Четвер, 25.07.2024, 14:46
Вітаю Вас Гість | RSS

Відділ освіти Шевченківського та Залізничного районів                                Львівської ОТГ

Меню сайту
Реєстрація у ДНЗ
BannerFans.com
Освіта Львів
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

Новини

Головна » 2019 » Квітень » 17

Кожен з нас знайомий з запахом свіжих газет, журналів, книг, з запахом друкарської фарби. Але багато хто, напевно, і не уявляє, як виглядає в реальності технологічний процес виготовлення друкованих видань. Щоб побачити, як народжується новий номер газети, учні 7-Б та 7-В класів СЗШ №40 м.Львова з класними керівниками Мацьо М.С. та Кукулевською О.С. мали можливість ознайомитися з технологічним процесом виготовлення періодичних видань.

   

Так, 17 квітня 2019 року, відбулася екскурсія для учнів на видавництво "Молода Галичина". Під час зустрічі з керівником друкарні школярі мали можливість побачити обладнання і матеріали, які застосовуються для виготовлення газет. Найбільше емоцій у дітей викликало сам процес друку і швидкість процесу. По дорозі додому, дівчата і хлопці обмінювалися своїми враженнями та емоціями від побаченого.

Переглядів: 305 | Додав: Олеська | Дата: 17.04.2019

17.04.2019 року у СЗШ № 40 згідно плану проведено заходи «Єдиного Дня цивільного захисту». Традиційно День цивільного захисту розпочався збором керівного та командного складу штабу ЦЗ школи та прийняттям ними рішень щодо проведення Дня ЦЗ, також загальношкільною лінійкою у спортивному залі школи: шикуванням учнів 8-11 класів, виконанням Державного гімну України, здачею рапортів командирів ланок та керівників штабу ЦЗ, виступом директора школи Пенцак Г.Є., що наголосила на важливості та значущості цивільного захисту населення у разі загрози життю та здоров’ю людей через природні чи техногенні катастрофи та терористичні чи військові атаки.

   

Наступним заходом стала військово-спортивна естафета, підготовлена учителями фізкультури Павлюк Н.П. і Павлюк Є.В. та захисту Вітчизни Петрушком Г.М. «Я – майбутній захисник України» серед старшокласників, де учні вправлялися т ... Читати далі »

Переглядів: 315 | Додав: Олеська | Дата: 17.04.2019

Як би не вередувала дощем і холодом природа, але скоро їстимемо пасочку. А поки у хатах лад наводиться, діти марять писанкою. Сьогодні (16 квітня) у приміщенні ЦДЮТ Залізничного району було організовано огляд-конкурс дитячих робіт декоративно-прикладного мистецтва "Великодня писанка". Що ті діти разом зі своїми керівниками та вчителями не придумають.... Їхні роботи оцінювились за такими напряками декоративно-прикладного мистецтва:
• живопис
• графіка
• писанкарство
• витинанка
• аплікація...
Жодна робота поза увагою журі не залишилася. Усі витвори мистецтва (і так можна сказати) гідно поціновані та відзначені. Переглядайте, і хай настрій покращується...

                    

Переглядів: 311 | Додав: nadiyashalay | Дата: 17.04.2019

15 квітня 2019 року, продовжуючи проект «Кольорові понеділки у школі», учні та вчителі СЗШ № 40 одяглись у блакитно-сині барви, адже колір цього понеділка у нас – блакитно-синій.

                    

Кольори, що символізують мрію, є ознакою всіх мрійників та мрійниць. Блакитний – колір води, неба, повітря – всього того, без чого не було б життя на Землі, недарма нашу планету називають таки блакитною. І, через таку його значимість, колір вселяє в душу оптимізм, віру у краще майбутнє, спокій, пригнічує агресію. Вчимось позитивно мислити, мріяти та добиватися поставленої мети. А ще ці барви вказують на дисциплінованість, внутрішній спокій та підсилюють ясність думок. На блакитних хмарках завжди у всі часи "літали" та "літатимуть" мрійники та мрійниці. Отож, і наші учні сьогодні намагалися відірватися від реального життя, та просто по дитячому помріяти, повірити у свою заповітну мрію. Адже, якщо мріяти та вірити у мрії, то вони обов’язково збудуться. «Мрійте та будьте щасливі!» - закликаємо усіх.

Переглядів: 279 | Додав: Олеська | Дата: 17.04.2019

У ліцеї №75 імені Лесі Українки продовжила роботу Мобільна наукова лабораторія. Сьогодні інтерактивні заняття учителі фізики Гнатуш М.О. та Куниш О.І. проводили як для старшокласників так і для учнів 2-4 класів. Ліцеїсти, досліджуючи механізм дії кожного експонату, були наповнені позитивними емоціями та незабутніми враженнями!

                    

 

Переглядів: 267 | Додав: School75 | Дата: 17.04.2019

Писанка – це своєрідний шедевр мініатюрного мистецтва, відомого із сивої давнини. Це витвір різновиду українського народного мистецтва, що має назву писанкарство. Писанка – частинка нашої душі, кращих традицій багатства, любові, краси і здоров’я. Сьогодні учні 6-А класу ліцею №38 ЛМР , батьки,гості, приймали участь у майстер-класі із створення рукотворного дива- писанки. Ділилась досвідом створення традиційної писанки народна майстриня Галина Сиротюк.


 

Переглядів: 289 | Додав: ШКОЛА | Дата: 17.04.2019

15.04.2019 року учні 6-А класу СЗШ № 40 разом з учителями української мови Пташник В.М. та математики Косач Л.І. провели бінарний урок з української мови та математики на тему: ''Числівник як частина мови. Додатні та від'ємні числа. Координатна пряма. Раціональні числа''. Епіграфом заняття стала фраза: «Не знаючи граматики, не вивчиш математики», про що ще раз мали змогу переконатися учні.

                    

Під час уроку діти закріплювали знання з української мови з теми ''Числівник'' та вчилися розв’язувати математичні вправи з теми ''Раціональні числа'', розвивали мислення та вміння правильно формулювати думку. Також урок містив у собі і виховну мету, що полягала у формуванні інтересу до рідної мови, сприянні усвідомленню того, що мова – засіб володіння іншими навчальними дисциплінами. Досягнути поставленої мети допомагав як пошуковий диктант з української мови, виконання тестів, так й ігровий момент у вигляді математичного кросворду та задач-жартів. І, найважливіше, такий урок дав учням можливіст ... Читати далі »

Переглядів: 303 | Додав: Олеська | Дата: 17.04.2019

16 березня у ліцеї №75 імені Лесі Українки розпочала роботу Мобільна наукова лабораторія, яка складається з 10-ти експонатів, до яких учні можуть підійти і випробувати.

   

Ліцеїсти-десятикласники проводять інструктажі щодо проведення експериментів з даними експонатами. Це надзвичайно цікавий і корисний проект!

Переглядів: 333 | Додав: School75 | Дата: 17.04.2019

Духовна велич Львова
СЗШ №33
Упр.освіти ДГП ЛМР
Осв.портал Львівщ
Новини Педпреса
Збірник сценаріїв
Для допомоги у роботі класним керівникам, педагогам-організаторам, учителям-предметникам. Збірник сценаріїв знаходиться у розділі "Каталог файлів".
Увага ! Конкурс
1.1. Правила конкурсного приймання учнів у спеціалізовані школи укладаються з врахуванням Закону України «Про загальну середню освіту», Постанови Кабінету Міністрів України від 16.06.2000р. №946 «Про затвердження Положення про загальноосвітній навчальний заклад»,наказу Міністерства освіти та науки України від 19.06.2003 р. за № 389 «Про затвердження Інструкції про порядок конкурсного прийняття дітей (учнів,вихованців) до гімназій, ліцеїв, спеціалізованих шкіл.» 1.2. До 16.05.2014 р. в закладах освіти будуть затверджені графіки проведення конкурсного випробовування у спеціалізовані школи, гімназії та ліцеї та графіки засідань апеляційних комісій відповідно до Правил конкурсного приймання.
Пошук
Календар
Архів записів
Соціальні закладки
Друзі сайту
Відвідування сайту
счетчик посещений
Besucherzahler russian woman
счетчик посещений

Конструктор сайтів - uCoz