Четвер, 30.05.2024, 13:31
Вітаю Вас Гість | RSS

Відділ освіти Шевченківського та Залізничного районів                                Львівської ОТГ

Меню сайту
Реєстрація у ДНЗ
BannerFans.com
Освіта Львів
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

Новини

Головна » 2021 » Грудень » 05

До Міжнародного дня людей з інвалідністю у інклюзивних 2-В та 5-Б класах соціальний педагог та практичний психолог ліцею 81 імені Петра Сагайдачного Львівської міської ради Оксана Володимирівна Борис провела тренінгові заняття «Інший – не значить гірший».

                    

Мета таких занять полягає у підготовці учнів до прийняття цінності кожної дитини, навчитися працювати в команді та довіряти один одному, не уникати контактів людей з інвалідністю. За допомогою вправи «Сліпий і поводир» діти відчули на власному досвіді як важко незрячим долати невідомі бар'єри, обговорили відчуття після вправи. Також за допомогою міміки та жестів учні намагалися повідомити певну інформацію один одному, в такий спосіб порозумітися як це роблять глухонімі люди. Писали текст лівою рукою, щоб мати можливість відчути усю важкість незручностей людей з порушенням координації рухів.
Наприкінці заняття учні подивилися і обговорили мультики «Про Діму» і «Їжачок», а потім усі разом зробили висновок, що НЕ ВАРТО ЗОСЕРЕДЖУВАТИСЯ НА ВІДМІНН ... Читати далі »

Переглядів: 100 | Додав: mariyavrublevska | Дата: 05.12.2021

01 грудня у Всесвітній день боротьби зі СНІДом. Практичний психолог ліцею 81 імені Петра Сагайдачного Львівської міської ради Макар Юлія Вікторівна провела у 8-х класах корекційно-відновлювальне заняття в рамках Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом на важливу тему сьогодення "ВІЛ/СНІД: передбачити, уникнути, не захворіти". Учні активно попрацювали, послухали корисну інформацію, зіграли у вікторину та у групках програвали ситуації. Дізналися цікаві факти і способи як вберегти себе від ВІЛ інфекції.

                    

У 7-Б класі пройшло профілактично – розвивальне заняття на тему «Толерантність – шлях до порозуміння». Соціальний педагог Оксана Володимирівна Борис обговорила з учнями поняття «толерантність» та познайомила зі схемою гідного виходу з конфлікних ситуації. Також діти спробували використати навички толерантного спілкування на практиці у розігруванні життєвих ситуацій. Учні черговий раз зрозуміли, що поділ на толерантних та інтолерантих особистостей є цілком умовний, все залежить від ситуації.

Переглядів: 104 | Додав: mariyavrublevska | Дата: 05.12.2021

В рамках Всеукраїнського дня добрих справ "Щедрий вівторок" представники учнівського парламенту ліцею 81 імені Петра Сагайдачного Львівської міської ради разом із педагогом-організатором Когут І.О. вирішили зібрати допомогу для мешканців будинку, у якому проживають люди похилого віку, що знаходиться у селі за 80 км від Львова.
Дякуємо учням, батькам та вчителям нашого за активну участь. У суботу вранці зібрані продукти та речі першої необхідності були доставлені стареньким, за що висловлюємо величезну вдячність пані Валентині Лисик та пану Андрію Матвіїву!

                    

Але учні, батьки, вчителі продовжували приносити продукти і речі!!! Нові пакети з допомогою плануємо відвезти уже у ці вихідні.
Дякуємо організаторам акції та УСІМ, хто долучився до неї!

Також підтримали акцію "Кава-брейк для мами", яку проводить центр допомоги та розвитку "Соціальна комора". Поки мами будуть отримувати необхідні поради, підтримку, знання з питань виховання дітей, малеча буде розважатись і ласувати смаколиками, які з вами зібрали.
... Читати далі »

Переглядів: 102 | Додав: mariyavrublevska | Дата: 05.12.2021

В рамках тижня "Доброчесності" у СЗШ #67 м. Львова відбулось чергове практичне заняття "Школи без конфліктів" на тему: "Причини конфлікту. Конфлікт інтересів".

                    

Під час заняття учні 5-11-х класів мали змогу за допомогою рольових ігор ознайомитись із передумовами та наслідками конфлікту.
Під час обговорення учасники практичного заняття генерувати власні дієві алгоритми виходу із конфліктної ситуації.

Переглядів: 107 | Додав: Расова | Дата: 05.12.2021

Подорож у світ доброчесності СЗШ №67 м.Львова була корисною і цікавою. Пять робочих днів, протягом яких навчальні та пізнавальні активності дітей були присвячені темі доброчесності: інтерактивні заняття "Магічний урок доброчесності"(5-6 класи), дискусія "Що таке корупція?" (7-8 класи),тренінг "Добро.Чесність" (9 класи), заняття "Конфлікт інтересів" (10-11 класи), інтелектуальна антикорупційна гра "Що?Де?Коли?", антикорупційний квест "Павутина корупційних схем".

   

Вчителі школи пройшли навчання за курсом "Прозора школа:як створити прозоре середовище", взяли участь в опитуванні «Тиждень доброчесності (форма зворотнього звязку)»

Переглядів: 107 | Додав: Расова | Дата: 05.12.2021

02.12.2021р. учні СЗШ #67 брали участь в онлайн-бесіді з Андрієм Павлишиним - істориком, культурологом, письменником, перекладачем, дослідником життя та творчості Станіслава Лема. Почули цікаву і захоплюючу історію про легендарного письменника-фантаста зі Львова, який передбачив смартфони і VR. Метою заходу є вшанування 100-річчя з дня народження видатного львів'янина.

Прикріплення: Картинка 1
Переглядів: 99 | Додав: Расова | Дата: 05.12.2021

30.11.2021 р. у рамках Всеукраїнської компанії "Щедрий вівторок" у СЗШ №67 м.Львова проведено уроки доброти з метою виховання любові до тварин, поваги до вірності, відданості домашніх улюбленців; почуття відповідальності за приручених тварин, розуміння цінності та недоторканності іншого життя.

                    

Переглядів: 94 | Додав: Расова | Дата: 05.12.2021

29.11.2021 р. у школі дільничним офіцером поліції ВП#1 ЛРУП#2 ГУНП у Львівській області капітаном поліції Партикою А.Б. та інспектором СЮП ЛРУП#2 ГУНП у Львівській області лейтенантом поліції Козіцькою Х.І. у 8-Б класі проведено заняття на тему «Академічна доброчесність»

Прикріплення: Картинка 1 ·Картинка 2
Переглядів: 104 | Додав: Расова | Дата: 05.12.2021

Ті чорні дні Голодомору,
Мов рана, що не заживає,
Вони крізь час тривожать душу,
І спокою Вона не має.

У День пам‘яті жертв Голодомору у СЗШ №67 м.Львова відбулося ряд заходів :ранкові зустрічі «Із болем в серці»,виховні години «Голод -біль душі і пам‘ять серця»,диспут «Трагічні уроки історії»,перегляд документального фільму «Голодомор. Великий злам»,обговорення книги Гарета Джонса «Ціна правди»,літературна виставка у бібліотеці, акції «Незабудки пам‘яті», «Запали свічку», «Солодкий спогад»

Прикріплення: Картинка 1
Переглядів: 101 | Додав: Расова | Дата: 05.12.2021

Яскраво, змістовно та незабутньо пройшов ТИЖДЕНЬ ІНОЗЕМНИХ МОВ. Учні створювали проекти " MY WAY TO SCHOOL" ( 4-Б Кл.) , "IT' S A .....BEE" ( 2- A кл.), " DINOSAURS" (4-A кл.) ; брали участь у квесті "WE LOVE ENGLISH" (4-А кл.) ; провели чаювання по-англійськи під час перегляду англомовного фільму Life of Pi (8-А кл.) Учні 8-А та 8-Б класів, взяли участь у конкурсі "Mistrz języka polskiego".

   

A учні 6-А та 6-Б класів презентували малюнки та розповідали вірші про Миколая "Jedzie do nas na sankach " . Діти вдосконалювали свої уміння та навички за допомогою цікавих ігор , пізнавальних вправ та веселих пісень (1-3 кл.). Учні підготували цікаві малюнки і стінгазети, демонструючи наскільки захоплюючим може бути вивчення англійської та польської мови. IT WAS a LOT of FUN !!!

Переглядів: 96 | Додав: Бодя | Дата: 05.12.2021

Протягом тижня у школі були проведені уроки  та виховні бесіди. З учнями говорили про таку важливу тему, як доброчесність. Що це таке і чому важливо у нашому житті дотримуватись принципів доброчесної поведінки.

   

Переглядів: 102 | Додав: dudaps | Дата: 05.12.2021

Духовна велич Львова
СЗШ №33
Упр.освіти ДГП ЛМР
Осв.портал Львівщ
Новини Педпреса
Збірник сценаріїв
Для допомоги у роботі класним керівникам, педагогам-організаторам, учителям-предметникам. Збірник сценаріїв знаходиться у розділі "Каталог файлів".
Увага ! Конкурс
1.1. Правила конкурсного приймання учнів у спеціалізовані школи укладаються з врахуванням Закону України «Про загальну середню освіту», Постанови Кабінету Міністрів України від 16.06.2000р. №946 «Про затвердження Положення про загальноосвітній навчальний заклад»,наказу Міністерства освіти та науки України від 19.06.2003 р. за № 389 «Про затвердження Інструкції про порядок конкурсного прийняття дітей (учнів,вихованців) до гімназій, ліцеїв, спеціалізованих шкіл.» 1.2. До 16.05.2014 р. в закладах освіти будуть затверджені графіки проведення конкурсного випробовування у спеціалізовані школи, гімназії та ліцеї та графіки засідань апеляційних комісій відповідно до Правил конкурсного приймання.
Пошук
Календар
Архів записів
Соціальні закладки
Друзі сайту
Відвідування сайту
счетчик посещений
Besucherzahler russian woman
счетчик посещений

Конструктор сайтів - uCoz