Субота, 13.04.2024, 23:01
Вітаю Вас Гість | RSS

Відділ освіти Шевченківського та Залізничного районів                                Львівської ОТГ

Меню сайту
Реєстрація у ДНЗ
BannerFans.com
Освіта Львів
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

Новини

Головна » 2020 » Листопад » 30

"У СВІТІ Ж БЕЗ ЛЮБОВІ І ЖИТТЯ НЕМА" (В.Сосюра)
Під таким девізом учитель ліцею 81 імені Петра Сагайдачного Львівської міської ради Проць Галина Михайлівна провела урок у 8-А класі на тему: «Інтимні та пейзажні мотиви творів В.Сосюри. Поезії «Васильки», «Осінь»

Букет васильків у кошику, ілюстрації до поезій, пелюстки волошок на партах… Усе це, зроблене руками учнів, створює особливий, піднесений настрій.
Клас поділено на групи: біографи, літературознавці, декламатори. Цікавими були розповіді про маловідомі факти з особистого життя В.Сосюри, його велике кохання до дружини Марії на основі прочитаного автобіографічного роману «Третя рота», спогадів і листів поета.
Зворушливо звучали ніжні і щирі вірші у виконанні вчителя та учнів, пісня «Васильки» на слова В.Сосюри. На уроці були використані міжпредметні зв’язки з біологією, образотворчим мистецтвом, народознавством.
Діти продемонстрували свої знання з теорії літератури, навички аналізу поетичного твору, складання паспорта поезії так, як вимагає ЗНО. Цьому сприяли різні види робіт, музичне оформлення, чудова презентація.
На закінчення уроку кожен учень на пелюстці волошки у стислій письмовій формі висловив власну думку, що для нього означає слово «любов».
Урок пройшов на високому науковому, методичному й емоційному рівні, не залишив байдужим нікого із присутніх. Високу оцінку праці Галини Михайлівни дали колеги, адміністрація. Це справжній творчий урок ... Читати далі »

Прикріплення: Картинка 1 ·Картинка 2
Переглядів: 186 | Додав: mariyavrublevska | Дата: 30.11.2020

27.11.2020, учні ліцею 81 імені Петра Сагайдачного Львівської міської ради були у ролі волонтерів. Благодійну акцію організувала і провела класний керівник 8-В класу Гулей Лілія Петрівна, яка залучила учнів Лопатіна Володю, Носача Юрія, Жулінського Марка та Щербана Івана до доброї справи. Ліцей багато років поспіль бере участь у безстроковій акції "Корок життя". І ось, знову ліцеїсти завезли у Благодійний фонд "Сестри Даліли" ( Львів, вул.Глибока, 12), який опікується хворими на рідкісну хворобу легенева гіпертензія, 4 мішки корків, зібраних учнями, вчителями, батьками ліцею 81. А ще взяли активну участь у сортуванні корків, які збираються Фондом з усіх куточків України. Сьогодні учні вкотре довели, що "Робити добро легко". За високу громадську активність Фонд відзначив учнів ліцею подарунковими сертифікатами "Дитячої планети".

Прикріплення: Картинка 1 ·Картинка 2
Переглядів: 136 | Додав: mariyavrublevska | Дата: 30.11.2020

,,В тридцять третьому году їли люди лободу.
Пухли люди із голоду, помирали на ходу.
Отощали усі люди, падали як мухи.
Кропивою-лободою не наповниш брюха”

                              (Єгор Мовчан.Дума про голод)
В останню суботу листопада все більше свічок пам’яті у вікнах і на майданах. Традицію вшанування пам’яті жертв Голодомору підтримали і в ліцеї №81 ім. Петра Сагайдачного ЛМР.
26 листопада 2020 року учні 9-А класу ознайомилися з тематичною виставкою матеріалів про Голодомор в Україні 1932-1933рр., яку підготувала завідувач бібліотеки ліцею Шаронова Оксана Олегівна.
Класний керівник Очеретна Марія Омелянівна розповіла учням про історичні факти сумних сторінок історії українського народу.
...Під час Голодомору знищено 10 млн 63 тисячі українців: це 28000 - щодоби, 1168 - щогодини,20 - щохвилини. Селян вбивала радянська влада голодом, інтелігенцію кулями.
За висновками спеціальної комісії Конгресу США з питань дослідження Голодомору 1932-1933рр. в Україні 19 квітня 1988р.: ,,Сталін та його оточення здійснили Геноцид проти українців.”

Прикріплення: Картинка 1 ·Картинка 2
Переглядів: 141 | Додав: mariyavrublevska | Дата: 30.11.2020

Відносини онуків з бабусями та дідусями можуть бути як чимось особливим, так і повною катастрофою. Щоразу, коли вони спілкуються з бабусею і дідусем, існує реальна ймовірність того, що щось може піти не так. Саме це вирішили з'ясувати учні 10-Б класу та класний керівник Андрусишин Наталія Миронівна ліцею 81 імені Петра Сагайдачного Львівської міської ради, побувавши на фільмі "Війна з дідусем" під час години класного керівника 18 листопада. Переглянувши фільм, старшокласники дійшли висновку, що відносини між бабусями-дідусями та онуками можуть стати особливими для всіх, якщо над ними працювати: ключ до цього - повага до всіх сторін і підтримка позитивних та важливих стосунків, а зіткнення з ситуаціями і проблемами повинні сприйматися розумно, зі спокоєм і любов'ю.

Прикріплення: Картинка 1
Переглядів: 118 | Додав: mariyavrublevska | Дата: 30.11.2020

Учні 1-Д класу ліцею 81 імені Петра Сагайдачного Львівської міської ради та класний керівник Олексів Роксолана Миронівна
здійснили поїздку в село Шегині Мостиського району Львівської області у заклад “Еко татко“, де їм провели незабутній майстер-клас із випічки хліба. Дітям розповіли про хліб, його користь та як його робити.

                    

Усіх учасників поділили на дві команди - “Ранок“ та “Денник“, між якими відбулися справжні змагання (хто швидше насипле борошно, хто правильно дасть відповідь на запитання, у кого краще тісто вийшло). У цих змаганнях перемогла дружба.
Діти також викликали "Дух хліба", який живе у печі і випікає запашний, корисний, роблений з великою любов'ю дітей хліб.
А ще усі ласували справжнім козацьким кулішем та печеною картоплею з салом.
Відвідали також кордон України з Польщею, побачили як працює наша прикордонна служба, як проходять люди цей контроль.
Організатори зробили справжнє свято з танцями і караоке. Співи і танці дітей лунали до самого кордону.
На ... Читати далі »

Переглядів: 132 | Додав: mariyavrublevska | Дата: 30.11.2020

Землю, де живе тепер український народ люди населяють з давніх-давен - багато тисяч років. Найдавніші люди жили збиранням диких рослин, плодів, ягід, грибів, звіроловством, рибальством.

                    

Ось так у ліцеї 81 імені Петра Сагайдачного Львівської міської ради маленькі дослідники 2-Г класу разом із вчителем Борійчук Ольгою Іванівною провели урок-творчу майстерню з "Я досліджую світ" на тему: "Чим займалися люди на території краю в давнину". Діти дивилися цікаве відео, розповідали про ремесла у нашому краї в давнину, а на завершення уроку мали неймовірний цікавий сюрприз.
Вчитель розповіла надзвичайно цікаву інформацію про виготовлення хліба та смаколиків, а майстри провели майстер-клас із виготовлення пряників. Учні слухняно виконували вказівки майстрів та виготовляли і прикрашали власноруч пряники із смачною карамеллю та глазур'ю.
Таким насиченим був день у маленьких дослідників, тепер вони не лише знають про життя та побут в давнину, а самі можуть виконувати одне із ремесел.

Переглядів: 117 | Додав: mariyavrublevska | Дата: 30.11.2020

У ліцеї 81 імені Петра Сагайдачного Львівської міської ради у 3-Г класі відбувся цікавий відкритий інтегрований урок з музичного мистецтва на тему «Козацькому роду нема переводу. Українські козаки в мистецтві» у формі мандрівки в далекі часи козацтва, до яскравих сторінок героїчного минулого українського народу, провела вчитель Черіна Любов Василівна.
Пам’ять про козаків, їх сміливість, силу, любов до рідної землі збережеться на віки. Про цих мужніх людей написано багато книжок, картин, оспівано в піснях, їм присвячено фільми.

                    

Різні твори мистецтва – і образотворчого (репродукції картин: І.Рєпін «Запорожці пишуть листа турецькому султанові»; А.Манастирський –«Запорожець»; М.Дерегус –«Народження пісні»; пам’ятник українським козакам у Відні), і мистецтва кіно –(фрагмент к/ф «Вогнем і мечем»), і
музичного( «Запорозький марш» Є. Адамцевича, Пісня козака-запорожця Семена Климовського «Їхав козак за Дунай», яка стала народною; варі ... Читати далі »

Переглядів: 130 | Додав: mariyavrublevska | Дата: 30.11.2020

Духовна велич Львова
СЗШ №33
Упр.освіти ДГП ЛМР
Осв.портал Львівщ
Новини Педпреса
Збірник сценаріїв
Для допомоги у роботі класним керівникам, педагогам-організаторам, учителям-предметникам. Збірник сценаріїв знаходиться у розділі "Каталог файлів".
Увага ! Конкурс
1.1. Правила конкурсного приймання учнів у спеціалізовані школи укладаються з врахуванням Закону України «Про загальну середню освіту», Постанови Кабінету Міністрів України від 16.06.2000р. №946 «Про затвердження Положення про загальноосвітній навчальний заклад»,наказу Міністерства освіти та науки України від 19.06.2003 р. за № 389 «Про затвердження Інструкції про порядок конкурсного прийняття дітей (учнів,вихованців) до гімназій, ліцеїв, спеціалізованих шкіл.» 1.2. До 16.05.2014 р. в закладах освіти будуть затверджені графіки проведення конкурсного випробовування у спеціалізовані школи, гімназії та ліцеї та графіки засідань апеляційних комісій відповідно до Правил конкурсного приймання.
Пошук
Календар
«  Листопад 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Архів записів
Соціальні закладки
Друзі сайту
Відвідування сайту
счетчик посещений
Besucherzahler russian woman
счетчик посещений

Конструктор сайтів - uCoz