Середа, 13.11.2024, 18:08
Вітаю Вас Гість | RSS

Відділ освіти Шевченківського та Залізничного районів                                Львівської ОТГ

Меню сайту
Реєстрація у ДНЗ
BannerFans.com
Освіта Львів
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

COVID-19


Шановні гості та постійні користувачі сайту!

Поспішаємо повідомити важливу новину: сайт Відділу освіти Шевченківського та Залізничного районів ДГП ЛМР знаходиться за новою адресою! Тепер у нього новий дизайн та нові додаткові функції! Відтепер вся інформація стала ще зручнішою та ще доступнішою на мобільних пристроях високого класу (планшетах, iPhone, Android). Шукайте нас вже за новою адресою:
https://www.osvita1.lviv.ua/
Будемо раді бачити Вас на оновленому сайті!

     


Що з бустером в Україні

07.01.2022

З 6 січня в Україні бустерну дозу проти Covid-19 дозволили усім охочим. Третє щеплення можна робити через шість місяців після другого. Раніше бустер дозволили для людей віком понад 60 років, лікарям та вразливим категоріям.

Для бустерної дози перевагу надаватимуть м-РНК-вакцинам - Moderna або Comirnaty/Pfizer.

У МОЗ розповіли, що щеплення будуть робити за такими схемами:

- якщо перші дві дози Moderna або Pfizer, то бустер - Moderna або Pfizer,

- якщо перші дві дози AstraZeneca (Covishield, SKBio), то бустер - Moderna або Pfizer,

- якщо перші дві дози CoronaVac, то бустер - Pfizer,

- перші дві дози за змішаною схемою, тоді бустер - Moderna або Pfizer.

В Україні 13,9 млн людей вже отримали дві дози вакцини. Додаткову дозу отримали понад 4 тисячі людей, а бустерну дозу - понад 6 тисяч.

 


Шкарлет: У разі досягнення працівниками школи показника вакцинованості (100% у «червоній» зоні) дітей треба повертати за парти

Photo of Шкільне життя Шкільне життя  Follow on TwitterSend an email15.11.2021

15 листопада 2021 року, за оперативною інформацією, повний цикл щеплення від COVID-19 отримали понад 528 тис. працівників закладів загальної середньої освіти, або понад 81% їх загальної кількості. Про це повідомив Міністр освіти і науки Сергій Шкарлет у своєму Телеграм-каналі.

Принаймні однією дозою вакцини щеплено 95,4% працівників шкіл.

Найкращу статистику повного циклу вакцинування освітян демонструють:

  • Харківська область – 90,9%;
  • Черкаська – 90,3%;
  • Донецька – 89,9%;
  • Дніпропетровська – 88,3%.

Антилідерами за кількістю невакцинованих освітян на сьогодні є: Рівненська область – 8%, Тернопільська – 7,1% та Закарпатська – 7%.

Також Міністр проінформував про кількість шкіл, які сьогодні здійснюють навчання учнів дистанційно. Таких нараховується 5,4 тис., або майже 40% від загальної кількості.

Лідерами онлайн-навчання є Львівщина – 636 шкіл та Одещина – 621.

На канікулах зараз продовжують перебувати 84 заклади, найбільше таких шкіл на Миколаївщині – 59.

“У разі досягнення працівниками школи показника вакцинованості (100% у «червоній» зоні) дітей треба повертати за парти. Із таким закликом я звертаюся до засновників закладів освіти. Я вдячний кожному вчителю за вибір на користь щеплення і здоров’я та, відповідно, за змогу наших дітей повертатися до повноцінного навчального процесу. Це вкрай важливо”, – зазначив Міністр.


Львів переходить у червону зону: які будуть обмеження

Ситуація з коронавірусом у Львові та області постійно погіршується. Тому з 30 жовтня місто переходить до червоної зони карантину.

Джерело: 24 канал

Рішення про посилення карантину ухвалила міська комісія ТЕБ і НС 28 жовтня. Про її підсумки розповів мер Львова Андрій Садовий під час брифінгу.

Ще 7 областей потрапили до червоної зони карантину

Червона зона у Львові: що заборонять

Припинять роботу усі заклади культури. Також не можна буде проводити будь-які масові заходи – концерти, фестивалі, конференції. Виняток становлять лише футбольні матчі – їх можна проводити без глядачів за умови вакцинації або негативних ПЛР-тестів в учасників.

У спортивних залах та басейнах дозволено проводити лише одиничні тренування і лише за наявності вакцинації або негативного тесту. Усі кінотеатри, театри та музеї припиняють прийом відвідувачів взагалі. Так само заборонять проводити екскурсії.

Крім того, залишається чинним рішення, що з 1 листопада всі школи Львова на 2 тижні йдуть на дистанційне навчанняДитсадки надалі продовжують працювати.

Як їздитиме громадський транспорт

У транспорті слід обов'язково перебувати в масці. Водночас всі водії мають бути вакцинованими. Автобуси, трамваї та тролейбуси мають бути заповненими на 50% від загальної місткості. Це 50 пасажирів у великих автобусах і щонайбільше 15 – у малих.

Окрім того, проїзд для пільговиків обмежать – вони зможуть безкоштовно їздити у транспорті лише з 11:00 до 16:00. Однак на учасників бойових дій ці обмеження не діють. Сертифікатів про вакцинацію у пасажирів не вимагатимуть.

Які заклади продовжать роботу

  • Ресторани та кафе (має бути зайнято лише 50% площ та не більше ніж 4 людини за столиком).
  • Перукарні та салони краси (виключно за попереднім записом).
  • Продовольчі та речові ринки, непродовольчі магазини, ТРЦ (не більше 50% зайнятих площ).
  • Готелі та хостели (ресторани на їхній території мають приймати лише тих, хто там проживає).

Де не вимагатимуть сертифікат про вакцинацію

  • Супермаркети (якщо не менше ніж 60% продукції займає їжа).
  • Продуктові магазини.
  • Магазини з побутовою хімією.
  • Аптеки (зокрема, ветеринарні).

Рекомендують закрити церкви та храми

За рекомендаціями Ради єпископів, служби мають проходити онлайн, а вірянам слід бути вдома. Якщо хтось іде до церкви, богослужіння мають проходити просто неба.

Прохання до львів’ян на ці два тижні перейти в трошки інший режим роботи та мати повагу один до одного. Не ризикувати – добру каву можна випити й дома. А побути зайвий раз із сім'єю – велика радість для родини,
– наголосив під час брифінгу Андрій Садовий.


     


Рішення комісії з надзвичайних ситуацій

09.10.2021  11:50

З 18 жовтня школярі 5-11 класів, а також позашкілля та дозвілля переходять на тижневе дистанційне навчання. Після цього тиждень канікул. Таким чином маємо обірвати ланцюжок захворювання;

Призупиняємо планові госпіталізації та операції у лікарнях. Маємо резервувати місця для хворих на COVID-19;

Рекомендуємо обмежити розважальні масові заходи; Маю просте людське прохання - бережіть себе! Утримайтеся від відвідування місць масового скупчення людей.

Стосовно ринків, закладів харчування, магазинів та іншого бізнесу. Зараз комісія ще напрацьовує такі рекомендації. Нам важливо, щоб рішення було виваженими і не нашкодило людям. Наступне засідання комісії проведемо наступного тижня.

Андрій Садовий.


Особливості перебігу COVID-19 у дітей. Що потрібно знати батькам.

06.10.2021  19:29

За словами лікарки, експерта з дитячих інфекційних захворювань Любов Качаліної, захворювання має декілька стадій. Перша — нагадує вірусну інфекцію.

"Протягом першого тижня захворювання може нагадувати грип. Респіраторний синдром: кашель, нежить, висока температура. Коронавірус потрапляє на слизову носоглотки, ока, ротоглотки, потрапляє в кров — іде стадія вірусемії, розмноження вірусу в крові", — сказала Любов Качаліна.

Наступна стадія виникає на другому тижні захворювання. Різко погіршується стан хворого, виникає імунопатологічна стадія, може знижуватися сатурація (концентрація кисню в крові), уражається слизова легень і виникають пневмонії, плеврити, гостра дихальна недостатність.

За словами Любові Качаліної, третя стадія також є важкою: якщо хворий переніс пневмонію у важкому стані, то вона може тривати до дев'яти місяців.

Якщо дитина захворіла, підвищилася температура, то обов'язково треба звернутися до лікаря вже на першій стадії. Лікар має оцінити стан і призначити лікування в залежності від стадії.

Небезпека захворюваності для дітей залежить від імунного статусу. У дітей з міцною імунною системою захворювання протікає без важких наслідків.

"Але небезпека є у дітей з групи ризику. Це, перш за все, діти з ожирінням І, ІІ ступеня, з цукровим діабетом, онкозахворюваннями, хронічні захворювання дихальної, серцево-судинної системи, хронічні захворювання нирок. Це небезпечно", — сказала Любов Качаліна.

Виявити штам "Дельта" можуть лабораторії Києва.

"Методом полімеразно-ланцюгової реакції (ПЛР) ми встановлюємо чи є коронавірус, чи немає. Діагноз ставиться не за обстеженням, а за клінічним захворюванням, клінічному прояву. Враховуючи особливості протікання дельта-вірусу, ми можемо сказати, що в нас є діти і з дельта-інфекцією. Діагноз ставиться на основі клініки", — розказала Любов Качаліна.

Елементом профілактики захворювання на коронавірус Любов Качаліна назвала вакцинацію.

"По рекомендації ВООЗ діти повинні щепитися з 12 років, але у нас поки це не проводиться. Вакцинується тільки молоде покоління і дорослі. Щепитися повинні і групи ризику: діти і дорослі з ожирінням І, ІІ ступеню, з цукровим діабетом, онкозахворюваннями, хронічні захворювання дихальної, серцево-судинної системи, хронічні захворювання нирок", — розказала Любов Качаліна.

Також експертка нагадала, що неспецифічною профілактикою захворювання на коронавірус є носіння масок та дотримання соціальної дистанції у два метри.


⚡️ Станом на 08.00 год 3 жовтня у Львові та на Львівщині 152546 підтверджених випадків інфікування коронавірусом

⏺ 3924 — летальні

⏺ 137082 — одужало

ℹ️ За вчорашню добу лабораторні центри провели 987 ПЛР-тестів, з них позитивні – 536. Серед них львів’ян – 190.


МОЗ затвердило наказ про обовʼязкову вакцинацію від Covid-19

30.09.21  18:07


COVID-сертифікати: змінено правила отримання, додано можливість друку

25.09.21  11:09

Міжнародні COVID-сертифікати, отримані через "Дію", тепер можна роздрукувати. Крім цього, використовувати для цього "Дія.Підпис" більше не треба.

Про це повідомили на сторінці “Дії” в Facebook.

Як сповіщалося, з 1 липня в Україні стартував бета-тест міжнародних COVID-сертифікатів. Документ може отримати той, хто отримав обидві дози дводозної вакцини проти коронавірусу. У серпні Європейський союз офіційно визнав українські COVID-сертифікати у державному застосунку “Дія”.

Тепер цей документ можна роздрукувати. Крім цього, відтепер для його отримання не треба використовувати цифровий “Дія.Підпис”.

Для отримання міжнародного сертифіката слід:

  • Авторизуватися на порталі Дія за допомогою електронного підпису, який можна отримати через банк (інструкція).
  • Натиснути “Отримати СOVID-сертифікат” на головній сторінці або в розділі ”Послуги”.
  • Підписати згоду про обробку персональних даних КЕП.
  • “Дія” шукатиме дані про щеплення користувача в реєстрах, а за підсумками — сформує відповідний сертифікат. Про те, що сертифікат сформований, повідомлять електронною поштою.

Задля того, щоб роздрукувати сертифікат, слід завантажити документ в розділі “Замовлені документи” і блоці “Послуги”.

Нагадаємо, також з середині вересня було запроваджено внутрішні COVID-сертифікати, що містять інформацію про вакцинацію проти коронавірусу.

“Жовтий сертифікат” внутрішній COVID-сертифікат можна отримати вже після першого щеплення дводозною вакциною проти COVID-19. Він допоможе уникнути карантинних обмежень “жовтого” рівня. Термін дії — 120 днів.

“Зелений сертифікат” можна отримати після повної імунізації дводозною вакциною або за 14 днів після щеплення однодозною. З його допомогою можна уникнути деяких обмежень “червоного” рівня. Заявлений термін дії — 365 днів.


Голубовська пояснила, в чому головна відмінність вакцин Pfizer, Moderna, AstraZeneca і CoronaVac

25.09.21  10:47

Вакцини проти коронавірусу розрізняють за трьома основними типами – мРНК, векторні й інактивовані, які мають найменшу кількість побічних ефектів. До перших належать препарати Pfizer і Moderna, до наступних – AstraZeneca та CoronaVac відповідно.

Докладніше про відмінності цих вакцин розповіла інфекціоністка, заслужена лікарка Ольга Голубовська у коментарі OBOZREVATEL. Розмову вів керівник проєкту Med.Oboz Віктор Литвиненко.

мРНК-вакцини

За словами Голубовської, технологія таких вакцин розроблялася задовго до пандемії. Проте саме в період COVID-19 уперше масово використані препарати, створені за такою методикою, стали застосовувати в людській популяції.

Йдеться про вакцини від компаній Pfizer&BioNTech та Moderna, які містять інформаційну (матричну) РНК.

"Поглинаючись клітинами, вона "навчає" їх виробляти Spike-білок (S-білок) вірусу, а імунна система далі розпізнає його і в кінці реагує утворенням антитіл", – пояснила інфекціоністка.

Вона додала, що саме S-білок виконує функцію зв'язування (спайки) коронавірусу з клітинами організму. Водночас наявність специфічних антитіл його нейтралізує, й у такому випадку вірус не може проникнути всередину клітини.

Векторні вакцини

Як уже зазначалося, це препарати виробництва Oxford/AstraZeneca й Johnson&Johnson. Їх створювали, використовуючи ослаблені, нерепліковані в організмі людини аденовіруси. Останні виконують роль так званого вектора чи носія "навчального" гена S-білка.

Інактивовані, або вбиті вакцини

Такими є традиційні вакцини, які давно застосовуються в медицині (наприклад, проти поліомієліту). Сьогодні до них належить і китайська вакцина проти коронавірусу CoronaVac. Ще низка аналогічних препаратів перебувають на стадії розробки або вже застосовуються в низці країн.

"За наявними даними, саме інактивовані вакцини сьогодні мають найменшу кількість побічних ефектів. Ще однією важливою перевагою цього типу є формування імунітету до всіх компонентів вірусу, а не тільки до S-білку, де зосереджені всі основні мутації вірусу", – наголосила Голубовська.



     Засідання міської комісії з питань ТЕБ і НС.

14.09.21 08:15

Сьогодні на засіданні міської комісії з питань ТЕБ і НС прийняли кілька рішень, що стосуються освіти:

  •  Вранці 14 вересня проведуть антиген-скринінг на COVID-19 у 99 школі та садку 133 міста Львова для аналізу можливого поширення захворюваності у закладах освіти.

Експрес-тести робитимуть усім працівникам та учням 10 класу.

  •  Завтра о 15:00 колективи закладів освіти разом зі своїми керівниками матимуть онлайн-зустріч з п. Олегом Самчуком, головним лікарем Клінічної лікарні швидкої медичної допомоги м. Львова, про важливість проведення вакцинації та протидії COVID-19.

Слід зазначити, що на сьогодні підтверджено захворювання на COVID - 19 у 13 працівників шкіл, 7 працівників дитячих установ та 42 учнів.

Бережіть себе та своїх рідних і будьте здорові


Про вакцинацію учнів і вчителів, як навчатимуться у школах, для кого меддовідки обов’язкові: пояснює МОН

29.08.2021 08:50


Коронавірус у світі. Статистика по країнах.

03.08.21 08:01

Постійно оновлювана моніторингова сторінка Worldometers показує, що, за станом на 3 серпня 2021 року в світі від коронавирусной хвороби COVID-19 померли 4248886 чоловік (+8512), близько 200 млн заразилися, більш 15 млн інфіковані в даний час, більш 180 млн заразилися визнані здоровими. Середня летальність: 2,1%.

Країни, де померлих від коронавируса більше 20 тисяч (вказані офіційно підтверджені дані):

США - 629 862 померлих
Бразилія - ​​557359
Індія - 425228
Мексика - +241279
Перу - 196518
Росія - 160137 (за оцінками Росстату: в РФ набагато більше померлих від COVID-19)
Великобританія - 129743
Італія - ​​128088
Колумбія - 121216
Франція - 111936
Аргентина - 106045
Індонезія - 97291
Німеччина - 92183
Іран - 91407
Іспанія - 81643
Польща - 75261
ПАР - 72437
Україна - 52955
Туреччина - 51519
Чилі - 35616
Румунія - 34291
Еквадор - 31634
Чехія - 30374
Угорщина - 30027
Філіппіни - 28093
Канада - 26600
Бельгія - 25241
Пакистан - 23462
Бангладеш - 21162
Туніс - 20226

В інших країнах поки, за офіційними даними, менш 20 тисяч померлих від COVID-19.

Серед названих вище країн найвища відносна смертність (> 1000 померлих на 1 мільйон населення):

Перу - 5872
Угорщина - 3117
Чехія - 2831
Бразилія - ​​2602
Колумбія - 2355
Аргентина - 2323
Бельгія - 2168
Італія - ​​2122
Польща - тисяча дев'ятсот дев'яносто один
Великобританія - 1900
США - одна тисяча вісімсот дев'яносто одна
Мексика - 1850
Чилі - 1846
Румунія - 1796
Еквадор - 1 764
Іспанія - 1745
Франція - 1711
Туніс - 1692
Україна - 1219
ПАР - 1205
Росія - 1097
Німеччина - 1096
Іран - 1073

Найбільше тих, що заразилися виявлено в США: близько 36 млн чоловік. Близько 32 млн в Індії. Близько 20 млн в Бразилії. Більше 6 млн в Росії і Франції. Понад 5 млн в Туреччині і Великобританії. Понад 4 млн в Італії, Аргентині, Колумбії, Іспанії. Понад 3 млн в Німеччині, Ірані, Індонезії. Понад 2 млн в Польщі, Мексиці, Україні, Перу, ПАР. Більше 1 млн в Чехії, Нідерландах, Чилі, Канаді, Іраку, Філіппінах, Бельгії, Бангладеш, Швеції, Малайзії, Румунії, Пакистані.
Коронавірус був виявлений у 879 650 ізраїльтян, 6487 з них померли. Відносна смертність: 696 на 1 млн. (75-е місце в світі).


     Українцям більше не потрібно встановлювати застосунок «Вдома»

Вчора, 16 червня 2021 року в Україні тимчасово скасували обов’язкову обсервацію. Це означає, що після повернення з-за кордону більше не потрібно встановлювати мобільний застосунок «Вдома». Раніше він називався «Дій.Вдома». Про скасування повідомив віце-прем’єр-міністр і міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров у своєму Telegram-каналі. За рік ним скористалися майже 1 млн людей.

Таке рішення було прийнято у зв’язку зі встановленням зеленої карантинної зони на території України. Наразі, перетин кордонів країни громадянами і туристами може здійснюватися без перешкод. Також, під час засідання уряду, прем’єр-міністр України Денис Шмигаль заявив, що за цей час мобільний застосунок «Дій вдома» оновлюватимуть.


Уряд продовжив дію адаптивного карантину в Україні до 31 серпня, послабивши карантинні обмеження, повідомило Міністерство охорони здоров'я. Як ідеться у повідомленні, на всій території країни встановлюється “зелений” рівень епідемічної небезпеки.


     Як зберегти стабільний емоційний стан під час карантину: 5 порад психолога


Україна продовжила карантин до 30 червня.

Уряд продовжує до 30 червня режим надзвичайної ситуації. Про це повідомив прем’єр Денис Шмигаль, пише Четверта студія

-- Що це означає?

Надзвичайна ситуація насамперед стосується органів державної влади та їх постійної готовності щодо протидії пандемії. Водночас це ще одне нагадування всім українцям, що ми маємо залишатися обачними та обережними. Адже від цього залежить здоров’я та життя наших близьких. 

  •  Особливо таку обачність та свідоме ставлення ми маємо показати в період травневих свят та Великодня. У ці дні ми закликаємо людей залишатися вдома.

Масові скупчення людей на Великдень можуть призвести до нової хвилі захворюваності. Лише наша обережність, дотримання протиепідемічних правил та вакцинація зможуть зупинити вірус.


Андрій Садовий. Рішення комісії з надзвичайних ситуацій.

Рішення комісії з надзвичайних ситуацій:

  •  посилений карантин у Львові продовжено до 4 травня;
  •  з понеділка 19 квітня за парти повертаються учні 1-4 класів
  •  з 19 квітня непродовольчі ринки можуть відновити свою роботу за окремим протоколом;
  •  також починають роботу літні майданчики та тераси закладів громадського харчування;��

АЛЕ все це зі строгим дотриманням усіх карантинних вимог! Порушників закриємо в той же день.

Сьогодні міські лікарні завантажені на 63%. Я прошу зрозуміти, що ці заходи не є зеленим світлом і завершенням карантину. Мені дуже тривожно кожного ранку відкривати статистику госпіталізацій, бо вона досі залишається невтішною. Люди потрапляють в лікарні у важкому стані.

Не нехтуйте карантинними правилами.

Ніхто не хоче зробити комусь зла. Це все вимушені обмеження, які кожного дня рятують життя.

Бережіть себе та близьких!

 


Якими бувають пневмонії, як їх лікують і до чого може призвести неправильна терапія


У МОЗ оприлюднили склад вакцин проти COVID-19, якими щеплюватимуть українців



Популярний лікар назвав три показники для госпіталізації при COVID-19

Важливий не тільки рівень насичення крові киснем.

Які показання для лікування ковіда в умовах стаціонару? Існує три важливі показники, пише популярний український доктор Євген Комаровський.

Якщо сатурація вище 93 - спокійно лікуємося вдома.

Показання до госпіталізації: по-перше, сатурація нижче 93 на тлі кислородотерапії - тобто коли у вас 92, ви даєте кисень, і сатурація підвищується, то можна дихати вдома за допомогою концентратора, якщо немає концентратора, то ви йдете в стаціонар .

По-друге, психічні розлади на тлі ковіда - це теж привід влаштовуватися в стаціонар.

По-третє, при самолікуванні ковіда дуже часто небезпечним виявляється кишковий синдром - коли на тлі підвищеної температури розвивається діарея і можливо швидке зневоднення, то в домашніх умовах боротися з цим дуже важко, можливі ускладнення, тому потрібен нагляд лікаря та внутрішньовенне введення препаратів.

Ще показанням для госпіталізації є висока температура - вище 39 градусів - при відсутності реакції організму на жарознижуючі.


     Андрій Садовий. Медики просять львів'ян.

Перед вихідними хочу ще раз закликати всіх берегти себе та своїх близьких. Наші медики з останніх сил допомагають хворим. Ситуація справді критична. Я прошу почути людей, які сьогодні рятують наші життя. Ми готуємо нові ліжка, купуємо і налаштовуємо кисневі станції та концентратори. Але краще залишитись вдома і не наражати себе на небезпеку. Підтримайте медиків!

#ЗалишайтесьВдома


Жорсткий карантин у Львові продовжили до 12 квітня.

Міська комісія з питань ТЕБ і НС вирішила продовжити посилений карантин у Львові до 12 квітня через погіршення епідемічної ситуації з коронавірусом в місті. Про це 30 березня повідомив міський голова Андрій Садовий.

Крім цього, у місті вводять низку нових обмежень, зокрема:

  • транспорт працюватиме в режимі спецперевезень. Безкоштовний проїзд всіх пільгових категорій призупинений;
  • усі дитячі садки переходять в режим чергових груп для дітей, батьки яких працюють;
  • школи продовжують навчання у дистанційному режимі;
  • магазини непродовольчої групи та будівельних товарів працюють лише на виніс та за попереднім замовленням;
  • непродовольчі ринки, а також змішані ринки (продовольчої та непродовольчої групи товарів), повинні бути зачинені;
  • відкриття літніх майданчиків відтермінували до 12 квітня;
  • заборонено проведення усіх масових заходів;
  • усі заклади харчування працюють лише на виніс та адресну доставку

Крім цього, за окремим поданням поліції через порушення карантину призупиняють роботу низки закладів:

  • «Епіцентр», вул. Хмельницького, 188;
  • «Єва», просп. Чорновола, 1;
  • «МакДональдз» просп. Шевченка, 7;
  • «Братиська», вул. Січових Стрільців, 3;
  • «Гребуче Ябко», вул. Староєврейська, 20;
  • «Йокі», вул. Гнатюка, 12а;
  • «Малевич», просп. Чорновола, 2.

Андрій Садовий закликав роботодавців, за можли

Духовна велич Львова
СЗШ №33
Упр.освіти ДГП ЛМР
Осв.портал Львівщ
Новини Педпреса
Збірник сценаріїв
Для допомоги у роботі класним керівникам, педагогам-організаторам, учителям-предметникам. Збірник сценаріїв знаходиться у розділі "Каталог файлів".
Увага ! Конкурс
1.1. Правила конкурсного приймання учнів у спеціалізовані школи укладаються з врахуванням Закону України «Про загальну середню освіту», Постанови Кабінету Міністрів України від 16.06.2000р. №946 «Про затвердження Положення про загальноосвітній навчальний заклад»,наказу Міністерства освіти та науки України від 19.06.2003 р. за № 389 «Про затвердження Інструкції про порядок конкурсного прийняття дітей (учнів,вихованців) до гімназій, ліцеїв, спеціалізованих шкіл.» 1.2. До 16.05.2014 р. в закладах освіти будуть затверджені графіки проведення конкурсного випробовування у спеціалізовані школи, гімназії та ліцеї та графіки засідань апеляційних комісій відповідно до Правил конкурсного приймання.
Пошук
Календар
«  Листопад 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Архів записів
Соціальні закладки
Друзі сайту
Відвідування сайту
счетчик посещений
Besucherzahler russian woman
счетчик посещений

Конструктор сайтів - uCoz