14 травня до 150-річчя від дня народження Василя Стефаника учні 3-А класу (кл. керівник Плювак Л.В.) посадили калину, також були проведені виховні години у всіх класах.
Перегляньте відео за посиланням:
https://www.facebook.com/groups/1092802024229206/permalink/1859917894184278/
Сім'я - це найголовніша цінність в нашому житті. Чимало свят в календарі присвячені як сім'ї в цілому, так і окремим її членам.
15 травня відзначається Міжнародний день сім'ї 2021, заснований Генеральною Асамблеєю ООН у 1993 році.
Психологом школи Ольга Шендюх було проведено заняття на тему:"Дізнаємось більше один про одного ".
Вправа "запитання 3 по 3".Техніка мозкова атака "Морально-духовні цінності у виховному процесі та життя сім'ї ".
Класним керівником Іра Гнида спільно з батьками та дітьми було виготовлено символ сім'ї з життєвим кредом,який успішно впроваджує в життя кожна сім'я.
Сім’я - дружна праця і вічні турботи,
Сім’я - це багато вдома роботи.
Сім’я - це складно.
Сім’я - це важливо.
Сім’я - це коли
Все на світі можливо!
Мама, мати, матуся! Скільки спогадів і тепла таїть це магічне слово, бо ним ми звертаємось до найближчої, найдорожчої, найріднішої, найдобрішої, наймилішої для нас людини, людини з прекрасним і гордим іменем — Мати! Її очі супроводжують дітей у далеких життєвих мандрах. Материнська ласка гріє нас крізь усе життя. Любов до матері — це святе почуття. Немає вищої любові за материнську. Там, де ступає матуся, здається, стає тепліше, піднімаються трави, розцвітають квіти, радісно щебечуть пташки. По-особливому дерева там ростуть, опустивши свої віти до матінки-землі, віддаючи данину шани і поваги. А інші здіймають віти до сонця, ніби прославляючи ім’я Матері!
Нарешті наші мандрівки відновились. Юні туристи ЦДЮТ Залізничного району знову вирушили в путь. На цей раз у Миколаївський район. У селі Верин росте ботанічна пам‘ятка - віковий дуб, який багато чого бачив, кажуть, і Богдана Хмельницького теж.
У 1848 р. в Галичині (на той час Австро-Угорщина) було скасовано панщину. Майже у кожному селі цю подію відзначили, поставивши хрест пам’яті (нарешті воля!) Та не у всіх селах ця пам’ятка збереглася, зважаючи на радянську окупацію.
Надзвичайно цікаві розписи церкви художника Миколи Гавриліва. Про його творчість кажуть, що його картини треба не дивитися, а читати, як книжку. Упродовж 5 років розписав церкву у с. Верин Миколаївського району, яку вже побачили і мріють побачити тисячі поціновувачів мистецтва. Він, як і Ян Генріх Розен, малює сучасників. (А кого впізнали ви?)
Далі юні туристи пішли до ґроту Прийма (невеличкий п
... Читати далі »
З 17 по 20 травня у ліцеї відбудеться благодійна акція «Десь на Сході» - можливість для кожного проявити своє милосердя й допомогти населенню військових прифронтових міст сходу нашої країни. Наприкінці травня волонтери вирушать туди з подарунками для потребуючих.
Учні, які бажають долучитися до акції, можуть принести
•Солодощі (цукерки, печиво, вафлі, горішки, батончики, коробки з печивом);
•Канцтовари, розмальовки та книги;
•Засоби гігієни;
•Шкарпетки для дітей та дорослих;
•Чай, каву, цукор.
Подарунки просимо залишати у вестибюлі ліцею.
Для допомоги у роботі класним керівникам, педагогам-організаторам, учителям-предметникам. Збірник сценаріїв знаходиться у розділі "Каталог файлів".
Увага ! Конкурс
1.1. Правила конкурсного приймання учнів у спеціалізовані школи укладаються з врахуванням Закону України «Про загальну середню освіту», Постанови Кабінету Міністрів України від 16.06.2000р. №946 «Про затвердження Положення про загальноосвітній навчальний заклад»,наказу Міністерства освіти та науки України від 19.06.2003 р. за № 389 «Про затвердження Інструкції про порядок конкурсного прийняття дітей (учнів,вихованців) до гімназій, ліцеїв, спеціалізованих шкіл.»
1.2. До 16.05.2014 р. в закладах освіти будуть затверджені графіки проведення конкурсного випробовування у спеціалізовані школи, гімназії та ліцеї та графіки засідань апеляційних комісій відповідно до Правил конкурсного приймання.