Дуже важливо для України, для світу, для ліквідаторів та для постраждалих від Чорнобильської катастрофи пам’ятати цю сумну дату в нашій історії. Тому учні нашої школи готувалися за рекомендованим для школи планом заходів, коректно усе організували, аби гідно вшанувати тих, хто поклав своє життя або віддав своє здоров’я за те, щоб ми сьогодні могли спокійно жити в нашій державі...
Сьогодні, 22 квітня 2021 року, люди по всій планеті відзначають День Землі. Учні СЗШ40 4-их класів приєдналися до природоохоронної акції, "Збережи красу Землі для наших нащадків".
Наша природа дарує нам стільки добра, й у відповідь потребує лише невеличкої турботи, хоча б частинку нашого люблячого серця, серця сповненого поваги та вдячності. Усвідомлюючи це, випускники 4-А, 4-Б, 4-В класів, на згадку про себе залишили рідній школі висаджені власноруч бузкові саджанці. Дітям допомогли у цій благочинній акції їх наставники: учителі Цяпка О.І., Мазепа О.Ю., Бернацька З.Б., медпрацівник Чолій Є.А. та асистент учителя Цибульська Л.О. та Патер Ю.Я.
Виховна година до 35-х роковин катастрофи на ЧАЕС та вшанування пам'яті людей, які загинули внаслідок неї, "Чорний біль квітучої землі".
Пам`ятаймо, що людське життя – безцінне, і будь-які експерименти та наукові впровадження перш за все мають бути безпечними для людства, для нашого майбутнього, для життя на планеті Земля.
Цей дощ – як душ … Цей дощ – як душ…
Цей день такий ласкавий.
Сади цвітуть. В березах бродить сік.
Це солов’їна опера, Ла Скала!
Чорнобиль. Зона. Двадцять перший вік.
Тут по дворах стоїть бузкова повінь.
Тут ті бузки проламують тини.
Тут щука йде, немов підводний човен, і прилітають гуси щовесни.
Але кленочки проросли крізь ґанки.
Жив–був народ над Прип’яттю – і зник.
В Рудому лісі виросли поганки, і ходить Смерть, єдиний тут грибник…
"Чорнобиль" - 35 років з моменту аварії. Вшановуємо пам'ять за загиблими. Віддаємо повагу і шану героям, які протистояли цій аварії і вижили у тяжких умовах.
Для учнів ліцею проведено online тематичні виховні години, присвячені пам'яті жертв Чорнобильської катастрофи. Також учні взяли участь у онлайн-вікторині "Чорнобиль - зона відчуження". Учні 1-4 класів переглянули відеоролики та документальні фільми про Чорнобиль.
Тепер тут зона, а була земля...
Тут був чорнозем, а тепер - Чорнобиль... 26 квітня 1986 року сталася найбільша техногенна катастрофа - вибух на Чорнобильській атомній електростанції. Вона вважається найжахливішою в історії людства. Це змінило життя цілого покоління… 35-тим роковинам аварії на Чорнобильській АЕС присвячується… (3-А клас – класний керівник Боднар Р.В.)
В бездонність ночей.
Тихо ступає життя у полин
І лине Чорнобильський дзвін. Пам’ять – це данина живих усім, хто загинув, рятуючи інших. Нехай ніколи не замовкають дзвони людської пам’яті, що не даватимуть забути про трагедію. Відкритою раною нашої землі є і сьогодні Чорнобиль - зона національної трагедії. 35-тим роковинам аварії на Чорнобильській АЕС присвячується… (2-В клас – класний керівник Коцаба С.І.)
"Чорно-біла доля, чорно-біла...
Чорнобилем доля побігла.
Бігла навіжена і не спитала:
«А на кого ж мати зосталась?»" Події 35-річної давності ніколи не зітруться з пам’яті ні сучасних, ні наступних поколінь. Чорнобильська катастрофа є болем для всієї України. 35-тим роковинам аварії на Чорнобильській АЕС присвячується… (2-Є клас – класний керівник Гренюх Х.Р.)
З великим сумом сповіщаємо, що сьогодні, 26.04.21р., відійшов у вічність
колишній директор Львівської ЗОШ 38
Гаврилишин
Василь Михайлович
Нехай добрий, світлий спомин про Василя Михайловича назавжди залишиться у серцях рідних, колег, усіх, хто його знав, любив та шанував. Світлі спогади про тих, хто залишив по собі добрі справи та чесно прожив своє життя, завжди будуть сильніші, ніж смерть! У нашій пам’яті Василь Михайлович назавжди залишиться добрим другом, доброзичливим колегою, надійним порадником, професіоналом своєї справи.
Глибоко сумуємо з приводу цієї непоправної втрати та висловлюємо щирі співчуття родині померлого. Віримо, що Всемилостивий Господь прийме його світлу та щиру душу в Царство Небесне.
«Чорнобиль» - слово, яке у кожного українця викликає сильні емоції. 35-ті роковини аварії на ЧАЕС можуть стати для всієї України та великої частини міжнародної спільноти потужним поштовхом для об'єднання зусиль.
Цьогоріч, 26-го квітня, минає 35 років, як на 4-му енергоблоці Чорнобильської атомної електростанції сталася катастрофа планетарного масштабу. Катастрофа, яка є найбільшою за всю історію ядерної енергетики, як за кількістю загиблих і потерпілих від її наслідків людей, так і за економічним збитком.
Відлуння цієї трагедії відчувається й зараз, а значить ми маємо гідно вшанувати тих, хто поклав своє життя або віддав своє здоров’я за те, щоб ми сьогодні могли спокійно жити і розбудовувати нашу власну державу.
Чи знали ви, що тільки в Україні від Чорнобильської аварії постраждало 1 млн 769 тис. осіб, з них 188 тисяч – це ліквідатори катастрофи на ЧАЕС, 1 млн 588 тис. - потерпілі та близько 2,5 тис люди, які брали участь у ліквідації наслідків інших аварій.
Значна частина ліквідаторів аварії вже пішла з життя, багато з них борються з тяжкими хворобами, спричиненими в першу чергу радіацією.
Честь і слава їм.
Сподіваємося, що їхній подвиг не буде забутий нащадками, а нинішнє покоління зробить належні висновки щоб не допустити подібної трагедії.
Для допомоги у роботі класним керівникам, педагогам-організаторам, учителям-предметникам. Збірник сценаріїв знаходиться у розділі "Каталог файлів".
Увага ! Конкурс
1.1. Правила конкурсного приймання учнів у спеціалізовані школи укладаються з врахуванням Закону України «Про загальну середню освіту», Постанови Кабінету Міністрів України від 16.06.2000р. №946 «Про затвердження Положення про загальноосвітній навчальний заклад»,наказу Міністерства освіти та науки України від 19.06.2003 р. за № 389 «Про затвердження Інструкції про порядок конкурсного прийняття дітей (учнів,вихованців) до гімназій, ліцеїв, спеціалізованих шкіл.»
1.2. До 16.05.2014 р. в закладах освіти будуть затверджені графіки проведення конкурсного випробовування у спеціалізовані школи, гімназії та ліцеї та графіки засідань апеляційних комісій відповідно до Правил конкурсного приймання.