Четвер, 25.07.2024, 16:00
Вітаю Вас Гість | RSS

Відділ освіти Шевченківського та Залізничного районів                                Львівської ОТГ

Меню сайту
Реєстрація у ДНЗ
BannerFans.com
Освіта Львів
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

Спортивне виховання


Ліцей №75 імені Лесі Українки ЛМР. Турнір з футболу Кубок “Сигнівки”.

18.10.2021  17:48

14 жовтня, у свято Покрови Пресвятої Богородиці, відбувся турнір з футболу на Кубок “Сигнівки”, присвячений Дню захисників і захисниць України. У запеклій спортивній боротьбі учні 9-11 класів (Довганчук Н., Сарахман А., Дубик С., Галась Н., Котов Д., Романишин О., Ленківський А., Скочеляс Д., Вацлав М., Тацин О., Вороняк В., Федак І.) здобули перемогу, посівши І місце у змаганнях. А учень 10-А класу Романишин Олександр, був визнаним найкращим “бомбардиром” турніру, забивши у ворота суперників 5 м’ячів.


ЦДЮТ. Змагання з техніки пішохідного туризму

10-11 листопада 2020 р. відбулись змагання з техніки пішохідного туризму серед школярів Залізничного та Шевченківського районів м. Львова. Цей захід був присвячений 102 річниці створення ЗУНР.
У змаганнях взяли участь 9 шкільних команд Залізничного району (СЗШ № 65, 67, 77, 68, 40, ліцей № 15, ліцей № 75 ім. Лесі Українки, початкова школа «Світанок»), 2 команди Шевченківського району (СЗШ № 99, СЗШ № 54) та 4 команди ЦДЮТ Залізничного району.
Цього року змагання відбувались у новому форматі. Дітлахи додали туристську «смугу перешкод» у спортивних залах, а цікавинкою стала конкурсна програма, де команди визначали азимут, складали різні типи вогнищ, переносили на ношах «умовно потерпілого», складали з пазлів спортивні карти, збирали в похід туристське спорядження.
Дякуємо ліцею №15 та СЗШ № 54 за створені гарні умови для проведення змагань.


СЗШ№40 м.Львів. «Козацькі забави - 2020».

13 жовтня 2020 року у спортивному залі СЗШ № 40 звучали сурми козацької звитяги, адже, з нагоди Дня захисника України тут пройшло змагання «Козацькі забави - 2020» серед учнів 8-х класів. Юні козаки, майбутні захисники держави вправлялися у спортивних вміннях та навичках. Для випробувань хлопцям було запропоновано пройти ряд перешкод через змагання – це естафети «Як козаки через річку переправлялися»(біг групками в обручі), «Снайпери», «Втеча полоненого козака з турецького полону» (біг у мішках), «Бій подушками», «Як козаки долали болото» (стрибки у довжину), «Хто кого перетанцює»(елементи гопака), перетягування канату.

   

Дружня, святкова атмосфера панувала у залі. Хлопці проявляли вперте стремління до перемоги. І хоча, у кожній номінації змагань були свої переможці, переможених в результаті не виявилося, адже перемогло дружнє козацьке плече взаємодопомоги, взаємопідтримки та прагнення подолати всі перешкоди якнайкраще. Такими мають бути справжні захисники нашої Вітчизни, і тому наші хлопці довели свою готовність у майбутньому стати надійною зміною, стати у відповідальну годину на захист України.


СЗШ№40 м.Львів. «Олімпійський тиждень».

На початку вересня 2020 року традиційно в СЗШ № 40 було проведено «Олімпійський тиждень», у рамках якого організовано чимало цікавих заходів: тематичні виховні години, інформаційні хвилинки, олімпійські уроки, спортивні змагання між класами, які мали на меті пропагувати серед дітей та учнівської молоді здоровий спосіб життя, сприяти залученню їх до активних занять спортом. Найважливіше це, що цьогоріч

   

Олімпійський тиждень вдало проходив на новенькому стадіоні школи: тут пройшла першість з футболу між учнями 7-8 класів, спортивне змагання «Я- олімпієць» між учнями 5-х класів, показові виступи з черлідингу. Також продемонстрували свою силу і міць школярі у силових вправах на спортивних снарядах стадіону. Родзинкою Олімпійського тижня стало проведення флешмобу «Олімпійське кільце». Веселими і задоволеними залишилися всі учасники спортивного дійства. Ми переконали всіх, що в нашій школі навчаються сильні, спритні й сміливі люди. Можливо, хтось з них таки зможе стати справжнім олімпійцем, принаймні, ми цього всім бажаємо!


В.М.Мартинів. Районні змагання зі стрітболу.

21 лютого 2020 року на базі СЗШ № 77 відбулися районні змагання зі стрітболу серед дівчат. В змаганнях взяли участь 4 команди. Склад команди – 5 учасників (3 основа + 2 заміна). Гра тривала 10 хв. Учасники команд грають 3х3 на 1-е баскетбольне кільце. Правиа гри і подібні, і в чомусь відмінні від правил гри класичного баскетболу. Змагання проходили за коловою системою. Усі команди показали жагу до боротьби і перемоги. 

В підсумку турнірна таблиця мала такий вигляд:

І місце – СЗШ  67 (Мельник Г.Б.)

ІІ місце – СЗШ № 77 (Ошуст І.Є., Коромець П.О.)

ІІІ місце – СЗШ № 68 (Вовк О.М., Ковалишин Г.Б.)

ІV місце – СЗШ № 60 (Дякун М.П.)

Ошуст І.Є.


Мартинів В.М. Фото-звіт про проведення змагань з баскетболу 3х3 серед юнаків на базі СЗШ № 67 м. Львова 29.01.2020р.

   

   

 


Мартинів В.М. Звіт районних змагань з баскетболу.

   

Районні змагання з баскетболу серед юнаків ПРОХОДИЛИ в два дні 29 січня – «кущі» на базі гімназії Євшан» і СЗШ № 67; 30 січня - фінал на базі гімназії «Євшан». Участь у змаганнях прийняло 8 шкіл району (усі заявлені на змагання попередньо): 1 «кущ» - гімназія «Євшан», Ліцей №75 ім. Лесі Українки, Ліцей №15, СЗШ №68; 2 «кущ» - СЗШ №67, ЛУГГ, гімназія «Гроно», СЗШ №65. Змагання в «кущах» проводились по коловій системі. Результати ігор 1 «куща»:

1 гра СЗШ №65 – ЛУГГ (2:12)

2 гра СЗШ № 67 – ГРОНО (8:7)

3 гра СЗШ 67 – ЛУГГ (10:11)

4 гра СЗШ №65 – ГРОНО (4:8)

5 гра ГРОНО – ЛУГГ (4:8)

6 гра СЗШ № 67- СЗШ « 65 (7:2)

У ПІДСУМКУ В ПІДГРУПІ МІСЦЯ РОЗПОДІЛИЛИСЯ НАСТУПНИМ ЧИНОМ: 1 місце – ЛУГГ, 2 місце – СЗШ №67, 3 місце – ГРОНО, 4 мІсце – СЗШ № 65.

Результати ігор 2 підгрупи:

1 гра «Євшан» - Ліцей № 15 (7:5)

2 гра СЗШ № 68 – Ліцей № 15 ( )

3 гра «Євшан» – Ліцей № 75 (10:8)

4 гра Ліцей № 75 – Ліцей №15 ( )

5 гра «Євшан» – СЗШ № 68 ( )

6 гра СЗШ № 68- Ліцей №75 ( )

У ПІДСУМКУ МІСЦЯ У ДРУГІЙ ПІДГРУПІ РОЗПОДІЛИЛИСЯ НАСТУПНИМ ЧИНОМ: 1 місце – «Євшан», 2 місце – Ліцей № 75, № місце – Ліцей № 15, 4 місце – СЗШ № 68.

У фінал потрапили 1-2 місця з кожної підгрупи. Де за 1-2 місце змагались команди, що зайняли 1 місце в своїй підгрупі, за 3-4 місце – команди, що зайняли 2 місце у своїй підгрупі.

гра – СЗШ № 67 – Ліцей № 75 ( 2:6)

гра – «Євшан» - ЛУГГ (9:3)

У фінальних змаганнях з баскетболу серед юнаків закладів освіти Залізничного району місця розподілилися наступним чином:

1 місце – «Євшан»

2 місце – ЛУГГ

3 місце – Ліцей №75

4 місце – СЗШ № 67


ЦДЮТ. Першість з техніки пішохідного туризму

ЗВІТ про Відкриту першість ЦДЮТ Залізничного району м.Львова з техніки пішохідного туризму серед учнівської молоді у закритих приміщеннях (29.11.2019 р., ліцей № 52 ім.М.Лобачевського).

До Дня Збройних сил України відділ туризму і краєзнавства ЦДЮТ Залізничного району провів Відкриту першість ЦДЮТ Залізничного району м.Львова з техніки пішохідного туризму серед учнівської молоді у закритих приміщеннях. Змагання гостинно приймав ліцей № 52 ім.М.Лобачевського.
На урочистій частині були присутні директор ЦДЮТ Залізничного району Войтович Л.В. та директор ліцею Матис С.Ю. Головний суддя змагань Швець М.Й. відзначив, що заняття спортивним туризмом – це не лише розвиток сили, витривалості, швидкості, а й виховання патріотизму, мужності, цілеспрямованості, впевненості у своїх силах, формування характеру.
У змаганнях взяли участь 12 команд, з них: 10 команд – ЦДЮТ Залізничного району та 2 команди Дитячого центру туризму, спорту та екскурсій Сихівського району м.Львова.
Діти змагались на Дистанції І класу «Індивідуально-командна смуга перешкод» у 4-х вікових групах.
Після змагань були нагороджені переможці та призери в особистій першості.
Підсумки командних результатів:
І місце – команда «Тибінка -4» ЦДЮТ Залізничного району (керівник Тибінка О.С.);
ІІ місце – команда «Волоцюги-1» ДЦТСЕ Сихівського району (керівник Олач Т.);
ІІІ місце – команда «Зоммерштайн-2» ЦДЮТ Залізничного району (керівник Семенова В.А.);

4 – «Тибінка -3» ЦДЮТ Залізничного району (керівник Тибінка О.С.);
5 – «Саламандра» ЦДЮТ Залізничного району (керівник Мишолівська);
6 – «ЦДЮТ–Ліцей-52» ЦДЮТ Залізничного району (керівник Швець М.Й.);
7 – «Тибінка -2» ЦДЮТ Залізничного району (керівник Тибінка О.С.);
8 – «Старт» ЦДЮТ Залізничного району (керівник Мишолівська);
9 -– «Волоцюги-2» ДЦТСЕ Сихівського району (керівник Олач Т.);
10 – «Зоммерштайн-1» ЦДЮТ Залізничного району (керівник Семенова В.А.);
11 – «Тибінка -1» ЦДЮТ Залізничного району (керівник Тибінка О.С.);
12 – «Зоммерштайн-3» ЦДЮТ Залізничного району (керівник Семенова В.А.)


СЗШ №40 м.Львів. Святкування Дня Збройних Сил України.

06.12.2019 року, з нагоди святкування Дня Збройних Сил України, в спортивному залі СЗШ № 40 було проведено спортивні змагання серед старшокласників – майбутніх захисників держави.

   

Взявши участь у різноманітних спортивних випробуваннях, хлопці продемонстрували військову виправку, спритність, силу, швидкість. В результаті змагань перше місце посіла команда 10-го класу, друге – 11-Б та третє – 11-А класу. Таким чином, наші учні показали свою готовність стати надійною зміною військовим Збройних Сил України і достойно захищати територіальну цілісність та незалежність нашої держави виконуючи свій конституційний обов`язок.


ЛГ "Престиж". Чемпіонат з футболу.

19 та 20 листопада в гімназії вчителями фізичної культури було проведено чемпіонат з футболу серед учнів 6-х та 7-х класів. Учні отримали величезне задоволення, масу енергії та позитиву.
Результати чемпіонату серед учнів 6-х класів: Результати чемпіонату серед учнів 7-х класів:

I місце - 6 В клас I місце - 7 В клас
II місце - 6 Б клас II місце - 7 Б клас
III місце - 6 Д клас III місце - 7 А клас
IV місце - 6 А та 6 Г класи. IV місце - 7 Г клас.

Кожна гра була цікавою та захоплюючою, команди запекло змагались за звання найкращої. До завершення змагань зберігалась інтрига, оскільки усі команди були сильні та варті перемоги.

                    
Вітаємо переможців змагань та бажаємо усім нових перемог та успіхів в майбутньому.


СЗШ №97. Майстер-клас від тренерів амреслінг клубу "Львівські Леви".

У спортивній залі школи відбувся майстер-клас від Іваницького Ігоря, Обожди Гліба та Паращука Любомира – тренерів армрестлінг клубу «Львівські Леви». Спортсмени показали правила, вправи на розминку та види боротьби.

   

Армреслінг - це вид спорту, який не потребує особливих затрат на тренування та навіть змагання. Більшість тренувань можна проводити у домашніх умовах. Шанувальники цього чоловічого спорту зуміли на власні очі побачити виступи рукоборців. Захід був проведений на високому професійному рівні, учні отримали необхідні знання, практичний досвід з даного виду спорту.


СЗШ №40 м.Львів. Інтерспорт Фест.

Учні 8-В класу СЗШ№40 м.Львова з кл.кер.Кукулевською О.С. відвідали "Інтерспорт Фест", дітям було цікаво подивитися на різні види спорту, спробувати свої можливості. Своєю активністю діти виграли 5 безкоштовних місячних абонементів на секції танців.

   

Прикріплення: Картинка 1 · Картинка 2 · Картинка 3 · Картинка 4


СЗШ №40 м.Львів. «Ярмарок спорту».

19.10.2019 року учні 6-А,7-А,7-Б та 7-В класів СЗШ № 40 разом з учителями фізичного виховання Вуйцік Х.І., Черкас С.В., Павлюк Н.П. і вчителями Денис І.А. та Пащенко Л.С. мали змогу відвідати «Ярмарок спорту», метою якого була демонстрація та пропагування різних видів спорту та здорового способу життя серед дітей та молоді, зацікавлення та залучення школярів до занять спортом. Учні познайомилися ближче із різноманітним спортивним спорядженням та самостійно змогли випробувати себе у вподобаних ними видах спорту, поспілкуватися з відомими спортсменами - учасниками спортивних змагань, як всеукраїнського рівня, так і світових, європейських чемпіонатів та олімпійських ігор.

   


ЦДЮТ. Змагання зі спортивного орієнтування.

Спортивне орієнтування — вид спорту, суть якого полягає в орієнтуванні на місцевості за допомогою карти й компаса та найшвидшого знаходження заданих контрольних пунктів. Як вид змагання започатковане у Скандинавії, бо було елементом підготовки Збройних Сил.
Спортивне орієнтування — складний багатокомпонентний вид спорту, в якому для досягнення високого результату необхідно мати фізичну, технічну, тактичну, психічну та інтегральну підготовленість.
Це вид спорту, в якому учасник змагань за допомогою спортивної карти і компаса повинен якнайшвидше подолати дистанцію, відвідавши певну кількість точок, які влаштовані на місцевості — контрольних пунктів.
Це коротко про те, чим займались вихованці нашого Центру 03-06 жовтня у с. Кам’янка, що на Сколівщині. Адже там проходили обласні змагання учнівської молоді зі спортивного орієнтування.

                    

Маємо дуже хороший результат: 7 призерів і ІІ загальнокомандне місце. Хоча погода "підкинула" холодний сюрприз, проте це нікого не злякало. Свято-смагання вдалося. Вітаємо учасників і дякуємо керівникові гуртка Мишолівській Мирославі/


СЗШ №30. Навчальне тренування з корфболу.

5.10.2019 відбулось навчальне тренування із корфболу в ЦТДЮГ для учнів СЗШ 30. Також у заході взяли участь команди ліцею 70 ЛМР, Класичної гімназії при ЛНУ Франка, Юні Леви ЦТДЮГ. Учні школи № 30 вдосконалили свої навики гри і отримали задоволення від гри в корфбол.

   

Прикріплення: Картинка 1 · Картинка 2 · Картинка 3 · Картинка 4


СЗШ №60. Турнір з футболу "Шкіряний м'яч".

Брали участь учні 5-6 класів (тренер команди вчитель фізичної культури Спринь Ю.М.), де завоювали друге місце.

                    

Результат турніру:
СЗШ №60 - СЗШ №68 з рахунком 2:1
СЗШ №60 - "Гроно" з рахунком 4:1
СЗШ №60 - СЗШ №18 з рахунком 0:1

Прикріплення: Картинка 1 · Картинка 2 · Картинка 3

 


 

Мартинів В.М. Районні змагання зі стрітболу в закладах освіти Залізничного району.

28 лютого 2019 року на базі СЗШ № 77 відбулись районні змагання зі стрітболу серед дівчат. У змаганнях взяли участь чотири команди. Склад команди – 5 дівчат (3 – основа, 2 – резерв). Тривалість гри – 10 хвилин.

                    

Ігри проходили за «коловою» системою (на один «баскетбольний кошик») в дружній, напруженій обстановці. Представники команд відмітили гарну організацію проведення змагань та об’єктивність суддівства.

                    

За результатами ігор місця в турнірній таблиці розподілились таким чином:

І місце – СЗШ № 67 (Мельник Г.П.)

ІІ місце – СЗШ № 77 (Ошуст І.Є., Коромець П.О.)

ІІІ місце – ЛФМЛ (Старак М.М.)

ІV місце – СЗШ № 65 (Кравець Р.Д.)

Ошуст І.Є.

Прикріплення: Картинка 1 ·Картинка 2 ·Картинка 3 ·Картинка 4 ·Картинка 5 ·Картинка 6

 


 

СЗШ №68. Фізкультурно-патріотичний фестиваль школярів «Козацький гарт-2019».

19 березня 2019 року на спортивній базі СЗШ№68 м. Львова відбулися районні змагання учнівських збірних команд СЗШ №№ 40,15,77,68, 60 з фізкультурно-патріотичного фестивалю школярів «Козацький гарт-2019».

                    

Учасники змагалися із таких видів: стрибки у довжину з місця, перетягування линви, стрибки через скакалку, човниковий біг, долали «Козацьку смугу перешкод». Команди продемонстрували командну взаємодію, високий рівень фізичної підготовки та велике бажання перемогти. За результатами змаганькомандні призові місця посіли:

СЗШ № 68 - l місце (вч.Ковалишин Г.Б.);

СЗШ № 77 - ll місце (вч.Ошуст І.Є);

СЗШ № 40 (Вуйцік Х.І.) та ліцею №15 ЛМР (вч. Бук У.Ю.) - lll місце;

СЗШ № 60 - lV місце (вч.Дякун М.П.).

   

Тож вітаємо збірні команди шкіл з гарними результатами!

Прикріплення: Картинка 1 · Картинка 2 · Картинка 3 · Картинка 4 · Картинка 5 · Картинка 6 · Картинка 7

 


 

ЦДЮТ. "Творчі зустрічі з відомими людьми". Віктор Дідух

Ві́ктор І́горович Дідух (23 січня 1987) — український спортсмен з настільного тенісу. Чемпіон Літніх Паралімпійських ігор. Майстер спорту України міжнародного класу. Займається настільним тенісом у Львівському регіональному центрі з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт».
Чемпіон Європи 2015 року. Багаторазовий чемпіон міжнародних турнірів 2016 року. Золота медаль.

                    

Це коротенька інформація з Вікіпедії про людину, з якою ми організували зустріч, бо проект "Творчі зустрічі з відомими людьми" триває.
Віктор Дідух з дитинства займався тенісом. Спочатку була кр’єра спортсмена-олімпійця, а потім хвороба "з’їла" ногу...
"Насправді без ноги легко жити. Я можу робити все, що робить здорова людина: водити машину, працювати, ходити гуляти з собакою, мати дітей, займатися бізнесом, тренувати, виступати на Паралімпійських іграх. Взагалі, у інвалідів вважається так: якщо ти сам можеш сходити у туалет – ти вже не інвалід", - розповідав Віктора про себе. Вихованці слухали затамувавши подих. Потім було багато питань по-дитячому наївних, а потім... двобій з чемпіоном і фотосесія.

Прикріплення: Картинка 1 · Картинка 2 · Картинка 3

 


 

СЗШ №60. Спортивні звитяги.

Вітаємо з перемогою. 2-3 грудня у м. Харків проходив Кубок України з черлідингу.1-ше місце у Кубку виборола учениця нашої школи Жила Олена і стала володаркою 14 Кубка України з черліденгу у номінації "джас соло",вікова категорія діти 5-8 років. 2-місце та срібними призерами Кубка України з черлідингу в номінації "Джас квартет" вибороли Жила Олена, Панейко Вероніка, Грицина Єва ,Васіна Анастасія (вікова категорія діти 5-8 років). Вітаємо і їх тренерку Когут Анастасію Юріївну , вчителя фізичної культури.

Прикріплення: Картинка 1

 

 


ЛГ "Престиж". "Спорт - це краса, грація та здоров'я"

7 грудня у гімназії "Престиж"відбувся захід "Спорт - це краса, грація та здоров'я" для учнів 8-их класів. Усі три команди показали свої уміння у таких номінаціях: 8-В клас. "Найритмічніша комбінація", 8-Г клас "Найкраща комбінація", 8-Б клас "Найкреативніша комбінація". Також були відзначені учасниці учениця 8-Г класу Злата Дзюбановська "Міс грація", учениця 8-В класу Вікторія Петрів "Міс ритм", учениця 8-В класу Чорна Аліна "Міс аеробіка". Підготувала захід учитель фізичного виховання Мишолівська Н.М., а провели представники учнівського парламенту..

                    

Прикріплення: Картинка 1 ·Картинка 2 ·Картинка 3


 

Духовна велич Львова
СЗШ №33
Упр.освіти ДГП ЛМР
Осв.портал Львівщ
Новини Педпреса
Збірник сценаріїв
Для допомоги у роботі класним керівникам, педагогам-організаторам, учителям-предметникам. Збірник сценаріїв знаходиться у розділі "Каталог файлів".
Увага ! Конкурс
1.1. Правила конкурсного приймання учнів у спеціалізовані школи укладаються з врахуванням Закону України «Про загальну середню освіту», Постанови Кабінету Міністрів України від 16.06.2000р. №946 «Про затвердження Положення про загальноосвітній навчальний заклад»,наказу Міністерства освіти та науки України від 19.06.2003 р. за № 389 «Про затвердження Інструкції про порядок конкурсного прийняття дітей (учнів,вихованців) до гімназій, ліцеїв, спеціалізованих шкіл.» 1.2. До 16.05.2014 р. в закладах освіти будуть затверджені графіки проведення конкурсного випробовування у спеціалізовані школи, гімназії та ліцеї та графіки засідань апеляційних комісій відповідно до Правил конкурсного приймання.
Пошук
Календар
«  Липень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Архів записів
Соціальні закладки
Друзі сайту
Відвідування сайту
счетчик посещений
Besucherzahler russian woman
счетчик посещений

Конструктор сайтів - uCoz