Згадайте нас - бо ми колись жили.
Зроніть сльозу і хай не згасне свічка!
Ми в цій землі житами проросли,
Щоб голоду не знали люди вічно. Голод… Це страшне слово повертає нас у далекі 1932 – 1933 роки. Український народ у смутку і скорботі доземно схиляє голови, вшановуючи пам’ять мільйонів жертв.
Учні 2-Б і 3-Б класів переглянули відео-спогади очевидців голодоморів, архівні матеріали того часу, які тривалий період не оприлюднювались та підготували виступи «Хронометр незабутнього».
Учні взяли участь в акції «Свічка пам'яті». Колоски та вогники нагадали, що ми не маємо права забути мільйони жертв Голодомору. Класні керівники переконані, що у пам’яті дітей залишиться маленький вогник свічечки, як спомин про тих, кого сьогодні немає серед нас, які померли страшною смертю.
На з
... Читати далі »
Заплачте! Затужіть! Заголосіть!
Померлі люди стогнуть з тої днини,
Й благають: українці, донесіть
Стражденний біль голодної країни. Пам’ять людей про голодомор тривалий час каралась смертю. Важко було мовчати, але мовчали. Людську пам’ять було взято під конвой. На роки, на десятиліття... Страшне приневолене мовчання... Довго чекали, але дочекались, коли ожила, прокинулась людська пам’ять, розверзлись її глибини і заговорили вуста тисяч, мільйонів свідків трагедії, віддаленої від нас десятиліттями.
З нагоди пам’яті трагічної дати для українського народу в школі були проведені різноманітні тематичні заходи. Учні 4-А та 4-В класів у пам’ять про жертв Голодомору виготовили синьо-жовті «незабудки» та символ Голодомору - «колоски пам’яті». Вони зв
... Читати далі »
Пам’ять – нескінченна книга, в якій записано все: і життя людини, і життя країни. Сторінки 1932-1933 років вписано кривавими і чорними кольорами. Чорне вороння зграями літало над селами, заціпенілими в тяжкому смертельному сні.
27 листопада 2020 року учні та педагоги ліцею № 38 ЛМР вшанули пам'ять жертв Голодомору. Сьогодні ліцей став храмом Скорботи і Пам’яті. Пам’яті мільйонів українців, які загинули від голоду, заподіяного сталінським режимом, пам’яті українських сіл і хуторів, які зникли з лиця землі після трагедії XX століття.
Для допомоги у роботі класним керівникам, педагогам-організаторам, учителям-предметникам. Збірник сценаріїв знаходиться у розділі "Каталог файлів".
Увага ! Конкурс
1.1. Правила конкурсного приймання учнів у спеціалізовані школи укладаються з врахуванням Закону України «Про загальну середню освіту», Постанови Кабінету Міністрів України від 16.06.2000р. №946 «Про затвердження Положення про загальноосвітній навчальний заклад»,наказу Міністерства освіти та науки України від 19.06.2003 р. за № 389 «Про затвердження Інструкції про порядок конкурсного прийняття дітей (учнів,вихованців) до гімназій, ліцеїв, спеціалізованих шкіл.»
1.2. До 16.05.2014 р. в закладах освіти будуть затверджені графіки проведення конкурсного випробовування у спеціалізовані школи, гімназії та ліцеї та графіки засідань апеляційних комісій відповідно до Правил конкурсного приймання.