Вівторок, 24.12.2024, 05:19
Вітаю Вас Гість | RSS

Відділ освіти Шевченківського та Залізничного районів                                Львівської ОТГ

Меню сайту
Категорії розділу
Реєстрація у ДНЗ
BannerFans.com
Освіта Львів
Статистика

Онлайн всього: 7
Гостей: 7
Користувачів: 0
Форма входу

Каталог статей

Головна » Статті » Мої статті

Огляд інформаційних загроз жовтня
Міжнародна антивірусна компанія ESET представляє звіт про найбільш активних загрозах жовтня 2013.

У минулому місяці спостерігалося деяке зниження активності інтернет-загроз. Позитивну динаміку продемонстрували тільки три шкідливі програми: троян Win32/Bundpil (3.79%), шкідливі елементи веб-сторінок HTML / ScrInject (1.69%), а також бекдор Win32/Sirefef (1.02%).

Бекдор Sirefef ( ZeroAccess ) являє собою складне шкідливе ПЗ, яке використовується зловмисниками для прихованого доступу на комп'ютер користувача і для накрутки переходів по рекламних посиланнях , завдяки чому кіберзлочинці отримують матеріальну вигоду з спеціальних партнерських програм (у рамках яких рекламодавець платить зловмисникам за кожного відвідувача сайту) . Різні версії Sirefef містять у своєму арсеналі руткіт - технології , які дозволяють йому успішно ховатися в системі.

На початку жовтня стало відомо про успішну кібератаку на корпорацію Adobe . Зловмисники змогли отримати доступ до мільйонів акаунтів користувачів , а також до їх конфіденційної інформації: логінів , паролів, customer ID , номерами кредитних карт. Зрозуміло , вся ця інформація зберігалася в зашифрованому вигляді.

Фахівці Adobe повідомили користувачів про необхідність змінити реєстраційні дані своїх акаунтів. Крім відомостей про клієнтів , зловмисникам вдалося отримати доступ до вихідного коду таких відомих програм , як Adobe Acrobat , ColdFusion і Photoshop . Архіви з викраденої інформацією вже були помічені на деяких веб -сайтах.

Минулого місяця компанія Microsoft закрила ряд серйозних вразливостей в своїх продуктах. Оновлення MS13 -080 націлене на виправлення дев'яти критичних вразливостей в браузері Internet Explorer , які можуть використовуватися для скритої установки шкідливого коду . Причому оновленню піддалися всі версії , починаючи з IE6 і закінчуючи новітнім IE11 для Windows 8.1 і RT 8.1 .

Одна із закритих вразливостей , CVE - 2013-3893 , була присутня у всіх версіях Internet Explorer ; вона використовувалася зловмисниками в цілеспрямованих атаках на користувачів . Антивірусні продукти ESET NOD32 детектируют експлойт для цієї уразливості як Win32/Exploit.CVE-2013-3893.A . Всього компанія Microsoft закрила 27 унікальних вразливостей в своїх продуктах. Крім Internet Explorer , оновленню піддалися програмна платформа. NET Framework , драйвер підсистеми Win32k.sys , продукти Microsoft Office і Silverlight .


Експерти компанії ESET в жовтні повідомили про виявлення шкідливого коду в популярному менеджері завантажень Xunlei . Деякі версії цієї програми містили код , який у прихованому режимі міг встановлювати на комп'ютер або мобільний пристрій користувача сторонні додатки . Самі файли програми були підписані цифровим сертифікатом , що відводило від них будь-які підозри у шкідливої ​​діяльності . Тим не менш, вони використовувалися для проведення різних операцій на ПК і маскувалися під розширення програм Microsoft Office.


У російському рейтингу загроз було відзначено зростання активності таких шкідливих програм , як HTML / ScrInject ( 2.76 %) , HTML / IFrame (2.26 %) , Win32/Dorkbot ( 1.85 %) , і Win32/Bicololo ( 1.32 %). Активність шкідливих елементів JavaScript , які використовуються зловмисниками для перенаправлення користувачів на веб - сайти з шкідливим вмістом, в порівнянні з вереснем значно знизилася і склала 1.62 %.

Категорія: Мої статті | Додав: dudaps (09.11.2013)
Переглядів: 806 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Духовна велич Львова
СЗШ №33
Упр.освіти ДГП ЛМР
Осв.портал Львівщ
Новини Педпреса
Збірник сценаріїв
Для допомоги у роботі класним керівникам, педагогам-організаторам, учителям-предметникам. Збірник сценаріїв знаходиться у розділі "Каталог файлів".
Увага ! Конкурс
1.1. Правила конкурсного приймання учнів у спеціалізовані школи укладаються з врахуванням Закону України «Про загальну середню освіту», Постанови Кабінету Міністрів України від 16.06.2000р. №946 «Про затвердження Положення про загальноосвітній навчальний заклад»,наказу Міністерства освіти та науки України від 19.06.2003 р. за № 389 «Про затвердження Інструкції про порядок конкурсного прийняття дітей (учнів,вихованців) до гімназій, ліцеїв, спеціалізованих шкіл.» 1.2. До 16.05.2014 р. в закладах освіти будуть затверджені графіки проведення конкурсного випробовування у спеціалізовані школи, гімназії та ліцеї та графіки засідань апеляційних комісій відповідно до Правил конкурсного приймання.
Пошук
Архів записів
Соціальні закладки
Друзі сайту
Відвідування сайту
счетчик посещений
Besucherzahler russian woman
счетчик посещений

Конструктор сайтів - uCoz