Четвер, 25.04.2019, 07:00
Вітаю Вас Гість | RSS

Відділ освіти Шевченківського та Залізничного районів                                м.Львова

Меню сайту
Реєстрація у ДНЗ
BannerFans.com
Освіта Львів
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

Новини

                    

27 березня 2018 року учні ІІІ Б класу Львівської правничої гімназії відвідали кулінарний майстер-клас в рамках реалізації виховного проекту “Юні леді та джентльмени”. Гімназисти навчились готувати шоколадні мафіни та вишуканий сніданок - "Яйця Бенедикт.

Переглядів: 108 | Додав: muroslava | Дата: 01.04.2018

Кольоровими пазлами склалися дні тижня учнів 4-Г класу який організувала класний керівник Яцик Н.І. Креативності школярів не було меж. І це супер!
Цікаво, весело та пізнавально пройшов цей чудовий Тиждень. Кожен день був присвячений певному кольору. Уроки, конкурси, виставки, змагання розвивали творчість школярів, учили бути спостережливими, кмітливими та оригінальними.
Кожен день мав свій колір і тематику. Головне правило - мати елемент одягу саме такого кольору, який носив той чи інший день.

                    

«Синій Понеділок» - день емоційності, спілкування, творчості.
«Червоний Вівторок» - день добра, любові, дружби, щирості.
«Зелена Середа» - день присвячений захисту тварин, екології та збереженню довкілля.
«Жовтий Четвер» - день світла, знань, інтелекту.
«Веселкова П’ятниця» по праву увібрала в себе всі яскраві, теплі і приємні кольори. Адже цей день був Днем поваги, любові та щирості. Поваги до рідної школи, вчителів. Любові до сім’ї, свого міста. Добра до природи, яка нас оточує. І Надії, що наша рідна Україна, скоро стане мирною, вільною і всі її захисники повернуться додому живими. ... Читати далі »

Переглядів: 81 | Додав: Alexis | Дата: 01.04.2018

                    

27 березня 2018 року, у Всесвітній день театру, учні Львівської правничої гімназії презентували виставу «Буна», поставлену за п’єсою буковинського драматурга Віри Маковій. Глибока вистава про актуальні проблеми провінційності, заробітчанства та сирітства при живих батьках нікого не залишила байдужим. Виступ відбувся в рамках Фестивалю дитячих та юнацьких театральних колективів «Планета дітей». ... Читати далі »

Переглядів: 89 | Додав: muroslava | Дата: 01.04.2018

                    

28 березня 2018 року у Львівській правничій гімназії відбулось нагородження переможців конкурсу "Правознайко". Чотирикласники отримали відмінні сертифікати та дізнались більше про життя і традиції нашого закладу. Перемога у конкурсі також дарує учням можливість вступити у гімназію без конкурсних випробувань

Переглядів: 87 | Додав: muroslava | Дата: 01.04.2018

                   

29 березня 2018 рокуу гімназисти V( 9)-их класів Львівської правничої гімназії провели Хресну дорогу у храмі святої Анни. Впродовж 14 стацій учні роздумували над своїми стосунками з Богом та ближніми. Щороку ця спільна молитва об'єднує педагогів та гімназистів, духовно готує до Страсного тижня та свята Воскресіння Господнього.

Переглядів: 70 | Додав: muroslava | Дата: 01.04.2018

У лютому 2018 року учні 9-А класу ЛЗШ№43 разом з учителем географії Йонкою О.М., у рамках вивчення теми «Художні промисли України»,  відвідали Львівський державний Будинок техніки, де змогли ознайомитись із роботами учнів професійно-технічних навчальних закладів Львівщини.

Під час екскурсії учень Довгальов Олександр активно фіксував на камеру телефона експонати виставки та розповіді екскурсоводів. Згодом Олександр змонтував сюжет, який виявився настільки вдалим, що в Будинку техніки вирішили використовувати його як проморолик для популяризації професійно-технічної освіти серед ... Читати далі »

Переглядів: 74 | Додав: dudaps | Дата: 01.04.2018

Учні 4-Б класу ЛЗШ №43 (учитель Сабурова В.В.) щоденно ретельно сортують сміття як у класному приміщенні, так і в домашніх умовах. Допомагають їм у цьому знання, підказки старших. Щоб  інших спонукати до боротьби за чисте довкілля, вони удосконалюють свої теоретичні навички із сортування і отримують алгоритм дій з переконання інших це робити на певних заняттях. Одне з них – це цікава зустріч з активістом ГО «Зелена коробка -  Green Box» Іллею Петриком. Гість розповів дітям про те, як зменшити відходи, які створює людина, як і для чого сортувати сміття і у що може ... Читати далі »

Переглядів: 80 | Додав: dudaps | Дата: 31.03.2018

З цікавої гри «Буду я природі другом», що сприяла формуванню соціальної та екологічної компетентностей розпочався незвичний урок-заняття на базі ЛОДЕНЦ учнів 2-В класу ЛЗШ №43 (учитель Бура Х.В.) на тему «Охорона тварин. Догляд за ними» (23.03.2018 року). Маленькі школярики твердо засвоїли правила поведінки в природі:

Не ламай гілля дерев та кущів.

Не зривай в лісах та на луках квітів.

Не лови метеликів, джмелів, бабок та інших комах.

Не руйнуй мурашники.

Не руйнуй пташині гнізда.

Не лови диких тварин і не принось їх додому.

Вони побачили, як дорослі доглядають за екзотичними і дикими тваринами, методом ... Читати далі »

Переглядів: 54 | Додав: dudaps | Дата: 31.03.2018

З метою підвищення рівня фінансової грамотності учнів 2, 8, 10 класів шляхом ознайомлення з діяльністю банківської установи, задля підвищення рівня власного добробуту і добробуту своєї родини, формування базового рівня фінансової грамотності, потрібної для орієнтації та соціальної адаптації до змін у житті сучасного суспільства учні 2, 8, 10 класів з вчителями школи і педагогом - організатором Бабюк О.О. взяли участь в уроці «Фінансова грамотність» у відділенні Приватбанку ( 29.03.2018р.)

Переглядів: 60 | Додав: nazarmalunak | Дата: 30.03.2018

18 квітня о 17.00 год. відбудеться День відкритих дверей для батьків майбутніх першокласників

У Програмі:

1. Зустріч з адміністрацією школи, учителями 1-х класів, психологом, медичним працівником.
2. Знайомство з навчальним закладом, його традиціями та здобутками.
3. Роз`яснення щодо прийому у 1 клас та навчання у Новій українській школі.
4. Консультації для батьків.

          

Ласкаво просимо!

Адміністрація Ліцею №75

ім. Лесі Українки ЛМР

Прикріплення: Картинка 1 ·Картинка 2
Переглядів: 55 | Додав: mariabednar1405 | Дата: 30.03.2018

Переглядів: 75 | Додав: dudaps | Дата: 30.03.2018

З метою виховання поваги, толерантності, милосердя, гуманного ставлення, доброти, розуміння, взаємодопомоги, ознайомлення учнів початкової школи з проблемами соціальної групи людей з обмеженими можливостями соціальним педагогом Капутіною Н.В. проведено Урок Доброти «Дивіться на нас, як на рівних!» для учнів 3 класу (23.03.2018р.)

Прикріплення: Картинка 1 ·Картинка 2
Переглядів: 116 | Додав: nazarmalunak | Дата: 29.03.2018

                    

27 березня 2018 року в бібліотеці СЗШ №41 м. Львова було проведено майстер-клас по виготовленню великодньої писанки. Учениця 8-Б класу Поровська Анна-Марія та вчитель німецької мови Помінська В.Л. показали присутнім як виготовити писанки та крашанки різними способами. Учні були дуже задоволені своїми роботами.

Переглядів: 65 | Додав: djmik86 | Дата: 29.03.2018

                    

Учні 1-А, 2-Б, 3-Б, 4-Б класів СЗШ №41 м. Львова з класними керівниками Бутинською К.Б., Кусень І.І., Лєжаковою Н.В., Партикою Г.М. і завучем Григорчуком П.С. мали нагоду побувати у Марійському товаристві «Милосердя», з театральною постановкою «Шевченко – художник». Дирекція школи, вчителі, батьки, діти щиро вдячні усім членкиням товариства за підтримку, гарячі оплески і подарунки. Особлива подяка голові товариства п. Любі Войсович за організацію свята та п. Ігорю Калинцю за патріотичні настанови і чудові вірші, прочитані дітям

Переглядів: 100 | Додав: djmik86 | Дата: 29.03.2018

                    

Учні 1-А, 2-Б, 3-Б, 4-Б класів СЗШ№41 м. Львова долучились до проведення Всесвітньої компанії «Година Землі-2018» різними активностями. Вчителі Бутинська К.Б., Кусень І.І., Лєжакова Н.В. та Партика Г.М. вдячні батькам і громадській організації «Наші Брюховичі», зокрема Арсену Олійнику, за підтримку та допомогу у проведенні різних заходів.

Переглядів: 84 | Додав: djmik86 | Дата: 29.03.2018

23 березня 2018р. у 2-Б класі СЗШ №41 м. Львова відбулась вікторина "Юні знавці англійської мови."(вч. Мамчур О.Б.) Робота в команді, хороший настрій, знання англійської мови, море позитиву - все це було присутнім під час вікторини.

Переглядів: 54 | Додав: djmik86 | Дата: 29.03.2018

23.03.2018 на сцені міського палацу культури ім. Гната Хоткевича (вул. Кушевича, 1) під керівництвом художнього наставника Волинець А. А. відбувся звітний концерт, ансамбль танцю "Галичанки".

                    

Оглядова комісія підтвердила творчому колективу БДЮТ Шевченківського району м. Львова почесне звання «Народний художній колектив».

Фотозвіт концерту.

Відділ освіти Шевченківського та Залізничного районів вітає вихованців і зичить подальших творчих здобутків ... Читати далі »

Переглядів: 83 | Додав: dudaps | Дата: 29.03.2018

24 березня 2018 р. Будинку органної і камерної музики відбувся творчо-звітний концерт Зразково художнього хорового колективу «Радуниця» під керівництвом Манько Наталії Ярославівни на присвоєння звання «Народний художній колектив»

                    

Учасниками концерту були три вікові групи, завдяки яким усі присутні почули твори видатних композиторів не лише українських

М. Березовського, М.Леонтовича, Є. Козака, а й зарубіжних В.-А. Моцарта, Б. Бріттен та інших.

                    

На концерті була присутня атестаційна комісія:

Голова комісії:

Козяр Наталія Ярославівна – методист, керівник народного дитячо-юнацького хору «Жайвір» Центру творчості дітей та юнацтва Галичини м. Львова.

Члени комісії:

Ляшенко Руслан Дмитрович – голова циклової комісії хорових дисциплін Львівського державного коледжу культури і мистецтв;

Келемен Юрій Іванович – заступник директора Центру дитячої та юнацької творчості Залізничного району м. Львова.

п. Наталя Козяр наголосила на тому, хор «Радуниця» справді гідний називатися народним хором і продовжувати нести любов до музики.

                    

На завершення п. Володимир Мартинів від імені п. Галини Синицької передав п Наталі Ярославівні грамоту відділу освіти «За педагогічну майстерність, високий професіоналізм та впровадження інноваційних методів у навчанні та вихованні дітей» ... Читати далі »

Переглядів: 90 | Додав: dudaps | Дата: 29.03.2018

          

Переглядів: 100 | Додав: dudaps | Дата: 29.03.2018

«Настане день, обтяжений плодами,

Не страшно їм ні слави, ні хули.

Мої суцвіття, биті холодами,

Ви добру зав’язь все-таки  дали»  

Ліна Костенко належить до тих поетів, які приходять у світ, щоби змінити його. Для цього таким людям дано найважливіше — сильного лицаря, тобто янгола-охоронця, який захистить своїми крилами найвразливішу душу. Воля, талант, правда — ось три кити, на яких побудувала вона своє життя.

Ліна КОСТЕНКО для багатьох уособлює альтернативну, тобто справжню Україну. Яскрава представниця незабутнього і ще не до кінця усвідомленого феномена, вона є тим міцним магнітом, що тримає український світ.

Нещодавно у НВК "ШКТ-ЛТЛ" відбувся відкритий бібліотечний урок, присвячений 88-й річниці з дня народження «сучасної української Кассандри». Для учнів 10-11 класів лунали вірші геніальної поетеси. Автором ідеї та виконавцем творів Л.Костенко є палкий шанувальник творчості поетеси бібліотекар ліцею Орест Яремків.

Його прониклива декламація (під музичний супровід  Ольги Богомолець) заполонила душі та серця учасників заходу й не залишила байдужим ... Читати далі »

Переглядів: 69 | Додав: dudaps | Дата: 28.03.2018

« 1 2 ... 56 57 58 59 60 ... 94 95 »
Духовна велич Львова
СЗШ №33
Упр.освіти ДГП ЛМР
Осв.портал Львівщ
Новини Педпреса
Збірник сценаріїв
Для допомоги у роботі класним керівникам, педагогам-організаторам, учителям-предметникам. Збірник сценаріїв знаходиться у розділі "Каталог файлів".
Увага ! Конкурс
1.1. Правила конкурсного приймання учнів у спеціалізовані школи укладаються з врахуванням Закону України «Про загальну середню освіту», Постанови Кабінету Міністрів України від 16.06.2000р. №946 «Про затвердження Положення про загальноосвітній навчальний заклад»,наказу Міністерства освіти та науки України від 19.06.2003 р. за № 389 «Про затвердження Інструкції про порядок конкурсного прийняття дітей (учнів,вихованців) до гімназій, ліцеїв, спеціалізованих шкіл.» 1.2. До 16.05.2014 р. в закладах освіти будуть затверджені графіки проведення конкурсного випробовування у спеціалізовані школи, гімназії та ліцеї та графіки засідань апеляційних комісій відповідно до Правил конкурсного приймання.
Пошук
Календар
«  Квітень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930
Архів записів
Соціальні закладки
Друзі сайту
Відвідування сайту
счетчик посещений
Besucherzahler russian woman
счетчик посещений

Конструктор сайтів - uCoz