Субота, 13.04.2024, 23:11
Вітаю Вас Гість | RSS

Відділ освіти Шевченківського та Залізничного районів                                Львівської ОТГ

Меню сайту
Реєстрація у ДНЗ
BannerFans.com
Освіта Львів
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

Новини

Головна » 2019 » Грудень » 05

Стрільці — це наша гордість, наша честь, наша слава.
Історія України.... Забуті імена, викреслені з пам'яті цілі сторінки, зруйновані могили, поламані хрести, понищені церкви.

   

Сьогодні, 05.12 учні 7-А класу разом із батьками воскресили в пам'яті одну із сторінок нашої історії — про українських січових стрільців. І сьогодні нам треба відстоювати самостійність та незалежність нашої рідної України. На заході вшанували і сьогоднішніх героїв, які оберігають наш спокій.

Вставай, Україно, вставай,
Виходь на дорогу свободи,
Де грає широкий Дунай,
Де ждуть європейські народи.
Вставай та кайдани порви,
Дай познак ясніший від грому,
Що ти не рабиня Москви,
Й рабинею не будеш ніколи.
Вставай, Україно, вставай,
Єднай Чорне море й Карпати,
І свій переболений край Не дай ворогам розламати.
Встава ... Читати далі »

Переглядів: 251 | Додав: Бодя | Дата: 05.12.2019

30 листопада 2019 року команда Львівської правничої гімназії взяла участь у міжрегіональному турнірі українсько-німецького проекту “Молодь дебатує”. Учасниками змагань були кращі дебатанти Тернопільської, Вінницької, Хмельницької, Сумської та Львівської областей. Вітаємо нашу ученицю - Шимків Надію із заслуженою перемогою на дебатній грі та можливістю позмагтись у півфіналі, який відбудеться у м. Харків.

   

Переглядів: 245 | Додав: muroslava | Дата: 05.12.2019

3 грудня 2019 року в рамках акції "Щедрий вівторок" актив ІІІ(7) гімназійних класів Львівської правничої гімназії організував благодійний ярмарок. Зібрані кошти будуть передані на лікування нашого випускника Юрія Рудзинського.

   

Дякуємо всім, хто долучився до сьогоднішнього дня!

Переглядів: 219 | Додав: muroslava | Дата: 05.12.2019

2 грудня 2019 рокув рамках акції “16 днів проти насильства” для учнів І(5) класів Львівської правничої гімназії відбулась лекція по протидії насильству.

   

Зустріч провели інспектори ЮП Шевченківського відділу поліції Дмитрик Р.І., Зарубаєва Н.В. та інспектор ДОП Нестерук О.

Переглядів: 217 | Додав: muroslava | Дата: 05.12.2019

   

2 грудня 2019 року в VI(10)-их гімназійних класах відбулися уроки правознавства на тему «Захист прав людини.ЄСПЛ». До проведення уроків долучилась наша почесна гостя - Гатуляк Христина, заступник директора центру правової допомоги від Міністерства юстиції України.

Переглядів: 235 | Додав: muroslava | Дата: 05.12.2019

З метою відродження та утвердження духовних цінностей українського народу, залучення дітей та юнацтва до вивчення та розуміння кращих зразків традиційного народного та сучасного українського мистецтва, виявлення та заохочення нових талантів та обдарувань, 09 грудня о 15.00 год на базі Львівської правничої гімназії відбудеться районний етап Всеукраїнського фестиваль-конкурсу для дітей та юнацтва “Різдвяні канікули” у 3-х вікових категоріях серед навчальних закладів Шевченківського району. Мета заходу – визначити кращі дитячі, юнацькі колективи та окремих виконавців у номінаціях: вокальні ансамблі; фольклорні колективи та вертепи з уривками великих фольклорних вистав; вокальні ансамблі, троїсті музики, народні оркестри та окремі виконавці у жанрі народної музики; хореографічні колективи та солісти; вокальні гурти та солісти з різних напрямків сучасної музики; читці.

Переглядів: 243 | Додав: muroslava | Дата: 05.12.2019

Учні 7-В та 7-А (класний керівник Антоняк С.І.) класів, які вивчають курс «Фінансова грамотність», побували на навчальній екскурсії в Університеті банківської справи. Для учнів були проведені веселі вікторини, «розумні кольорові» кросворди.

   

Школярі з захопленням моделювали поведінку у випадку виявлення підроблених грошей, знайомилися як правильно робити вклади за депозитами. Організатори у доступній ігровій формі пояснили дітям основні ознаки ідентифікації національної грошової одиниці.
Велика подяка заступнику декана факультету, доценту кафедри обліку і аудиту, кандидату економічних наук Демко Ірині Іванівні та Зоряні Михайлівні Руденко - кандидату економічних наук, доценту кафедри фінансів, банківської справи і страхування, а також студентам першого курсу за чудову екскурсію Університетом, Музеєм грошей та історії львівського банківського вузу, вікторину з призами. ... Читати далі »

Переглядів: 225 | Додав: Alexis | Дата: 05.12.2019

Вони ще маленькі, але вже готові робити добро. Діти – одні з найактивніших учасників Дня добрих справ який пройшов 3 грудня у школі під гаслом «Твори добро, бо ти - людина!».
Безліч гарних позитивних заходів та флешмобів організували школярі для своїх друзів та однокласників. Учні 4-Г класу створили «Квітку доброти», 4-А класу – «Добре серце», а школярі 2-В класу виконали вправу «Добрі руки».

   

«Саме допомога у форматі гри демонструє, що благодійність – це не обов’язково грошовий внесок», - переконана соціальний педагог Лобчук Е.М.
«Для нас дуже важливо, щоб уже з раннього віку малеча розуміла, що є у світі люди, яким потрібна допомога. І вони зовсім поруч. Це можуть бути їхні друзі, однокласники, знайомі. Дитина сама повинна хотіти зробити щось добре», – каже практичний психолог Кульчи ... Читати далі »

Переглядів: 223 | Додав: Alexis | Дата: 05.12.2019

Мрія про нову шкільну дошку може легко стати реальністю. У цьому впевнилися учні 6-Г класу. Вони взяли участь у Всеукраїнському конкурсі «Крейдою на дошці» від компанії ТSО.

                    

За умовами конкурсу потрібно було крейдою на дошці створити малюнок на задану тему, використати його в якості фото-зони і надіслати фото на електронну адресу компанії. «Якби шкільні дошки виготовляли на Марсі» - такою була тема. Учні дуже активно включилися в роботу, згуртувалися, із задоволенням малювали, проявляли свої творчі здібності.
Серед великої кількості робіт фото нашої школи пройшло до етапу відкритого голосування. Батьки, вчителі, учні школи активно допомагали зібрати голоси і в результаті діти зайняли ІІ місце та виграли нову одноповерхневу дошку. ВІТАЄМО!!!

Яремків Н.В., заступник директора з виховної роботи

Переглядів: 248 | Додав: Alexis | Дата: 05.12.2019

День прав людини - 10 грудня
3 грудня 2019 року, напередодні Міжнародного дня прав людини, учні 9-Б та 9-В класів СЗШ № 40 разом з учителькою основ правознавства Макар О.В. провели цікавий урок-зустріч у бібліотеці-філії №22 ЦБС для дітей з піар-менеджеркою ГО Центр «Жіночі перспективи» п. Надією Костіною. Учасники зустрічі мали можливість з фахівцем обговорити важливе складне питання порушення прав людини сьогодні як торгівля людьми. Даний захід проходив у рамках кампанії «16 днів проти насильства». Учні довідалися, як слід уникати небезпек, щоб не стати жертвою торгівлі людьми. Щоб діти краще зрозуміли та запам’ятали такі прояви порушення прав людини в сучасному світі як насильство, торгівля людьми, сучасне рабство, їм було запропоновано переглянути комікси «Твоє життя – твій вибір», а також особливо захоплюючою для учнів виявилася гра «Рожеві окуляри». Діти об’єдналися у групи та давали відповіді на запитання, складаючи карти. Перемагали ті, хто швидше давав відповіді на запропоновані запитання, що стосувалися правових понять з прав людини та життєвих ситуацій, які можуть привести до порушення наших прав.

Прикріплення: Картинка 1 ·Картинка 2
Переглядів: 218 | Додав: Олеська | Дата: 05.12.2019

02.12.2019 року у рамках акції "Оберіг для мого захисника" учні СЗШ № 40 разом з педагогом-організатором взяли участь в майстер-класі "Оберіг-мотанка в техніці виконання традиційна мотанка", який проводили Якимчук О. І. і Шевченко В.А. - керівники гуртка декоративно-ужиткового мистецтва «Мотанка» на базі ЦДЮТ Залізничного району. Всі виготовлені обереги будуть відправлені як подарунок до Дня Зборойних Сил України нашим бійцям на Схід.

Прикріплення: Картинка 1
Переглядів: 205 | Додав: Олеська | Дата: 05.12.2019

2 грудня 2019 року у СЗШ № 40 в рамках проекту «Кольорові тижні у школі» розпочався «Білий тиждень» під гаслом: «Перший сніг чекаємо – все довкола білим прикрашаємо».

                    

Згідно плану заходів проведено загальношкільний флешмоб «Запроси білосніжну зиму!», коли учні, учителі та працівники школи прийшли на робочі місця у білому вбранні. Починаючи від сьогодні, і далі, весь тиждень, уроки, перерви проходитимуть з білосніжним відтінком. Так, наприклад, учні 3-В класу (учителька Мазепа О.Ю.) під час уроку з розвитку мовлення складали розповіді про «життя» сніжинок. Учні 3-Б (учителька Цяпка О.І.) на перерві грали цікаву пізнавально-розважальну гру, яка дала змогу дітям пригадати властивості снігу та повеселитися разом. Про зиму та її особливості також пригадали учні 2-В класу з учителькою Мацях О. та учні 2-А класу на уроці розвитку мовлення (учителька Курудз О.В.). Четвертокласники на уроці природознавства почали вивчення материків з найбілішого, найбілосніжнішого континенту – Антарктида, а на ... Читати далі »

Переглядів: 238 | Додав: Олеська | Дата: 05.12.2019

Духовна велич Львова
СЗШ №33
Упр.освіти ДГП ЛМР
Осв.портал Львівщ
Новини Педпреса
Збірник сценаріїв
Для допомоги у роботі класним керівникам, педагогам-організаторам, учителям-предметникам. Збірник сценаріїв знаходиться у розділі "Каталог файлів".
Увага ! Конкурс
1.1. Правила конкурсного приймання учнів у спеціалізовані школи укладаються з врахуванням Закону України «Про загальну середню освіту», Постанови Кабінету Міністрів України від 16.06.2000р. №946 «Про затвердження Положення про загальноосвітній навчальний заклад»,наказу Міністерства освіти та науки України від 19.06.2003 р. за № 389 «Про затвердження Інструкції про порядок конкурсного прийняття дітей (учнів,вихованців) до гімназій, ліцеїв, спеціалізованих шкіл.» 1.2. До 16.05.2014 р. в закладах освіти будуть затверджені графіки проведення конкурсного випробовування у спеціалізовані школи, гімназії та ліцеї та графіки засідань апеляційних комісій відповідно до Правил конкурсного приймання.
Пошук
Календар
«  Грудень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Архів записів
Соціальні закладки
Друзі сайту
Відвідування сайту
счетчик посещений
Besucherzahler russian woman
счетчик посещений

Конструктор сайтів - uCoz