Четвер, 20.06.2024, 04:47
Вітаю Вас Гість | RSS

Відділ освіти Шевченківського та Залізничного районів                                Львівської ОТГ

Меню сайту
Реєстрація у ДНЗ
BannerFans.com
Освіта Львів
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

Новини

Головна » 2019 » Квітень » 17 » СЗШ №40 м.Львів. "Єдиний День цивільного захисту" у школі - 2019.
21:01
СЗШ №40 м.Львів. "Єдиний День цивільного захисту" у школі - 2019.

17.04.2019 року у СЗШ № 40 згідно плану проведено заходи «Єдиного Дня цивільного захисту». Традиційно День цивільного захисту розпочався збором керівного та командного складу штабу ЦЗ школи та прийняттям ними рішень щодо проведення Дня ЦЗ, також загальношкільною лінійкою у спортивному залі школи: шикуванням учнів 8-11 класів, виконанням Державного гімну України, здачею рапортів командирів ланок та керівників штабу ЦЗ, виступом директора школи Пенцак Г.Є., що наголосила на важливості та значущості цивільного захисту населення у разі загрози життю та здоров’ю людей через природні чи техногенні катастрофи та терористичні чи військові атаки.

   

Наступним заходом стала військово-спортивна естафета, підготовлена учителями фізкультури Павлюк Н.П. і Павлюк Є.В. та захисту Вітчизни Петрушком Г.М. «Я – майбутній захисник України» серед старшокласників, де учні вправлялися та змагалися у силових естафетах, одяганні протигазу та пересуванні у ньому, змагалися у спритності та вмінні вчасно та оперативно прийти на допомогу потерпілим.
Учні 2-А,Б,В класів мали змогу дізнатися що таке НС, як правильно поводитися під час неї, адже діти разом з класними керівниками (Бернацькою З.Б., Цяпкою О.І. та Мазепою О.І.) провели відкриті уроки на тему «Що таке НС. Як правильно поводитися під час НС (протипожежна безпека, дії під час випадків тероризму, масових заворушень, тощо)». Також учні 2-х класів та учні 3-х класів (класні керівники: Микієвич І.В., Яремко О.П. та Яковенко О.В.) провели евакуаційні заходи, здійснивши евакуацію до шкільного сховища №1.
У вікторині на протипожежну тематику «Безпека при пожежі», підготовленій учителем Мацьо М.С., взяли активну участь учні 7-А та 7-Г класів, які показали свої міцні знання з протипожежної безпеки, вміння оперативно та вчасно надати допомогу постраждалим від вогню. Учителем Яремко Л.З. разом з учнями 6-А класу проведено урок-квест «Орієнтування на місцевості», адже у складній надзвичайній ситуації є важливо не панікувати, зібратися з думками та силами і вміти зорієнтуватися, звідки йде небезпека та, де її немає, як можна від неї рятуватися. Учні 8-А,Б,В класів мали можливість ознайомитися з особливостями психологічної допомоги в разі НС під час відкритого уроку «Перша психологічна допомога при різних надзвичайних ситуаціях», а учні 9-А та 9-Б класу провели відкритий урок «Захист від мутагенів (вплив радіаційного випромінювання на організм людини)» (учитель Гудзовата Г.В.). Показові дії санітарної ланки під керівництвом командира Іваницької О.М. та учнів 10-А і 10-Б класів продемонстрували учням школи види перев’язок в разі травмування потерпілих та способи надання першої невідкладної медичної допомоги у різних непередбачуваних небезпечних ситуаціях.
На завершення «Єдиного Дня цивільного захисту» у школі було проведено евакуацію школярів 5-11 класів з учителями на шкільне подвір’я перед головним входом та проведено підсумки. «Єдиний День цивільного захисту» показав готовність школярів та учителів нашої школи до небезпечних надзвичайних ситуацій, розуміння проблем, що не можна передбачити, але слід завжди бути до них готовими та правильно і вчасно відреагувати, щоб вони не могли завдати шкоди нашому життю та здоров’ю.

Переглядів: 303 | Додав: Олеська | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Духовна велич Львова
СЗШ №33
Упр.освіти ДГП ЛМР
Осв.портал Львівщ
Новини Педпреса
Збірник сценаріїв
Для допомоги у роботі класним керівникам, педагогам-організаторам, учителям-предметникам. Збірник сценаріїв знаходиться у розділі "Каталог файлів".
Увага ! Конкурс
1.1. Правила конкурсного приймання учнів у спеціалізовані школи укладаються з врахуванням Закону України «Про загальну середню освіту», Постанови Кабінету Міністрів України від 16.06.2000р. №946 «Про затвердження Положення про загальноосвітній навчальний заклад»,наказу Міністерства освіти та науки України від 19.06.2003 р. за № 389 «Про затвердження Інструкції про порядок конкурсного прийняття дітей (учнів,вихованців) до гімназій, ліцеїв, спеціалізованих шкіл.» 1.2. До 16.05.2014 р. в закладах освіти будуть затверджені графіки проведення конкурсного випробовування у спеціалізовані школи, гімназії та ліцеї та графіки засідань апеляційних комісій відповідно до Правил конкурсного приймання.
Пошук
Календар
Архів записів
Соціальні закладки
Друзі сайту
Відвідування сайту
счетчик посещений
Besucherzahler russian woman
счетчик посещений

Конструктор сайтів - uCoz