Неділя, 14.04.2024, 03:39
Вітаю Вас Гість | RSS

Відділ освіти Шевченківського та Залізничного районів                                Львівської ОТГ

Меню сайту
Реєстрація у ДНЗ
BannerFans.com
Освіта Львів
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

Новини

Головна » 2019 » Листопад » 12

11.11.2019 р. у 4-Б класі (учитель Дроботій Л.Л.) пройшов мовний квест, присвячений Дню української писемності та мови. У цікавій ігровій формі учні аналізували й оцінювали інформацію, синтезували знання, робили умовиводи й формулювали судження, а головне — активно взаємодіяли у команді й спільно розв’язували завдання. Вітаємо переможців: Шевчук М.- В., Войтович Х., Гудиму Ю., Колодій А., Потапенко А.

   

Переглядів: 215 | Додав: Бодя | Дата: 12.11.2019

8 листопада 2019 року уроки та виховні заходи для учнів 2-х класів СЗШ № 40 пройшли під знаком Дня української мови та писемности. На виховній годині учні 2-Б класу дізнались від класного керівника Козій Ю.М. про історію виникнення письма, розвиток писемності Київської Русі, історію виникнення свята "День української писемності та мови". На уроці української мови школярі досліджували лексичне значення слів, складали і записували з ними речення, декламували вірші про мову, взяли участь у конкурсі-вікторині "Додай словечко". Учні 2-В класу з класним керівником Мацях О.О. мали зустріч з казкаркою Л. Кічурою з нагоди Дня української мови, під час якої дитяча письменниця презентувала нову збірку казок. Зустріч відбувалася у формі вікторини, де діти із захопленням слухали цікаві та захоплюючі казки про пригоди іграшок.

Прикріплення: Картинка 1 ·Картинка 2
Переглядів: 284 | Додав: Олеська | Дата: 12.11.2019

8 листопада 2019 року, на відзначення Дня української писемности та мови, учнями 9-А та 9-Б класу СЗШ № 40 разом з учителями української мови та літератури Юзьків Л.С. і Фединяк О.Я. та вчителькою історії Макар О.В. був проведений бінарний музейний урок у формі «усного журналу» на тему: «Початок національного відродження в західноукраїнських землях у І половині ХІХ ст. Осередки романтичного руху в Західній Україні ("Руська трійця"). М. Шашкевич - поет-романтик". Школярі "перегорнули сторінки": "Історична", "Мовознавча", "Літературознавча", під час чого вони довідалися багато цікавого про Маркіяна Шашкевича, як будителя національного духу і творця української писемної мови.

                    

Учні мали змогу торкнутися минувшини, прослухавши екскурсію у музеї, де знаходиться перша на західноукраїнських теренах українська книжка «Русалка Дністрова», видана діячами «Руської трійці», що були представниками романтизму. Учні підготували повідомлення про діячів гуртка та зачитали вірші ... Читати далі »

Переглядів: 222 | Додав: Олеська | Дата: 12.11.2019

08.11.2019 року, напередодні Дня української мови та писемности, учні СЗШ № 40, разом з учителями української мови та літератури (Фединяк О.Я., Юзьків Л.С.) взяли участь у написанні ХІХ-го радіодиктанту національної єдності на Українському радіо – «Від бересту – до "цифри"».

   

А також у Шевченківській залі школи пройшов флешмоб, організований учнями 7-х класів та учителькою Сороківською Л.Ф. на тему «Мова має значення», а учні театрального гуртка з учителькою музики Ільєвою І.Є. показали коротку інсценізацію про важливість та багатогранність української мови. 06.11.2019 року учням 10-А класу учителькою Клипач Т.В. був запропонований цікавий відеолекторій "З витоків української писемності", де прослухавши інформацію, десятикласники повинні створити проект "Невичерпна духовна скарбниця". Також у класах пройшли виховні години до Дня пис ... Читати далі »

Переглядів: 216 | Додав: Олеська | Дата: 12.11.2019

08.11.2019 року учні 3-А, 3-Б та 3-В класів СЗШ № 40 разом з класними керівниками Бернацькою З.Б., Цяпкою О.І., Мазепою О.Ю. та учителькою музики Зиряновою Н.І. провели свято до Дня української писемності, на якому діти декламували вірші, співали пісні, розповідали про важливість знання рідної мови, яка є оберегом української родини, нації та держави - України.

Прикріплення: Картинка 1 ·Картинка 2
Переглядів: 231 | Додав: Олеська | Дата: 12.11.2019

Учні 8-В класу СЗШ№40 м.Львова з кл.кер.Кукулевською О.С. відвідали "Інтерспорт Фест", дітям було цікаво подивитися на різні види спорту, спробувати свої можливості. Своєю активністю діти виграли 5 безкоштовних місячних абонементів на секції танців.

   

Переглядів: 218 | Додав: Олеська | Дата: 12.11.2019

7 листопада 2019 року учнівським самоврядуванням СЗШ № 40 проведено захоплююче розважальне дійство для учнів, що вже традиційно відбувається у нашій школі восени – конкурс «Міні міс школи – 2019». Цьогоріч на сцену вийшли 6 дівчаток, які мали намір позмагатися за звання найкращої, хоча всі були чудові.

   

Старшокласниці, що є членкинями сектору «Дозвілля» УС школи протягом місяця готували юних конкурсанток, допомагали їм у виборі костюмів, підготовці танцю та конкурсних номерів, готували призи. Юні леді продемонстрували свої вміння та знання з різних галузей, а також хороші манери. Вони змагалися у таких номінаціях: «Традиційний костюм», «Конкурс талантів», «Конкурс казкових героїв», «Інтелектуалка», «Альтернативний костюм», «Вечірня сукня». Після складних уроків хочеться учням і розважитися, ... Читати далі »

Переглядів: 210 | Додав: Олеська | Дата: 12.11.2019

6 листопада 2019 року, напередодні Дня української писемності та мови, учні 8-А класу СЗШ № 40 разом з учителької української мови та літератури Клипач Т.В. були запрошені до Бібліотеки-філії № 22 ЦБС для дітей на зустріч із сучасною українською письменницею зі Львова Анастасією Нікуліною. Авторка працює у стилі з гостросоціальної прози, реалізму підліткової літератури, фентезі, антиутопії, містики та пригод. Також письменниця розповіла, що колекціонує легенди та вигадує власні, презентувала буктрейлери книг "Сіль для моря або Синій кит", "Зграя", "Заметіль". Учні із захопленням слухали письменницю та активно включалися у бесіду - вийшов дуже вдалий цікавий діалог.

Прикріплення: Картинка 1 ·Картинка 2
Переглядів: 232 | Додав: Олеська | Дата: 12.11.2019

30.10.2019 року у Львівському обласному Будинку учителя проходив конкурс серед освітян на краще виконання власної патріотичної поезії «Від Маківки до Майдану», у якому взяла участь учителька зарубіжної літератури, педагог-організатор СЗШ № 40 Пащенко Лідія Сергіївна. Наша представниця декламувала власну патріотичну поезію, що присвячена славним та сумним сторінкам української історії, боротьби за незалежність, серед прочитаних віршів: «Молились ангели за Україну», «Всміхнувся Зеров у обличчя смерті», «Шляхом тернистим ішла сумна мати», «У рік кривавий маки розквіли», «Натхнення рідне слово лиш дарує», «Василеві Симоненкові». Дякуємо нашій колезі, що достойно з власною поезією представила нашу школу на конкурсі серед освітян Львівщини.

Прикріплення: Картинка 1
Переглядів: 223 | Додав: Олеська | Дата: 12.11.2019

Учні 10-А та 9-Б класів з класними керівниками Антонів Л.О., Кравус О.Д. та вчителем предмету захист Вітчизни Романюком С.В. мали дводенний вишкіл у мальовничих Карпатах в селі Тухля. Вони відпочивали на базі "Берегиня", звідки відкривається вид на золоті гори.

   

В перший день піднялися на гору Захар Беркут. Спільне виконання на вершині гори Гімну України створило свій особливий настрій. Ввечері хлопці розпалили високу ватру, смажили шашлики, дівчата співали українські пісні, а романтичну атмосферу додало нічне небо, повністю вкрите зорями. Зранку- енергійна розминка й пробіжка для усіх. А потім Сергій Володимирович організував квест. Питання з історії України, релігії, культури, знання народних прислів’їв та пісень- були дуже цікавими. Перемогла дружба! Учні дуже задоволені поїздкою, мріють знову і знову повернутись у чарівний світ Карпат!

... Читати далі »

Переглядів: 222 | Додав: Alexis | Дата: 12.11.2019

Духовна велич Львова
СЗШ №33
Упр.освіти ДГП ЛМР
Осв.портал Львівщ
Новини Педпреса
Збірник сценаріїв
Для допомоги у роботі класним керівникам, педагогам-організаторам, учителям-предметникам. Збірник сценаріїв знаходиться у розділі "Каталог файлів".
Увага ! Конкурс
1.1. Правила конкурсного приймання учнів у спеціалізовані школи укладаються з врахуванням Закону України «Про загальну середню освіту», Постанови Кабінету Міністрів України від 16.06.2000р. №946 «Про затвердження Положення про загальноосвітній навчальний заклад»,наказу Міністерства освіти та науки України від 19.06.2003 р. за № 389 «Про затвердження Інструкції про порядок конкурсного прийняття дітей (учнів,вихованців) до гімназій, ліцеїв, спеціалізованих шкіл.» 1.2. До 16.05.2014 р. в закладах освіти будуть затверджені графіки проведення конкурсного випробовування у спеціалізовані школи, гімназії та ліцеї та графіки засідань апеляційних комісій відповідно до Правил конкурсного приймання.
Пошук
Календар
Архів записів
Соціальні закладки
Друзі сайту
Відвідування сайту
счетчик посещений
Besucherzahler russian woman
счетчик посещений

Конструктор сайтів - uCoz