Середа, 29.05.2024, 20:32
Вітаю Вас Гість | RSS

Відділ освіти Шевченківського та Залізничного районів                                Львівської ОТГ

Меню сайту
Реєстрація у ДНЗ
BannerFans.com
Освіта Львів
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

Новини

Головна » 2019 » Березень » 11

Насправді, понеділок не такий вже і тяжкий день: головне – його правильно розпочати. Так вирішили учні та учителі СЗШ № 40, втілюючи у життя проект «Кольорові понеділки у нашій школі». І от, сьогодні, 11 березня 2019 року, колір нашого понеділка – помаранчевий, колір радості і піднесення, теплий і активний колір. Він налаштовує на оптимізм, відкритість і спілкування. Отож, темою нашого дня нині була «Оптимізм, відкритість, спілкування». Діти продемонстрували свою відвертість, відкритість до спілкування один з одним, з людьми, однолітками, молодшими чи старшими. Надихав нас до спілкування помаранчевий колір, що наповнив школу. На завершення дня діти обмінювалися своїми щирими теплими долоньками, що символізували бажання залишатися оптимістом у будь-якій ситуації, готовність до спілкування, бажання бути відкритим до людей, завжди готовим прийти їм на допомогу.

Прикріплення: Картинка 1 ·Картинка 2
Переглядів: 296 | Додав: Олеська | Дата: 11.03.2019

11.03.2019 року продовжуючи вшановувати пам'ять Кобзаря та відзначаючи 205 років від дня його народження, учні 10-А класу СЗШ № 40 разом з учителькою української мови та літератури Юзьків Л.С. мали зустріч із працівниками бібліотеки-філії № 44 ЦБС для дорослих Гардою Катериною та Лозинською Анною.

                    

Учні довідалися багато цікавих і маловідомих фактів про життя та творчість поета-пророка, про його особисте життя. Також учням було запропоновано взяти участь у вікторині на тему: «Шевченко – майстер слова і пензля», у якій діти змогли перевірити свої знання про Тараса Григоровича і, як письменника, і, як художника. Тим самим вони змогли ще раз переконатися у величності нашого українського генія – Кобзаря і Пророка – Тараса Григоровича Шевченка.

Переглядів: 243 | Додав: Олеська | Дата: 11.03.2019

06.03.2019 року учні СЗШ № 40 взяли участь у районному змаганні "Олімпійське лелеченя", що проходило на базі ліцею 18. Учні 6-8-х класів нашої школи стали активними учасниками даного змагання і посіли 3 місце із 6 команд.

   

Під час спортивних баталій діти мали можливість продемонструвати свої навички спритності та кмітливості у комбінованій естафеті, естафеті "жабеня" та олімпійській вікторині. Основне завдання змагань: популяризація активного способу життя, спорту, олімпійських ідей, а відтак, і залучення дітей до занять фізичними вправами, виховання в юного покоління почуттів патріотизму, дружби, взаємодопомоги, благородства. Також, дівчата 6-го та 8-го класів позмагалися у показових виступах з черлідингу в номінації "попс-данс команда". Черлідинг для школярів досить новий і цікавий вид спорту, який поєднує в собі елементи шоу, видовищних видів спорту: танці, гімнаст ... Читати далі »

Переглядів: 273 | Додав: Олеська | Дата: 11.03.2019

"Слово пророче святе..." Особливо, якщо ці слова стосуються Тараса Шевченка - батька української нації. Його думки стали іскрою, що запалила полум'я в серцях мільйонів.

Наші шестикласники продемонстрували своє бачення поезій Великого Кобзаря. Поруч із традиційними мелодіями звучав осучаснений уривок з балади " Тополя", а лейтмотивом свята стали слова І. Драча:"Шевченко був молодим. Шевченко завжди молодий".

Він завжди житиме в наших серцях. Як чудово, що кожне нове покоління знаходить у Кобзареві щось своє, рідне серцю і близьке по духу!

Переглядів: 307 | Додав: dudaps | Дата: 11.03.2019

Він був сином мужика і став володарем в царстві духа. Він був кріпаком і став велетнем у царстві культури людської... Зла доля переслідувала його в житті, та найкращий і найцінніший скарб вона дала йому лише по смерті - невмирущу славу, яку в мільйонів людських сердець все наново збуджуватимуть його твори.
Про найяскравішу зірку, неперевершеного поета, письменника, художника, громадського і політичного діяча - Т.Г.Шевченка підготували літературну мандрівку учні 3-А класу разом із вчителем початкових класів Бойківською Л.Л. та музичним керівником Теслею О.І. Глядачі мали можливість почути пісні на вірші поета, побачити сценки із життя малого Тараса.


 

Переглядів: 264 | Додав: директор | Дата: 11.03.2019

У ЗДО № 187 відбувся відбір на міський фестиваль сучасного дитячого мистецтва «Фестини в Еко Попелюшки». На ньому малюки представляли оригінальні еко костюми, які вони виготовляли спільно із батьками та вихователями. Дівчатка дефілювали та ділились своїми талантами.

   

Переглядів: 434 | Додав: 187dnzlviv | Дата: 11.03.2019

Напевно, уже всі чули про рекорд львівських бандуристів? 407 музикантів 09.03.19. одночасно грали біля пам’ятника Т. Шевченкові у Львові. Це Національний рекорд України.

                    

Понад 30 ансамблів бандуристів зі Львова та області зібрались біля пам`ятника Т.Шевченку в обласному центрі.
То вам не Херсон у 2016 році, коли зібралось лише 132 бандуристи. То ЛЬВІВ!
Не було б ніякого рекорду, якби не наша Заслужена капела бандуристів "ЯГІЛКА" (жарт). Маємо велику честь усвідомлювати, що гуртківці ЦДЮТ Залізничного району творять історію міста.
... Кайдани порвіте
І вражою злою кров’ю
Волю окропіте!

Переглядів: 307 | Додав: nadiyashalay | Дата: 11.03.2019

Цей конкурс цікавий для школярів, адже включає в себе завдання комбінованого характеру (географія, фізика, біологія, хімія, природознавство). «Гра дає можливість дітям проявити себе, дізнатися про щось нове», - говорить учитель географії Мазур Н.В. У конкурсі, що охоплював розвивальні завдання з біології, хімії, географії, фізики та природознавства, учні нашої школи мали змогу виявити свої знання та навички. Вітаємо переможців lX Міжнародної природознавчої гри «Геліантус – 2018»!!!

Яремків Н.В., заступник директора з виховної роботи

Прикріплення: Картинка 1
Переглядів: 336 | Додав: Alexis | Дата: 11.03.2019

На уроках з фінансової грамотності цікаво та весело! Що таке аукціон? Як його проводять? Які бувають аукціони? Хто такий ліцитатор? Саме такий урок допомагав провести колишній учень нашої школи - нинійшій студент третього курсу Львівського інституту Банківської справи Степан Коваль.

   

Дякуємо йому за гарні та позитивні емоції! Школярі спробували провести англійський аукціон, а допомагала їм у цьому вчитель географії Стеців І.Р.

Яремків Н.В., заступник директора з виховної роботи

Переглядів: 282 | Додав: Alexis | Дата: 11.03.2019

Під егідою районного Товариства Червоного Хреста України у нашій школі відбувся захід з навчання навичкам першої невідкладної допомоги для учнів 10-х класів.

                    

Практичні заняття провела голова Шевченківської районної організації Товариства Червоного Хреста України Наталія Семочко. Вчасно надана перша медична допомога неодноразово рятувала людей не лише від смерті, а й від інвалідності. Вміння володіти навичками першої медичної допомоги необхідне кожному. Сьогодні, у зв’язку з складною суспільно-політичною ситуацією в країні, такі навчання вкрай необхідні.

Яремків Н.В., заступник директора з виховної роботи

Переглядів: 322 | Додав: Alexis | Дата: 11.03.2019

В рамках плану проведення тематичних навчально-показових занять на базі Львівського державного університету внутрішніх справ, учні 10 класу відвідали цей навчальний заклад й ознайомилися з його історією та профільними факультетами. Викладач кафедри теорії та історії держави і права, конституційного та міжнародного права провів школярам заняття на тему: «Права та обов’язки дитини» та продемонстрував відеоролик на превентивну тематику.

   

Також учням було проведено ознайомчу екскурсію корпусами та аудиторіями університету. Повідомлено про специфіку кафедр, які функціонують в Університеті. Школярі відчули себе справжніми студентами, коли були присутні на спільній з курсантами ІІІ курсу навчальній лекції . Особливо захоплюючою була екскурсія навчальним полігоном, на якому курсанти проводять практичні заняття зі слідчого експерименту.
Такі пока ... Читати далі »

Переглядів: 263 | Додав: Alexis | Дата: 11.03.2019

З метою розвитку обдарованої учнівської молоді, ознайомлення учнів з театральною постановкою Першого українського театру для дітей за мотивами твору Марка Твена «Пригоди Тома Сойєра» учні 5, 7 класів взяли участь у перегляді театральної вистави (06.03.2019р., організатори – класні керівники Зайцева В.А.,Чабан О.Л.)

   

Переглядів: 289 | Додав: nazarmalunak | Дата: 11.03.2019

Проведення профілактичних бесід з учнями школи «Булінг. Протидія насильству» за участю старшого інспектора ювенальної превенції Шевченківського відділу Національної поліції

   

З метою профілактики виявів насильства учнями школи , ознайомлення учнівської молоді із діючим законодавством щодо вияву булінгу 05.03.2019р. в школі за участю старшого інспектора служби ювенальної превенції Шевченківського відділу Національної поліції Ковальчук О.В. проведено:
- профілактичний захід для учнів 6 - 7 класів « Протидія домашньому насильству та емоційному насильству у стосунках» ;
- профілактичний захід для учнів 8 класу «Толерантність. Ми різні, але ми рівні»

Переглядів: 285 | Додав: nazarmalunak | Дата: 11.03.2019

Участь учнів 8 класу у відкритому мистецькому заході «Нота пам’яті. Квіт мальви», присвяченого 70 – ти річчю від дня народження Володимира Івасюка в міській бібліотеці №11. Творча зустріч учнів 8 класу з солісткою оркестру Львівського театру опери і балету імені Соломії Крушельницької Юлією Хавран

   

З метою виховання культурної та історичної пам’яті, вшанування творчості і пам’яті українського композитора Володимира Івасюка, розвитку обдарованої учнівської молоді школи учні 8 класу взяли участь у відкритому мистецькому заході «Нота пам’яті. Квіт мальви», присвяченого 70 – ти річчю від дня народження Володимира Івасюка в міській бібліотеці №11 та творчій зустрічі учнів 8 класу з солісткою оркестру Львівського театру опери і балету імені Соломії Крушельницької Юлією Хавран (04.03.2019р., заст ... Читати далі »

Переглядів: 262 | Додав: nazarmalunak | Дата: 11.03.2019

Представники та студенти Львівського банківського університету ознайомили учнів 9, 11 класів з умовами вступу та навчання у вищому навчальному закладі (04.03.2019р.)

   

Переглядів: 258 | Додав: nazarmalunak | Дата: 11.03.2019

«Доля. Муза. Слава.
Життєва і творча доля Тараса Григоровича Шевченка»

З метою відзначення річниці від дня народження Тараса Григоровича Шевченка в школі проведено  загальношкільний захід «Шкільний щоденник» «Доля. Муза. Слава. Життєва і творча доля Тараса Григоровича Шевченка» ( 04.03.2019р., заступник директора з виховної роботи , вчитель української мови і літератури  Юхимчук В.В.)

Прикріплення: Картинка 1 ·Картинка 2
Переглядів: 288 | Додав: nazarmalunak | Дата: 11.03.2019

28 лютого 2019 року в рамках Міжнародного проекту "Generation Global" учні Львівської правничої гімназії взяли участь у відеоконференції "Faith, Values, Communities". Учні спілкувались англійською мовою зі своїми італійськими ровесниками, обговорюючи проблеми цінностей та самовираження в сучасному суспільстві.

Прикріплення: Картинка 1 ·Картинка 2
Переглядів: 276 | Додав: muroslava | Дата: 11.03.2019

Учні ліцею 81 імені Петра Сагайдачного Львівської міської ради взяли участь у пленерному уроці з англійської мови на тему «Любов—понад усе»,який відбувся біля пам'ятника львівським Ромео та Джульєти.

                    

Метою проведення уроку було ознайомлення учнів з культурною спадщиною Львова та творами видатних письменників; розвиток комунікативної компетентності учнів; виховання доброзичливих стосунків одне до одного.
Учні разом з вчителем Лилиш Уляною Романівною досягнули очікуваного результату: діти здійснили пошукову роботу і розповіли історію виникнення пам'ятника, спробували себе в ролі гіда, читали вірші про кохання та ділилися своїми життєвими історіями.

Переглядів: 334 | Додав: mariyavrublevska | Дата: 11.03.2019

27 лютого 2019 року в рамках Всекраїнського проекту "Healthy school" учні ІІІ(7)-Г класу Львівської правничої гімназії взяли участь у виховній годині на тему "З чого я зроблений". Учні обговорювали особливості будови організму та догляду за здоров'ям, виконували цікаві завдання.

                    

Переглядів: 341 | Додав: muroslava | Дата: 11.03.2019

Ну, от і все… Закінчились уроки
І перед нами зараз сто доріг.
Ми зробимо останні наші кроки
І свій шкільний покинемо поріг
Уже назавжди. Ми повиростали,
А тут дитинства нашого пора.
Цієї миті ми усі чекали,
Та в школі все для нас було, мов гра.
Тут сміх і радість, щирі друзі, мрії,
Пісні веселі, перші почуття.
І сподівання чисті, і надії,
І світлі роки нашого життя…
А далі в кожного уже своя стежина,
Свій вибір, доля і свої путі.
Та в серці школа лишиться єдина,
Її ми не забудемо в житті.
Бо тут ми світ цікавий пізнавали,
Дружити вчились, жити між людьми…
Тут дужі клени листячком шептали.
Росли в теплі, в добрі й любові ми.
Прийшла пора з гніздечка відлітати,
Прийміть уклін доземний, вчителі.
Ми хочемо сьогодні вам сказати,
Що ви — найкращі люди на Землі!

Випускники ліцею 81 імені Петра Сагайдачного Львівської міської ради провели уже п'яту Стоднівку і, водночас, першу як ліцеїсти.
За сто днів до свого останнього уроку одинадцятикласники, їх класні керівники Маїк Ольга Михайлівна, Климочко Галина Петрівна та художній керівник Степанишин Алла Владиславівна провели свою власну церемонію нагородження "Оскар". Саме у такому форматі відбувалося яскраве дійство на сцені. Тепер адміністрація ліцею, учителі і навіть самі випускники мають таку омріяну популярними акторами та режисерами нагороду.

                    

Учні та їх наставники пригадали разом з учителями і батьками весь свій шкільний шлях з найперших днів до сьогодення, потішили усіх присутніх своїми неймовірними голосами, виконуючи різноманітні пісні, виявили свою ... Читати далі »

Переглядів: 432 | Додав: mariyavrublevska | Дата: 11.03.2019

У лютому 2019 року в Львівській правничій гімназії відбувалась особиста першість І-VII класів з настільного тенісу.

                    
Вітаємо переможців!
Серед хлопців:
І місце – Білозор Владислав V-Б клас;
ІІ місце – Колтун Андрій V-Б клас;
ІІІ місце –Довганич Денис V-Б клас.
Серед дівчат:
І місце – Добрянська Ліда VІ-Б клас;
ІІ місце – Коцупир Марта ІV-А клас;
ІІІ місце –Денисяк Мілана VІ-А клас.

Переглядів: 373 | Додав: muroslava | Дата: 11.03.2019

7 березня 2019 року у Львівській правничій гімназії за 100 днів до завершення навчального року відбувся традиційний бал випускників "Стоднівка". Урочистий полонез, ніжний вальс, пристрасна румба, енергійний джайв - кожен танець вражав витонченістю та елегантністю.

                    

Учні підготували безліч яскравих номерів, пісень, завдяки класним керівникам згадали кращі моменти своїх гімназійних років. А справжнім сюрпризом для випускників став танець від їхніх батьків.
Дякуємо усім за чудове свято!

Переглядів: 405 | Додав: muroslava | Дата: 11.03.2019

5 березня 2019 року вчителі Львівської правничої гімназії взяли участь у навчальному семінарі "Громадянська компетентність як засіб формування особистості", який провела викладач ЛОІППО - Банах Ольга. За допомогою інтерактивних вправ педагоги опрацьовували змістові лінії громадської галузі. Дякуємо за цікавий та змістовний семінар!

                    

Переглядів: 455 | Додав: muroslava | Дата: 11.03.2019

Духовна велич Львова
СЗШ №33
Упр.освіти ДГП ЛМР
Осв.портал Львівщ
Новини Педпреса
Збірник сценаріїв
Для допомоги у роботі класним керівникам, педагогам-організаторам, учителям-предметникам. Збірник сценаріїв знаходиться у розділі "Каталог файлів".
Увага ! Конкурс
1.1. Правила конкурсного приймання учнів у спеціалізовані школи укладаються з врахуванням Закону України «Про загальну середню освіту», Постанови Кабінету Міністрів України від 16.06.2000р. №946 «Про затвердження Положення про загальноосвітній навчальний заклад»,наказу Міністерства освіти та науки України від 19.06.2003 р. за № 389 «Про затвердження Інструкції про порядок конкурсного прийняття дітей (учнів,вихованців) до гімназій, ліцеїв, спеціалізованих шкіл.» 1.2. До 16.05.2014 р. в закладах освіти будуть затверджені графіки проведення конкурсного випробовування у спеціалізовані школи, гімназії та ліцеї та графіки засідань апеляційних комісій відповідно до Правил конкурсного приймання.
Пошук
Календар
Архів записів
Соціальні закладки
Друзі сайту
Відвідування сайту
счетчик посещений
Besucherzahler russian woman
счетчик посещений

Конструктор сайтів - uCoz