3 · Картинка 4 · Картинка 5 · Картинка 6

 

 


СЗШ №40 м. Львова. Успіх. Лідерство. Компетентність. Педрада.

«Творчість. Лідерство. Компетентність. Успіх» - одне з основних гасел сучасного суспільства та освіти зокрема. Враховуючи завдання сучасного освітнього процесу, 11.12.2018 року у СЗШ № 40 пройшла чергова педагогічна рада (частина ІІ, для учителів 5-11 кл.) на тему: «Розвиток творчих здібностей учнів».

                    

Під час виступу заступник директора Коврига Г.Т. відразу наголосила, що проблема творчості вчителя та учнів виступає пріоритетом не лише вітчизняної педагогіки, це і світова проблема, отже, вона настільки актуальна, що нині є проблемою століття. Сьогодні маємо соціальну потребу працювати творчо, а академічні знання – не єдине мірило професійності людини ХХІ ст. Креативне, аналітичне, творче, інноваційне мислення, вміння працювати над проектами в команді, інформаційна грамотність і навички ефективного використання ІКТ – ось неповний перелік характеристик сучасної успішної людини. Також було наголошено на тому, що творчі здібності самі по собі не гарантують творчих здобутків, а для їх досягнення необхідний «двигун», що запустив би механізм мислення, необхідні бажання і воля, потрібна «мотиваційна основа». Саме тому основна частина виступу доповідачки була присвячена обговоренню питання створення умов розвитку здібностей та обдарування учнів в умовах НУШ. Педагоги школи ділилися досвідом щодо основних вимог до уроку, методик, технологій, які доцільно використовувати з метою розвитку творчих здібностей учнів. До обговорення активно долучилися та продемонстрували власні здобутки учителі: Іваницька О.М., Сороківська Л.Ф., Яремко Л.З., Кукулевська О.С..
Також Коврига Г.Т. представила SТЕМ-освіту як один із пріоритетних напрямків розвитку освіти в умовах творення НУШ. Учителі практично відпрацювали SТЕМ-урок з фізики, обговорили певні матеріали, які допоможуть запровадити принципи STEM - освіти у навчальний процес.

Прикріплення: Картинка 1 · Картинка 2 · Картинка 3

 

 


ЛПГ. "Бінарний урок "Диво Різдва Діккенса "Різдвяна пісня у прозі".

12 грудня 2018 року вчителі Львівської правничої гімназії Анна Смик та Наталя Галамай провели бінарний урок з англійської мови та зарубіжної літератури «Диво Різдва Діккенса «Різдвяна пісня у прозі».

                    

Гімназисти ІІ(6)-А класу порівнювали традиції святкування Різдва в Україні та Європі, колядували, обговорювали твір українською та англійською мовами і навіть робили скрапбуки. Як і кожна різдвяна історія, цей урок теж закінчився невеличким дивом, адже до учнів завітав з подарунками святий Миколай та його європейський колега Санта-Клаус. А вчителі власноруч приготували для гімназистів смачні пампухи, що стало великою несподіванкою. Вірте в дива, і вони обов’язково відбудуться!

Прикріплення: Картинка 1 ·Картинка 2 ·Картинка 3

 


СЗШ №40 м.Львів. Урок толерантності.

29.11.2018 року з учнями 8-В класу СЗШ №40 проведено навчально-розвивальне заняття на тему: «Вчимося розуміти та поважати інших», метою якого було виховання в учнів толерантного ставлення до інших людей. Під час такого своєрідного уроку толерантності, що провели практичний психолог школи Калита О.Є. та педагог-організатор Пащенко Л.С., діти мали змогу навчитися продуктивно спілкуватися, дізнатися, що потрібно для цього, якими навиками слід володіти.

                    

За допомогою інтерактивних методів, діти змогли у доступній формі усвідомити необхідність правильної поведінки під час спілкування з партнерами чи опонентами, дізнатися, що потрібно робити, аби не ображати партнера, поважати точку зору іншого та його особистість, незалежно від соціального статусу, національності, індивідуальних особливостей, уподобань. Під час виконання вправи «Я-повідомлення» учні мали можливість проявити терпимість при спілкуванні один з одним, змогли зрозуміти, що толерантність перш за все має на меті прийняти інших такими, якими вони є, і взаємодію з ними на основі згоди, а також, що толерантність передбачає не тільки прийняття іншого, а й уміння підтримати та допомогти йому.

Прикріплення: Картинка 1 · Картинка 2 · Картинка 3

 


СЗШ №40 м.Львів. Інтегрований урок англійської мови та основ здоров’я.

07.12.2018 року з учнями 6-Б класу СЗШ № 40 було проведено інтегрований урок англійської мови та основ здоров’я на тему: «Овочі та фрукти у харчуванні підлітків» (учителі: Голуб Н.Б., Іваницька О.М.). Учителька основ здоров’я ознайомила учнів із значенням овочів та фруктів у харчовому раціоні.

                    

Також для створення настрою уроку використовувалось зображення веселки, яке дітям було запропоновано викласти на тарілці з харчових продуктів. Так як функції овочів і фруктів залежать від їх кольору, учні створювали колажі, навчаючись при цьому правилам правильного вибору овочів та фруктів. Також діти дізналися, про що нам говорять етикетки на напоях з фруктів. Поруч з тим, захоплююче пройшло змагання, проведене учителькою англійської мови, коли учні вправлялися, хто швидше назве англійською мовою по черзі назви фруктів та овочів жовтого, зеленого, червоного кольорів. Використовуючи свої малюнки, діти розповідали про вміст вітамінів та поживних речовин у фруктах та овочах, які корисні властивості вони мають для нашого організму в цілому та окремих його органів (очей, зубів, кісток). Таким чином, учні змогли повторити та закріпити нові назви овочів та фруктів, а також вивчили прислів’я «We are what we eat» («Ми – те, що ми їмо») та «An apple a day keeps doctor away» («По яблуку вдень і не знадобиться лікар»). Так, під час уроку діти мали змогу засвоїти знання про значення овочів та фруктів для людського організму як українською, так і англійською мовами.

Прикріплення: Картинка 1 · Картинка 2 · Картинка 3

 


Ліцей №75 ім. Лесі Українки. Тиждень початкової школи Міні-квест «Знайомство з природознавством».

Під час проведення Тижня природничих наук у ліцеї N75 імені Лесі Українки учителі хімії Рудь Ю.М. і біології Олійник Д. Л. з учнями 5-Б і 5-В класів провели міні-квест «Знайомство з природознавством».

                    

Азарт, бойовий дух, бажання перемогти охопили учасників з першої хвилини змагань. Учні розгадувати кросворди, аналізували твердження, визначали речовини за їх фізичними властивостями, установлювали відповідності. Здивування і зацікавленість викликало хімічне шоу професора Смайлика. Учні та вчителі отримали багато позитивних емоцій. Перемогла дружба!

Прикріплення: Картинка 1 · Картинка 2 · Картинка 3

 


НВК "ШКТ-ЛТЛ". «Михайло Грушевський – видатний історичний та науковий діяч»

20 листопада 2018 року на запрошення вчителя історії Глущак О. В. наш заклад відвідала працівниця музею Михайла Грушевського Наталія Бенькалович. Вона провела лекцію для учнів 9 класу на тему: «Михайло Грушевський – видатний історичний та науковий діяч».

                    

Розповідь базувалась на ілюстративному матеріалі, зокрема: фотографіях, зображеннях періодичної преси, статях та власних творів М. Грушевського. Дітей ознайомили з короткою характеристикою практично всіх періодів життя і праці вченого. Особливий наголос був зроблений на висвітленні львівського періоду життя науковця.

                    

Учні активно долучались до співбесіди, вступали в дискусію, ставили запитання про відомого історика – дослідника. Ліцеїсти дізнались про біографічні дані М. Грушевського як керівника, організатора і засновника багатьох українських інституцій (Наукового Товариства імені Т. Шевченка, «Літературно – наукового вісника», «Записок НТШ»). Вперше діти почули про Грушевського як професора Львівського університету та автора фундаментальних наукових праць.

В результаті таких зустрічей зростає пізнавальний інтерес ліцеїстів до навчання, розширюється їх історичний світогляд, підвищується загальна культура.

Прикріплення: Картинка 1 · Картинка 2 · Картинка 3 · Картинка 4 · Картинка 5 · Картинка 6

 

 


Ліцей №75 ім. Лесі Українки. Тиждень початкової школи.

У ході Тижня початкової школи та Місячника інноваційних технологій відбувся відкритий урок у 1-А класі. Учні Нової української школи подорожували у космосі, досліджували планети. Інтегрований урок провела Горлай Любов Ярославівна. Діти із задоволенням працювали. Дякуємо за чудову роботу!

Прикріплення: Картинка 1

 

 


Ліцей №75 ім. Лесі Українки. Тиждень природничих наук!

У ліцеї Лесі Українки триває Тиждень природничих наук! На уроці фізики «Теплоенергетика. Способи збереження енергетичних ресурсів» учні 8-Б класу разом із вчителем О.І.Куниш, досліджуючи використання енергіі людиною, показали вміння ефективно працювати у команді.

                    

Прикріплення: Картинка 1 · Картинка 2 · Картинка 3

 


НВК "ШКТ-ЛТЛ". Екскурсія на ПАТ «Галичфарм»

Учні 10 класу разом з вчителями хімії та математики Красовською О.Я. та Сагайдак І.І. побували на екскурсії  ПАТ «Галичфарм» Корпорації «Артеріум».

                    

З перших хвилин перебування на підприємстві ліцеїсти були вражені надзвичайно великою територією на якій розташоване підприємство. Пізніше всіх запросили у музей. Для початку всі зручно вмостилися перед екраном у музейній  залі й налаштувалися  на цікаву мандрівку: поринули  в історію  та дізналися більше про завод Корпорації «Артеріум».

                    

Перегляд відеороликів  проходив в дружній атмосфері, учні  одержали значний обсяг інформації про процеси виготовлення різноманітних  лікарських препаратів, умови стерильності  у цехах.  Також ліцеїсти були залучені до цікавих експериментів, які показували працівники Галичфарм. Атсосфера, в якій перебували  учні була надзвичайно цікавою, а спілкування супроводжувалося доброзичливими жартами.

                    

    Дана екскурсія проводилась з метою  допомогти конкретизувати раніше набуті знання і дати нові, посилювати інтерес до хімії, а також до фармакологічної галузі.

Прикріплення: Картинка 1 · Картинка 2 · Картинка 3 · Картинка 4 · Картинка 5 · Картинка 6 · Картинка 7 · Картинка 8· Картинка 9

 

 


СЗШ № 97. «Як стати і мудрим, і багатим»

Учити фінансової дисципліни дійсно ніколи не пізно. Озброївши учнів відповідними знаннями, можна зорієнтувати їх на майбутнє. Враховуючи те, наскільки важливі для успішного життя навички управління фінансами, дуже правильно, що дітям викладають у школах такі предмети, як «Фінанси» та «Фінансова дисципліна».

                    

Саме такі уроки проводить учитель Стеців І.Р., вони проходять цікаво та весело! Діти вчаться бути мененджерами, маркетологами, ейчарами, брокерами, банкірами..., створюють свій коворкінг-простір.

Яремків Н.В., заступник директора з виховної роботи

Прикріплення: Картинка 1 · Картинка 2 · Картинка 3

 


СЗШ №97. «Браво, акторам! І лунають овації!»

Учні 5-х класів разом зі своїм класними керівниками відвідали Національний театр імені Марії Заньковецької та переглянули програмову виставу з зарубіжної літератури «Поліанна» за мотивами повісті Елеонор Портер.

                    

Історія дівчинки-сироти, яку взяла до себе на виховання її тітка, дуже зворушлива та повчальна. Завдяки оптимізму та вірі у найкраще дівчинка долає не лише неприємності, а й допомагає всім своїм друзям. Наприкінці вистави довго не стихали гучні оплески – подяка акторам спектаклю. Діти були дуже вражені виставою.

Яремків Н.В., заступник директора з виховної роботи

Прикріплення: Картинка 1 ·Картинка 2 ·Картинка 3

 


ЛПГ. "Дебатний урок"

27 листопада 2018 року гімназисти V(9)-А та V(9)-Б класів Львівської правничої гімназії взяли участь в уроці у формі дебатів, де обговорювали питання «Чи слід вважати «Енеїду» Котляревського енциклопецією українознавства?»

                    

Прикріплення: Картинка 1 ·Картинка 2 ·Картинка 3

 


ЛПГ. "Урок-квест "Якось у Львові".

28 листопада 2018 року відбувся квест-урок з історії “Якось у Львові”, розроблений за мотивами коміксу Марічки Крижанівської “Таємниці львівського годинникаря”. Серед учасників незабутньої мандрівки містом були учні І(5)-их класів Львівської правничої гімназії. Було весело та цікаво.

                    

Прикріплення: Картинка 1 ·Картинка 2 ·Картинка 3

 


Ліцей №75 ім. Лесі Українки. "Математична Одісея".

                    

У ході Місячника інноваційних технологій та Тижня початкової школи учитель Хміль Ганна Борисівна провела інтегрований урок математики та природознавства у 4-Б класі "Математична Одісея". Учні мали захоплюючу подорож світовими океанами, працюючи в групах та виконуючи математичні обчислення, досліджували їхні глибини, рослинний та тваринний світ. Дякуємо Ганні Борисівні за чудову роботу!

Прикріплення: Картинка 1 ·Картинка 2 ·Картинка 3

 


Ліцей №75 ім. Лесі Українки. День розвитку професійних навиків

29.11.2018р.- день розвитку професійних навиків учителів англійської мови ліцею №75 імені Лесі України. Наталія Ляшко, методист видавництва Express Publishing, провела майстер-клас з учнями 5 класу, щоб поділитися новими практиками та ідеями успішної роботи із сучасною молоддю.

 

 

 

Прикріплення: Картинка 1


Ліцей №75 ім. Лесі Українки. Практичний семінар на тему: «Listening Exam Strategies”

28.11 2018 року відбувся практичний семінар на тему: «Listening Exam Strategies” для учнів 11А та 11Б класів, який провела методист Dinternal Education Lviv Олена Калашник.

Під час семінару учні отримали практичні поради щодо виконання завдань з розділу Слухання, а також виконували запропоновані вправи.

Прикріплення: Картинка 1


ССЗШ №81. ЗАНЯТТЯ-ІНТЕНСИВ "НОВІТНІ ТЕХНОЛОГІЇ НА УРОКАХ ФІЗИКИ ЗЗСО м. ЛЬВОВА.

21 листопада 18 учителів фізики міста були учасниками практичного заняття-інтенсиву "Новітні технології на уроках фізики ЗЗСО м. Львова". Проводив заняття пан Роберт, який завітав до нас із Польщі. Але унікальність зустрічі полягає в тому, що він привіз до Львова 10 експонатів, які є аналогами тих, що знаходяться в науковому центрі "Коперник" у Варшаві. Вчителі мали змогу не тільки побачити ці експонати в дії, але кожен мав змогу на практиці переконатися у правильності певних фізичних явищ, спостерігати чи відчути багато речей власноруч, вчителі ставали дослідниками вже відомих фізичних явищ, на які подивились очима дітей. Кожна школа міста Львова незабаром матиме можливість показати ці експонати своїм учням, особливо тим, які цікавляться фізикою, як наукою про природу і життя, адже кожен з цих експонатів особливий і цікавий по своєму. Велика подяка пану Роберту, який готуючись до поїздки в Україну не тільки мав з чим приїхати, а й за дуже короткий час досконало вивчив українську мову. Дякуємо п. Лесі Приставській і Тетяні Ольшанецькій, які організували це заняття і були поруч протягом цілого робочого дня. Зрозуміло, що чим більше знатимуть вчителі, тим більше знань вони зможуть передати своїм учням. А вчитися ніколи не пізно...Ні учням, ні вчителям!!! Олександра Цимбаліста, заступник директора, вчитель фізики ліцею 81ім.П.Сагайдачного.

                    
Світлини від Ліцей 81 імені Петра Сагайдачного Львівської міської ради.

Прикріплення: Картинка 1 · Картинка 2 · Картинка 3

 


ССЗШ №81. ВІДКРИТИЙ УРОК. СВІТОВА ЛІТЕРАТУРА

Відкритий урок на тему: "Образ Мазепи в світовій літературі і мистецтві" провела вчитель світової літератури ліцею 81 імені Петра Сагайдачного Львівської міської ради для учнів 9 - В класу Заставна Людмила Григорівна. Учні при підготовці до уроку провели значну дослідницько-пошукову роботу з метою більш глибшого знайомства з цією непересічною людиною. Вони виступали в ролі істориків, дослідників, експертів, знайомились з поглядами сучасників про Івана Мазепу. Особлива увага на уроці приділялась його благодійній діяльності, тісно використовувались міжпредметні зв'язки з історією. Ліцей №81 імені гетьмана Петра Сагайдачного знаходиться на вулиці Івана Мазепи. Два гетьмани зустрілись саме тут, тому гріх не знати історій їхнього життя і діяльності.

Прикріплення: Картинка 1


ЛПГ. "День української писемності".

9 листопада 2018 року у Львівській правничій гімназії відзначали День української писемності. Кожен урок розпочинався поетичним радіофлешмобом «Мовою рідною я говорю», де гімназисти зачитували улюблені вірші про нашу солов’їну. Учні перших класів перевіряли свої знання на «Мовознавчій перерві» у бібліотеці. Гімназисти других класів змагались за першість у квесті «Мово моя українська». Третьокласники представили танцювальний флешмоб «Лети, моє слово крилате». А учні старших класів та їхні вчителі долучились до

Духовна велич Львова
СЗШ №33
Упр.освіти ДГП ЛМР
Осв.портал Львівщ
Новини Педпреса
Збірник сценаріїв
Для допомоги у роботі класним керівникам, педагогам-організаторам, учителям-предметникам. Збірник сценаріїв знаходиться у розділі "Каталог файлів".
Увага ! Конкурс
1.1. Правила конкурсного приймання учнів у спеціалізовані школи укладаються з врахуванням Закону України «Про загальну середню освіту», Постанови Кабінету Міністрів України від 16.06.2000р. №946 «Про затвердження Положення про загальноосвітній навчальний заклад»,наказу Міністерства освіти та науки України від 19.06.2003 р. за № 389 «Про затвердження Інструкції про порядок конкурсного прийняття дітей (учнів,вихованців) до гімназій, ліцеїв, спеціалізованих шкіл.» 1.2. До 16.05.2014 р. в закладах освіти будуть затверджені графіки проведення конкурсного випробовування у спеціалізовані школи, гімназії та ліцеї та графіки засідань апеляційних комісій відповідно до Правил конкурсного приймання.
Пошук
Календар
«  Грудень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Архів записів
Соціальні закладки
Друзі сайту
Відвідування сайту
счетчик посещений
Besucherzahler russian woman
счетчик посещений

Copyright MyCorp © 2018
П.Дуда 


Конструктор сайтів - uCoz