Середа, 14.11.2018, 20:40
Вітаю Вас Гість | RSS

Відділ освіти Шевченківського та Залізничного районів                                м.Львова

Меню сайту
Реєстрація у ДНЗ
BannerFans.com
Освіта Львів
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

Виховна робота

 


 


НВК "ШКТ-ЛТЛ". Відвідини Страдецької гори.

Ловлячи останні теплі осінні дні, учні НВК "ШТЛ" вирушили у невеличку подорож околицями Львова. Як будь-яка добра справа починається з молитви, так і наша подорож розпочалася з відвідин Страдецької гори. Проходячи Хресну дорогу, біля кожної стації лунали щирі та теплі дитячі намірення: молились за мир у країні, за здоров'я рідних і близьких, за успішне закінчення навчання. Вразили розповіді про печери Страдецької гори, хоча побували ми лише у великій, оскільки більшість ходів зараз є закритими для відвідування.

                   

Відчувши духовне піднесення, помилувавшись прекрасними краєвидами золотої осені, ми помандрували далі, бо на нас вже чекали у реабілітаційному центрі для ведмедів "Домажир". Нам провели просто вражаючу екскурсію, розповіли про види ведмедів, догляд за ними та особливості їхнього харчування. Ми змогли зблизька роздивитись цих хижаків, хоча вони видались нам дуже милими і привітними. Проте защеміло серце, коли нам розповіли історії кожного з них. На дитячі очі (та, що тут казати, на дорослі теж) навертались сльози, коли ми уявили, як на них травлять мисливських собак, тримають у маленьких клітках чи поять алкоголем, змушують "танцювати" на розпеченій плиті або осліплюють, аби софіти на цирковій арені не заважали виконувати трюки. Ми щиро віримо, що ці тварини все ж зможуть одужати після знущань над ними людини.

                    

Вже не такі веселі та піднесені покинули ми "Домажир". Але невеличкий пікнік та рухливі ігри підняли дітям настрій.

                    
 

Це був дуже насичений день, багатий на враження та емоції. Але він далеко не останній у нашій історії...

Прикріплення: Картинка 1 · Картинка 2 · Картинка 3 · Картинка 4 · Картинка 5 · Картинка 6 · Картинка 7 · Картинка 8 · Картинка 9

 


СЗШ № 97. «Дзвенить «Струмочок» у шкільній родині, дарує пісню нам свою…»

Цими днями, завітавши до актової зали нашої школи, можна було почути, як лунає така рідна серцю українська пісня. Шкільний хор «Струмочок» традиційно презентував усім глядачам свій творчий доробок. Яскравий звітний концерт продемонстрував високий мистецький потенціал учнів. Юні таланти захоплююче виконували пісні, а глядачі мали змогу поринути у чарівний світ української пісні. Виступи хористів супроводжувалися бурхливими оплесками та приємними емоціями глядачів.

          

Потужним та завершальним акордом концертної програми був виступ солістки Гагатко Олени, учениці 5-А класу,  у виконанні якої прозвучали пісні «Мова єднання», «Назустріч долі» та «Розкажу про Україну». Гості відзначили високу виконавську майстерність учнів, подякували керівнику хору Оресту Яремківу за клопітку роботу з дітьми, яка приносить чудові результати.
А пісня — це душа. З усіх потреб потреба.
Лиш пісня в серці ширить межі неба.
На крилах сонце сяйво їй лиша.
Чим глибша пісня, тим ясніш душа.

Яремків Н.В., заступник директора

з виховної роботи

Прикріплення: Картинка 1 · Картинка 2 · Картинка 3


Львівська ЗОШ №74. Свято "З Україною в серці".

Якщо маєш в серці Україну,
То живи для неї неодмінно,
І любов синівську невгасиму
До людських сердець неси невпинно.

З метою виховання в учнів почуття патріотизму, національної гордості, любові до рідного краю 20.04.2018 року у Львівській ЗОШ №74 під керівництвом учителя 3-Б класу Савки Л.І. було проведено свято

"З Україною в серці".

          

Прикріплення: Картинка 1 ·Картинка 2 ·Картинка 3


СЗШ №75 ім. Лесі Українки. Виховний захід “MR. ALL-KNOW PARTY”.

20.03.18 вчителі англійської мови Яцик І.В. та Субота Г. Ю. провели виховний захід “MR. ALL-KNOW PARTY” з учнями 6-Б класу. Свято складалося з двох частин. У першій відбувся конкурс між двома командами. Учасники команд повинні були виконати низку завдань різного характеру: дати відповіді на запитання, розв’язати кросворд, описати одяг, поставити речення в правильному порядку, назвати традиційні американські страви. В другій частині заходу учні інсценізували уривки з відомих літературних творів «Попелюшка» та «Пригоди Тома Соєра». Гостями свята були батьки, учні та вчителі, які отримали незабутні враження та емоції.


ССЗШ №81. Живеш, Тарасе, поміж нами!

З нагоди відзначення 204-річчя з дня народження видатного сина українського народу Т.Г. Шевченка у ССЗШ №81 ім. П.Сагайдачного був проведений цікавий виховний захід «Живеш, Тарасе, поміж нами!», який підготувала вчитель української мови та літератури Вонсовська Галина Богданівна, а музичним акомпаніатором була вчитель музичного мистецтва Гулей Лілія Петрівна.
Спочатку звучала літературно-музична композиція у виконанні учнів 8-х класів. Лунали пісні на слова поета: «Зоре моя вечірняя» та ін. Нікого не залишили байдужими виступи хлопців-козаків із поезіями «Розрита могила» та «До Основ’яненка».
А далі на учнів чекала літературна вікторина «Чи знаємо ми Т.Шевченка?» 8 команд 8-9-их класів позмагалися між собою на краще знання життєвого та творчого шляху митця, розгадували кросворди, відповідали на запитання вікторини. Діти мали змогу продемонструвати свою кмітливість, логічне мислення, спостережливість.
Захід сприяв вихованню поваги до Шевченкового слова, усвідомленню унікальної особистості Кобзаря.


ЛЗШ №43. Музейні уроки - це ж цікаво !

Уроки в музеях Львова стають традиційними у практиці педагогів ЛЗШ №43. Чергову зустріч з музейними експонатами Львівського природничого музею мали семикласники з учителем біології Захарчук О.І. На уроці «Покриви тіла тварин, їх різноманітність та функції» учні практично розглянули покриви річкового вужа, саламандри плямистої, болотяної черепахи, змієїда та дикобраза деревного, розвивали вміння порівнювати безхребетних і хребетних тварин, виявляти їх характерні особливості. За допомогою лупи та бінокуляра досліджували як покриви тварин, так і власне волосся. Навчальні прийоми «здивування» та «інтелектуального штурму» сприяли активізації пізнавальної діяльності учнів і забезпечили успішний зворотній зв’язок.

 

 

 

 

 


ЛЗШ №43. Світ благословляє любов.

Дзвенять німою тугою ліси,
Коли їх ніч тремтлива обнімає
І від очей у ревності ховає
Принади їх первісної краси.

Бринять живою радістю ліси,
Як ранок спалахне на небокраї,
Як сонце огняне завісу піднімає
Із їх первісної і чистої краси.

Мені здається,— може, я не знаю,
Було і буде так у всі часи:
Любов, як сонце, світу відкриває
Безмежну велич людської краси.

І тому світ завжди благословляє
І сонце, що встає, і серце, що кохає…

- ці та інші ніжні  мелодійні рядки звучали на Святі Любові, яке підготували учні 8-А класу ЛЗШ №43 з класним керівником Фойдер Галиною Іванівною. Присутні відчули через слово, музику, спів, танець такі глибинні істини людського життя – любов, кохання, повага, щирість. Без них життя не життя, людина не людина.

Хай чисте і світле кохання прийде до кожного і змінить життя на краще!

 

 

 

 НВК "Школа-садок І-ІІІ ступенів №38 м. Львова". Майстер-клас "Декорування стрітенської свічки".

У нашого народу є звичай, пов'язаний зі святом Стрітення, - благословення свічок, коли люди йшли до церкви і освячували свічки, які потім називали «стрітенськими», «громничними», бо вони оберігають від грому та мають надзвичайну здатність допомагати людині у найважчі періоди життя.
09.02.2018 р. учні 3-А класу НВК «Школа-садок І-ІІІ ступенів №38 м.Львова»разом із вчителем Павлиною О.М. взяли участь у майстер-класі "Декорування стрітенської свічки". Юні дослідники розповіли про історію виникнення стрітенської свічки, її християнську символіку, про силу стрітенського вогню та пов'язані з ним вірування. Діти власноруч декорували стрітенські свічки, які зможуть освятити.
Тож нехай ці свічки нагадують нам про запалений у кожному вогник Божої благодаті, зберігаймо їх як оберіг, як символ миру та спокою і в наших домівках, і в наших душах.


СЗШ №100 м. Львова. Акція до Дня Соборності

Акція учнів СЗШ 100 до Дня Соборності України відбулась у мікрорайоні Рясне 2. Живим ланцюгом, як знак історичної традиції Акту злуки українців ЗУНР та УНР, учні взявшись за руки пройшлися від школи до пам'ятного символу Матері Божої.

               

Флешмоб мав на меті проінформувати жителів Рясне 2 про пам'ятну історичну подію, адже під час заходу волонтери розповсюджували вітальні листівки. На завершення колектив учнів виконав українську коляду та славень України. 99 років разом, так святкуємо об'єднання України після багаторічного поділу між окупантами.

Вже другий рік учні нашої школи об'єднуються у живому ланцюгу, щоб вшанувати День Соборності. Пам'ятаємо! Пишаємось! Слава Україні!


ССЗШ № 18. У гостях у Мельпомени.

30 січня 2018 року учні 7-В та 6-Б класів відвідали театралізовану екскурсію ‘’Сходинки до Парнасу’’ у Львівському національному академічному театрі опери та балету ім. С.Крушельницької.

          

Почули розповідь з історії театру, побачили виступ артистів балету, а також побували у творчих майстернях театру, де ознайомились із цехами, у яких виготовляють декорації і костюми.
Враження від екскурсії семикласниці Качеровської Олени: «Величність, гармонія та краса інтер’єру театру переносять нас у минулі віки. Розповідь про побачене дуже цікава, намагаєшся запам’ятати кожен факт. Після цієї екскурсії я справді полюбила театр.»

Прикріплення: Картинка 1 · Картинка 2 · Картинка 3


СЗШ №54. Виховний захід «Україна - єдина країна», присвячений 100-річчю проголошення незалежності УНР та Соборності України.

З метою виховання в учнів відчуття патріотизму і гордості за свою державу у СЗШ № 54 ім. Квітки  Цісик  м. Львова 25 січня проведено виховний захід «Україна - єдина країна», присвячений 100-річчю проголошення незалежності Української Народної Республіки та Соборності України.

Під час проведення заходу учні поглибили свої знання з історичного минулого нашої держави, розглянувши причини та наслідки священної боротьби за незалежність, зокрема:  героїчного подвигу молодих юнаків-гімназистів у бою з більшовицькими окупантами на залізничній станції під Крутами та незламний дух Героїв-Кіборгів у донецькому аеропорту в сучасній Україні.

Захід проводився із використанням мультимедійних засобів, за допомогою яких учні мали змогу переглянути уривки боїв у Донецькому аеропорту.

Свято завершилося переглядом учнівських фотографій із використанням пісні Світлани Весни « Діти України», яка наголосила, що саме вони є майбутнє нашої держави.

 


НВК "Школа-садок І-ІІІ ступенів №38 м. Львова".  Різдвяний вертеп.

Український вертеп - це одна з найкращих оздоб Різдва, наша традиція, яку ми зберігаємо вже понад чотири століття. Веселе різдвяне дійство з піснями-колядками, жартами, короткими виставами відбулося 17 січня 2018 року в НВК «Школа-садок І-ІІІ ступенів № 38 м. Львова». У галереї школи біля святково вбраної ялинки група аматорів, учнів 5,7 і 8 класів, принесли радісну вістку про народження Ісуса, а відтворити цю подію допомогли образи Ангелів, Пастушків, Царів, Жидів, Воїнів, Ірода, Чорта і Смерті, у які так майстерно перевтілилися юні актори. Завершальним акордом стала спільна коляда, яка об’єднала учасників дійства та глядачів.


 


22_06_17_S33

Загальношкільне  Свято  Останнього  Дзвоника  2017р. Cвяткує шкільна родина.

Сонце ген на видноколі,
Ми ж не в класі в час цей ранній,
Бо для нас у рідній школі
Пролунав дзвінок останній.

 

 


22_06_17_S33

Вшанування  учнями   СЗШ №33 пам’яті  борців  за  волю. Покладання квітів до меморіального знаку «Воля ціни не має». Організатор  –  керівник військово – патріотичної  гурткової  роботи  Прус Ф.А.)

 

 

 

 


22_06_17_S33

Загальношкільне свято  для учнів початкової школи СЗШ №33 «Прощавай , Букварику!».

На виконання плану виховної роботи , з метою відзначення свята першокласників  12  травня 2017р. було проведено загальношкільне свято для учнів початкової школи і батьків учнів 1 класу «Прощавай , Букварику!» (організатори – вчитель 1 класу Радай М.Т., художній керівник – Рикмас М.І.)

 


 


22_06_17_S33

 Хресна Дорога.

З метою  духовного виховання учнівської молоді в СЗШ №33 проведено духовний виховний захід «Хресна дорога» (організатори-вчитель християнської етики Глушко Н.П., педагог-організатор-Бабюк О.О.)
 

 

 

 


22_06_17_S46

Практичні заняття учнів 10 – 11 класів СЗШ №33 з надання першої домедичної допомоги з представниками Червоного Хреста.

З метою ознайомлення  учнів 10 – 11 класів  з правилами надання першої невідкладної домедичної допомоги представниками організації Червоного Хреста було проведено практичне заняття в школі.

 

 

 

 

 

 


22_06_17_S35

Загальношкільна лінійка «Стежками Кобзаря»

З метою національно – патріотичного виховання учнівської молоді, відзначення річниці народження Тараса Григоровича Шевченка, ознайомлення учнів зі сторінками історії життя і творчості Великого Кобзаря   в СЗШ №33 проведено загальношкільну лінійку «Стежками Кобзаря» (09.03.2017р., організатор – вчитель української мови і літератури Чабан О.Л.)

 

 

 

 


09_06_17_S97

«Одягни вишиванку»

Вишита сорочка, як душа моя, 
Веселково сяє, радістю буя. 
Хрестиком — узори, гладдю — кольори, 
Бо найкраща в світі, що не говори.

Не перший рік у СЗШ № 97, як і у всій Україні, відзначають День вишиванки. І цього року уся шкільна родина долучилася до акції «Одягни вишиванку». Хтось радів своїм новим вишитим обновкам, хтось одягнув улюблену вишиванку. Але всі були єдині у думці, що таке свято об’єднує і вчителів, і учнів різних класів. Вишиванка – це наша національна гордість. Ще з сивої давнини відомо, що вишита сорочка є символом здоров’я та краси, оберегом щасливої долі та родової пам’яті. За традицією вона передавалася з покоління в покоління, з роду в рід як родинна реліквія. Цей український оберіг пройшов крізь віки й нині символізує чистоту почуттів, глибину безмежної любові до Батьківщини.
Цього ж дня у актовій залі відбувся чудовий родинний захід «Свято Вишиванки». Підготували його: учні 6-А, 6-Б класу та  класні керівники Кравус О.Д., Бузікевич О.Г., Матвєєва Д.С., учитель музичного мистецтва, Антонів Л.О., вчитель інформатики. Актова зала не змогла вмістити всіх глядачів. Прекрасні задушевні пісні та вірші, висока виконавська майстерність юних артистів підкорили глядачів. Свято залишило в присутніх незабутні враження. «Проведення такого чудового заходу продемонструвало, що учні школи відчувають себе справжніми українцями та налаштовані на збереження культури, звичаїв й традицій свого народу», - сказала Кравус О.Д. Тож носімо на долю і щастя вишиванку. Це наш національний оберіг!…

Вишивання моє, вишивання…
Чорний – сум, а червоний – кохання.
Синій – небо, зелений – буття.
Вишиванка – це наше життя!

Яремків Н.В., заступник директора з виховної роботи


07_06_17_S20

Свято вишиванки.

Для українця вишиванка – не просто одяг. Це щось дуже особливе: особисте, рідне, святе. Вишивка – це символ, який зберігає коріння українців, ідентичність, розуміння себе. Це наша історія: міфологія, релігія, давнє мистецтво наших предків, душа нашого народу.

Цьогоріч у третій четвер травня разом з українцями всього світу учні СЗШ № 20 відзначили День вишиванки. Це свято є самобутнім і самодостатнім, не прив'язане до жодного державного чи релігійного і  покликане воно зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу.

Ідею акції «Всесвітній день вишиванки» у 2006 році запропонувала студентка факультету історії, політології та міжнародних відносин Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича Леся Воронюк.  Спочатку вишиванки одягнули кілька десятків студентів та кілька викладачів факультету. Та вже протягом наступних років свято розрослося до всеукраїнського рівня, до нього почала долучатися українська діаспора по всьому світу, а також прихильники України.

Одягнімо, друже, вишиванки —

Наш чарівний український стрій.

Не для когось, не для забаганки,

А для себе, вірний друже мій.

Одягнімо вишиванки, друже,

Як одвічний предків талісман.

Хай не буде серед нас байдужих

І один в нас буде отаман.

Одягнімо в свята і неділі,

В будень, за потреби, одягнім

І відчуєм — вороги безсилі

Зруйнувати український дім.

Одягнімо вишиванки, друже,

Хай побачить українців світ —

Молодих, відважних, дужих,

У єднанні на сто тисяч літ


07_06_17_S97

«ТВОРЧА ЗУСТРІЧ З АРТИСТАМИ ФІЛАРМОНІЇ».

А пісня - це душа. З усіх потреб потреба.

Лиш пісня в серці ширить межі неба.

На крилах сонце сяйво їй лиша —

Чим глибше пісня, тим ясніш душа.

22 травня 2017 року до СЗШ № 97 на творчу зустріч завітали артисти філармонії з чудовою програмою «Пісня – душа народу». Серед глядачів в залі були присутні учні, батьки, вчителі, жителі мікрорайону. Масу яскравих вражень та енергійного піднесення подарували артисти, на чолі з Народним артистом України Мар’яном Шуневичем. Чистоту та душевність у піснях передали інші артисти. Глядачі з захопленням слухали у їхньому виконанні невмирущі твори Володимира Івасюка, Ігоря Білозіра, а також актову залу заполонила дзвінка пісня Квітки Цісик.

Артисти філармонії вразили та розчулили присутніх надзвичайно професійним виконанням музичних композицій, підняли національно-патріотичний дух глядачів піснями про Україну і викликала шквал оплесків та овацій. Під їхні виступи діти пустилися в запальний танок.

На завершення творчої зустрічі артисти філармонії разом з школярами виконали пісню Володимира Івасюка «Червона рута», з перших нот якої всі глядачі встали зі своїх крісел, подарувавши вдячні оплески та овації співакам.

Усі присутні щиро дякували артистам за натхнення, котре отримали від концерту. Будемо з нетерпінням чекати нової зустрічі!

Яремків Н.В., заступник директора

з виховної роботи


Свято вишиванки.

Яскраві візерунки, що стеляться оксамитовим килимом, барвисті квіти і трави, щедра, родюча українська земля – все це створює неповторний, самобутній скарб українського народу – вишиванку. 18.05.2017 року в НВК “Школа-садок I-III ст.№38 м.Львова” учнівська молодь разом з педагогічним колективом відзначили День вишиванки. Спільна справа завжди об’єднує та додає піднесення. Учні, взявшись за руки, утворили велике коло, яке не має ні початку ні кінця і є символом єдності нас українців, а веселковий танець додав ще більше святковості та гарного настрою.


06_06_17_S30

Продовжуємо святкувати День вишиванки

19 травня у СЗШ №30, відбувся рок-концерт.  На подвір’ї школи учні 5-11 класів мали змогу побувати на концерті групи «Fusion». Разом із групою проспівати пісні з репертуару «Океану Ельзи» та популярних закордонних виконавців.

Такі зустрічі стали доброю традицією для учнів нашої школи.

 

 


12.05.2017р. у НВК «Школа-садок І-ІІІст. №38 м. Львова» відбулося свято, приурочене Дню матері «Найрідніша, найдорожча…». Учні 5-А та 7-Б класів під керівництвом учителя української мови та літератури Тарас М.П. та музичного керівника Теслі О.І. привітали своїх матусь зі святом. Слово «мама» - вічне й неповторне. Де б кожен з нас не був, що б не робив, та завжди матуся освітлюватиме наш шлях своїм ніжним серцем та лагідним поглядом.


11.05.2017 року учні 2-А класу НВК «Школа-садок І-ІІІ ступенів № 38 м. Львова», класний керівник Павлина О. М. та музичний керівник ТесляО.І.  провели  виховний захід "Мамо рідна, хай святиться ім'я твоє". Із словами шани, вдячності й любові другокласники звернулися до Матінки Божої, неньки України та наймилішої, найріднішої своєї матусі, яка подарувала життя кожній дитині.


Мама. Матінка. Матуся. Ненька. Одне єдине слово, та скільки воно означає для кожного з нас. Скільки в ньому ніжності й ласки, доброти й любові. І все розуміє чуйне мамине серце.

10.05.2017 року вихованці короткотривалої групи Сонечко НВК « Школа-садок І-ІІІ ступенів №38 м. Львова» привітали своїх дорогих матусь та любих бабусь із прекрасним святом весни – Днем  Матері.

З маленьких дитячих уст пролунали слова вдячності, любові та шани. Так багато позитивних емоцій викликали вірші та пісеньки, які разом із своїми вихованцями підготували вихователь групи Кухтяк Г.М. та вчитель музичного мистецтва Тесля О.І.

 


28_05_17_S91

Духовна велич Львова
СЗШ №33
Упр.освіти ДГП ЛМР
Осв.портал Львівщ
Новини Педпреса
Збірник сценаріїв
Для допомоги у роботі класним керівникам, педагогам-організаторам, учителям-предметникам. Збірник сценаріїв знаходиться у розділі "Каталог файлів".
Увага ! Конкурс
1.1. Правила конкурсного приймання учнів у спеціалізовані школи укладаються з врахуванням Закону України «Про загальну середню освіту», Постанови Кабінету Міністрів України від 16.06.2000р. №946 «Про затвердження Положення про загальноосвітній навчальний заклад»,наказу Міністерства освіти та науки України від 19.06.2003 р. за № 389 «Про затвердження Інструкції про порядок конкурсного прийняття дітей (учнів,вихованців) до гімназій, ліцеїв, спеціалізованих шкіл.» 1.2. До 16.05.2014 р. в закладах освіти будуть затверджені графіки проведення конкурсного випробовування у спеціалізовані школи, гімназії та ліцеї та графіки засідань апеляційних комісій відповідно до Правил конкурсного приймання.
Пошук
Календар
«  Листопад 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930
Архів записів
Соціальні закладки
Друзі сайту
Відвідування сайту
счетчик посещений
Besucherzahler russian woman
счетчик посещений

Copyright MyCorp © 2018
П.Дуда 


Конструктор сайтів - uCoz