Четвер, 25.07.2024, 16:40
Вітаю Вас Гість | RSS

Відділ освіти Шевченківського та Залізничного районів                                Львівської ОТГ

Меню сайту
Реєстрація у ДНЗ
BannerFans.com
Освіта Львів
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

Новини

Головна » 2019 » Лютий » 11

4 лютого 2019 року під час навчального тижня "Ми - дослідники. Ми - винахідники" до учнів 1-Б класу СЗШ № 40 завітали герої мультсеріалу "Фіксики" - професор Геній Євгенович зі Сімкою, які запросили учнів стати їхніми помічниками у чарівній лабораторії. Так, впродовж тижня діти разом з учителькою Козій Ю.М. досліджували і пізнавати світ, граючись в різноманітні ігри.

   

У грі "Ми - спостерігачі" учні знаходили літери, які пізніше вивчали на уроках української мови та рахували кількість цих букв на уроках математики. Ще на уроках "Я досліджую світ" діти конструювали з наборів Lego свої винаходи - машини часу. Під час випробування "Ми допитливі" першокласники ще раз впевнилися в тому, що властивості речовин та матеріалів різні. Так, найкраще у морозильній камері замерзають вода та молоко, а олія гусне; лід та сніг плаває на поверхні води; структура льо ... Читати далі »

Переглядів: 391 | Додав: Олеська | Дата: 11.02.2019

06.02.2019 року учні 6-В класу СЗШ № 40 разом з учителями історії Гураль І.Я. та зарубіжної літератури Савчук Л.П. провели бінарний урок на тему: «Давньогрецька міфологія та релігія». Під час уроку учителями були використані презентації, таблиці, карти, роздатковий матеріал до теми, за допомогою якого діти дізналися про пантеон богів Давньої Греції, ознайомилися з давньогрецькими міфами, зокрема, про створення світу і людей, також в учнів формувалися уявлення про давньогрецьку міфологію та релігію, розвивалися основні предметні компетентності: інформаційні, просторові, хронологічні та загальні уміння відтворення усно текстів історичного змісту, розвиток уваги, логічного мислення.

                    

Також даний урок сприяв вихованню інтересу до історії та загальнолюдських цінностей, зацікавленості давньогрецькою міфологією. Адже давньогрецька міфологія вважається однією з найбільш відомих, які збереглися до наших часів. Вона стала основою для виникнення античної літератури, яка справедливо вважається колискою європейської літератури.

Переглядів: 299 | Додав: Олеська | Дата: 11.02.2019

11 лютого 2019 року, фахівці Відділу соціальної роботи Залізничного району ЛМЦСССДМ, провели профілактичну лекцію "Толерантність" для учнів 5-А класу. Учні мали змогу переглянути повчальні ролики про те, що кожна особистість унікальна. Також п'ятикласники виконували практичні завдання спрямовані на взаєморозуміння учнів між собою та виховання поваги до дітей з певними особливостями. Зустріч пройшла у позитивній та дружній атмосфері.

Прикріплення: Картинка 1
Переглядів: 278 | Додав: School75 | Дата: 11.02.2019

8 лютого 2019 року, фахівці Відділу соціальної роботи Залізничного району ЛМЦСССДМ, провели просвітницьке заняття "Всі ми різні, але всі ми рівні" для учнів 6-Б та 6-В класів. Учні мали змогу переглянути повчальні ролики про те, що кожна особистість унікальна. Також шестикласники виконували практичні завдання спрямовані на взаєморозуміння учнів між собою та виховання поваги до дітей з певними особливостями. Зустріч пройшла у позитивній та дружній атмосфері.

Прикріплення: Картинка 1
Переглядів: 294 | Додав: School75 | Дата: 11.02.2019

Духовна велич Львова
СЗШ №33
Упр.освіти ДГП ЛМР
Осв.портал Львівщ
Новини Педпреса
Збірник сценаріїв
Для допомоги у роботі класним керівникам, педагогам-організаторам, учителям-предметникам. Збірник сценаріїв знаходиться у розділі "Каталог файлів".
Увага ! Конкурс
1.1. Правила конкурсного приймання учнів у спеціалізовані школи укладаються з врахуванням Закону України «Про загальну середню освіту», Постанови Кабінету Міністрів України від 16.06.2000р. №946 «Про затвердження Положення про загальноосвітній навчальний заклад»,наказу Міністерства освіти та науки України від 19.06.2003 р. за № 389 «Про затвердження Інструкції про порядок конкурсного прийняття дітей (учнів,вихованців) до гімназій, ліцеїв, спеціалізованих шкіл.» 1.2. До 16.05.2014 р. в закладах освіти будуть затверджені графіки проведення конкурсного випробовування у спеціалізовані школи, гімназії та ліцеї та графіки засідань апеляційних комісій відповідно до Правил конкурсного приймання.
Пошук
Календар
Архів записів
Соціальні закладки
Друзі сайту
Відвідування сайту
счетчик посещений
Besucherzahler russian woman
счетчик посещений

Конструктор сайтів - uCoz