Четвер, 20.06.2024, 05:07
Вітаю Вас Гість | RSS

Відділ освіти Шевченківського та Залізничного районів                                Львівської ОТГ

Меню сайту
Реєстрація у ДНЗ
BannerFans.com
Освіта Львів
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

Новини

Головна » 2019 » Квітень » 19 » Ліцей №75 ім. Лесі Українки. Репортаж про проведення Дня цивільного захисту
23:59
Ліцей №75 ім. Лесі Українки. Репортаж про проведення Дня цивільного захисту

17 квітня 2019 року у ліцеї було проведено День цивільного захисту
Для проведення Дня ЦЗ було залучено:
керівний, педагогічний склад і технічний персонал ліцею;
керівний та особовий склад формувань цивільного захисту;
учнів 1-11-х класів.
Під час проведення Дня ЦЗ із учасниками навчально-виховного процесу практично відпрацьовано:
дії за сигналом «Увага всім!»;
вміння користуватись засобами індивідуального захисту, виготовляти найпростіші засоби захисту органів дихання;
дії в разі виникнення пожежі та можливих аварій на об`єктах, які використовують у виробництві небезпечні хімічні речовини;
виконання нормативів ЦЗ;
дії формувань ЦЗ за функціональним призначенням;
організаційні роботи пункту видачі засобів індивідуального захисту;
евакуацію учасників навчально-виховного процесу.

   

День цивільного захисту розпочався із тематичної лінійки. Було розгорнуто пункт видачі засобів індивідуального захисту, на якому силами особового складу пункту (з числа постійного складу ліцею) було практично відпрацьовано порядок і послідовність роботи пункту по видачі ЗІЗ учнями ліцею (до роботи пункту в якості статистів було залучено учнів старших класів).

Відповідно до плану підготовки і проведення Дня цивільного захисту було проведено показові уроки у 3-А (Вонсовська С.А.), 3-Б (Кізима М.О.), 3-В (Волянюк М.Д.), 5-А (Бандурка Н.В.), 10-Б (Олійник Д.Л.), на яких з учнями було відпрацьовано порядок дій у небезпечних ситуаціях, які виникають у сучасному суспільстві, ознайомлено із порядком застосування та виготовлення первинних засобів захисту, надання першої долікарської допомоги, вивчено правила поведінки при виявленні підозрілих і вибухонебезпечних предметів, вивчено способи орієнтування на місцевості. Класний керівник 6-А класу Бойчук І.В. організувала і провела виховний захід «Чорнобильська балада».

Цікаво пройшла військово-спортивна естафета між командами учнів 10-х класів, організована вчителем предмету «Захист Вітчизни» Стукаліним А.М. та вчителями фізичної культури Дрогомирецьким Ю.Р. та Шукаткою Н.І., на якій учні виявили добрі теоретичні знання з основ цивільного захисту та безпеки життєдіяльності та практичні навички елементів рятувальної справи «Школи безпеки».

Також було організовано огляди-конкурси на кращу наочну агітацію з тематики ЦЗ та військово-патріотичного виховання, тематичну книжкову виставку, присвячену Дню ЦЗ.

На належному рівні відпрацьовано дії невоєнізованих формувань ЦЗ ліцею та етапи проведення термінової евакуації учнів з приміщень ліцею.

На завершення заходу у ліцеї розгорнули збірний евакуаційний пункт, призначений для прийому еваконаселення і своєчасної відправки його до місць розселення, з метою підвищення рівня забезпечення цивільного захисту населення та території від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру.

Педагогічний колектив та учні ліцею проявили розуміння, дисциплінованість, злагодженість дій та вміння мобілізуватись у моменти виникнення надзвичайних ситуацій.

Заняття показали, що керівний і командно-начальницький склад, невоєнізовані формування ЦЗ, постійний склад і учні ліцею мають необхідні знання і навички для виконання своїх обов’язків в надзвичайних ситуаціях.

Проведені тренування і навчання показали реальність «Плану дій органів управління та сил ЦЗ СЗШ №75 із запобігання і ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій», здатність керівного і командно-начальницького складу ЦЗ керувати особовим складом формувань і практично виконувати заходи ЦЗ.

Переглядів: 264 | Додав: School75 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Духовна велич Львова
СЗШ №33
Упр.освіти ДГП ЛМР
Осв.портал Львівщ
Новини Педпреса
Збірник сценаріїв
Для допомоги у роботі класним керівникам, педагогам-організаторам, учителям-предметникам. Збірник сценаріїв знаходиться у розділі "Каталог файлів".
Увага ! Конкурс
1.1. Правила конкурсного приймання учнів у спеціалізовані школи укладаються з врахуванням Закону України «Про загальну середню освіту», Постанови Кабінету Міністрів України від 16.06.2000р. №946 «Про затвердження Положення про загальноосвітній навчальний заклад»,наказу Міністерства освіти та науки України від 19.06.2003 р. за № 389 «Про затвердження Інструкції про порядок конкурсного прийняття дітей (учнів,вихованців) до гімназій, ліцеїв, спеціалізованих шкіл.» 1.2. До 16.05.2014 р. в закладах освіти будуть затверджені графіки проведення конкурсного випробовування у спеціалізовані школи, гімназії та ліцеї та графіки засідань апеляційних комісій відповідно до Правил конкурсного приймання.
Пошук
Календар
Архів записів
Соціальні закладки
Друзі сайту
Відвідування сайту
счетчик посещений
Besucherzahler russian woman
счетчик посещений

Конструктор сайтів - uCoz