Понеділок, 23.12.2024, 13:17
Вітаю Вас Гість | RSS

Відділ освіти Шевченківського та Залізничного районів                                Львівської ОТГ

Меню сайту
Реєстрація у ДНЗ
BannerFans.com
Освіта Львів
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

Сторінка музичного керівника


 Життєве кредо: "Щоб бути гарним педагогом потрібно любити своє діло та любити тих кого навчаєш"



Останнє десятиріччя характеризується значним зростанням уваги до розвитку музичних здібностей дошкільнят за допомогою різноманітних видів музичної діяльності. Музичні здібності, їх формування і розвиток - це одна з найцікавіших проблем, що привертає увагу всіх педагогів - дослідників. Всі музичні здібності поєднуються в єдине поняття - музичність. Як сказав М.Кенін "Музичність - складна здатність. У музичності ми маємо справу з поняттям, що само собою не має певної реальності, а має розумітися лише як позначення суми окремих музичних здібностей". Так ось, ядром музичності є три основні здібності: сприйняття, емоційний відгнук, чуття ритму.

    Музичність дитини  розвивається  за допомогою таких видів музичної діяльності, а саме: слуння музики, спів, музично - ритмічні рухи та гра на музичних інструментах. У  програмах  розвитку дитини дошкільного віку "Я у світі" та "Впевнений старт" по яких працює наш садочок, наголошується на необхідності  не лише підтримувати бажання дітей слухати музику, але й розвивати вміння творчо використовувати накопичувальний музичний досвід у повсякденному житті. Це можливо тільки за умови добре розвиненого музичного сприймання. Засвоївши засоби сприймання, дитина отримує можливість самостійно оцінити почуте, творчо опрацювати його, самовиразитися, створити свої перші імпровізації.

     На музичних заняттях намагаюсь з успіхом впроваджується елементи системи музичного виховання Карла Орфа. Це дає змогу оптимально поєднувати кілька видів діяльності дошкільників: логоритміку, спів, рух та гру на музичних інструментах. Це дуже подобається дітям і в одночас розвиває їх творчий потенціал, адже діти не лише слухають чи виконують музичні п 'єси, а й самі творять музику.Разом з вихователями ми розробляю різноманітні заняття: комплексні, бінарні, інтегровані та інші, враховуючи вікові та індивідуальні особливості дітей, які дають змогу значно збільшити ефективність естетичного, музичного і взагалі всебічного виховання дитини. Всю цю роботу ми поєднуємо в дружній, творчій співпраці з різних видів навчальної діяльності (малювання, аплікація, ліплення, математика, фізкультура, художня література,  розвиток мови  та інші ). 

    Самими яскравими, цікавими заходами для дітей та дорослих у нашому садочку є різноманітні свята, розваги та театралізовані дійства. Емоційно забарвлені сучасні свята розвивають у дитини доброзичливе спілкування, відкритість, щирість, готовність до контактів; наповнює її життя радістю, задоволенням, відчуттям захищеності, а в цілому дарує щастя. Особливо дітям до вподоби ті свята, в яких активну участь баруть батьки. Вони із задоволенням допомагають нам виготовляти костюми, різноманітні атрибути, та виконують ролі. Я намагаюсьити батьків на співдружність дитячого садка та кожної сім'ї. Для того, щоб пояснити батькам, що дає музика для розвитку їхньої дитини, як вона впливає на якість її майбутнього життя, - проводжу  консультації для батьків, індивідуальні бесіди, семінари - практикуми. націл

Духовна велич Львова
СЗШ №33
Упр.освіти ДГП ЛМР
Осв.портал Львівщ
Новини Педпреса
Збірник сценаріїв
Для допомоги у роботі класним керівникам, педагогам-організаторам, учителям-предметникам. Збірник сценаріїв знаходиться у розділі "Каталог файлів".
Увага ! Конкурс
1.1. Правила конкурсного приймання учнів у спеціалізовані школи укладаються з врахуванням Закону України «Про загальну середню освіту», Постанови Кабінету Міністрів України від 16.06.2000р. №946 «Про затвердження Положення про загальноосвітній навчальний заклад»,наказу Міністерства освіти та науки України від 19.06.2003 р. за № 389 «Про затвердження Інструкції про порядок конкурсного прийняття дітей (учнів,вихованців) до гімназій, ліцеїв, спеціалізованих шкіл.» 1.2. До 16.05.2014 р. в закладах освіти будуть затверджені графіки проведення конкурсного випробовування у спеціалізовані школи, гімназії та ліцеї та графіки засідань апеляційних комісій відповідно до Правил конкурсного приймання.
Пошук
Календар
«  Грудень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Архів записів
Соціальні закладки
Друзі сайту
Відвідування сайту
счетчик посещений
Besucherzahler russian woman
счетчик посещений

Конструктор сайтів - uCoz