П`ятниця, 20.04.2018, 15:18
Вітаю Вас Гість | RSS

Відділ освіти Шевченківського та Залізничного районів                                м.Львова

Меню сайту
Реєстрація у ДНЗ
BannerFans.com
Освіта Львів
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

Літній відпочинок


Літня мовна школа - 2017


27_06_17_LPG

Англомовний табір 2017.

З 29 травня до 16 червня 2017 року  у Львівській правничій гімназії відбувся англомовний табір для учнів І (5) - ІІІ (7) - іх гімназійних класів. Учні мали чудову нагоду удосконалити свої знання з англійської та німецької мов, спілкуючись із волонтерами зі Швеції та США. Окрім іноземних мов, гімназисти вивчали історію рідного міста та його видатних особистостей. Під час перебування у таборі вони відвідали:
Музей історії та релігії;
Музей Соломії Крушельницької;
Музей давньої архітектури Львова»;
Собор святого Юра;
Національний музей імені Андрея Шептицького;
Природознавчий музей;
Форум дитячої книги “Космовізія”.
Впродовж трьох тижнів гімназисти щодня займалися різноманітними видами спорту, брали участь у змаганнях з футболу, волейболу, шахів, проводили свої “Олімпійські ігри“. Не забували і про духовний розвиток – о.Тарас, сотрудник храму св. Анни, проводив для дітей заняття з катехизму. 


27_06_17_LPG

Англомовний табір у Хорватії.

З 14 червня по 24 червня 2017 року учні Львівської правничої гімназії навчалися та відпочивали в англомовному таборі в Хорватії (м.Старий град на острові Хвар). Організатором проекту була тренінгова команда швейцарського фонду Kinderdorf Pestalozzi, що працює в рамках Міжкультурного обміну української та хорватської молоді. Діти отримали чудову нагоду поспілкуватися англійською мовою з хорватської дітьми, ознайомилися з історичними місцями Хорватії та оздоровились, купаючись у водах Адріатичного моря. Це вже друга поїздка у рамках цього проекту, минулого року діти брали участь у таборі в Греції.

 

 

 

 


 


Змістовний і сповнений вражень та позитивних емоцій відпочинок школярів у міжшкільному літньому таборі «Український віночок» при НВК «Школа-садок І-ІІІ ступенів № 38 м. Львова» з 29 травня по 16 червня 2017 року.


19_06_17_S81

         З 30 травня по 16 червня 2017 р. на теренах ЛССЗШ № 81 ім.П.Сагайдачного працював мовний літній табір відпочинку «Lviv Kids». Майже 90 учнів із ЛССЗШ № 81, СЗШ № 54, 97, 99 мали змогу поглибити свої знання з англійської мови, познайомитися з французькою та німецькою мовами.

         Цікавою і насиченою була програма дозвілля. Діти побували на екскурсії у музеї блаженного Миколая Чарнецького, у музеї ЛДУ БЖД, познайомилися із підприємством «Галичфарм», ПАТ ЛКФ «Світоч», ЛКП «Лев», мали цікаву екскурсію-квест центральною частиною Львова, відвідали Перший український театр для дітей та юнацтва. Чудові майстер-класи провели педагоги Будинку школяра Шевченківського району.

     

         Долучилися до роботи в таборі волонтер із США та команда «Здорове місто» ГО «Самопоміч».

       До роботи в таборі були залучені 25 вчителів іноземних мов  школи, музичного і образотворчого мистецтва, фізичного виховання та вихователі ГПД ЛССЗШ № 81.

           Велику роботу з організації навчання та розвитку дітей у таборі провели заступник директора з НВР Махомет Р.Р. та вчитель англійської мови – директор мовної школи «Lviv Kids» Швець Марта Артурівна. Під час закриття табору діти висловлювали своє задоволення і вдячність за чудово проведений час.


19_06_17_S15

Літній мовний табір " Lviv KIDS "при Львівській  спеціалізованій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 15 з поглибленим вивченням англійської та французької мов Львівської міської ради

Терміни роботи: 30.05.2017 – 16. 06.2017р
Кількість учнів: 60 осіб у ССЗШ № 15 та 30 осіб СШ № 75
Клас: 1-7 клас
Вчителі, залучені до проекту: 41 особа
Волонтери: ГО Самопоміч, студентки Львівської політехніки (факультет «Права і психології»), учнівська самоврядування ССЗШ № 15,  ЦДЮТ Залізничного району
Технічне оснащення: 3 телевізора, 10 комп’ютерів, мультимедійний проектор, магнітофони
Екскурсії: у музей М. Грушевського, у комфорт – бібліотеку № 42, пішохідна екскурсія містом, екскурсія на Головну пошту
Урочисте відкриття та закриття проекту.
Щоденні тематичні заняття англійською та французькою мовами за планом

Проведена робота:
Цього року вперше у нас не звичайний табір, а мовний тому, начальником табору була призначена Ружанська Олена Віталіївна, заступник директора з іноземних мов. Вихователями працювали  вчителі початкової школи: Лахно О. І., Гонтар Н. Р. Петришин П. М., Лесь Н. І., Оксентюк С. В., Гордон М. Я., Морозова Г. В., Іскра Г. Т., Місько Р. Л., Здебська М. В., Завідковська І. Р., Павлик В. А., Бардин О. В. та вчителі англійської мови: Дмитришин Н. Я., Баковська Х. С., Щерба М. І., Базарник У. В., Дворник І. В., Баранова О. І, Мозіль Т. І., Литвинюк І. В.. Також у навчальному процесі мовного табору брали участь вчителі французької мови: Копко А. О., Василько – Сулига М. Я., Наконечна Н. А., Змисла Л. С., Грищук Є. М., вчителі інформатики Любінецька Г. Б., Карась Л. З., Миронік С. А.,вчителі музики: Рущишин Р. М., Козуб Л. В., вчителі історії: Литвин І. М., Підцерковна О. О., вчитель географії – Кісь А. В., вчитель малювання – Ришко Л. В, вчителі фізичної культури Бук У. Я., Шкулка Р. Р. (класична гімназія). У виховному процесі пришкільного табору брали участь заступник директора з виховної роботи - Сирота Л. С., педагог – організатор – Латківська А. Б., соціальний педагог – Струк Х. М., бібліотекар школи – Дудикевич О. Г..
Мета даного табору – популяризація іноземних мов, підвищення мотивації учнів до вивчення іноземних мов, формування комунікативної компетенції, розвиток творчого потенціалу кожного учня, виховання комунікативної потреби у пізнанні інших країн і народів.
Навчальний процес передбачає організацію комунікативно особистісних видів діяльності , зокрема: лексичні, граматичні, рольові ігри; драматизація, інсценізації; римівки, вірші, пісні; перегляд мультфільмів, фільмів та їх обговорення; читання і обговорення ; фізкультхвилинки, рухливі ігри; проектна робота.
Заняття проводяться переважно в ігровій формі, з широким використанням інтерактивних форм (робота в парах, групах, командах) тощо. Навчання охоплює тематику, що відповідає програмі (рівень АІ), віковим особливостям та інтересам учнів.
Завданнями забезпечення повноцінного літнього відпочинку в пришкільному таборі були:

створення у дітей хорошого емоційного настрою, привнесення почуття романтики в повсякденне життя;
• покращення комунікативних навичок вихованців на заняттях з іноземних мов;
• вміння використовувати іноземну мову в побуті;
• виховання поваги до традицій та звичаїв інших народів;
• виявлення інтересів, захоплень дітей, розвиток бажання отримати нові знання, вміння, навички;
• навчання дітей діяти у колективі; 
• розвиток дитячого самоврядування;
• привчання до самообслуговування, залучення до трудових справ на користь і радість оточуючих.
Всі види виховної діяльності в таборі здійснювались відповідно до режиму дня. Робота проводилась згідно плану та висвітлювалась на спеціальному банері. Щоденно вівся фоторепортаж подій у таборі.Комплектацію гру було здійснено з урахуванням вікових особливостей дітей. Всі діти поділені на 3 групи. Кожна група має свою назву, девіз, пісню, емблему. Слід відзначити насичену й цікаву програму, яку ретельно готували вчителі й волонтери.  Рухливі форми роботи на свіжому повітрі змінювалися пізнавальними сесіями у класній кімнаті. У таборі панувала атмосфера взаємоповаги, зникли мовні бар’єри, комплекси й страхи. 16 червня відбулося урочисте закриття табору, на завершення табірної зміни було проведено загально табірне свято. Загони презентували свої плакати , вірші, пісні та танці.

   

  

Висновок: літній мовний табір дав можливість дітям вивчати англійську та французьку мови у цікавій формі, весело провести час разом із друзями, розвинути свої таланти, отримати пізнавальну інформацію, навчитися новому.
Відгуки дітей про роботу літнього мовного табору «Lviv KIDS»:
Найбільше у таборі сподобались прогулянки, екскурсії та цікаві заняття з англійської та французької мов. Луговий Гліб, 1-В клас
Море вражень, все чудово, супер. Кожного року буду відвідувати пришкільний табір. Павленко Лев, 3-А клас
Пришкільний табір нам дуже сподобався. Розваги у таборі були захоплюючими та розвиваючими, а ще …. ми ніколи не сиділи на місці. Декалюк Вікторія, Юрченко Яна. 6-А клас.

 


 


Відкриття міжшкільного  табору «Український віночок».

29.05.2017р. привітно зустрів школярів літній  міжшкільний  табір «Український віночок» при НВК «Школа-садок І-ІІІ ступенів № 38 м.Львова». Діти відпочиватимуть у загонах «Фіалки» та «Ромашки». Свій старт табір розпочав зі святкового флешмобу «Складаємо український віночок»,  мета якого сприяти розвитку дитячої творчості та відродженню народних звичаїв і традицій.


Поїздка на відпочинковий комплекс "Верещиця".

Море сміху, веселощів, гарного настрою, нових зустрічей - саме так розпочали свої літні канікули учні 4-А класу. Адже 29.05.2017 року учні здійснили поїздку на відпочинковий комплекс «Верещиця». Надзвичайно цікава екскурсія заповідною зоною, історія села, відвідування історичних пам’яток, зустріч із лісовими мешканцями, назавжди запам’ятаються малим туристам. А після походу… який смачний шашлик та печена картопля. Зіграти і виграти гру у футбол проти команди дорослих, сплести з резинок браслет другові, перемогти в естафеті – що може бути приємнішим. Із початком канікул! Гарного усім відпочинку і теплого сонечка!


Відкриття мовного табору.

29.05.2017р. в НВК № 38 м. Львова розпочав свою роботу літній мовний табір “English Bridge”.


Екскурсія в зоопарк.

30 травня 2017 р. учні 4 - Б класу НВК "Школа-садок І-ІІІ ступенів № 38 м. Львова" разом із класним керівником Савран І. Я. та батьками вирушили на екскурсію до зоопарку "Лімпопо" у смт. Меденичі. Зустріч із екзотичними тваринами подарувала дітям море позитиву. Незабутні враження від поїздки залишили у дітей багато приємних спогадів та цікавих фотографій.


13_06_17_S43

Духовна велич Львова
СЗШ №33
Упр.освіти ДГП ЛМР
Осв.портал Львівщ
Новини Педпреса
Новини ЛСШ №43
Збірник сценаріїв
Для допомоги у роботі класним керівникам, педагогам-організаторам, учителям-предметникам. Збірник сценаріїв знаходиться у розділі "Каталог файлів".
Увага ! Конкурс
1.1. Правила конкурсного приймання учнів у спеціалізовані школи укладаються з врахуванням Закону України «Про загальну середню освіту», Постанови Кабінету Міністрів України від 16.06.2000р. №946 «Про затвердження Положення про загальноосвітній навчальний заклад»,наказу Міністерства освіти та науки України від 19.06.2003 р. за № 389 «Про затвердження Інструкції про порядок конкурсного прийняття дітей (учнів,вихованців) до гімназій, ліцеїв, спеціалізованих шкіл.» 1.2. До 16.05.2014 р. в закладах освіти будуть затверджені графіки проведення конкурсного випробовування у спеціалізовані школи, гімназії та ліцеї та графіки засідань апеляційних комісій відповідно до Правил конкурсного приймання.
Пошук
Календар
«  Квітень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Архів записів
Соціальні закладки
Друзі сайту
Відвідування сайту
счетчик посещений
Besucherzahler russian woman
счетчик посещений

Copyright MyCorp © 2018
П.Дуда