Понеділок, 22.07.2024, 17:55
Вітаю Вас Гість | RSS

Відділ освіти Шевченківського та Залізничного районів                                Львівської ОТГ

Меню сайту
Реєстрація у ДНЗ
BannerFans.com
Освіта Львів
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

Новини

Головна » 2019 » Березень » 19 » СЗШ 60 Критичне мислення і медіаграмотність
10:17
СЗШ 60 Критичне мислення і медіаграмотність

"Критичне мислення як універсальна освітня технологія формування навчальних компетенцій учнів у НУШ" під такою темою було проведено педагогічну раду-тренінг у форматі уроку. Вчителі працювали у групах. Урок-тренінг розпочали з очікувань .Кожна група створила власну "клумбу очікувань".

                    

Блок І. Теоретичний
1.1 Критичне мислення - особливий вид розумової діяльності. (Мартинів У.П.) з онлайн-платформою Kahoot та з'ясували, на скільки вчителі ознайомлені із методикою "критичне мислення".Ознайомились із вимогами до структури уроку при застосуванні технології розвитку критичного мислення. Перед тим, як перейти до роботи у групах із застосуванням методів критичного мислення ми активізували мозкову діяльність за допомогою кінестетичних вправ.
Блок ІІ. Практикум.
2.1. Практичні прийоми розвитку критичного мислення .Кожна група під керівництвом менторів Зозулі М.Й., Жаб’як О.Ф., Гевало Г.І., Мельник Т.І. , Дунько Н.М. та Перун Л.М. опрацьовували і застосовували методи розвитку критичного мислення "Кроссенс", "Факти і інтерпретації", " Рафт", "Fishbone", "Ромашка Блума", "Кубування".
2.2.Панельна дискусія "Сучасні освітні тенденції: медіаграмотність та критичне мислення". Фахівцями з цих питань у дискусії виступали Гевало Г.І., Шелест І.І., Мельник Т.І., які пройшли онлайн- навчання на вебінарах та спецкурс при ЛОІППО з даних питань.
І рефлексію педради-тренінгу у форматі уроку провели за методикою "Шість капелюшків".

Переглядів: 381 | Додав: uljka | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Духовна велич Львова
СЗШ №33
Упр.освіти ДГП ЛМР
Осв.портал Львівщ
Новини Педпреса
Збірник сценаріїв
Для допомоги у роботі класним керівникам, педагогам-організаторам, учителям-предметникам. Збірник сценаріїв знаходиться у розділі "Каталог файлів".
Увага ! Конкурс
1.1. Правила конкурсного приймання учнів у спеціалізовані школи укладаються з врахуванням Закону України «Про загальну середню освіту», Постанови Кабінету Міністрів України від 16.06.2000р. №946 «Про затвердження Положення про загальноосвітній навчальний заклад»,наказу Міністерства освіти та науки України від 19.06.2003 р. за № 389 «Про затвердження Інструкції про порядок конкурсного прийняття дітей (учнів,вихованців) до гімназій, ліцеїв, спеціалізованих шкіл.» 1.2. До 16.05.2014 р. в закладах освіти будуть затверджені графіки проведення конкурсного випробовування у спеціалізовані школи, гімназії та ліцеї та графіки засідань апеляційних комісій відповідно до Правил конкурсного приймання.
Пошук
Календар
Архів записів
Соціальні закладки
Друзі сайту
Відвідування сайту
счетчик посещений
Besucherzahler russian woman
счетчик посещений

Конструктор сайтів - uCoz