Вівторок, 12.12.2017, 01:57
Вітаю Вас Гість | RSS

Відділ освіти Шевченківського та Залізничного районів                                м.Львова

Меню сайту
Реєстрація у ДНЗ
BannerFans.com
Освіта Львів
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

Виховна робота

 


 


22_06_17_S33

Загальношкільне  Свято  Останнього  Дзвоника  2017р. Cвяткує шкільна родина.

Сонце ген на видноколі,
Ми ж не в класі в час цей ранній,
Бо для нас у рідній школі
Пролунав дзвінок останній.

 

 


22_06_17_S33

Вшанування  учнями   СЗШ №33 пам’яті  борців  за  волю. Покладання квітів до меморіального знаку «Воля ціни не має». Організатор  –  керівник військово – патріотичної  гурткової  роботи  Прус Ф.А.)

 

 

 

 


22_06_17_S33

Загальношкільне свято  для учнів початкової школи СЗШ №33 «Прощавай , Букварику!».

На виконання плану виховної роботи , з метою відзначення свята першокласників  12  травня 2017р. було проведено загальношкільне свято для учнів початкової школи і батьків учнів 1 класу «Прощавай , Букварику!» (організатори – вчитель 1 класу Радай М.Т., художній керівник – Рикмас М.І.)

 


 


22_06_17_S33

 Хресна Дорога.

З метою  духовного виховання учнівської молоді в СЗШ №33 проведено духовний виховний захід «Хресна дорога» (організатори-вчитель християнської етики Глушко Н.П., педагог-організатор-Бабюк О.О.)
 

 

 

 


22_06_17_S46

Практичні заняття учнів 10 – 11 класів СЗШ №33 з надання першої домедичної допомоги з представниками Червоного Хреста.

З метою ознайомлення  учнів 10 – 11 класів  з правилами надання першої невідкладної домедичної допомоги представниками організації Червоного Хреста було проведено практичне заняття в школі.

 

 

 

 

 

 


22_06_17_S35

Загальношкільна лінійка «Стежками Кобзаря»

З метою національно – патріотичного виховання учнівської молоді, відзначення річниці народження Тараса Григоровича Шевченка, ознайомлення учнів зі сторінками історії життя і творчості Великого Кобзаря   в СЗШ №33 проведено загальношкільну лінійку «Стежками Кобзаря» (09.03.2017р., організатор – вчитель української мови і літератури Чабан О.Л.)

 

 

 

 


09_06_17_S97

«Одягни вишиванку»

Вишита сорочка, як душа моя, 
Веселково сяє, радістю буя. 
Хрестиком — узори, гладдю — кольори, 
Бо найкраща в світі, що не говори.

Не перший рік у СЗШ № 97, як і у всій Україні, відзначають День вишиванки. І цього року уся шкільна родина долучилася до акції «Одягни вишиванку». Хтось радів своїм новим вишитим обновкам, хтось одягнув улюблену вишиванку. Але всі були єдині у думці, що таке свято об’єднує і вчителів, і учнів різних класів. Вишиванка – це наша національна гордість. Ще з сивої давнини відомо, що вишита сорочка є символом здоров’я та краси, оберегом щасливої долі та родової пам’яті. За традицією вона передавалася з покоління в покоління, з роду в рід як родинна реліквія. Цей український оберіг пройшов крізь віки й нині символізує чистоту почуттів, глибину безмежної любові до Батьківщини.
Цього ж дня у актовій залі відбувся чудовий родинний захід «Свято Вишиванки». Підготували його: учні 6-А, 6-Б класу та  класні керівники Кравус О.Д., Бузікевич О.Г., Матвєєва Д.С., учитель музичного мистецтва, Антонів Л.О., вчитель інформатики. Актова зала не змогла вмістити всіх глядачів. Прекрасні задушевні пісні та вірші, висока виконавська майстерність юних артистів підкорили глядачів. Свято залишило в присутніх незабутні враження. «Проведення такого чудового заходу продемонструвало, що учні школи відчувають себе справжніми українцями та налаштовані на збереження культури, звичаїв й традицій свого народу», - сказала Кравус О.Д. Тож носімо на долю і щастя вишиванку. Це наш національний оберіг!…

Вишивання моє, вишивання…
Чорний – сум, а червоний – кохання.
Синій – небо, зелений – буття.
Вишиванка – це наше життя!

Яремків Н.В., заступник директора з виховної роботи


07_06_17_S20

Свято вишиванки.

Для українця вишиванка – не просто одяг. Це щось дуже особливе: особисте, рідне, святе. Вишивка – це символ, який зберігає коріння українців, ідентичність, розуміння себе. Це наша історія: міфологія, релігія, давнє мистецтво наших предків, душа нашого народу.

Цьогоріч у третій четвер травня разом з українцями всього світу учні СЗШ № 20 відзначили День вишиванки. Це свято є самобутнім і самодостатнім, не прив'язане до жодного державного чи релігійного і  покликане воно зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу.

Ідею акції «Всесвітній день вишиванки» у 2006 році запропонувала студентка факультету історії, політології та міжнародних відносин Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича Леся Воронюк.  Спочатку вишиванки одягнули кілька десятків студентів та кілька викладачів факультету. Та вже протягом наступних років свято розрослося до всеукраїнського рівня, до нього почала долучатися українська діаспора по всьому світу, а також прихильники України.

Одягнімо, друже, вишиванки —

Наш чарівний український стрій.

Не для когось, не для забаганки,

А для себе, вірний друже мій.

Одягнімо вишиванки, друже,

Як одвічний предків талісман.

Хай не буде серед нас байдужих

І один в нас буде отаман.

Одягнімо в свята і неділі,

В будень, за потреби, одягнім

І відчуєм — вороги безсилі

Зруйнувати український дім.

Одягнімо вишиванки, друже,

Хай побачить українців світ —

Молодих, відважних, дужих,

У єднанні на сто тисяч літ


07_06_17_S97

«ТВОРЧА ЗУСТРІЧ З АРТИСТАМИ ФІЛАРМОНІЇ».

А пісня - це душа. З усіх потреб потреба.

Лиш пісня в серці ширить межі неба.

На крилах сонце сяйво їй лиша —

Чим глибше пісня, тим ясніш душа.

22 травня 2017 року до СЗШ № 97 на творчу зустріч завітали артисти філармонії з чудовою програмою «Пісня – душа народу». Серед глядачів в залі були присутні учні, батьки, вчителі, жителі мікрорайону. Масу яскравих вражень та енергійного піднесення подарували артисти, на чолі з Народним артистом України Мар’яном Шуневичем. Чистоту та душевність у піснях передали інші артисти. Глядачі з захопленням слухали у їхньому виконанні невмирущі твори Володимира Івасюка, Ігоря Білозіра, а також актову залу заполонила дзвінка пісня Квітки Цісик.

Артисти філармонії вразили та розчулили присутніх надзвичайно професійним виконанням музичних композицій, підняли національно-патріотичний дух глядачів піснями про Україну і викликала шквал оплесків та овацій. Під їхні виступи діти пустилися в запальний танок.

На завершення творчої зустрічі артисти філармонії разом з школярами виконали пісню Володимира Івасюка «Червона рута», з перших нот якої всі глядачі встали зі своїх крісел, подарувавши вдячні оплески та овації співакам.

Усі присутні щиро дякували артистам за натхнення, котре отримали від концерту. Будемо з нетерпінням чекати нової зустрічі!

Яремків Н.В., заступник директора

з виховної роботи


Свято вишиванки.

Яскраві візерунки, що стеляться оксамитовим килимом, барвисті квіти і трави, щедра, родюча українська земля – все це створює неповторний, самобутній скарб українського народу – вишиванку. 18.05.2017 року в НВК “Школа-садок I-III ст.№38 м.Львова” учнівська молодь разом з педагогічним колективом відзначили День вишиванки. Спільна справа завжди об’єднує та додає піднесення. Учні, взявшись за руки, утворили велике коло, яке не має ні початку ні кінця і є символом єдності нас українців, а веселковий танець додав ще більше святковості та гарного настрою.


06_06_17_S30

Продовжуємо святкувати День вишиванки

19 травня у СЗШ №30, відбувся рок-концерт.  На подвір’ї школи учні 5-11 класів мали змогу побувати на концерті групи «Fusion». Разом із групою проспівати пісні з репертуару «Океану Ельзи» та популярних закордонних виконавців.

Такі зустрічі стали доброю традицією для учнів нашої школи.

 

 


12.05.2017р. у НВК «Школа-садок І-ІІІст. №38 м. Львова» відбулося свято, приурочене Дню матері «Найрідніша, найдорожча…». Учні 5-А та 7-Б класів під керівництвом учителя української мови та літератури Тарас М.П. та музичного керівника Теслі О.І. привітали своїх матусь зі святом. Слово «мама» - вічне й неповторне. Де б кожен з нас не був, що б не робив, та завжди матуся освітлюватиме наш шлях своїм ніжним серцем та лагідним поглядом.


11.05.2017 року учні 2-А класу НВК «Школа-садок І-ІІІ ступенів № 38 м. Львова», класний керівник Павлина О. М. та музичний керівник ТесляО.І.  провели  виховний захід "Мамо рідна, хай святиться ім'я твоє". Із словами шани, вдячності й любові другокласники звернулися до Матінки Божої, неньки України та наймилішої, найріднішої своєї матусі, яка подарувала життя кожній дитині.


Мама. Матінка. Матуся. Ненька. Одне єдине слово, та скільки воно означає для кожного з нас. Скільки в ньому ніжності й ласки, доброти й любові. І все розуміє чуйне мамине серце.

10.05.2017 року вихованці короткотривалої групи Сонечко НВК « Школа-садок І-ІІІ ступенів №38 м. Львова» привітали своїх дорогих матусь та любих бабусь із прекрасним святом весни – Днем  Матері.

З маленьких дитячих уст пролунали слова вдячності, любові та шани. Так багато позитивних емоцій викликали вірші та пісеньки, які разом із своїми вихованцями підготували вихователь групи Кухтяк Г.М. та вчитель музичного мистецтва Тесля О.І.

 


28_05_17_S91

Флеш-моб.

Ми – різні, у нас багато захоплень. Хтось любить танцювати,  хтось прекрасно співає, дехто може полагодити  комп’ютер із закритими очима, хтось майстерно вишиває хрестиком, а інший захоплюється спортом. Але об’єднує нас  одна особливість – ми всі талановиті. І хочемо  цим поділитися з вами.

У СЗШ № 91 відбувся  флеш-моб,  учні хотіли своїми танцями передати хороший настрій і  та теплу атмосферу шкільної родини.  Школярі хотіли показати, що в школі можна не лише вчитися, а й весело проводити час. Вчитель хореографії Токар С.О. зумів вдало поєднати сучасний танець  з елементами спортивних ігор разом з учням різних вікових категорій.  Це було шкільне дійство, яке об’єднувало всіх.


10_05_17_S57

Давайте поговорим про життя!

Отак і зберемось і поговорим.

Поділимось і радістю, і горем,

Давайте поговорим про життя!

05.05.2017 року з метою формування в учнів правильного уявлення про здоров’я і здоровий спосіб життя, виховання дбайливого ставлення до оточуючих, учні 8-9 класів ЛСШ І-ІІІ ст. №57 ім. Короля Данила прослухали лекцію представника УГКЦ,  місійної команди «Нова культура» Скупця Ігоря  про шкоду тютюнопаління та алкоголізму для людини.


10_05_17_S78

Відкритий загальношкільний виховний захід «Хресну дорогу очима дітей»

Напередодні Великодня учні 5 і 6 класів із класними керівниками Гуняк А.С.та  Мартинців М.С. підготували Хресну дорогу  . Протягом 14 стацій діти особливо роздумували та розважали над страстями, які переживав Ісус Христос по дорозі гору Голгофу, на якій був розп’ятий. Під час Хресної дороги школярі спільно просили в Господа миру для нашої країни, щоб припинилася війна на сході України. Роздуми та молитви відбувалися під музичний супровід, який підготувала Демкович Г.Б. і який створив особливу духовну атмосферу.


10_05_17_S92

А гаївки, веснянки лунають…

З метою відродження народних традицій, пропагування серед дітей кращих зразків звичаїв та обрядів українського народу, залучення до відродження та поширення Великодньої звичаєвості нашої держави учні СЗШ № 92 взяли участь у шкільному фестивалі веснянок та гаївок, який відбувся на шкільному подвір’ї. Кожний клас від 3-го до 10-го представив свою пісню. Найцікавіше виступили 3-А клас («Ку-ку»), 5-В («У Великдень коло церкви»), 7-В клас («Кривий танець»), а найпопулярнішими веснянками фестивалю були «Шум» та «Ой на горі кладочка». Різнобарв’я вишиванок, веселий дитячий спів, посмішки на обличчях перехожих свідчили про успішно проведений захід.
Крім того, учні нашої школи взяли участь у  районному фестивалі гаївок «Голубка», який проходив у Будинку дитячої та юнацької творчості Шевченківського району. Школярі представили увазі гаївку «Вербова дощечка», долучились до спільного виконання учасниками «Кривого танцю» й переглянули майстер-класи гуртків з бісероплетіння, образотворчого мистецтва, виробів з соленого тіста тощо.

 


 


01_05_17_S57

Церковні дзвони дзвонять над Україною

Єднають всіх нас вірою єдиною.

Зупинимось, послухаєм їх спів,

Покаємось, позбудемось гріхів,

Помолимось, помолимось без слів.

Христос Воскрес!

Весна  - це пора року, що приносить нам особливу радість, адже з її приходом оживає весь довколишній світ. Весна дуже шанована в українських обрядах і традиціях. Усе частіше збиралась молодь просто неба, щоб урочисто привітати молоду красуню гаївками та веснянками. А розпочинати це свято обов’язково доручали дітям. 26 квітня учасники вокального гуртка ЛСШ І-ІІІ ст. №57 ім Короля Данила провели музично-театральну виставу «Заспіваймо, паняночки, веселої весняночки». Під час вистави глядачі (учні 4-х класів) разом із учасниками, спільно розучували веснянки та відтворювали пісні-гаївки.


22_04_17_S99

Тиждень духовного виховання

04.04 - 07.04.2017 р. СЗШ №99 м. Львова проходив Тиждень духовного виховання (організатор - вч. християнської етики Оберван Л.О.).

У рамках його відбулися такі заходи:

- перегляд фільму "Ісус з Назарету" з метою пізнати християнство, як правдиву реальність (1- 4 кл.);

- зустріч із Братом Любомиром Кушнірем, ченцем церкви Св. Онуфрія ЧСВВ, присвячена Божим чеснотам у житті людини (4-Г кл.).

Мета; поглибити Віру, Надію, Любов у своєму серці ;

- зустріч із о.Михайлом Білецьким Храму Св. Петра і Павла, присвячена темі покаяння (4-В, 6-Г кл.).

Мета: усвідомлення власних помилок і виправлення їх у Св. Тайні Сповіді;

- відкритий урок у 4-А класі на тему "Будьмо наполегливими у пізнанні істини" за творами І.Франка (гість уроку - Олег Огірко, доктор філософії, доцент кафедри філософії та педагогіки Львівського національного університету ветмедицини та біотехнологій ім. С. З. Ґжицького, професор кафедри українознавства університету "Львівський Ставропігіон", член Громадської ради "Святий Юр" ). Мета: дослідити, проаналізувати духовну спадщину Каменяра;

- зустріч із Василем Глинчаком, журналістом Львівського телебачення, лауреатом премії ім. І. Калинець, присвячена темі "Тарас Шевченко - Апостол Правди і Науки" (2- В кл.).

Мета: пізнати роль проповідників у житті народу, як приклад для наслідування, оберігати та примножувати спадщину нашого народу у поезіях і живописі Т. Г. Шевченка ;

- свято Благовіщення Пречистої Діви Марії "Королева душі моєї" (3-А кл.)


22_04_17_Pr

«Дзвонять дзвони у Карпатах, що велике свято стало,

             Дзвони дзвонять на Підляшші, що сповнились мрії наші.

    Дзвонять дзвонять на Волині, що Христос воскрес в нас нині.

         Дзвонять дзвони у Полтаві – ще воскреснуть нашій славі!»

 

Так розпочалось великоднє дійство «Котилася писаночка…», яке відбулось у четвер, 20 квітня у ЛГ «Престиж». Підготували  вчитель мистецтва та художньої культури Горбач І. Т. та педагог-організатор Гараздовська М.Т. та учні 5-тих і 6-тих  класів. Ця літературно-музична композиція була наповнена любов’ю, щирістю, бажанням побачити Україну у світлі писанок усіх регіонів. Веснянки та легенди, які звучали, відобразили колорит і самобутність української пісенної та літературної творчості. У них відобразилася душа народу, яка буде жити доти, доки живе віра у Христове Воскресіння.

            Коли здається, що життя прожито,

                                               Ще крок один і вічне небуття.

                                               Подумай лиш, чому зернина жита,

                                               Вмираючи продовжує життя.

                                               А ти людина. Важить так багато

                                               Твоє життя і розум , і краса,

                                               Згадай Христа, що був колись розп’ятий

                                               І знову Сущий нині в небесах…


03.04.2017 р. учні 9-10 класів НВК «Школа-садок І-ІІІ ступенів №38 м. Львова», вчитель християнської етики Вавринчук О.Я., вчитель музичного мистецтва Тесля О.І. та студенти Львівської духовної семінарії Святого Духа взяли участь у Хресній дорозі «Обірвана пісня любові», автором якої є колишня випускниця школи, громадська діячка та поетеса Наталія Назар. Усі присутні: батьки, вчителі  та учні – глибоко пройнялися проблемою цінності людського життя. Страсні пісні у виконанні шкільного ансамблю та семінаристів нагадали нам, що кожен, несучи свій хрест, сподівається на Божу підтримку та допомогу.


12_04_17_S81

«Кольоровий тиждень у школі»

З 3 по 7 квітня у ССЗШ №81 ім. П.Сагайдачного проходив  «кольоровий тиждень». Кожен день тижня мав свій колір і тематику. Головне правило - мати елемент одягу саме такого кольору, який носив той чи інший день.

Понеділок - День вдячності за... Колір жовтий.

...Будьте вдячні за те, що маєте зараз. Коли ви почнете думати про все, за що ви вдячні у вашому житті, ваші думки повернуться до вас у вигляді безлічі нових речей і подій, що вселяють відчуття вдячності...Учні і вчителі виготовляли сердечка, на яких писали вдячні слова  і дарували їх один одному.

Вівторок - День щедрості, колір помаранчевий.

...Справжня щедрість стосовно майбутнього полягає в тім, щоб все віддавати сьогоденню...

У цей день проводився збір необхідних речей і продуктів для людей, які перебувають у геріатричному пансіонаті та воїнів АТО.

Середа - День мудрості, колір зелений.

...Мудрість – це наука життя, яка в результаті приносить три плоди: дар добре мислити, добре говорити і добре чинити...У цей день учні старшої школи проводили для молодших школярів майстер-класи з виготовлення різних аплікацій і виробів у техніці квілінг, а також коротенькі лекції про життя і діяльність видатного гетьмана України Івана Мазепи.

Четвер - День милосердя, колір рожевий. ...Милосердя – найвірніший знак справжньої величі людини...Цього дня вчителі Шапайчук Н.Р. та Андрусишин Н.М., разом з учнями 6 - Б та 6 - В класів підготували і провели показ мініатюр та перегляд мультфільму "Перший політ", присвячені милосердному та дбайливому ставленню до рослин та тварин. На захід було запрошено учнів усіх шостих класів.

П'ятниця - День духовності, колір блакитний.

...Початок духовного життя – це вихід зі своєї суб'єктивності, з самого себе...

У велике свято Благовіщення ми передали зібрані речі і продукти воїнам АТО, а представники учнівського парламенту разом із педагогом-організатором Дацьків В.В. і заступником директора з виховної роботи Цимбалістою О.А. відвідали геріатричний пансіонат і відвезли те, що збирали саме для людей, що там проживають. А це і солодощі, і засоби особистої гігієни і одяг, і постіль. Дякуючи зусиллям наших вчителів, учнів та їх батьків таких благодійних подарунків відвезли цілий бус.

   

Дівчинка на інвалідному візку – це студентка 2 курсу біологічного факультету ЛНУ ім.І.Франка, в якої можна почерпнути бажання жити і творити добро навіть в найкритичніші моменти життя.

Ось таким благодійним днем завершився наш кольоровий тиждень. Та якщо проаналізувати цей тиждень загалом, то усі п'ять днів пройшли під гаслом любові, поваги, мудрості,  милосердя і благодійності. Організаторами тижня були художній керівник Степанишин А.В., педагог-організатор Дацьків В.В., заступник директора з виховної роботи Цимбаліста О.А. Активну участь взяли учителі Шапайчук Н.Р. та Андрусишин Н.М.


07_04_17_S97

 «Великий день для єдності родини»

«О писанко! Ти символ України!
Любові й миру вірна берегиня!»

Українські великодні писанки без перебільшення можна вважати “листами до Бога”. В архаїчних символах візерунків на яйці закладалися молитви, побажання та мрії. Довершена єдність форми, кольору і змісту нагадує про одвічну гармонію Всесвіту. З яйця, за міфологічними уявленнями українців, почався світ.

Напередодні Великодніх свят учитель української мови та літератури Харатинович М.В. для учнів 6-А класу СЗШ № 97 провела майстер-клас з виготовлення писанок. Майстриня розпочала заняття з короткого опису, що символізує писанка для українського народу. Діти дізнались про те, що писанка не просто розфарбоване яйце, а - символ Воскресіння, життя, безсмертя, любові і краси, відродження, добра, щастя, радості. Із сотні існуючих методів та орнаментів учасникам було запропоновано освоїти декілька  основних для оформлення пасхальних яєць, кошичків

Духовна велич Львова
СЗШ №33
Упр.освіти ДГП ЛМР
Осв.портал Львівщ
Новини Педпреса
Новини ЛСШ №43
Збірник сценаріїв
Для допомоги у роботі класним керівникам, педагогам-організаторам, учителям-предметникам. Збірник сценаріїв знаходиться у розділі "Каталог файлів".
Увага ! Конкурс
1.1. Правила конкурсного приймання учнів у спеціалізовані школи укладаються з врахуванням Закону України «Про загальну середню освіту», Постанови Кабінету Міністрів України від 16.06.2000р. №946 «Про затвердження Положення про загальноосвітній навчальний заклад»,наказу Міністерства освіти та науки України від 19.06.2003 р. за № 389 «Про затвердження Інструкції про порядок конкурсного прийняття дітей (учнів,вихованців) до гімназій, ліцеїв, спеціалізованих шкіл.» 1.2. До 16.05.2014 р. в закладах освіти будуть затверджені графіки проведення конкурсного випробовування у спеціалізовані школи, гімназії та ліцеї та графіки засідань апеляційних комісій відповідно до Правил конкурсного приймання.
Пошук
Календар
«  Грудень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Архів записів
Соціальні закладки
Друзі сайту
Відвідування сайту
счетчик посещений
Besucherzahler russian woman
счетчик посещений
Відвідування сайту
Flag Counter

Copyright MyCorp © 2017
П.Дуда 


Конструктор сайтів - uCoz